A1 kabelski internet

poruka: 275
|
čitano: 90.968
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
A1 kabelski internet

Koja je razlika a1 kabelski internet ili optika A1, ima i dvije teme pa valjda ima razlike..

0 0 hvala 0
2 godine
Re: A1 kabelski internet
boatenga kaže...

Koja je razlika a1 kabelski internet ili optika A1, ima i dvije teme pa valjda ima razlike..

U tehnologiji.

Prva djelomično koristi stariju infrastrukturu kabelskog interneta, unaprijeđenu novih načinima prijenosa podataka, pa su time postignute i veće brzine prijenosa. U jednom prijenosnom dijelu bi se trebala koristiti optika, a u nastavku koaksijalni kabel.

Druga koristi optiku.

O brzinama i cijenama piše sve na stranicama A1.

U mom slučaju izbor se svodi na onu tehnologiju koja je dostupna, a to je koaksijalni kabel. Optike nema.

11 godina
A1 kabelski internet

Zdravo, podstanar sam u stanu i plaćam uslugu turbo brzi 150mbits 124kn, vlasnik valjda ima nekakav popust... Selim se u drugi stan, i tamo bi htio istu uslugu, na stranici od a1 pise usluga turbo brzi 100mbits 200kn... Jel mogu kakav popust dobiti? Tipa bio sam u ovom drugom stanu podstanar tri godine ali sam i plaćao račune, ili nekako drugačije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Re: A1 kabelski internet
Strm kaže...

Zdravo, podstanar sam u stanu i plaćam uslugu turbo brzi 150mbits 124kn, vlasnik valjda ima nekakav popust... Selim se u drugi stan, i tamo bi htio istu uslugu, na stranici od a1 pise usluga turbo brzi 100mbits 200kn... Jel mogu kakav popust dobiti? Tipa bio sam u ovom drugom stanu podstanar tri godine ali sam i plaćao račune, ili nekako drugačije?

-možeš li? ovisi o tebi, cjenkanju.. prvo moraš nešto pitati-tražiti, cjenkati se.. tad možda dobiješ.

-koliko netko drugi-treći plaća s tobom nema baš veze, tj ima samo toliko da i ti tražiš takvu cijenu no to ne znači da ćeš i dobiti, npr korisnici koji su prije 1-2 god u promjeni cjenika imali dobro cjenkanje dobili su neke popuste izvan cjenika, recimo 20-50kn.. kao kompenzaciju, no već za mjesec možda će i taj gazda stana plaćati više 150-200 ako mu ističe ta pogodnost koju je dobio recimo cjenkanjem..

-svi mogu računati na cjene iz aktualnog-važećeg cjenika, ispod samo ako tako ugovoriš i to opet nije vječno.. nego se odnosi na klasičnu ugovornu od 24 mj..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
A1 kabelski internet

Napokon se i ja riješio bakra i prešao na kabelski internet. Pošto se vi ovdje puno bolje razumijete što kažete na sljedeće podatke.

Ping mi se čini veći nego u drugih na forumu (17ms, ali daleko bolji nego na bakru gdje mi je bio 40ms).

Ostalo mi se čini u redu.

1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice