Razer Lycosa

poruka: 72
|
čitano: 16.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
The Black Iso kaže...
explorer 4 kaže...

imaš razer lycosu, tarantuulu

logitech g110, g15, g19

roccat arvo

 

A koja od ovih mi je najbolja za uzeti i kolike su cijene?

 

hmm nisam baš toliko u tipkovnicama ali ova g110 je sasvim pristojna i lijepa tipkovnica

 

g110

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lycosa
explorer 4 kaže...
The Black Iso kaže...
explorer 4 kaže...

imaš razer lycosu, tarantuulu

logitech g110, g15, g19

roccat arvo

 

A koja od ovih mi je najbolja za uzeti i kolike su cijene?

 

hmm nisam baš toliko u tipkovnicama ali ova g110 je sasvim pristojna i lijepa tipkovnica

 

g110

 

Lijepa i pristojna, ali Tarantula je Bog medju tastaturama (ima ih vise, tastature su visebosci).

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
Mentalist kaže...
explorer 4 kaže...
The Black Iso kaže...
explorer 4 kaže...

imaš razer lycosu, tarantuulu

logitech g110, g15, g19

roccat arvo

 

A koja od ovih mi je najbolja za uzeti i kolike su cijene?

 

hmm nisam baš toliko u tipkovnicama ali ova g110 je sasvim pristojna i lijepa tipkovnica

 

g110

 

Lijepa i pristojna, ali Tarantula je Bog medju tastaturama (ima ih vise, tastature su visebosci).

 

ona i g19 al su im cijene paprene preko 1000 kn svaka

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
16 godina
offline
RE: Razer Lycosa
explorer 4 kaže...
The Black Iso kaže...
explorer 4 kaže...

imaš razer lycosu, tarantuulu

logitech g110, g15, g19

roccat arvo

 

A koja od ovih mi je najbolja za uzeti i kolike su cijene?

 

hmm nisam baš toliko u tipkovnicama ali ova g110 je sasvim pristojna i lijepa tipkovnica

 

g110

Njoj ne radi USB port kako treba. Nema zasebno napajanje.

- Psiho246
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa

ajme nakon sveg sranja s tipkovnicom (guljenje tipaka, random neposlusnosti istih) sad sam jos nesto otkrio, sasvim slucajno.. idem si ustekat usb u utor u tipkovnici i kad sam to uradio tipkovnica se jednostavno ugasila... nist, a usb radi (kao da je pocuclao svu struju).. ni ponovno odspajanje / spajanje nije pomoglo nego reset! nemrem belivet

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Jel ima netko rijesenje za ovu tipkovnicu, imam nekoliko frendova koji imaju tu tipkovnicu i svi imaju problema.

 

Tipkovnica je lijepa i super je tipkati nja njoj ali driveri su katastrofa..

 

 

svaki put kad e pali komp, treba se stiskati na njoj onaj gumb za svijetlo, pa se nekad samo ugasi, nekad neke tipke ne rade, nisam pratio u zadnje vrijeme, jel ima kakvo rijesenje ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Razer Lycosa

prodaj je...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

A žao mi ju je prodat, nadam se da će izbaciti neke drivere ili tako nešto da se ovo riješi! Jer mi je ovak tipkovnica mrak! :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa

cuj, ako nisu do sada... sve te probleme sam i ja imao

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Lycosa

moja radi savrseno od kad je izasla,a to za svjetlo,pa stisnes gumb i upali se kaj je i to problem vec?ja bolju nisam imal tipkovnicu,odlicna je sta se mene tice.

Heroes get remembered, but legends never dies.
13 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Nazalost bio sam jedan od vas ali reci joj dat cu 500+ kuna za tipkovnicu i onda uzmes neku G19 i vidim ima sve sto netreba na tipkovnici ali glavno da koriste rubber dome switchve koji ce ti otici za par godina dok ce mehanicki switchevi trajat jedno 20...

 

 

Kad vec kupujuete da traje kupite koju god... samo da ima mehanicske switcheve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice