Popravak Razer miša

poruka: 15
|
čitano: 6.163
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Popravak Razer miša

Evo prijatelj mi je dao svoj miš, Razer Abyssus, e sad, ne svjetli mu ona donja strana ni onaj razerov znak na misu. Mogu li se te lampice ili što zamjeniti drugim? Te kako da otvorim miš, mislim, znam kako, al kada ga otvaram prema scroolu ide teže i strah me da nešto ne pukne.. Može ko objasnit? 

hvala i lp :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša

E jel zna ko gdje mogu miš odvest na servis? U blizini ČK il u okolici, hitno je!!!

13 godina
offline
Popravak Razer miša

Ovdje je prikazano nekakvo rastavljanje tog misa !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Popravak Razer miša

Ovlašteni serviser za Razerove proizvode su Feniks Kompjutori. Servis je u ZG ali možeš poslat poštom. Ako imaš garanciju dobit ćeš zamjenu :)

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša
Haf932 kaže...

Ovdje je prikazano nekakvo rastavljanje tog misa !

Rastavio sam ga, i išao staviti drugu led diodu ili šta, ono za pomicanje kursora, i sad mi je tu pukla žica, i pokušavao sam na različite načine spajati, svjetlilo JE, ali nije stalno, kad bi pstio žicu prestalo bi blabla, isplati mi se jedino na popravak ga dati :D

13 godina
offline
Popravak Razer miša

Ako si ga rastvara garancija ti ga nece priznat, a sad popravak ti mogu naplatit. Jesi proba lemit?

xf: recod8600
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša
al zagorec kaže...

Ovlašteni serviser za Razerove proizvode su Feniks Kompjutori. Servis je u ZG ali možeš poslat poštom. Ako imaš garanciju dobit ćeš zamjenu :)

Nemam garanciju xD, hvala na linku, i ... Znaš li možda koliko bi koštalo, stavljanje led diode (il tako nečeg) za pomicanje kursora, ako razumiješ, i stavljanje te led diode da svijetli onaj znak, promjena maske (prednje) ? evo to su problemi... Hvala, ako iko zna nek odgovori ;), mislim da mi se isplati dati ga na popravak jer ovako negdje košta cca 350kn (kolko sam vidio na jednom webu... Dakle kolko bi popravak koštao?

13 godina
offline
Popravak Razer miša

Da probas s nekakvom žičicom nadoštukat ili zalemit ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Popravak Razer miša

Probaj pitat servisere servis@feniks-kompjutori.hr

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša
Haf932 kaže...

Da probas s nekakvom žičicom nadoštukat ili zalemit ?

Nemam živaca ja za to, probao sam i iglom i zavijanjem žice oko druge, al svjetlilo je, al opet, nije to to, jer ce mi se nekad to sje*at i mogu se je*at (izgubih se u pravopisu) :D, bolje mi se isplati dati na popravak. Bi li bilo cca oko 50kn na više?

13 godina
offline
Popravak Razer miša

Prilicno sam siguran da bi !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša

Poslao sam im email, naveo sam im i probleme tj. šta treba popraviti. Sad ću čekat odgovor pa vam javim još ako ću šta trebat. :)

14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša
al zagorec kaže...

Ovlašteni serviser za Razerove proizvode su Feniks Kompjutori. Servis je u ZG ali možeš poslat poštom. Ako imaš garanciju dobit ćeš zamjenu :)

Ma da, pogledaj šta su mi napisali -

 Pozdrav,


Za Razer miša nažalost Vam nećemo moći napraviti servis. Po politici Razera i ostalih proizvođača periferne opreme uređaji se samo mijenjaju unutar jamstvenog roka i nikakav servis se ne radi na njima.

 

{#}

I kaj ću sad sa njim? haha

14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša

Evo odlučio sam ga sam popraviti.

Stavit ću vam kasnije screnshootove, tj. djelove, nadam se :D

Samo je problem kaj nemam lemilicu, to ću već nekako nabavit, sad pa mi trebaju led diode :D

14 godina
offline
Re: Popravak Razer miša

Nikako mi neće ulovit, mislim imam neke led diode, al im je žica prekratka, al taman mi dođu da ih zalemim, onda sam išao spojiti i nije htjelo.. Jel zna ko drugi ako ima uopće kakav servis da se to popravi, ili ako može neko od vas popravit , platim mu, sve se još dogovorimo ako treba :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice