Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

poruka: 220
|
čitano: 68.479
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Riker kaže...
Gman kaže...

Fino napravljen review. Ovih dana cu i ja svoj malo urediti, sa nekim dodatnim testovima. {#}

Ajde, i lijepo napravi slikovni ili video zapis kako si programirao tipke i ja zadovoljan {#}

A na moj odgovor na tvoj prethodni post na prethodnoj stranici nemaš komentara? :?

Što bi vi poručii sudu u Den Haagu? Ja ništa, nisu toga vrijedni. Ali rado bih sudjelovao u stvaranju optužnice za njihove sudce!
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Heh, nemam. Možda ispadam blesav, ali ovakvo namještavanje mi jednostavno nije jasno. Kod fireglidera je lijepo stajalo: ovoj tipki se može dodjeliti ovo, onoj tipki ono, itd. A kod ovoga, treba valjda 'snimiti' akciju, i onda dodjeliti tu akciju određenoj tipki? {#}  Kaos! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Riker kaže...

Heh, nemam. Možda ispadam blesav, ali ovakvo namještavanje mi jednostavno nije jasno. Kod fireglidera je lijepo stajalo: ovoj tipki se može dodjeliti ovo, onoj tipki ono, itd. A kod ovoga, treba valjda 'snimiti' akciju, i onda dodjeliti tu akciju određenoj tipki? {#}  Kaos! {#}

Ne.

Softver ti je ovakav (pogledaj sliku), ne vidim u čemu je problem.

Imaš označeno tipke i biranje funkcije za svaku od tipki. Tu biraš šta koja tipka radi.

Ozone Ozone
Jednostavnije nisu mogli napraviti. Star Trek tehnologija ze tebe :).

Što bi vi poručii sudu u Den Haagu? Ja ništa, nisu toga vrijedni. Ali rado bih sudjelovao u stvaranju optužnice za njihove sudce!
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Ovako mi izgleda...{#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Riker kaže...

Ovako mi izgleda...{#}

 

Onda skini taj softver od Ozone Smog miša. To je isti miš i softver radi na oba. Tamo će ti biti kao na slici što sam stavio, valjda.

Što bi vi poručii sudu u Den Haagu? Ja ništa, nisu toga vrijedni. Ali rado bih sudjelovao u stvaranju optužnice za njihove sudce!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
191x7 kaže...
Riker kaže...

Ovako mi izgleda...{#}

 

Onda skini taj softver od Ozone Smog miša. To je isti miš i softver radi na oba. Tamo će ti biti kao na slici što sam stavio, valjda.

To i jesam učino (prije par minuta), ali opet nije kao na tvojoj slici..{#} Čista misterija {#}

16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Riker kaže...
191x7 kaže...
Riker kaže...

Ovako mi izgleda...{#}

 

Onda skini taj softver od Ozone Smog miša. To je isti miš i softver radi na oba. Tamo će ti biti kao na slici što sam stavio, valjda.

To i jesam učino (prije par minuta), ali opet nije kao na tvojoj slici..{#} Čista misterija {#}

Jel se bojiš da ti pristupim računalu putem teamviewera i vidim o čemu se radi i što se može učiniti?

Što bi vi poručii sudu u Den Haagu? Ja ništa, nisu toga vrijedni. Ali rado bih sudjelovao u stvaranju optužnice za njihove sudce!
16 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Vjerujem ti, ali svejedno ne bih, hvala {#} Nadam se da će se s vremenom 'popraviti', a ako i ne, što se može..Ionako sam i na fireglideru upotrebljavao samo stop/play za glazbu i to je to. Za drugo niti nisam imao neke potrebe. Hardverski je miš odličan, softverski nije, ali što se može...Svejedno hvala na trudu! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Može link gdje se može dobiti po cijeni od 200 kn?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
kingmedo kaže...

Može link gdje se može dobiti po cijeni od 200 kn?

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=prestigio+pmsg1&x=0&y=0

Što bi vi poručii sudu u Den Haagu? Ja ništa, nisu toga vrijedni. Ali rado bih sudjelovao u stvaranju optužnice za njihove sudce!
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Zanima me ovaj mis,mozda bih ga cak i kupio,ali kad sam vidio da ima 170g bez utega,neznam bas.

 

Inace koristim G500 koji ima 120g i malo mi je tezak

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
veno kaže...

Zanima me ovaj mis,mozda bih ga cak i kupio,ali kad sam vidio da ima 170g bez utega,neznam bas.

 

Inace koristim G500 koji ima 120g i malo mi je tezak

Ne znam kome grami mogu predstavljati problem...120 ili 170g doista je svejedno (mislim na težinu korištenja, a ne na preciznosti i sl.)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Da,ali ako si naviko ga dizat,onda znaci.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
veno kaže...

Da,ali ako si naviko ga dizat,onda znaci.

Ok, ali zašto ga toliko dižeš?

16 godina
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Zašto se toliko brinete, čovjek preferira malo dpi odnosno kombinaciju loše preciznosti i kurblanja. To nije tako rijedak poremećaj čiji je uzrok loša informiranost i navika.
Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

zna li tko gdje nabaviti ovaj miš ali potpuno crn, bez onog carbona na thumb restu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Eugen kaže...

zna li tko gdje nabaviti ovaj miš ali potpuno crn, bez onog carbona na thumb restu?

meni se čini da je bio neko vrijeme crni u protisu, al mislim da je čak on bio carbon/crn, tj. mislim da su čak svi carbn + neka boja..

13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Stavio sam sliku na šta mislim

ovaj vikend sam bio u tower centru u rijeci vidio sam takav u elipsu, sad gledam kod njih na webu i nevidim uopće ovaj miš

Crni thumb rest Crni thumb rest
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Kolika je bila cijena?

{u Elipsu}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

žuti i crni 239, a crveni 269 kuna

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Odličan miš!  {#} Baš sam ga jučer kupio u Linksa (Split). Bili su po jedan komad Crveni (299kn) i žuti (245kn). Uzeo sam žuti. Crnog nije bilo.

Po meni definitivno best buy miš za te pare. Odlično leži u ruci i kvalitetno je napravljen.

Jedino me malo smeta što pri svakom paljenju windowsa stavlja DPI na 4 razinu. Ima li načina da zapamti na kojoj je prethodnoj razini bio?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 20:10 (TiMi79).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
TiMi79 kaže...

Jedino me malo smeta što pri svakom paljenju windowsa stavlja DPI na 4 razinu. Ima li načina da zapamti na kojoj je prethodnoj razini bio?

Prvi put čujem da se nešto takvo događa. Probaj promijeniti profil.

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
13 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

još me nešto zanima

imam naviku dizati miš pri korištenju, pa me zanima koliko ga moram dignuti da laser prestane očitavati podlogu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Eugen kaže...

još me nešto zanima

imam naviku dizati miš pri korištenju, pa me zanima koliko ga moram dignuti da laser prestane očitavati podlogu?

Ne kužim kakvo podizanje pri 5000dpi...

A gle, najbolje isprobaj pa ćeš vidjeti.

Glupost nikad ne dolazi u malom pakiranju. Stupidity never comes in small packages.
13 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
TiMi79 kaže...

Odličan miš! {#} Baš sam ga jučer kupio u Linksa (Split). Bili su po jedan komad Crveni (299kn) i žuti (245kn). Uzeo sam žuti. Crnog nije bilo.

Po meni definitivno best buy miš za te pare. Odlično leži u ruci i kvalitetno je napravljen.

Jedino me malo smeta što pri svakom paljenju windowsa stavlja DPI na 4 razinu. Ima li načina da zapamti na kojoj je prethodnoj razini bio?

Ako ti se softver sam pali, onda zapamti prethodne postavke. Jedino zna doći do problema da ne prikazuje crtice, nego ih prikaže kad pritisneš da se poveća ili smanji DPI. To mi se desi katkad te nisam utvrdio uzrok problema.

I don't give a fu*k
14 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
Vapor kaže...

Ako ti se softver sam pali, onda zapamti prethodne postavke. Jedino zna doći do problema da ne prikazuje crtice, nego ih prikaže kad pritisneš da se poveća ili smanji DPI. To mi se desi katkad te nisam utvrdio uzrok problema.

  Upravo sam to htio napisati. Kada mijenjam DPI preko softvera onda ga pamti, a kada ga mijenjam preko botuna onda ga ne pamti, nego zapamti onaj zadnji koji se je mijenjao preko softvera. I da crtice se malo zblese tj. ponekad se ne prikažu nego tek kad stisneš da se poveća ili smanji DPI.

Tražio sam na njihovim stranicama za download novije verzije softvera (imam ver. 1.0), ali ga uopće nemaju za downloadat.

14 godina
odjavljen
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Upravo naručio jedan iz Linksa, došlo me 300 kn (245 kn + dostava), vidjet ćemo što će me to dočekat.

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 17:20 (kingmedo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prestigio PMSG1y [Review by vapor]
kingmedo kaže...

Uravo naručio jedan iz Linksa, došlo me 300 kn (245 kn + dostava), vidjet ćemo što će me to dočekat.

Vjerujem da nisi falio. Ja osobno sam oduševljen sa mišom. Ako imaš srednju do veću ruku i palm grip onda će ti miš sigurno biti udoban.

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Jel zna netko gdje ima za kupiti  Ozone Smog, to je isto Prestigio PMSG1, ali cijeli crni sa crvenim tipkama meni izgleda super ali ga ne mogu nigdje naci. Pa cak ni na nabava ni na ebay...   Please help.   ili bi barem ako mozete naci Prestigio PMSG1 ali cijeli crni bez carbon-a.     TNX

DaRC
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Prestigio PMSG1y [Review by vapor]

Jedna opaska na miš. Kotačić je katastrofa kada se koristi kao tipka. Srednji klik jedva mogu pogoditi.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice