Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 7.624
|
čitano: 542.052
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
10 godina
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...
tajo1960 kaže...

"Znaš da meni nije problem refreshat stvari, pa me taj dio ne brine."

Zapravo ne znam... ne znam niti jedan uređaj koji si ti, ti kao Filox, refrešao, a to što si vlasnik raznih vintage uređaja koje si NEKOME JEDNOM dao na refrešanje i pritom ih sada NEMAŠ... je neka druga priča. 

Koliko se sjećam, za preamp govoriš da lik traži dijelove već 2-3 godine i da radi polako, a dotle, SVE to vrijeme ti NEMAŠ svoj uređaj... (čak nije ni kod tebe).

Mislim, treba li dalje? 2-3 godine su 5-10% nečijeg cjelokupnog života.

Obožavaljelj vintage serija, ali koji ih samo posjeduje, ali ne i sluša, jer su godinama na servisu... sorry, ali ja ne vidim i ne razumijem tu logilku. Ako može kratko objašnjenje svega toga... ja zahvalan 

Domentnuti još komentar ili ne? Ma hoću, bit ću zločest :

A za to vrijeme slušaš druge uređanje i čekaš manu s neba (čitaj: "povratak otpisanog" iz servisne šupice). Jesam li u pravu?

Aj budi pošten, pa se sjeti da imam servisera koji mi servisira uređaje, da to NE radim ja sam, to smo davno utvrdili. Samo se tako izrazim, a ne trebaš baš toliko tražit dlaku u jaju. Dobro znaš da to ne radim sam.

Drugo, istina, preamp mi je dugo, dugo na servisu, ali ne zbog djelova, jer bi do sada nabavio bilo šta što treba, nego zbog jako teškog zdravstvenog stanja čovjeka koji je napravio 90% refresha. Najbolje da sad prigovaram jer je čovjek teško bolestan i ne može završit moj uređaj. Bitnije je meni da se on oporavi, nego moj uređaj, priorireti su to... A s obzirom da je napravio 90% svega, ne bi želio sad nosit takav uređaj nekome drugome, da dovršava započeto, to nije dobar put refreshanja i to ću radit samo ako sigurno osoba broj 1 ne bude mogla završit uređaj po svojim zamislima.

Dok čekam svoj preamp iman na posudbi DIY uradak, dual-mono pasivni transformatorski preamp, pa nisam puno zakinut za slušanje muzike.

Nije servisna šupica u pitanju, nećemo vrijeđat dobre stručnjake. Nije ništa otpisano, nemoj bit zloban baš.

P.S.

Dok se jedno čeka, s druge strane su servisirani bratovi uređaji i moj gramofon. Radi se, ide se naprijed, ma što god ti mislio. Imamo ja i brat više uređaja i sustava međusobno, ima tu posla. Nego je problem nać prave ljude, pa se malo čekalo dok se od jednog servisera prebacimo na drugoga, jer je prvo trebalo nać tog drugog. Najbitnije je da ja imam funkcionalan sustav cijelo ovo vrijeme. A nemam stan, nego seljakam, pa mi nije sad trenutno ni briga za sustavom, jer ga nemam gdje instalirat kako treba. Nije sve baš tako kako ti misliš.

A sada ću biti još zlobniji, ali i realističniji...

Pa ti tvoji refrešani uređaji, kad (konačno) dođu nazad do tebe i brata, trebat će odmah novi refreš... toliko će biti već stari i prastari (vremenom provedenim u servisu), da će po izlasku odande opet biti u poziciji da im treba novi pošteni refreš...

To ti je priča u stilu - "Imam refrešani uređaj! Je l'? Da! A koliko je star? 40 godina. O, super? A koliko je dugo bio na refrešu? Pa, 20 godina? 20 godina? Pa to mora na novi refreš...! 

I što onda? Sa porte ih sam zaofrkneš nazad u proizvodnju?  ... i tako 2 stoljeća...  

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 22:44 (tajo1960).
16 mjeseci
tajo1960 kaže...

Pa ti tvoji refrešani uređaji, kad (konačno) dođu nazad do tebe i brata, trebat će odmah novi refreš... toliko će biti već stari i prastari (vremenom provedenim u servisu), da će po izlasku odande opet biti u poziciji da im treba novi pošteni refreš...

To ti je priča u sstilu - "Imam refrešani uređaj! Je l'? Da! A koliko je star? 40 godina. O, super? A koliko je dugo bio na refrešu? Pa, 20 godina? 20 godina? Pa to mora na novi refreš...! 

I što onda? Sa porte ih sam zaofrkneš nazad u proizvodnju?  ... i tako 2 stoljeća...  

Šta da ti kažem, nikad ti to nećeš shvatit... To su posebni gušti.   

A tako možeš bilo koji uređaj bacat u smeće i kupovat nove svako par godina, jer su stari. 

Evo, pojačalo još nisam dao na refresh, a radi najnormalnije već 35 godina. Kad je ispitivano prije par godina, svi elementi su još uvijek bili u svim granicama normale, svi parametri su zadovoljavali. Niti kondezatori nisu bili suhi/iscurili. Pa ti sad reci što hoćeš... Jednom kad se refresha, za očekivat je da će opet 35+ godina radit, a nakon toga ako ja još budem živ...

Live long and prosper.
8 godina
tajo1960 kaže...

Ja sam u akciji tagiranja glazbe 20+ godina 

https://www.mp3tag.de/en/

ja kao ljubitelj Foobar2000 programcica koristim ekstenziju Masstagger i jebeno radi. Kad sam ga koristio na sporim diskovima na laptopu je bio brz, na SSD-u da ne spominjem.

https://www.foobar2000.org/components/view/foo_masstag

10 godina
tajo1960 kaže...

Ovo koristim od kako znam za sebe i sve WAVove (i općenito glazbene meta podatke) koje imam tagiram i uređujem s njim.

Davno je pisano i na stranicama Buga-a pod "Preporuke" programa o njemu, samo... netko koristi, netko ne.

Ti, mada smo pričali i privatno o tome (i prije par godina) - još uvijek ga NE koristiš i zaboravio si da smo pričali o tome.

A da ne bih radio napamet - pa imam 50-ak albuma na diskovima u WAV formatu, koje uredno slušam na svim playerima, od soft na PC-ima, pa preko Mede8er media playera, pa da Pioneer network playera... sve uredno i bez greške. Ne znam čemu je uopće i bila tvoja dvojba, ali OK... ljudi zobravljaju :-)

EDIT

Ako što zaškripi - javim ti se za pomoć; može?

Tajo, jel ovo dobar progeam za mass update id3 tagova i u mp3?

Zivcira me kad downloadam neke diskografije pa otvorim u playeru a ono sve pise osim ispravnoh naziva, ima duple nazive i slicno... nekad popizdim pa za nwki album ispravim rucno ali nemam vremena i zivaca to raditi za sve...

Bilo bi dobro kao nekad prije 20ak god, programi za ripanje sa audio cd su automatski povukli nazive sa neta (doduse baze su bile manje a da ne spominjem domace cd-e)...

I believe Wi can Fi...
10 godina
Striko2009 kaže...
tajo1960 kaže...

Ovo koristim od kako znam za sebe i sve WAVove (i općenito glazbene meta podatke) koje imam tagiram i uređujem s njim.

Davno je pisano i na stranicama Buga-a pod "Preporuke" programa o njemu, samo... netko koristi, netko ne.

Ti, mada smo pričali i privatno o tome (i prije par godina) - još uvijek ga NE koristiš i zaboravio si da smo pričali o tome.

A da ne bih radio napamet - pa imam 50-ak albuma na diskovima u WAV formatu, koje uredno slušam na svim playerima, od soft na PC-ima, pa preko Mede8er media playera, pa da Pioneer network playera... sve uredno i bez greške. Ne znam čemu je uopće i bila tvoja dvojba, ali OK... ljudi zobravljaju :-)

EDIT

Ako što zaškripi - javim ti se za pomoć; može?

Tajo, jel ovo dobar progeam za mass update id3 tagova i u mp3?

Zivcira me kad downloadam neke diskografije pa otvorim u playeru a ono sve pise osim ispravnoh naziva, ima duple nazive i slicno... nekad popizdim pa za nwki album ispravim rucno ali nemam vremena i zivaca to raditi za sve...

Bilo bi dobro kao nekad prije 20ak god, programi za ripanje sa audio cd su automatski povukli nazive sa neta (doduse baze su bile manje a da ne spominjem domace cd-e)...

mp3tag je nekoliko puta unazad par godina preporučen od strane Bug djelatnika laba i časopisa, dakle - trebao bi valjati, ali...

Ja ne radim mass uređenja tagova, jer imam sređenu datoteku, ali koju sam davno ručno uredio (u, naravno, mp3tag-u, he he). Koristom ga zbilja od kako znam za sebe, ali sam išao ručnim načinom, jer ni jedna automatika ne može i ne zna napraviti točno prema našim željama i potrebama. A svi želim barem nešto različito.

Dakle, ako želiš ispravno unesene sve podatke, malo, veliko slovo, točke, zareze, razmake... svaki put, pa i onaj od 1.000 milja počinje prvim korakom. Tako i ovo. Ručno uređenje je način kakav ni jedan automatizam mass uređenja ne može i ne nudi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 7:25 (tajo1960).
10 godina

A gle, ako od tih milju koraka automatika odradi 80% tocno, nece mi biti problem onih 20% se potrudit rucno... svakako bolje nego milju koraka rucno 

Probat cu da vidim kako funkcionira, mozda me odusevi, a mozda dozivi uninstall 

I believe Wi can Fi...
8 godina
Vaš audio kutak

Probaj Picarda, službeni MusicBrainz-ov tagger. Ja ga koristim i zadovoljan sam s njim.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
pr0n_addict kaže...

Probaj Picarda, službeni MusicBrainz-ov tagger. Ja ga koristim i zadovoljan sam s njim.

Zadovoljan s prepoznavanjem Mayalaes - svim zelim raj za sve

Kad sam ga ripao nije bio u bazi, a program ga je prema otisku nasao. 

10 godina

Probat cu veceras s picardom. Thnks

I believe Wi can Fi...
11 godina
Vaš audio kutak

Malo off topica. A možda i nije s obzirom na vrhunsku glazbenu pratnju. U svakom slučaju high-end u basketu.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
Vaš audio kutak

Znači li to da ću danas dobiti svoje silver rca kablove :)

Ili samo žuti papirić poznavajuči našu dragu poštu :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
Zoki B kaže...

Ja bih, na tvom mjestu, unajmio lokalno lovačko društvo sa svim psima tragačima, krvosljednicima i ostalima iz "branše potrage" i pročešljao cijeli grad dok kabel ne bude u tvojim rukama - DANAS!!! Nikakav žuti papirić... samo srebrni kabel dolazi u obzir, ništa žuto 

EDIT

A za burn-in kabela OBAVEZNO puštati ovo, do kraja dana i nema teorije da ne bude "Burn-in"-iran...  

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 9:31 (tajo1960).
8 godina
Zoki B kaže...

meni je kombi HP-a dostavio DAC.

A koliko sam upoznat da više nema malih paketa zbog korone onda bi mogao dobiti paket

10 godina
Vaš audio kutak

Stiglo, spojeno, definitivno ima više visokih tonova i transparentiji su, no neka rade sada, Lavricables napominje minimalno 150 sati.

Bas je tu malo čvršći i kontroliraniji od prijašnjih kablova, no neka rade :)

Moj PC  
8 0 hvala 0
2 godine
Zoki B kaže...

Stiglo, spojeno, definitivno ima više visokih tonova i transparentiji su, no neka rade sada, Lavricables napominje minimalno 150 sati.

Dobro su stigli

Kad se usviraju malo, napiši detaljniji opis - zanimljivo mi izgledaju ti kablovi.

10 godina
Goran-J kaže...
Zoki B kaže...

Dobro su stigli

Kad se usviraju malo, napiši detaljniji opis - zanimljivo mi izgledaju ti kablovi.

Pleteno i izolirano 14 niti srebra, po kablu, lemljeno srebrom, već sad rade odlično a jebeno izgledaju. Napomena, ako je već otvoren sustav mogli bi biti previše, ja sam imao nijansu topliji zvuk no sada je odlično, transparentno i čisto, prezadovoljan

Ako budem ovako oduševljen nakon nekog vremena uzet ću i zvučničke  kablove iz iste serije, isto 14 srebrnih niti izoliranih po kablu😁

Edit: nije označen smjer kablova, pa sam poslao upit:

"

hi,

thanks for update!
glad that you like the cables. These are not directional.
Have nice listening sessions!

-- 
best regards,
Lavricables
"
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 18:38 (Zoki B).
10 godina
Zoki B kaže...
Goran-J kaže...
Zoki B kaže...

Dobro su stigli

Pleteno i izolirano 14 niti srebra, po kablu, lemljeno srebrom, već sad rade odlično a jebeno izgledaju. Napomena, ako je već otvoren sustav mogli bi biti previše, ja sam imao nijansu topliji zvuk no sada je odlično, transparentno i čisto, prezadovoljan

Ako budem ovako oduševljen nakon nekog vremena uzet ću i zvučničke  kablove iz iste serije, isto 14 srebrnih niti izoliranih po kablu😁

😃 I onda "znalci" kažu da su svi kabeli isti i da su to "samo žice" 😃👍

10 godina
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...
Goran-J kaže...
Zoki B kaže...

Dobro su stigli

Ma sve je to isto, vidim još nisi shvatio :D

8 godina
Zoki B kaže...

Vidio sam da na nekima mozes platiti usviravanje.

Koje si uzeo: master ili ultimate?

10 godina
agramTango kaže...
Zoki B kaže...

Uzeo sam ultimate, razlika je samo u pinu unutar konektora, na master je srebrni a na ultimate je posrebreni, cijenovno je razlika 70$.

Nisam htio dati toliko novaca samo zbog pinova unutar konektora koji se ionako spajaju na pojačalo i zvučnike koji imaju bakrene konekore a većina i  žice u sebi, nije mi imalo smisla.

Pitao sam lika pošto smo se dopisivali da li netko čuje zaista tu razliku, napisao je uz smješak da vjerojatno ima ljudi koji čuju, mislim da je sve jasno.

Bitno je da je kabal srebrni.

Dodatno sam ga pitao za zvučničke kablove, koji su iz serije ultimate isto srebrni a nudi se opcija gold plated bananas kao konektor i silver plated spades/bananas (posrebreni) rekao je da je kabal bitan a konektor ne toliko.

Kada sve zbrojiš mislim da je jasno onda zašto sam uzeo ultimate i prošao 70$ jeftinije :)

Taj zvučnički kabal je 495$ + poštarina ispadne 515$ i ispada cca 3250kn što nije tako puno s obzirom kakvih cijena ima, još pogotovo pošto je isto srebrni onda je cijena odlična.

I deblja je  žica u odnosu na interconnect:

interconnect je 14 x 28AWG (0.33mm) 5N solid silver wires per channel  

zvučnički je 14 strands of 5N solid silver wire AWG28 (0.42mm diameter)

Sami interconnect je već poprilično debel, masivan, a zvučnički je još masivniji stoga mislim da je cijena odlična.

Napomenuo je da je slika sa stranice dok su bili iz te serije zvučnički debljine 0.21mm no sada imaju verziju V2 gdje su debljinu poduplali pa je sada 0.42mm i deblji su nešto.

https://www.lavricables.com/cables/ultimate-silver-speaker-cables/

Treba pričekati da se ovo usvira pa ću onda vidjeti da li mi treba još otvoreniji sustav, jer sada je poprilično otovreno i zadovoljan sam, znam da bi dobio sa zvučničkim kablovima još više otvorenosti, analitički i hladniji zvuk koji je još otvoreniji u gornjem registru no moglo bi biti previše pa nebi imalo smisla, ne volim harsh zvuk.

Ovako kako sada radi da se malo i smire visoki mi je fantastično, no neka prođe kako je proizvođać naveo 150 sati pa ću vidjeti, so far so good :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 5:39 (Zoki B).
10 godina
Zoki B kaže...
agramTango kaže...
Zoki B kaže...

Uzeo sam ultimate, razlika je samo u pinu unutar konektora, na master je srebrni a na ultimate je posrebreni, cijenovno je razlika 70$.

Nisam htio dati toliko novaca samo zbog pinova unutar konektora koji se ionako spajaju na pojačalo i zvučnike koji imaju bakrene konekore a većina i  žice u sebi, nije mi imalo smisla.

Pitao sam lika pošto smo se dopisivali da li netko čuje zaista tu razliku, napisao je uz smješak da vjerojatno ima ljudi koji čuju, mislim da je sve jasno.

Dodatno sam ga pitao za zvučničke kablove, koji su iz serije ultimate isto srebrni a nudi se opcija gold plated bananas kao konektor i silver plated spades/bananas (posrebreni) rekao je da je kabal bitan a konektor ne toliko.

Kada sve zbrojiš mislim da je jasno onda zašto sam uzeo ultimate i prošao 70$ jeftinije :)

Taj zvučnički kabal je 495$ + poštarina ispadne 515$ i ispada cca 3250kn što nije tako puno s obzirom kakvih cijena ima, još pogotovo pošto je isto srebrni onda je cijena odlična.

Sami interconnect je već poprilično debel, masivan, a zvučnički je još masivniji stoga mislim da je cijena odlična.

Napomenuo je da je slika sa stranice dok su bili iz te serije zvučnički debljine 0.21mm no sada imaju verziju V2 gdje su debljinu poduplali pa je sada 0.42mm i deblji su nešto.

Treba pričekati da se ovo usvira pa ću onda vidjeti da li mi treba još otvoreniji sustav, jer sada je poprilično otovreno i zadovoljan sam, znam da bi dobio sa zvučničkim kablovima još više otvorenosti, analitički i hladniji zvuk koji je još otvoreniji u gornjem registru no moglo bi biti previše pa nebi imalo smisla, ne volim harsh zvuk.

Ovako kako sada radi da se malo i smire visoki mi je fantastično, no neka prođe kako je proizvođać naveo 150 sati pa ću vidjeti, so far so good :)

Ili, da si se, recimo, odlučio uzeti komplet kvalitetnih Furutech konektora presvučenih Rhodiumom (najbolja vodljivost u spojevima), pa poslati liku u Litvu da stavi na tvoje kabele...

https://zenwaveaudio.com/product/furutech-carbon-fiberrhodium-banana/

Pa da uzmeš i zvučničke vilice iste serije...

https://zenwaveaudio.com/product/furutech-carbon-fiberrhodium-spade/

bilo bi još 1.150+ Dollara sve skupa skuplje... E sad, da li cilj opravdava sredstvo? Teško pitanje i još teži odgovor 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 8:02 (tajo1960).
10 godina
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...
agramTango kaže...
Zoki B kaže...

Ili, da si se, recimo, odlučio uzeti komplet kvalitetnih Furutech konektora presvučenih Rhodiumom (najbolja vodljivost u spojevima), pa poslati liku u Litvu da stavi na tvoje kabele...

https://zenwaveaudio.com/product/furutech-carbon-fiberrhodium-banana/

Pa da uzmeš i zvučničke vilice iste serije...

https://zenwaveaudio.com/product/furutech-carbon-fiberrhodium-spade/

bilo bi još 1.150+ Dollara sve skupa skuplje... E sad, da li cilj opravdava sredstvo? Teško pitanje i još teži odgovor 

Pa i nije teško pitanje, jednostavno NE :D

12 godina
Vaš audio kutak

Bio neki dan na koncertu pa evo jedan mali dio sniman mobitelom (stavite na 1080p):

Zdenka Kovacicek i Greenhouse Blues Band

https://photos.app.goo.gl/zPuRrc7JSc5LgEzo6

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 4
10 godina
djigibao kaže...

Bio neki dan na koncertu pa evo jedan mali dio sniman mobitelom (stavite na 1080p):

Zdenka Kovacicek i Greenhouse Blues Band

https://photos.app.goo.gl/zPuRrc7JSc5LgEzo6

Grupno ti zavidimo na doživljaju i ugođaju koji si imao na koncertu    

11 godina
Zoki B kaže...
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...
Goran-J kaže...
Zoki B kaže...

Dobro su stigli

Riknija mi štapni mikser. Znači da ne bacam kabel već ga iskoristim za interkonekt?!

10 godina
Dead kaže...
Zoki B kaže...

Dobro su stigli

Riknija mi štapni mikser. Znači da ne bacam kabel već ga iskoristim za interkonekt?!

Bolje kao napajački... taj se već uhodao u svom poslu i zanatu. Odmah na Krell-a s njim  

11 godina
tajo1960 kaže...

Bolje kao napajački... taj se već uhodao u svom poslu i zanatu. Odmah na Krell-a s njim  

Kad mi već spominješ Krell-a, pitao bih vas kolege za mišljenje. Ja sam kupio kao novog preko Media audio zastupnika integrirac Krell KAV-300i daleke 1998. Ponekad se uhvatim u razmišljanju do kada bi s njime sve trebalo biti u redu. Znači ovo mu je dvadesetdruga godina, wow jee sam ostarija, i ja još uvijek nisam osjetio ni p od popuštanja. I dalje zvuči moćno, apsolutno sve mu je u najboljem operativnom redu, izgleda kao da je sad iz tvornice. Uživam ga koristiti i gledati. Ali do kada će to biti tako i što poduzeti kad uvidim da je počeo osjećati teret godina. Ja bih najradije da ostane ovakav dokle me god uši služe pa da ne trebam razmišljati o kupovini novog, popravku, prodaji...whatever.

8 godina
Je li vi Krell pojačalo zovete krelac?

0 0 hvala 0
11 godina
agramTango kaže...
Je li vi Krell pojačalo zovete krelac?

Ja ne dok neki da.

10 godina
Dead kaže...
tajo1960 kaže...

Kad mi već spominješ Krell-a, pitao bih vas kolege za mišljenje. Ja sam kupio kao novog preko Media audio zastupnika integrirac Krell KAV-300i daleke 1998. Ponekad se uhvatim u razmišljanju do kada bi s njime sve trebalo biti u redu. Znači ovo mu je dvadesetdruga godina, wow jee sam ostarija, i ja još uvijek nisam osjetio ni p od popuštanja. I dalje zvuči moćno, apsolutno sve mu je u najboljem operativnom redu, izgleda kao da je sad iz tvornice. Uživam ga koristiti i gledati. Ali do kada će to biti tako i što poduzeti kad uvidim da je počeo osjećati teret godina. Ja bih najradije da ostane ovakav dokle me god uši služe pa da ne trebam razmišljati o kupovini novog, popravku, prodaji...whatever.

U tim je pitanjima zbilja jako nezahvalno biti ikakav predviđatelj ili procjenitelj. Poznato je da je Krell ugrađivao iznimno kvalitetne dijelove i sklopove; inače ne bi bio na mjestu gdje je i ne bi bio ime koje se izgovara sa poštovanjem, oduvijek!

Samo, jedna je stvar isto u igri, a to je tvoj osobni dojam "nepopuštanja". Ne želim prejudicirati i vjerujem da je tako kako kažeš, ali... za taj bi dojam, da bi bio siguran, ipak trebao imati 2 pojačala u spoju: svoje i novo, pa bi tek tada na licu mjesta svog mogao usporediti sa novim. Onda bi tek vidio da li je zaista nepopuštanje ili ne.

Ovako, ti ga slušaš skroz i, realno, ne možeš imati neki stvaran osjećaj vremenskog "pada" performansi, jer ga ne možeš usporediti, a mikro pomjene tijekom mjeseci i godina ne uočavamo baš.

Primjer - da ti netko pokaže dužinu od metra, pa svakih 10-15 dana, da ti ne vidiš, skrati za 2-3 mm... ti to ne možeš primijetiti... i dalje ti je to optički cjelina za koju misliš da je metar. Mislim da sam jasan u usporedbi.

Ipak, da ti dam potporu u osjećaju sigurnosti: - i (ex) moje prvo pojačalo, Technics SU-Z22, kupljeno 1981. i dan danas svira (bez ijednog kvara) kod poznanika, kao i Tuner ST-S3 i još neke komponente iz tog doba.

A kad si već pitao, moj je stav i ono što bih ja napravio - lagano, IPAK, gledao novi model. 22 godine je 22 godine... što god mi mislili o tome. Ne mora biti ništa ni slijedeće 22 godine, ali... odavno je punoljetan... ipak  

EDIT

Sad tek vidim da si moje Krell-a markirao zeleno... ipak je to poštovana firma i svako nazivanje drugačije ne bi imalo smisla ni poštovanja.  Treba se znati red!

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 15:19 (tajo1960).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice