D-link problem

poruka: 17
|
čitano: 6.012
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Znaci ovako na t-comu sam i imam d-linkov ruter. Imam flat paket i maxtv. Problem je slijedeci da se ja svako toliko ne mogu konetirati na net. Uhvati ga jedan period da radi po par dana i onda stane. Restartiram ga i ruter i komp i opet nista. IP adresa je upisana. Zna mi se dogoditi i da pise(dole u desnom kutu) da je konektiran a ne mogu pregledavat stranice, ili ima slucaja da radi doslovno po par minuta pa prekine i tako stalno. Zvao sam sluzbu oni mi svaki put isto ponavljaju. Molio bih pomoc sto prije jer sam na rubu zivaca. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
D-link problem

Možeš navest koji točno model imaš?

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: D-link problem
telefon kaže...

Znaci ovako na t-comu sam i imam d-linkov ruter. Imam flat paket i maxtv. Problem je slijedeci da se ja svako toliko ne mogu konetirati na net. Uhvati ga jedan period da radi po par dana i onda stane. Restartiram ga i ruter i komp i opet nista. IP adresa je upisana. Zna mi se dogoditi i da pise(dole u desnom kutu) da je konektiran a ne mogu pregledavat stranice, ili ima slucaja da radi doslovno po par minuta pa prekine i tako stalno. Zvao sam sluzbu oni mi svaki put isto ponavljaju. Molio bih pomoc sto prije jer sam na rubu zivaca. Hvala!

Meni se to znalo desavat sa d-linkom 584T od T-coma.Veza je pucala i ponekad uopce nisam mogao na net a uredno je pisalo da sam spojen.Jesi stavio fiksnu ip adresu izmedju kompa i rutera?Jel ti ruter u bridgeu ili ruter nacinu rada?
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Evo sad nisam doma sutra idem doma pa cu vam javit model koji je jer se ne mogu sad sretit koji je model

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: D-link problem
F1-IVO kaže...
telefon kaže...

Znaci ovako na t-comu sam i imam d-linkov ruter. Imam flat paket i maxtv. Problem je slijedeci da se ja svako toliko ne mogu konetirati na net. Uhvati ga jedan period da radi po par dana i onda stane. Restartiram ga i ruter i komp i opet nista. IP adresa je upisana. Zna mi se dogoditi i da pise(dole u desnom kutu) da je konektiran a ne mogu pregledavat stranice, ili ima slucaja da radi doslovno po par minuta pa prekine i tako stalno. Zvao sam sluzbu oni mi svaki put isto ponavljaju. Molio bih pomoc sto prije jer sam na rubu zivaca. Hvala!

Meni se to znalo desavat sa d-linkom 584T od T-coma.Veza je pucala i ponekad uopce nisam mogao na net a uredno je pisalo da sam spojen.Jesi stavio fiksnu ip adresu izmedju kompa i rutera?Jel ti ruter u bridgeu ili ruter nacinu rada?
 To sam taman htio i ja reć. Ako je taj model u pitanju-meni je pomogao novi firmware.
Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Evo model je dsl-g684t. Je mi mozes objaniti to fiksna ip adresa.Sorry ali se ne kuzim bas. Namjesteno mi je tako da kad udem u windowse da mi se sam automatski spoji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: D-link problem
telefon kaže...

Evo model je dsl-g684t. Je mi mozes objaniti to fiksna ip adresa.Sorry ali se ne kuzim bas. Namjesteno mi je tako da kad udem u windowse da mi se sam automatski spoji...

Nastimaj ovako:
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Hvala evo sad cu probat!pa javim :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Opet mi se nije iz prve konektiralo nego sam iskljucio pa opet ukljucio usb adaper pa je tek onda prpradilo proradilo. Usporen mi je internet sad a za vezu pise da je excellent.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Jel ti ruter blizu kompa pa da se zicno spojis?

Probaj sa ovim driverima ako koristis usb wireless adapter od D-linka model DWL-G122.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 13:57 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: D-link problem

Pokušaj skinuti nove drivere za D-Link

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+, Matična: MSI K9N Neo V2, Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB, RAM: 2GB, HDD: Maxtor 160GB, Monitor: Philips 190CW, Kućište: Coolmaster, OS: Windows Vista Ultimate SP1
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Evo tek mi je sad opet proradio net. nije mi bas blizu ruter morao bi po hodniku vuc kabel, vec sam razmisljao o tome i mislim da bi mi to bilo najbolje. sad cu prvo pokusat s ovim drajverima pa vam javim. Skida mi 10KB/sec katastrofa. Model je DWL-G122 tako da cu vidjet kako ce radit

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 14:06 (telefon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Samo da pitam!Je mogu ja instalirat nove drajvere preko starih; znaci 1.13 verziju preko 1.10 verzije ili moram stare prvo uninstalirati stare pa staviti nove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Moj savjet ti je da prvo deinstaliras stare.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

probat cu, tek sam sad dobio konekciju i skinu cijele drajvere. A je moze biti problem u ruteru, samo me zanima i je li mogu ja nazvat t-com da mi oni srede problem( da mi dodu u kucu i sve srede, ipak je njihovo sve). Ajde f1-ivo pomogni mi jos malo:)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

Dok sam ja imao D-link 584T (zicni) veza je pucala svaki dan nakon sat i par minuta.Zvao sam SZK i oni su me uvjeravali da mi komp ne valja.Naravno isprobao sam sve zivo i skuzio da je do njih.Zovi ih stalno cim ti se to dogodi i doci ce ti netko od njih.Meni su zamjenili ruter cak ali na kraju je bilo nesto do njihove centrale.Mozes jos skinut originalni firmware za tvoj ruter ali onda neces imat ona 2 porta za max tv.

Evo ovdje imas originalni firmware.Kazu na tom forumu da su mnogi rijesili problem s njim.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 1:11 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
D-link problem

E zvat cu ih svaki dan od sad. Znam sve o kabelima( od koaksijanih pa do svih koji postoje) znam sve o tipovima dsl-a(koji postoje pa do svih koji ce postojati barem u skoroj buucnosti) i nadam se da cu jednog dana dana radit u t-comu(iako ih sad trenutno mrzim) i tu na forumu pomagat ljudima samo jos nemam prakse u radu! Ali ovo mi dize tlak treba mi net svaki dan od faksa pa do osobne koristi i onda me tako zeza! najrade bi isao tamo i srao im jer ovo je stvarno pretjer. SZK mi je rekla da imam predebele zidove u kuci mislim koji k.... treba im dat otkaz cim cujem takve gluposti! Ma lud sam!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice