Gaming miš

poruka: 193
|
čitano: 48.468
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gaming miš

Želim kupiti što bolji gaming miš za igranje FPS-ova,pa tražim savjet... Zanimaju me performanse, cijena, gdje mogu kupiti u RH (ne preko web shopova,nego u trgovinama),ako moze i slika misa kojeg savjetujete.Belji se U oko su mi upali Logitechovi G miševi, htio bih kupiti pro gaming miš od nekih 2000 dpi pa na vise, dajem do 800kn.Neodlučan

 

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 18:36 (Viziman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gaming miš

Logitech MX518, oko 300 kn u Vemilu, provjereno dobar.

...something diabolic
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gaming miš

Logitech MX518 batman edition u vemila---300 kn

 

Wired

1800 dpi

1 x USB - 4 PIN USB Type A
1 x USB cableOptical
1 ms response time
15 G maximum acceleration
5.8 megapixels per second
Programmable buttons
sensitivity adjustment
polytetrafluoroethylene (PTFE) feet
Os:Microsoft Windows Vista / XP

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 18:36 (Fowix).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...

Želim kupiti što bolji gaming miš za igranje FPS-ova,pa tražim savjet... Zanimaju me performanse, cijena, gdje mogu kupiti u RH (ne preko web shopova,nego u trgovinama),ako moze i slika misa kojeg savjetujete.Belji se

 po meni najbolji su:Logitech G9 ili G5 i od Razera Mamba (vrlo skup,oko 1000kn),Lachesis ili Copperhead,vidi malo na google i po dućanima pa sam odluči
edit:probaj uzeti ili Razer Mambu ili Logitech G9X (ako ga nađeš),po meni je Logitech-ov bolji
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 18:46 (pod009).
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Fowix kaže...

Logitech MX518 batman edition u vemila---300 kn

 

Wired

1800 dpi

1 x USB - 4 PIN USB Type A
1 x USB cableOptical
1 ms response time
15 G maximum acceleration
5.8 megapixels per second
Programmable buttons
sensitivity adjustment
polytetrafluoroethylene (PTFE) feet
Os:Microsoft Windows Vista / XP

 ok je to mis no ja hocu nes bolje...
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...
Fowix kaže...

Logitech MX518 batman edition u vemila---300 kn

 

 ok je to mis no ja hocu nes bolje...
 Logitech g9 ili naruci razer mambu preko interneta, uostalom sta sam ne pogledas na web shopovima miseve Neodlučan
16 godina
offline
Gaming miš

OVAJ izgleda dobar.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming miš

razmisljo sam o g9 no ljudi kazu da ima dosta gresaka... pa ako ga netko ima neka mi savjetuje...

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Lovac kaže...

OVAJ izgleda dobar.

 OVAJ izgleda bolje Cool
15 godina
offline
RE: Gaming miš

dobar je no nisam skuzio jel ti mozes mjenjat iz wierless u wired ili kupis jedan ili drugi... i sta je bolje wired ili wireless

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...

dobar je no nisam skuzio jel ti mozes mjenjat iz wierless u wired ili kupis jedan ili drugi... i sta je bolje wired ili wireless

 Cekaj jeli ti za*ebavas?? Pa pise ti da mozes mjenjat wired u wireless i obrnuto!! I isto ti je u mambe zicno ili bezicno, samo sta se bezicno trosi baterija! Kod nekih losijih miseva je wired bolji...
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Fowix kaže...
Viziman kaže...

dobar je no nisam skuzio jel ti mozes mjenjat iz wierless u wired ili kupis jedan ili drugi... i sta je bolje wired ili wireless

 Cekaj jeli ti za*ebavas?? Pa pise ti da mozes mjenjat wired u wireless i obrnuto!! I isto ti je u mambe zicno ili bezicno, samo sta se bezicno trosi baterija! Kod nekih losijih miseva je wired bolji...
 A kod ovog...(zanima me sta ja bolje na ovom misu)
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 18:56 (Viziman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...
Fowix kaže...
Viziman kaže...

dobar je no nisam skuzio jel ti mozes mjenjat iz wierless u wired ili kupis jedan ili drugi... i sta je bolje wired ili wireless

 Cekaj jeli ti za*ebavas?? Pa pise ti da mozes mjenjat wired u wireless i obrnuto!! I isto ti je u mambe zicno ili bezicno, samo sta se bezicno trosi baterija! Kod nekih losijih miseva je wired bolji...
 A kod ovog...(zanima me sta ja bolje na ovom misu)
 Pa u Mambe ti je isto jer je jako kvalitetan mis!!!!!!!!!!! Pogledaj komentare na razerovim stranicama i neke reviewe!
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Fowix kaže...
Viziman kaže...
Fowix kaže...
Viziman kaže...

dobar je no nisam skuzio jel ti mozes mjenjat iz wierless u wired ili kupis jedan ili drugi... i sta je bolje wired ili wireless

 Cekaj jeli ti za*ebavas?? Pa pise ti da mozes mjenjat wired u wireless i obrnuto!! I isto ti je u mambe zicno ili bezicno, samo sta se bezicno trosi baterija! Kod nekih losijih miseva je wired bolji...
 A kod ovog...(zanima me sta ja bolje na ovom misu)
 Pa u Mambe ti je isto jer je jako kvalitetan mis!!!!!!!!!!! Pogledaj komentare na razerovim stranicama i neke reviewe
 OK al nemoj mi pi*dit tu samo sam znatizeljan i zelim imat sve PROVJERENO kad odem kupiti mis... mozda taj... mozda ne...zavisi kakve cu jos savjete dobiti!
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 19:01 (Viziman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...
 OK al nemoj mi pi*dit tu samo sam znatizeljan i zelim imat sve PROVJERENO kad odem kupiti mis... mozda taj... mozda ne...zavisi kakve cu jos savjete dobiti!
 Ne pi*din ti, nego ne procitas cjeli post i pitas sest puta isto! Mamba je najbolji mis na trzistu, pomiri se s tin! I jos mu mos updateat firmaware i ucinit ga jos boljim! Savršen je!!!
I nemoj mi rec da neznas sta je firmware jer cu se ubit...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 19:04 (Fowix).
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Fowix kaže...
Viziman kaže...
 OK al nemoj mi pi*dit tu samo sam znatizeljan i zelim imat sve PROVJERENO kad odem kupiti mis... mozda taj... mozda ne...zavisi kakve cu jos savjete dobiti!
 Ne pi*din ti, nego ne procitas cjeli post i pitas sest puta isto! Mamba je najbolji mis na trzistu, pomiri se s tin! I jos mu mos updateat firmaware i ucinit ga jos boljim! Savršen je!!!
 ako mogu pitat sto je firmaware...i nije li g9 bolji...ima 5000 dpi-a(premda mamba ima bolje kritike i bolje izgleda)
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
16 godina
offline
Gaming miš

Meni se iskreno Razeri ne dopadaju. Za cca 600kn dobiš u ADM-u G9. Po meni best buy od ovih boljih miševa. Ti kako želiš, ak imaš love nije problem odabrati.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...
Fowix kaže...
Viziman kaže...
 OK al nemoj mi pi*dit tu samo sam znatizeljan i zelim imat sve PROVJERENO kad odem kupiti mis... mozda taj... mozda ne...zavisi kakve cu jos savjete dobiti!
 Ne pi*din ti, nego ne procitas cjeli post i pitas sest puta isto! Mamba je najbolji mis na trzistu, pomiri se s tin! I jos mu mos updateat firmaware i ucinit ga jos boljim! Savršen je!!!
 ako mogu pitat sto je firmaware...i nije li g9 bolji...ima 5000 dpi-a(premda mamba ima bolje kritike i bolje izgleda)
 Firmware je software ugrađen u neku određenu komponentu (u ovon slucaju mis), slicno kao driver, ali se nalazi u mišu a ne na kompu i bolji firmware znaci bolji uređaj!
g9 ima 3200 dpi, a mamba 5000!! I nije bolja samo zbog vise dpi!!
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Lovac kaže...

Meni se iskreno Razeri ne dopadaju. Za cca 600kn dobiš u ADM-u G9. Po meni best buy od ovih boljih miševa. Ti kako želiš, ak imaš love nije problem odabrati.

 Kao sto rekoh dajem max 800kn.premda je to za misa malo previse, no nadam se boljim rezultatima u counter-u i cod-u!
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Fowix kaže...
Viziman kaže...
Fowix kaže...
Viziman kaže...
 OK al nemoj mi pi*dit tu samo sam znatizeljan i zelim imat sve PROVJERENO kad odem kupiti mis... mozda taj... mozda ne...zavisi kakve cu jos savjete dobiti!
 Ne pi*din ti, nego ne procitas cjeli post i pitas sest puta isto! Mamba je najbolji mis na trzistu, pomiri se s tin! I jos mu mos updateat firmaware i ucinit ga jos boljim! Savršen je!!!
 ako mogu pitat sto je firmaware...i nije li g9 bolji...ima 5000 dpi-a(premda mamba ima bolje kritike i bolje izgleda)
 Firmware je software ugrađen u neku određenu komponentu (u ovon slucaju mis), slicno kao driver, ali se nalazi u mišu a ne na kompu i bolji firmware znaci bolji uređaj!
g9 ima 3200 dpi, a mamba 5000!! I nije bolja samo zbog vise dpi!!
 Nije li obrnuto!
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...
 Nije li obrnuto!
 Pa covjece jesi li ti slijep?!??! Pogledaj na stranicama proizvođača i u ducanima!!! Viče  Mamba dođe 120$ tako da imas za nju, ali moras narucit preko neta!!  
15 godina
offline
RE: Gaming miš

sry pogrijesio sam zabunio sam se no i g9 ima 5000, ali mamba ima 5600.

Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Fowix kaže...
Viziman kaže...
 Nije li obrnuto!
 Pa covjece jesi li ti slijep?!??! Pogledaj na stranicama proizvođača i u ducanima!!! Viče  Mamba dođe 120$ tako da imas za nju, ali moras narucit preko neta!!  
 a jel se nemoze narucit negdje u HR. , stvarno mi nije do narudbe na netu
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 19:14 (Viziman).
16 godina
offline
Gaming miš

Gle Fowix, dali smo mu savjete, MX518 mu je nedovoljan, pa sam predložio G9, ti Mambu. Ne moraš u svakom postu tu mambovati. Što si ti, nekakav njihov mama njupa mambu, tata njupa mambu, seka njupa mambu, njupam i ja!? Pa rekao si da je najbolja, neka čovjek uzme što voli i koji mu se više sviđa, neće biti smak svjeta ak ne kupi Mambu. Bez zamjere, ali ne volim kad neko forsira jednu stvar kroz 10 postova.

...something diabolic
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gaming miš
Lovac kaže...

Gle Fowix, dali smo mu savjete, MX518 mu je nedovoljan, pa sam predložio G9, ti Mambu. Ne moraš u svakom postu tu mambovati. Što si ti, nekakav njihov mama njupa mambu, tata njupa mambu, seka njupa mambu, njupam i ja!? Pa rekao si da je najbolja, neka čovjek uzme što voli i koji mu se više sviđa, neće biti smak svjeta ak ne kupi Mambu. Bez zamjere, ali ne volim kad neko forsira jednu stvar kroz 10 postova.

 U pravu si no covjek mi samo pokusava pomoci i da mu mogu nekako dati good ref sada bi mu dao no zanima me mogu li mambu kupit u HR.
Nobody's perfect... well, there was this guy, but we killed him ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Lovac kaže...

Gle Fowix, dali smo mu savjete, MX518 mu je nedovoljan, pa sam predložio G9, ti Mambu. Ne moraš u svakom postu tu mambovati. Što si ti, nekakav njihov mama njupa mambu, tata njupa mambu, seka njupa mambu, njupam i ja!? Pa rekao si da je najbolja, neka čovjek uzme što voli i koji mu se više sviđa, neće biti smak svjeta ak ne kupi Mambu. Bez zamjere, ali ne volim kad neko forsira jednu stvar kroz 10 postova.

 Ne forsiram, nego on postavlja razna druga pitanja pa se u svakom postu nađe riječ mamba! I vidis da nezna i stalno tvrdi nesto netocno, odnosno da g9 ima 5000 dpi!! A nece da pogleda na netu, mislim da se takvo ponasanje moze cak i prijavit((ali necu), jer niko nesmi bit tako ljen (ili je mozda nesposoban) da progugla... Pls pogledaj na stranicama proizvođaca
U hrvatskoj ti nema mambe, nazalost Mršti se
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 19:22 (Fowix).
16 godina
offline
Gaming miš

No, malo sam pretjerao... Gledao sam po netu, ali izgleda da nigdje nema, samo na jednom sajtu piše "Očekivani dolazak u svibnju 2009."

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Gaming miš

ROCCAT Kone, oko 70€ ja, neznam kolika je cijena u Hrvatskoj, al mi je odlican

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming miš
Viziman kaže...
Fowix kaže...
Viziman kaže...
Fowix kaže...
Viziman kaže...
 OK al nemoj mi pi*dit tu samo sam znatizeljan i zelim imat sve PROVJERENO kad odem kupiti mis... mozda taj... mozda ne...zavisi kakve cu jos savjete dobiti!
 Ne pi*din ti, nego ne procitas cjeli post i pitas sest puta isto! Mamba je najbolji mis na trzistu, pomiri se s tin! I jos mu mos updateat firmaware i ucinit ga jos boljim! Savršen je!!!
 ako mogu pitat sto je firmaware...i nije li g9 bolji...ima 5000 dpi-a(premda mamba ima bolje kritike i bolje izgleda)
 Firmware je software ugrađen u neku određenu komponentu (u ovon slucaju mis), slicno kao driver, ali se nalazi u mišu a ne na kompu i bolji firmware znaci bolji uređaj!
g9 ima 3200 dpi, a mamba 5000!! I nije bolja samo zbog vise dpi!!
 Nije li obrnuto!
 
 Ne nije obratno jer ja imam G9, i mogu ti ga preporučiti. U biti, preporučio bih ti G9x, to je novija verzija G9 miša (imaš na bug video njegov review). Što se tiče Mambe, ako je budeš uzimao budi oprezan.
Izgleda da u Razeru imaju neke "problem" koji ne pogađa samo Mambu. Ako si iz Zagreba, miš možeš kupiti u Feniks kompjutorima, a cijena mu nije mala.
Behind you.. meet my BLAM
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 19:25 (MegaMass 2000).
16 godina
offline
RE: Gaming miš
Amrapheus kaže...

ROCCAT Kone, oko 70€ ja, neznam kolika je cijena u Hrvatskoj, al mi je odlican

 609kn u Vemilu, preporučio sam mu, možda da ti napišeš još konkretno kako se ponaša i vrijedi li tolko love.
...something diabolic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice