Kako da spojim mikrofon???

poruka: 6
|
čitano: 1.788
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kako da spojim mikrofon???

Imam jedan problem, jako mi je potreban mikrofon ali ne znam kako da ga spojim. Nedavno sam kupio novu zvučnu Creative X-Fi Extreme Gamer, spojio sam reciever i zvučnu optičkim kabelom. Ova zvučna ima optički izlaz unutar priključka za mic, mini optički izlaz tak nešto, znači tri su izlaza na zvučnoj i onaj u koji bi inače priključio mic je zauzet optičkim kabelom. Zanima me jel moguće spojiti mikrofon i kako. Jel se može u drugi izlaz a zvučnoj pa se softverski podesi ili kako???

Siguran sam da se može jer bi onda veliki dio korisnika bio zakinut za korištenje mikrofona, ne kužim se u te audio stvari, možda je problem banalan ali ja ne znam riješenje.

HVALA!

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2008 21:00 (zv'jer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako da spojim mikrofon???

mislim da ima 4 ulaza, što se tiče toga sa micom, mislim da se može u driverima namjestiti koi ulaz ćeš koristiti kao mic ulaz , imaš čak i za raličite zvučne sisteme postavke, vjerovatno 5.1 i slično, jedino ne shvaćam zašto si taj ulaz već koristio za priključa, stvarno kad imaš basic input posebnoo

Supman??
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako da spojim mikrofon???

mislim da ima 4 ulaza, što se tiče toga sa micom, mislim da se može u driverima namjestiti koi ulaz ćeš koristiti kao mic ulaz , imaš čak i za raličite zvučne sisteme postavke, vjerovatno 5.1 i slično, jedino ne shvaćam zašto si taj ulaz već koristio za priključa, stvarno kad imaš basic input posebnoo

Supman??
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako da spojim mikrofon???

Gle o tom ti i pričam da nema 4 ulaza nego 3, a taj treći glumi i ulz za mikrofon i mini optički ulaz, znači na dnu tog je optika pa se mogu oba kabla ukopčat. Probat ću nešt u driverima al se ne kužim baš pa sam vas pito...

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako da spojim mikrofon???

taj problem imam i ja sa mic radi kad npr slusam muziku ili gledam film ali kad uzem na ts neradi mi

sve sam pro neznam vise sta bi pa ako nek se javi

hvala u naprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako da spojim mikrofon???
cak_Norris kaže...

taj problem imam i ja sa mic radi kad npr slusam muziku ili gledam film ali kad uzem na ts neradi mi

sve sam pro neznam vise sta bi pa ako nek se javi

hvala u naprijed

 mislim da imamo potpuno različit problem al nema veze...

MOLIM POMOĆ ZNALACA!!!
"Um caruje, Dundo Maroje..."
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice