Razer Lycosa

poruka: 72
|
čitano: 16.067
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Razer Lycosa
Daniman123 kaže...

Za tu cijenu možeš uzeti ovu tipkovnicu

Ne ne moze jer ta tipkovnica vec dugi niz godina nije u prodaji. Da je, ja bih je prvi kupio.

To je g15 rev 1, danas se prodaje g15 rev 2 koja je jeftinija ali i puno losija/ruznija od rev 1.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa

imao sam i ja G9 i budala ga prodala da bi kupio mambu! jedino sto mi je bio mali. vise mi pase veci mis tj palm grip

meni je također bio G9 premali, mislim kvaliteta je bez premca ali nije namjenjen za palm grip, prodao ga i uzeo Roccat Kone,  i preporodio se, uzeo bi Razer Imperatora ali je i on premali za moju šapu

15 godina
offline
RE: Razer Lycosa
the economist kaže...

meni je također bio G9 premali, mislim kvaliteta je bez premca ali nije namjenjen za palm grip

Ja sam isto prodao G9 iz razloga sto mi je bio premali (koristim palm grip), a i dlanovi su mi se na njemu znojili strasno.

Jos mi je mana bila sto su oni gripovi bili od materijala koji mi je stvarno nekako bio njak pod prstima/dlanovima. Ne znam kako da to tocno opisem, ali stvarno su mi oba gripa bila fuj na dodir.

 

S tehnicke strane mis je bio fenomenalan, sve mi ga bilo zao prodati..

 

Stvar koja me najvise odusevila kod misa je bilo odrzavanj/pranje nakon sto ga se "nasafta" znojem - skines grip(ove), nasapunas ih dobro sapunom, istrljas, osusis i oni k'o novi Osmijeh

Ti gripovi na skidanje su jednostavno fenomenalni za odrzavanje/ciscenje, pogotovo ako ti se znoje dlanovi kao meni. Ne znam kako bi oprao sadasnjeg G500 pod vodom, a da on to prezivi Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

ovako nešto, ultimate gamer accessory...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 19:51 (the economist).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa

evo ih...

yebiga, dosao s posla pa reko, posto sam sinoc malo zalomio, idem ubit malo oko do 18:00h. a probudio se u 21:00h zaboravio navit sat...

uglavom evo...

 

tek sad vidim da mi mogo oprat misa... :D

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 23:47 (skank666).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Ja i moj sin smo takođe ponosni vlasnici Lycose.Vjerojatno da smo dobili dobru seriju(očito Sum da si dobio neku lošu seriju).Imam samo riječi hvale,kao i moj sin.Jako smo zadovoljni,moja je stara godinu,a sinova je dvije i nema nikakvih oštećenja.Osvjetljenje je super,jedino kako svi navode malo je veća glsnoća tipki.Kad se istroši sigurno ću opet uzeti Lycosu...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razer Lycosa
skank666 kaže...

evo ih...

yebiga, dosao s posla pa reko, posto sam sinoc malo zalomio, idem ubit malo oko do 18:00h. a probudio se u 21:00h zaboravio navit sat...

uglavom evo...

 

tek sad vidim da mi mogo oprat misa... :D

Bome si baksuz!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
skank666 kaže...

evo ih...

yebiga, dosao s posla pa reko, posto sam sinoc malo zalomio, idem ubit malo oko do 18:00h. a probudio se u 21:00h zaboravio navit sat...

uglavom evo...

 

tek sad vidim da mi mogo oprat misa... :D

ti to dobro grebes s noktima,drukcije neznam kako bi to nastalo.

darkness is my friend
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
Daniman123 kaže...

Nevolim baš razerove proizvode... Jedino su podloge super... Kvaliteta izrade je vrlo loša i labava... Mislim da Logitech ima dobru izradu... Ubiti razer ima dobar dizajn te to ljude vjerovatno privlači Belji se

 

S ovim se nikako ne mogu sloziti, imao sam puno proizvoda obje firme kroz dulji vremenski period (i nisam posebno privrzen ni jednom brandu) i ne da je razer losije kvalitete nego sam s logitech proizvodima imao daleko vise problema, tak da..

 

p.s.

izbjegavajte logitech digital precision headset, definitivno jedan od najgorih u ponudi..

MSI 790FX-GD70, AMD TWKR, XFX4830 CF, Enermax 535w, 2x2 GB DDR3, F1 500Gb, TT Mambo, Razer Barracuda AC-1, Razer Deathadder, Razer Tarantula, Razer Exactmat, Razer Barracuda HP-1, Samsung P2270
13 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

ako vec hoces nesto uzmi steelseries njega ti svi pro igraci imaju i preporucuju,a razer ti je nekvalitetna sminka ;)

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
General Zed kaže...

Ja i moj sin smo takođe ponosni vlasnici Lycose.Vjerojatno da smo dobili dobru seriju(očito Sum da si dobio neku lošu seriju).Imam samo riječi hvale,kao i moj sin.Jako smo zadovoljni,moja je stara godinu,a sinova je dvije i nema nikakvih oštećenja.Osvjetljenje je super,jedino kako svi navode malo je veća glsnoća tipki.Kad se istroši sigurno ću opet uzeti Lycosu...

nisam ja sum of all fears!Smijeh on ima drukciji avatar...a i nick

 

 

ostecenja su nastala jos na tipkama CTRL, SHIFT i ALT ali se ne vidi na slikama... tek ovako golim okom. da, ocito da je nastalo grebanjem i za slovo S jos i razumijem ali ove druge tipke?! pa nije da njih vise koristim od npr shifta! aj da bar imam neke duge nokte, cak ni to, tako da to nije uzrok, vec se jednostavno izlizalo... 

bottom line is - za jednu tipkovnicu koja kosta 600+ kn i misa od 900+kn ovakve stvari se nebi smjele dogadat... ili vi mislite drugacije.

nadam se da sada razumijete moj bijes i razlog zasto ja smatram da je opravdan...

ljudi zivili vi meni..

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
16 godina
offline
RE: Razer Lycosa
skank666 kaže...
General Zed kaže...

Ja i moj sin smo takođe ponosni vlasnici Lycose.Vjerojatno da smo dobili dobru seriju(očito Sum da si dobio neku lošu seriju).Imam samo riječi hvale,kao i moj sin.Jako smo zadovoljni,moja je stara godinu,a sinova je dvije i nema nikakvih oštećenja.Osvjetljenje je super,jedino kako svi navode malo je veća glsnoća tipki.Kad se istroši sigurno ću opet uzeti Lycosu...

nisam ja sum of all fears!Smijeh on ima drukciji avatar...a i nick

 

 

ostecenja su nastala jos na tipkama CTRL, SHIFT i ALT ali se ne vidi na slikama... tek ovako golim okom. da, ocito da je nastalo grebanjem i za slovo S jos i razumijem ali ove druge tipke?! pa nije da njih vise koristim od npr shifta! aj da bar imam neke duge nokte, cak ni to, tako da to nije uzrok, vec se jednostavno izlizalo... 

bottom line is - za jednu tipkovnicu koja kosta 600+ kn i misa od 900+kn ovakve stvari se nebi smjele dogadat... ili vi mislite drugacije.

nadam se da sada razumijete moj bijes i razlog zasto ja smatram da je opravdan...

ljudi zivili vi meni..

Potpuno se slazem sa tobom, ako nesto platis skupo, tj. skuplje od standardnog, ocekujes da ce biti kvalitetno...

Ti si vjerojatno dobio stariju seriju iz 2007. pa ti se dogadaju te stvari i to je stvarno neprihvatljivo!!!!

Ali sad je to na srecu ispravljeno i ja u godini dana INTENZIVNOG koristenja, mogu reci da je tipkovnica mrak i da joj se nista nije desilo, osim kao sto sam vec rekao, nekad se zna zblesirat touchpad sto ispravim tako da palcem predem preko cijele povrsine touchpad-a.

To s touchpadom se isto ne bi smijelo desavati na tipkovnici od 700 kuna, ali sta je tu je. Ja sam sveukupno zadovoljan i mislim da je Lycosa best buy kod high end tipkovnica, puno bolji izbor od g19 koja jest bolja ali prepreskupa, a i bolji izbor od g15 rev2.

ALi ja jendostavno necu oprostit Logitechu sto su ukinuli g15 rev1....:(......to je bila zvijer.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

i što su ukinuli proizvodnju z 5300 zvučnika koji su bili daleko najkonkurentniji za svoju cijenu.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Razer Lycosa

razer je napuhana firma...sad ovi gameri iz eu.postali ovisni o razeru.jer se na balkanu smatra razer najbolji mis.a nije istina ima sve funkcije najbolje ali se brzo pokvari radi matrijala slabog,roccat je bolji od njega za sada

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

A otkud ti sad to?

 

Ne kužim ljude koji se drže jedne firme i ajmo pljuvačina po suprotnom taboru.

 

Ja imam deathaddera 3 godine i izgleda i radi kao da sam ga sada iz kutije izvadio, a kolko sam ga navlačio po ruksacima trebao je ako ništa drugo kabel riknut.

 

Imam arctosu i također sam zadovoljan, goliathus također super.

 

Logitechovi zvučnici koje sam platio sto kuna izgledaju i rade predobro.

 

Moj frend ima mx518 2 godine, prezadovoljan sa njim.

 

Nemojte samo neosnovano pljuvat.

 

I razeru i logitechu se može, i zalomi se lošija serija (to je masovna proizvodnja, jedna lošija serija nekog dijela će zeznut seriju proizvoda).

 

I jedna i druga firma otklanjaju probleme uočene na proizvodima.

Tako da nema smisla pljuvati ni po jednima ni po drugima, zbog nekakvih osobnih preferencija.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

evo ja narucio periferiju

 

razer mamba, razer lycosa,razer destructor i genius 5.1 5050 150W

 

oce bit dobro?

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

evo ja narucio periferiju

 

razer mamba, razer lycosa,razer destructor i genius 5.1 5050 150W

 

oce bit dobro?

 

Trebalo bi biti.

Ako kaj krepa, javi nam! :D

- Psiho246
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

evo ja narucio periferiju

 

razer mamba, razer lycosa,razer destructor i genius 5.1 5050 150W

 

oce bit dobro?

 

nadam se da ces imat vise srece nego ja! 

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

ako krepa moje zadnje rijeci razeru ce biti "see you in a court of law" :D

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

evo ja narucio periferiju

 

razer mamba, razer lycosa,razer destructor i genius 5.1 5050 150W

 

oce bit dobro?

 

 

odlično jedino da si možda umjesto destructor uzeo vespulu.

iako je destructor zakon meni se vespula više svidjela.

 

sve ostalo je odlično.

i molim te samo nemoj zvučnike stavit oko stola jer tako nećeš dobit efekt koji stvara 5.1 sustav

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

mislim da ih mogu pravilno rasporediti

samo me zanima koliko obicno budu dugacki kabeli od zvucnika

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

hmm ne bi htio napamet govoriti ali mislim da sam negdje pročitao da je dužina centralnog 2 metra, prednjih 3 metra i zadnjih zvučnika 6 metara

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

onda ce to biti sasvim dovoljno :)

 

koliko ja znam sub ide na pod, a gdje cu staviti centralni, povise ili ispod ekrana jer je ekran montiran na zid pomoću nosača

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

a neznam koliko ti je visoko postavljen ekran.

 

ako je nešto visočije postavljen onda može i ispod.

 

bas na pod a ako ti se bude slabo čuo stavi ga u kut.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

evo samo da izvjestim dosla je mamba, sve ju savrsenom redu nema nikakvih cviljenja oko scrollla i sl. tome

razer rules :D

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

evo samo da izvjestim dosla je mamba, sve ju savrsenom redu nema nikakvih cviljenja oko scrollla i sl. tome

razer rules :D

 

Destructor kad se ohladi u januaru ili decembru, pa kad ti se ruka zalijepi za njega...

 

I ja sam mislio kupiti ExactMat, ali mi je ovo palo na pamet i zavrsio sam s Goliathusom.

 

EDIT:

 

Da, ljubomora.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 12:51 (Mentalist).
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

posjedujem lycosu i pre zadovoljan san bez zamjerke nebi je za nista mjenja

1.mislim da ne

2.i za igranje i za tipkanje pre ugodna uzivam tipkat na njoj

3.ja imam obicnu nekih god dana dosta tipkam ali nisam primjeta ikakve promjene po meni uzmi obicnu imam osjecaj da je bolja za tipkanje nego miror

4.miss da nema

RazorNapster
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Razer Lycosa

Evo ljudi da vas nesto pitam...imam namjeru uz novi komp kupiti i dobru gamersku periferiju....pa da vas pitam:uz mousa kojeg sam odabaro:Death Adder 3.5G(nekako mi se čini najbolji a super mi leži u ruci) koju tipkovnicu da uzmem da je gamerska i da ima pozadinsko osvjetljenje?? 

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

imaš razer lycosu, tarantuulu

logitech g110, g15, g19

roccat arvo

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lycosa
explorer 4 kaže...

imaš razer lycosu, tarantuulu

logitech g110, g15, g19

roccat arvo

 

A koja od ovih mi je najbolja za uzeti i kolike su cijene?

Play Hrad Play Cool
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice