Problemi sa bezicnim netom

poruka: 8
|
čitano: 2.783
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa bezicnim netom

evo ovako prije dok sam ima router dlink (neznam tocno koji uglavnom nije moga koristiti wlan) pa ga je jednog dana grom sprzia pa san zatrazio novi i dobio san speedtouch thomson bezicni router i kupia dlink stick za bezicni i preselio komp na kat u sobu e sad od onda iman stalni problema prije dok je bio spojen lan kabelon kad se spojin na net uvik je pisalo brzina 100mbps  sa sad sa bezicnim neton kad se spojin pise ili 18.0mbps ili 24.0mbps i kad igran cod2 online svakih 2-3 min pukne veza to u igri znaci da zastanen na nekih 1-2 sekunde a to me jako zivcira kako bi moga rijesiti taj problem da jednostavno kupin 10 metara lan kabela i da probusim plocu da bi dosa do routera ili ???

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa bezicnim netom

gle brzina mrezne kartice je 100MBbita/sec a najveci speed wirlessa je 54 i velis da si preselio komp na kat zato ti wirless slabije lovi signal i zato je nizi od 54 a ako je nizi od 54 sporja ti je veza koju dobivas na wirless ,zato probaj narihtat wirles na drugu lokaciju da ti bolje hvata signal ili kupi 10m kabela i spoj kroz zid zbusis i to je to...

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa bezicnim netom

to san i mislia ok hvala najvjerovatnije cu kupiti kabel i probusiti plocu

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa bezicnim netom
UBIZEC cORPORATION kaže...

gle brzina mrezne kartice je 100MBbita/sec a najveci speed wirlessa je 54 i velis da si preselio komp na kat zato ti wirless slabije lovi signal i zato je nizi od 54 a ako je nizi od 54 sporja ti je veza koju dobivas na wirless ,zato probaj narihtat wirles na drugu lokaciju da ti bolje hvata signal ili kupi 10m kabela i spoj kroz zid zbusis i to je to...

 Nije istina! Zar si zaboravio na 802,11N ?
Potuku se Jacques Houdek i Walker, teksaški rendžer. Walker udari Jacquesa kružnim, a ovaj se zavrti oko svoje osi i usiše sve oko sebe.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa bezicnim netom
unknown kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...

gle brzina mrezne kartice je 100MBbita/sec a najveci speed wirlessa je 54 i velis da si preselio komp na kat zato ti wirless slabije lovi signal i zato je nizi od 54 a ako je nizi od 54 sporja ti je veza koju dobivas na wirless ,zato probaj narihtat wirles na drugu lokaciju da ti bolje hvata signal ili kupi 10m kabela i spoj kroz zid zbusis i to je to...

 Nije istina! Zar si zaboravio na 802,11N ?
 Jako domišljat i pametan komentar!!! To je novi standard, znači da bi morao novu bežičnu karticu kupovat, za računalo, i novi ruter. Ja mislim da ti je problem u toj kartici, odnosno sticku, koji ti prima signal loše. Ja imam wireless doma, živim isto na katu, nemam nikakvih problema, a mrežna mi je integrirana na laptopu...
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa bezicnim netom

kad kliknen na ikonu pise mi signal:low i pise 18.0mbps

a nije opce velika udaljenost signal mora "probiti" samo plocu i jedan zid neznam zasto je onda low

tako mi i frend ima isto bezicni samo sto kod njega signal mora "probiti" jednu plocu i 3 zida a pise mu signal: very good i ima 54.0mbps

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa bezicnim netom

moze ti ovisit i o ruteru mozda on ima slabji signal probaj uzeti wirles od frenda pa sa njegovim probat

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi sa bezicnim netom

Ja isto imam wireles na laptopu i primam slab signal ali mogu bez problema igrati cod4 bez ikakvog pucanja veze, možda je do servera? jesi se probao spojiti na neki drugi server?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice