WoW private server

poruka: 48
|
čitano: 12.281
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

DOđite danas na naš WoW i zaigrajte sa svima nama.. ako se dokažete možete postati našim gmom... sve je opisano na našoj stranici što trebate napraviti.. znači poslati mail na naš mail, mi vam odvratimo realmlist i krenimo s igrom..
Imamo wotlk server, makar ga možda možete pokrenuti i preko TBCa.. Bugove stalno rješavamo, a gmovi su obično online, tako da vam odmah mogu pomoći...

Kontaktirajte me na pm. // btw, nije ILEGALNO jer nema donacije, makar to očito ljudi ne razumiju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

daj pošalji link preko pm a vidim malo stranicu i to jer već imam jednoga private servera koji samo što nisam počeo igrat.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

poruka ti poslana :D... ma dobar je server, bugove rjesavam kada nikog ili  malo ljudi ima na serveru, a bugove mozete i reportat na stranici...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

isprobat ću tvoj i jedan drugi server pa ću vidjeti gdje će biti više igrača i gdje će mi se više sviđati. vidimo se

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server
Tommz kaže...

poruka ti poslana :D... ma dobar je server, bugove rjesavam kada nikog ili  malo ljudi ima na serveru, a bugove mozete i reportat na stranici...

 daj još reci koja verzija mi treba za igranje?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: WoW private server
koliko ljudi prosjecno igra na tom serveru? =)
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

verzija je 3.0.3, moras mi poslati e-mail da ti slozim acc

 

otvorio sam ga prije par dana... makar sam se tek online spojio danas zapravo. sve stima, radi, evo sada igraju samo 4 igraca, makar nas je vec mislim da 11 registrirano.. sada cekam da se sve razvije...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server
pomouite covjeku u izgradnji servera nemozete odmah doc na gotovo!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: WoW private server
lol......vec imam na drugim serverima puno likova na 70 lvlu neda mi se sad iz ponova.....inace bi dosao =)
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server

max lvl je 80 :D ... mogu te odmah staviti na 80. nema frke, mozes biti i gm, ako si pouzdan... :D

15 godina
offline
RE: WoW private server
hm hm...pouzdan sam..lol......aj daj realmlistu....da vidimo mi to =)
15 godina
odjavljen
offline
RE: WoW private server
Tommz kaže...

max lvl je 80 :D ... mogu te odmah staviti na 80. nema frke, mozes biti i gm, ako si pouzdan... :D

E s ovime si bas puno postigao...
Sto mislis koliko ce ti se ljudi javiti, ako samo tako dizes 'levele' ?!?!
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

Nahh, ne dizem, ali ako vec neko ima puno lvla, i zna igra, ne vidim razloga zasto bi igrao ispocetka... a i ovaj, nikome jos ni jedan lvl nisam digao, niti mu napravio nesto sto bi bilo protiv blizzlike servera :D nije fun, jer ne bi bilo zabavno, a da dizem lvle, igrica gubi na vrijednosti... ma ovaj, imam zasada 4 gma... a to ce uskoro biti malo, pa bi mi dobro dosla pomoc.. pa sam zato mislio dici lvl, i dat mu gm ticket..

 

btw, poslao sam ti pm poruku dado, jer to tako rjesavamo :D..

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: WoW private server
yea yea....imas konkurenciju.....jedino ako ti nisi wowstormhage tak nest
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

aj salji link na pm da i ja razvidim to,rates?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 17:12 (Devix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WoW private server

Molio bih pm s site url-om

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

posto jos nisam dobio pm,bi mi mogo netko ko vec ima link da mi ga da,thx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

Moze PM sa uputama za ovaj server posto nikad nisam to radio a imam jos frendova koji bi dosli igrat pa bih proslijedio dalje!!!

 

Thanks!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

Dal server radi na 3.0.8 verziji ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server

ja se nadam ja imam wow ali neznam gdje su naši prvo timci iz wow :D

______________ Blast them all
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server

Eh da i btw tommz napravi sa serverom 3.0.8. jer nažalost meni se jucer updatealo na 3.0.8.mislim ako može ako ne pokušat ću naći neki patch ako postoji da umjesto 3.0.8. koristim 3.0.3. i ako ima netko ko ide na druge servere od wow molim da mi javi na pp.Ty and gl hf.

______________ Blast them all
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2009 11:15 (Yippikaemofo).
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

E ja sam ti danas poslo poruku da mi pošalješ link,ali imam pitanje mogu li igrat na 3.0.8 patchu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

ej,aj i meni posalji pm...nema se para za original,a ocu bit na nekom serveru di mogu nac nase ljude =)

pozz

* ***** *** * *
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

može realmlist na pm??

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server

aj posalji taj realmlist....i kako cu acc napravit?

 

15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

pošalji i meni :P

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

Ok ljudi ja sam upravo poceo igrati WoW i svida mi se ali ne mislim placat za igricu... Pa ako mi moze netko objasnit kako da se prikljucim na vas server... IZgleda fora

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

ljudi pomozite mi...imam piratski WoW i iam 2 vrste patcha....enUS i enGB...koji su patchewi za piratski WoW?:)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WoW private server
pa stavis onaj kou ti imas verziju wow tj tbc-a fl je uk ili us to ti mmoras vidit!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
WoW private server

ja bih isto molio link za server, na kojem je patchu? koliko je ljudi prosjecno online? dali je moguce napraviti char transfer sa drugog servera?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice