Koju podlogu ?

poruka: 9
|
čitano: 2.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koju podlogu ?

Koju da uzmem podlogu od ove dvije možete i napisati razlog zašto je bolja od druge malo opisati 

http://www.cmstorm.com/en/products/surfaces/hs_m_battle_pad_ssk/

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169416300

15 Razer destructor
0 CM Storm
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koju podlogu ?

Destructor, jer Razer ima visoku kvalitetu.

 

Ali, moram te upozoriti da ne ucinis moju gresku. Preporucujem ti da ne trosis silne pare na podlogu.

 

Svaki dan ja zivim s ovom svojom, u stidu, tko god mi se ruga cini to s pravom. Nemoj.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koju podlogu ?
Mentalist kaže...

Destructor, jer Razer ima visoku kvalitetu.

 

Ali, moram te upozoriti da ne ucinis moju gresku. Preporucujem ti da ne trosis silne pare na podlogu.

 

Svaki dan ja zivim s ovom svojom, u stidu, tko god mi se ruga cini to s pravom. Nemoj.

Ma imam ponudu za Razer destructor 100 kn a za CM Storm 75 kn

13 godina
neaktivan
offline
Koju podlogu ?

Ne treba ti podloga uopce :)

Ili uzmi neku jeftiniju tipa taito, novu ofc i nemas brige :))

 

 

Imam destructora i super je podloga ali izlizace se nakon nekog vremena, podloga je brza i malo hrapava ali zato imas i kontrolu i brzinu ujedno :D

 

Kad sam je dobio(mjenjao za taito, liku destructor nije odgovarao inace je destr.3puta skuplji) bila je skroz malo izlizana a sada vec primjecujem male znake "izlizivanja" povrsine, neprimjetno ali kroz neko vrijeme izlizace se vise...

 

A tu je i razerova posebna fractile povrsina, izgleda kao da su sitni komadici stakla na podlozi....i da, kako sam mogao zaboraviti ultra fancy razerovu torbicu :P

 

 

AKo bas zelis podlogu uzmi destructora jer je podloga super, samo dobro pogledaj pod razlicitim uglovima na svjetlosti jeli igdje izlizana....najbolje ponesi mis i ako se osjeti zapinjanje/usporavanje na sredini(gdje se najcesce igra) nemoj je uzeti jer kasnije ide na zivce uzasno ! Meni se malo samo izlizala pa me nervira...

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju podlogu ?
Mentalist kaže...

Svaki dan ja zivim s ovom svojom, u stidu, tko god mi se ruga cini to s pravom. Nemoj.

Cekaj ne shvatam, rugaju ti se zato sto imas podlogu koja vrijedi malo vise??

 

Cudno....ti se zezas jelde ?

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
12 godina
protjeran
offline
Koju podlogu ?

JA ti preporucujem da uzmes si neku platnenu podlogu iz vise razloga.

Plasticne podloge su odlicne za lasereske miseve (lase se brzo prlja na platnu),takodje imaju i veoma negativnu osobinu tj. veoma su "tvrde" i mogu osteti glajdove u potpunosti.

 

Mogao si napisati koji mis imas :)

Intel Core i7 2600K @ 3.4GHz | Gigabyte GA-Z68X-UD7-B3 | ASUS nVIDIA GeForce GTX580 | WD Caviar Black 2TB 7k SATA600 | 6GB DDR3 2000MHz "Kingston HyperX" | Samsung SyncMaster XL2370
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koju podlogu ?

Chicony MS-9656

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koju podlogu ?

steel series qck heavy, moja podloga platio 180kn igram na njoj vec duze vremena i jos nikad mi nije trebalo ni pola podloge....

smrdi smog... ne znam jel s mog il s tvog, al stvarno smrdi
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Koju podlogu ?

Kupljena Razer Destructor 

Može lock

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 18:58 (Ivanjino96).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice