Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.184.703
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Neka preporuka Large size bezicnog za povremeno editiranje fotografija i surfanje? Gledamo ovaj Logi ako ga je tko imao? Logitech M705 Marathon bežični miš, laser, crni/sivi/srebrni/tamno sivi (nabava.net) ili ovaj Logitech M650 Wireless Mice - Small, Large, Left Handed Mouse

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 13:08 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Imam ga ja, wired verziju i prelagan je. Solidna kvaliteta izrade ali ako će ti težina biti problema razmisli. Ja se jedva navikavam. Razlog što sam ga uzeo je jer je bio na akciji.
EDIT: Kod mene je obična verzija nije mini.
https://hyperx.com/products/hyperx-pulsefire-haste-2-gaming-mouse?variant=43416224006301
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 12:33 (Emirthestroj).
6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

lp. Uzimo bi si neki gaming mis, gledo najvise izmedju Razer Basilisk v3 i DeathAdder v3. da li su dobri odabiri? Ili koje bi vi preporucili? (gledo tako neke sa zelenim detaljima no nije bitno samo da su crni)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Wardoe kaže...

lp. Uzimo bi si neki gaming mis, gledo najvise izmedju Razer Basilisk v3 i DeathAdder v3. da li su dobri odabiri? Ili koje bi vi preporucili? (gledo tako neke sa zelenim detaljima no nije bitno samo da su crni)

 Ja imam Basilisk V3 žičani i Razer Bungee V3 Chroma. Prvotno sam u dućanu gledao ala G502 pošto sam prije imao MX518 i sl., ali zbog velike ruke mi nisu pasali dodatni gumbi sastrane, tj. palac je defaultno stajao na daljem, a ne bližem gumbu. Onda sam primjetio Basilisk V3 koji je taman za palac i to je bilo to, jer nisam htio previše potrošiti, volim žičane, ovaj ima najbolji RGB i jako dobar feeling kvalitete. Također jako dobre PTFE slajder nogice, ultra-flex kabel koji se jedva osjeti, optički switchevi.

 

Basilisk V3 je i dalje manji za moju ruku i palm grip, a anti-fingerprint mat površina mu je ipak dovoljno glatka da sklizne niz dlan u kritičnim trenucima, pa sam dodao Razer Universal Grip Tape naljepnice kako mi paše (samo donja strana, ne na M1 i M2 tipke) i sad je OK.

 

Uz to, koristim i Smart-Reel hibridni mod između tactile i free-spina, radi sasvim dobro.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 15:48 (Mad Ant).
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav,

 

trebam nabavit nove sluške i miša i išao bi definitivno na bežičnu opciju.

 

samo za potrebe igranja. na prvom mjestu je PUBG eventualno Palworld za klinku.

 

molim neku preporuku do nekih cca 150€ i da je nabavljivo u HR.

 

Hvala.

 

EDIT: vidio Logitech G305 i G435 pa ako ima neko kakvih iskustava neka javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

trebam nabavit nove sluške i miša i išao bi definitivno na bežičnu opciju.

 

samo za potrebe igranja. na prvom mjestu je PUBG eventualno Palworld za klinku.

 

molim neku preporuku do nekih cca 150€ i da je nabavljivo u HR.

 

Hvala.

 

EDIT: vidio Logitech G305 i G435 pa ako ima neko kakvih iskustava neka javi.

 Za slušalice bolje neki IEM tipa Truthear Crinacle Zero ili Simgot EM6L. Definitivvno ne Logitech osim ako baš želiš hendikep u PUBG...

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

 

nebi In ear slušalice. Nešto naglavno, bežično

 

 

15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav,

može li preporuka wireless miša koji bi se koristio prvenstveno za editanje videa i da po mogućnosti se može puniti USB-om. Cijena do oko 60ak eura

Hvala

Drone Media Hrvatska: https://bit.ly/3fs0nzL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
joze kaže...

Pozdrav,

može li preporuka wireless miša koji bi se koristio prvenstveno za editanje videa i da po mogućnosti se može puniti USB-om. Cijena do oko 60ak eura

Hvala

 Logitech Ergo M575 - treba napomenuti da, kao i vecini Logitech miseva, ocekuj da ce ti se pojaviti "dvoklik",  iako nema USB punjenje 1xAA baterija ti bude trajala mjesecima

 

Rapoo MT750 - kao alternativa, USB punjenje, ne znnam koje su njegove lose strane

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 9:32 (Timo).
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jesu neki posebni zahtjevi zbog editiranja videa?
4 godine
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koja od navedena 3 bi preporučili? Zadnja dva su mi bila Viper i Viper Ultimate i redovito, nakon što istekne garancija, ode scroll. Iz tog razloga više ne dam preko 100€ za miš. Da budem naivan i nastavim sa Razer Cobrom ili da promijenim brend? Težina, lod i ostalo mi ne igra tolku ulogu, bitno mi je samo da nakon godinu dana ne krene dvoklikat i nasumično skrolat.

2 Razer Cobra
2 HyperX Pulsefire Haste 2
0 Steelseries Aerox 3
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
trent3 kaže...

Koja od navedena 3 bi preporučili? Zadnja dva su mi bila Viper i Viper Ultimate i redovito, nakon što istekne garancija, ode scroll. Iz tog razloga više ne dam preko 100€ za miš. Da budem naivan i nastavim sa Razer Cobrom ili da promijenim brend? Težina, lod i ostalo mi ne igra tolku ulogu, bitno mi je samo da nakon godinu dana ne krene dvoklikat i nasumično skrolat.

onda nemoj gledati Logitech, Razer, Steelseries, Hyperx, ako ne zelis probleme sa dvoklikom, scrollom, i preskakanjem senzora

 

vidi sta nude: Asus, Finalmouse, Pulsar, ¸Endgame, Xtrfy i mozda Corsair

 

Inaca ako si mozes priustit i mozes svake 2-3 godinje mjenjati, uz ove gore navedene, Logitech i Razer su i dalje u samom vrhu gaming miseva

12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Helou, zamolio bi vas za savjet

Tražim gejmarski miš, ovo su mi neki okvirni zahtjevi:

-Logitech (imam hrpu njihove opreme, pa da ne dodajem dodatni softver)

-bežićni

-malo više tipki

 

Koliko vidim, G502 bi vjerojatno spadao u ovu kategoriju, al vidim da ima dosta modela.

Što još da pogledam?

 

Hvala unaprijed!

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...

Helou, zamolio bi vas za savjet

Tražim gejmarski miš, ovo su mi neki okvirni zahtjevi:

-Logitech (imam hrpu njihove opreme, pa da ne dodajem dodatni softver)

-bežićni

-malo više tipki

 

Koliko vidim, G502 bi vjerojatno spadao u ovu kategoriju, al vidim da ima dosta modela.

Što još da pogledam?

 

Hvala unaprijed!

 G502 teži kao dva miša, neki bi rekli i tri.

 

Možda G Pro X Superlight 2?

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

 G502 teži kao dva miša, neki bi rekli i tri.

 

Možda G Pro X Superlight 2?

 Kakve veze ima koliko tezi,ne vidim da je naveo da je tezina presudna.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Helou, zamolio bi vas za savjet

Tražim gejmarski miš, ovo su mi neki okvirni zahtjevi:

-Logitech (imam hrpu njihove opreme, pa da ne dodajem dodatni softver)

-bežićni

-malo više tipki

 

Koliko vidim, G502 bi vjerojatno spadao u ovu kategoriju, al vidim da ima dosta modela.

Što još da pogledam?

 

Hvala unaprijed!

 G502 teži kao dva miša, neki bi rekli i tri.

 

Možda G Pro X Superlight 2?

 Da, nije mi težina neki presudni faktor, makar još nisam imao lagan gaming miš.

Ima nešto između? Lagan, a više tipki (ovih 2 dodatne poslije 10-tak dodanith na G604 mi je nekako malo...).

Steam and EA: CyberDemonVZ
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

G502X je 100 grama bezicni,nekih 20 grama laksi od 502 wireless,ima dosta programi bolnih tipki,3 sa strane+2 do lijevog klika+jednu iza wheel switcha,2 bocne na wheel....     502x wired je najlakši iako to ne zelis 89 g btw

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2024 14:30 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...

 Da, nije mi težina neki presudni faktor, makar još nisam imao lagan gaming miš.

Ima nešto između? Lagan, a više tipki (ovih 2 dodatne poslije 10-tak dodanith na G604 mi je nekako malo...).

 Znam da nisi imalo lagane,uzmi g502 neces se zajebat...imao sam ih 10 bar i stalno se vracao na g502.Ako ti pase broj tipaka uzmi njeg,ne znam osim onog razera koji ima vise tipaka od G602/G604.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2024 14:30 (hrka11).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...

 Da, nije mi težina neki presudni faktor, makar još nisam imao lagan gaming miš.

Ima nešto između? Lagan, a više tipki (ovih 2 dodatne poslije 10-tak dodanith na G604 mi je nekako malo...).

Razer Viper i Viper Ultimate imaju 7 tipki. Ostali dobri su uglavnom 5 do 6 tipki.

 

G Pro X ima G-shift opciju s kojom postaviš da ti jedna tipka bude "Shift" pa ti dok je ona pritisnuta druge tipke imaju drugačije funkcije nego dok nije pritisnuta.

 

Evo ti zadnja Boardzyeva tier lista od prije par dana

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Tražim neki miš do 40 eura. Uvjet je da nije mrežasti iz perolake kategorije i da se ne odaziva na ime Logitech. Ruka mi je prosječne veličine i koristim tvz. palm grip

 

Hvala unaprijed

 

 

 

Usput ekipa kako uopće održavate one mrežaste miševe iz perolake kategorije!?

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Svakih 5 dana puhneš u njega, tako. Nije to ljubavnica

 

 

da nadopišem, Asus M4 air, prezadovoljan, nakon 20tak+ miševa isprobanih jako zadovoljan, Rog Keris također preporuka...oba za šaku eura kupljeni...novi na Pce forumu, mislim da sam svaki platio 20e

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2024 17:40 (Wiz3m4n).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice