Koji mobilni internet odabrati?

poruka: 309
|
čitano: 163.331
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Da dajte vi TD.

 

Napišem na bonove i još me citira i pita me jel na pretplatu ili Simpa? :facepalm:

 

Napišem da na bonove koliko znam još nema dnevnog limita on me pita jel nema limita?

 

Dobro jbte dajte se prvo naučite čitati pa onda lupajte TD. :p

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Oldy kaže...

Ne odgovaram na glupa pitanja sve sam napisao već a za sve ostalo imaš stranicu HT-a.

Sorry Oldy što si se osjetio isprovociranim, ali mi nije bila namjera. Na stranicama HT-a se možeš ubiti da pronađeš neki podatak, čak do te mjere da mi je lakše nazvati njihov 0800 broj i čekati 10-15 minuta da mi se netko javi.

14 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Taj internet ti je na bonove. 10kn 24h neograničeno surfanje. Ako imaš 4g uređaj aktiviraš 4g opciju pa surfaš po 4g brzinama.
http://freebitco.in/?r=624635
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
x18x05x kaže...
Taj internet ti je na bonove. 10kn 24h neograničeno surfanje. Ako imaš 4g uređaj aktiviraš 4g opciju pa surfaš po 4g brzinama.

Našao sam. To bi bilo stvarno super, ali moram reaktivirati uslugu svaki dan, što znači da moram vaditi karticu svaki dan iz sticka, gurati u mobitel, nadopuniti lovu na račun (jer će mi inače Simpa kakva je pojesti lovu u sekundi ako zakasnim 10 sekundi) i ponovno aktivirati uslugu. Dobro zamišljeno, ali loše odrađeno od strane T-coma (ako je uopce bio cilj da se to napravi kako spada).

14 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
zoki.zlikowski kaže...
x18x05x kaže...
Taj internet ti je na bonove. 10kn 24h neograničeno surfanje. Ako imaš 4g uređaj aktiviraš 4g opciju pa surfaš po 4g brzinama.

Našao sam. To bi bilo stvarno super, ali moram reaktivirati uslugu svaki dan, što znači da moram vaditi karticu svaki dan iz sticka, gurati u mobitel, nadopuniti lovu na račun (jer će mi inače Simpa kakva je pojesti lovu u sekundi ako zakasnim 10 sekundi) i ponovno aktivirati uslugu. Dobro zamišljeno, ali loše odrađeno od strane T-coma (ako je uopce bio cilj da se to napravi kako spada).

Krivo, ništa ne moraš vaditi van. Kada instaliraš program od sticka na njemu imaš sms. I tako aktiviraš.

http://freebitco.in/?r=624635
14 godina
offline
Koji mobilni internet odabrati?

A taj dan kada ne misliš koristiti net ištekaš stick van i bok.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
x18x05x kaže...
zoki.zlikowski kaže...
x18x05x kaže...
Taj internet ti je na bonove. 10kn 24h neograničeno surfanje. Ako imaš 4g uređaj aktiviraš 4g opciju pa surfaš po 4g brzinama.

Našao sam. To bi bilo stvarno super, ali moram reaktivirati uslugu svaki dan, što znači da moram vaditi karticu svaki dan iz sticka, gurati u mobitel, nadopuniti lovu na račun (jer će mi inače Simpa kakva je pojesti lovu u sekundi ako zakasnim 10 sekundi) i ponovno aktivirati uslugu. Dobro zamišljeno, ali loše odrađeno od strane T-coma (ako je uopce bio cilj da se to napravi kako spada).

Krivo, ništa ne moraš vaditi van. Kada instaliraš program od sticka na njemu imaš sms. I tako aktiviraš.

 

Je li mozes poslati SMS prije isteka usluge ili bas moras kad istekne?
16 godina
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Pitanje, jel postoji mogucnost da se na primjer usb stick od vipa unlocka i radi na primjer na tele2 ?

Kakva je stvar s tomatom u tom pogledu ?

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Pozdrav!

Imam mobilni internet od t-mobila neku staru opciju za 100kn imam 20gb sto je u principu okej, ali pocela mi je kontantno pucat veza prije par mjeseci do tad je radio uredu, nebi mi to bio problem ali igram online igrice npr: cs:go, cod4 itd itd i cim pukne signal ja nmgu nista, inace pise mi signal 3g+ sve crtice pune...zvao sam ih par puta ali ne znaju do cega je kvar, promjenio sam karticu i kupio novi stick ali ista greska stalno... Dali postoji nesto da se mijenja u nekim postavkama ili neki drugi uredjaj s kojim bi se mogo spojit a da mi sve bude uredu, razmisljo sam i o promjeni operatera npr vip koji ima odlicnu opciju od 25gb + nocna opcija ali opet ne znam kakav ce bit signal i koliko ce cesto pucat :/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Batista kaže...

Pitanje, jel postoji mogucnost da se na primjer usb stick od vipa unlocka i radi na primjer na tele2 ?

Kakva je stvar s tomatom u tom pogledu ?

 Ako je huawei imas ovdje upute Link, probao davno na jednom starom huawei sticku i radilo bez problema. mislim da je bio zakljucan na vip

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
lolich kaže...

Pozdrav!

Imam mobilni internet od t-mobila neku staru opciju za 100kn imam 20gb sto je u principu okej, ali pocela mi je kontantno pucat veza prije par mjeseci do tad je radio uredu, nebi mi to bio problem ali igram online igrice npr: cs:go, cod4 itd itd i cim pukne signal ja nmgu nista, inace pise mi signal 3g+ sve crtice pune...zvao sam ih par puta ali ne znaju do cega je kvar, promjenio sam karticu i kupio novi stick ali ista greska stalno... Dali postoji nesto da se mijenja u nekim postavkama ili neki drugi uredjaj s kojim bi se mogo spojit a da mi sve bude uredu, razmisljo sam i o promjeni operatera npr vip koji ima odlicnu opciju od 25gb + nocna opcija ali opet ne znam kakav ce bit signal i koliko ce cesto pucat :/

 Nevjerovatno. potpuno istu situaciju imam.

jucer sam iso u tcentar i odnijeo usb na servis(mos misliti) trazio zamjenski usb i dobio nesispravan. danas cu otici ponovo da mi daju drugi. iako sam lud vec od njih.

9 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Ako nisi pod ugovornom obveznom prijedji na vip obavezno... Ima opciju od 25gb + nocna opcija besplatna, s tim da mi je ping oko 40,50 (znaci duplo bolji nego na t mobilu) i brzina skidanja je 1mb po sekundi, znaci nesto duplo bolje...Ako imas stick od huawei mozes ga otkljucat na sve mreze, tako da ne moras posebno vipov stick uzimat, sretno :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Danas sam zamjenio stik za novi koji radi al ima iste probleme. pucanje veze i divljanje pinga.

preostaje mi jos zamjena sim kartice i ako nebude nista rijeseno raskid ugovora

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Koji mobilni internet odabrati?

Imam ovo i za sada sam zadovoljan, koristim njihov stari stick koji je kupljen s njuškala i upario sam ga s tp link routerom koji mi daje wireless. Igram cod4 s pingom od ~60-80 i LOL s pingom od ~80. S obzirom da sam stick nabavio sam - nemam ugovornu obvezu. A stickova hvala bogu ima i na njušci, a i dalje.

9 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

ma ja sam isto mijenjo karticu nije pomoglo.. vidit ces, znaci naveli su me da kupim novi stick i nakon toga rekli da probam uzet drugu karticu, pa su me zajebavali da im vratim staru karticu znaci 2 put sam morao ici... 

- Ne znam, eto ja imam dosta ne ugodnih iskustava sa t mobilom tako da bi svima savjetovo da odu na vip, dosta bolja ponuda  (tarifa) puno brzi, bolji i stabilni net

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

stik vracen sa servisa di su naveli da su zamjenili glavni modul!

stik isto lose radi kao i prije servisa.

ja jos uvjek mislim da je problem u povezanosti tog stika i kompa nemoguce 384kbps.

zamjenski stik je imao 7.2mbps.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 21:52 (lucic).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
lucic kaže...

stik vracen sa servisa di su naveli da su zamjenili glavni modul!

stik isto lose radi kao i prije servisa.

ja jos uvjek mislim da je problem u povezanosti tog stika i kompa nemoguce 384kbps.

zamjenski stik je imao 7.2mbps.

 

 svašta oni napišu, a nisu ga ni popravljali   

14 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Ponovo odnesen na servis pa cemo vidjeti sta dalje

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?

Jedno pitanje, na bonbon mreži sam (mobitel), i zaključio je kako bi mi za tipa mjesec dana korištenja bilo vrlo zgodno kupiti paket interneta od 5 GB za 45 kn (pošto bonbon ostavlja istu brzinu prijenosa nevezano o potrošnji paketa), i hotspotati s mobitela kako bi na PCu uhvatio signal pomoću WLAN USB adaptera.

 

Koji adapter bi bilo najbolje uzeti (jeftinije je bolje :D) koji će moći iskoristiti maksimalnu brzinu, a koji bi i kasnije koristio nakon što uvedem normalan internet u stan - udaljenost do routera tipa 3-4m kroz 2 zida.
PS. riječ je o mobitelu Xperia Z (Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot)

SilvioS
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?

 Nekako mi se čini da sličnih stickova ima i u Hrvatskoj za ne puno više novaca.

13 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Trebao bi mobilni internet za surfanje  (bez gledanja vide-a) pošto trenutno imam problema sa svojim flat internetom pa sam htio uzeti trenutno neki usb internet. kako sada tele 2 ima promotivnu ponudu (3gb za 35 kuna) ja spojim mobitel preko kompjutera i preko usb pristupne točke surfam, no tih 3 gb potraje tjedan dana (striktivno mailovi, team speak troši malo, izbjegavanje bilokakvih vide-a) Pa sad gledam ove ponude od tele2 i nije mi jasno ništa.... Kontam da bi mi bilo dosta kojih 20 gb mjesecno.... 

 

Hvala unaprijed.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Kewin kaže...

Trebao bi mobilni internet za surfanje  (bez gledanja vide-a) pošto trenutno imam problema sa svojim flat internetom pa sam htio uzeti trenutno neki usb internet. kako sada tele 2 ima promotivnu ponudu (3gb za 35 kuna) ja spojim mobitel preko kompjutera i preko usb pristupne točke surfam, no tih 3 gb potraje tjedan dana (striktivno mailovi, team speak troši malo, izbjegavanje bilokakvih vide-a) Pa sad gledam ove ponude od tele2 i nije mi jasno ništa.... Kontam da bi mi bilo dosta kojih 20 gb mjesecno.... 

 

Hvala unaprijed.

 Teško ćeš naći nešto jeftinije. Pogledaj još BonBon, ali to je to.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
Kewin kaže...

Trebao bi mobilni internet za surfanje  (bez gledanja vide-a) pošto trenutno imam problema sa svojim flat internetom pa sam htio uzeti trenutno neki usb internet. kako sada tele 2 ima promotivnu ponudu (3gb za 35 kuna) ja spojim mobitel preko kompjutera i preko usb pristupne točke surfam, no tih 3 gb potraje tjedan dana (striktivno mailovi, team speak troši malo, izbjegavanje bilokakvih vide-a) Pa sad gledam ove ponude od tele2 i nije mi jasno ništa.... Kontam da bi mi bilo dosta kojih 20 gb mjesecno.... 

 

Hvala unaprijed.

 Za Tele2 ne znam,a bome ni neću znati jer sam s njima raskrstil već treći dan nakon ulaska na HR tržište,ali ako niste hardverski vezani za njih,bonbon je ok,naravno kaj se mene tiče..par godina imam njihovu data karticu,na kojoj je moguće uključiti 2 paketa;dnevni=300 mb za 3 kn,i jako veliki internet paket=5gb za 45 kn..meni osobno više odgovara ovaj jako veliki,jer dnevno u prosjeku trošim cca 500mb.Kod njih je prednost tog velikog paketa u tome da ga bez ikakve naknade koristite full 4g brzinom,naravno ako Vam je dostupna.Jedini nedostatak je da kad potrošite svih 5gb,ako imate kuna na računu,čisto lako Vam se može dogoditi da Vam skine desetak kn..istina da Vam odma dodje poruka da ste potrošili taj paket,ali dok reagirate,odu kune :-).To riješavam tak da imam više kartica,kaj data kaj voice,pa na ovu glavnu data s drugih prebacim točno 45 kn,uključim jako veliki paket ii...surfaj do mile volje :-).E sad,tak stvari stoje sa data karticama na bonove..kak je sa ostalim operaterima i pretplatama-ne znam..bitno mi je da me 1gb košta 9 kn.

 

ps-bonbon data kartica naručuje se isključivo u njihovom web shopu,besplatna im je dostava (ja sam npr u ruralnom području,50 km od ZG,i meni su ih dostavili Overseasom drugi dan)

...Bolje ispasti budala nego iz vlaka...
12 godina
neaktivan
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Dali ima dobrih internet paketa na pretplatu tipa 25gb za 100kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
3n3m1 kaže...

Dali ima dobrih internet paketa na pretplatu tipa 25gb za 100kn?

 Imaš odličan sad od T-coma, 85kn flat tjedan dana ako ti ne treba dugo. Iako i za cijeli mjesec nije to strašno (350 kn mjesečno za flat 4G).

14 godina
moderator
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
zoki.zlikowski kaže...

 Imaš odličan sad od T-coma, 85kn flat tjedan dana ako ti ne treba dugo. Iako i za cijeli mjesec nije to strašno (350 kn mjesečno za flat 4G).

 Može neki link?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
super inače koristim bonbon a koliko znam to je tcom mreža,pitam jer 3G kod mene radi super na bonbon?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji mobilni internet odabrati?
XXX-Man kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 Imaš odličan sad od T-coma, 85kn flat tjedan dana ako ti ne treba dugo. Iako i za cijeli mjesec nije to strašno (350 kn mjesečno za flat 4G).

 Može neki link?

 https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia

15 godina
offline
Koji mobilni internet odabrati?

Vidim da je dobar dio odgovora malo stariji, pa da postavim pitanje: Koji mobilni internet mi daje stabilan ping s kojim je moguće igrati igre tipa world of tanks / cod i slicno? Znaci da bude ispod nekih 100 i da je stabilan?

 

Ne treba mi hrpa prometa, imam zajednički flat rate fiksni internet na koji se spaja nas par, al je navečer nemoguće nešto igrati kad se ljudi spoje na youtube i ostalo. Lociran sam u Zg, signal i 4G bi trebali biti ok pretpostavljam.

 

Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice