Zaboravljeno ime igrice.. zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 4.115
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Evo ovako, danas smo se prijatelj i ja sjetili jedne stare igrice, i odlucili je ponovno zaigrat. Jedini problem je taj sto smo zaboravili kako se igrica zvala.

Znaci, igrica je koliko se sjecam iz Pticje perspektive, 2D, radi se o autima koja na sebi imaju oruzja ( slicno igrici Gas Guzzlers, ali puuuuuuuuno starije od toga ).

 

Ako nekome zvuci poznato pomagajte. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeno ime igrice..
dal misliš na Carmageddon igricu?
toma
12 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Ni blizu!

Igrica je iz pticje perspektive, znaci vidis samo krov auta, i nije ni priblizno "nasilna" ko Carmageddon. :)

 

Trazim i ja sad po raznim forumima, al stvarno nemogu nigdje nac. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Itko ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zaboravljeno ime igrice..

Death Rally, mislim da se besplatno moze skinuti, usput vec postoji tema.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ne-mozete-se-sjetiti-naziva-igre/42613.aspx

You better run, you better take cover!
12 godina
offline
Zaboravljeno ime igrice..

super cars

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Nijedna od te dvije.

Nista, selim se onda u tu temu. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zaboravljeno ime igrice..

ignition ?

ja
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Ovako znam da nisam dobar u opisu al to je sve sto se sjecam te igrice..ja mislim da se radi o drugom svjetskom ratu i igrica pocinje ovako ti si amerikanac i letis nad njemackim teritorijem i pogadja vas avion te padate u njihove ruke i onda vas oni vode u svoj "zatvor" i odatle vi morate pobjeci sa svojim ljudima, e mene sad zanima kako se zove ta igrica da li mi moze neko pomoci.Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

Evo ovako ljudi ja sam dosta davno (pred 7-8 godina) igral jednu staru oldtimer racing igricu na PC - u. O igrici znam da sam ju istanliral kao demo verziju s onih prastarih Enterovih CD - a, i da su u demo verziji bila 3 auta: plavi chevrolet corvette cabrio (al prastara verzija briem iz 70-ih, Jaguar E-type koji je jučer slavio 50 godina proizvodnje (po tome sam se i sjetil ove igrice :D) i neki mali žuto- zeleni Lotus pun onih racing naljepnica.... Grafika je za ono vrijeme bila FENOMENALNA, mogo si se utrkivat pa danu, noći, kiši, snijegu.... Staze se fkt ne sjećam, napiso sam sve čega se sjećam.... Ugl. bilo ko tko zna naziv te igrice, fkt mi treba... POZZ :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zaboravljeno ime igrice..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeno ime igrice..

I meni treba naziv jedne starije igrice...
Umjesto strelice misa je feder i na njumu odskacu racunar,cini mi se i piletina (bilo je jos par toga ali se ne sjecam)
cini mi se da je u okviru te igrice bio i naki mali covjeculjak na merdavinama koji boji Screen (ekran) u neku boju, njega isto pokrecemo misom...
i bilo je isto cini mi se u takodje u toj igrici pomicemo strelicu i mijesamo boje na ekranu (sa desktopa, iz otvorenog prozora...) to je bilo kao nekakvo zamucivanje,mijesanje boja nzm kako da objasnim {#}
Ako neko prepozna barem jedno od ovog neka napise ime bicu mu puuuuuuno zahvalna :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Zaboravljeno ime igrice..
MalaMuu kaže...

I meni treba naziv jedne starije igrice...
Umjesto strelice misa je feder i na njumu odskacu racunar,cini mi se i piletina (bilo je jos par toga ali se ne sjecam)
cini mi se da je u okviru te igrice bio i naki mali covjeculjak na merdavinama koji boji Screen (ekran) u neku boju, njega isto pokrecemo misom...
i bilo je isto cini mi se u takodje u toj igrici pomicemo strelicu i mijesamo boje na ekranu (sa desktopa, iz otvorenog prozora...) to je bilo kao nekakvo zamucivanje,mijesanje boja nzm kako da objasnim {#}
Ako neko prepozna barem jedno od ovog neka napise ime bicu mu puuuuuuno zahvalna :)

U ovoj temi pitaj ...

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ne-mozete-se-sjetiti-naziva-igre/42613.aspx

سمندری ڈاکو
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice