World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.286
|
čitano: 8.441.420
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
World of Tanks

Poruka mora sadržavati tekst!

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1000_Ratte

da bar njega ubace u sljedeću verziju :D 

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Moj PC  
1 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...

 

Jesi probao koristiti WoT Tweaker? Ako ne preporucam ti ga, dosta ces FPS-a dobiti, takoder imas modove koji smanje texture za 25% ( skoro se ni neprimjeti da su texture smanjene ),a opet se dobije na FPS-ima. Imas jos te texture modove koji smanje texture za 50% i 75% ali onda igra dosta ruzno izgleda, pogledaj si po YouTube-u.

WoT Tweaker koristim, a mod za smanjene teksture sam prije više od pola godine krenuo instalirati i kada sam vidio da je instalacija na ruskom, odustao sam i nisam više ni pokušavao. Ali sada ću ga baš potražiti i staviti.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
kivic15 kaže...

http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1000_Ratte

da bar njega ubace u sljedeću verziju :D 

Fafel traktor linija je OP, a ti bi to čudo...

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
St0ka kaže...
kivic15 kaže...

http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1000_Ratte

da bar njega ubace u sljedeću verziju :D 

Fafel traktor linija je OP, a ti bi to čudo...

Koliko znam imali su i francuzi jednog tenka veličine otprilike tih Landkreuzera...A kada već idemo na veliko onda:

http://en.wikipedia.org/wiki/Landkreuzer_P._1500_Monster

 

Usporedite veličinu granate sa veličinom t-34-85...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 1:04 (g12356).
14 godina
offline
World of Tanks

http://www.twitch.tv/circon/c/3226608

 

ahahahahaha ovo je pre-epic {#}

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Evo prve dvije runde u tier 9 sa friškim IS-6, grind se isplatio (btw ovo je po xp-u najskuplji tenk u igri kind of, 700k {#}). Uglavnom bio sam skeptičan u vezi topa, al već sam se uvjerio u prve dvije runde u tier 9 da će se moć napravit dosta i bez golda ili uz 2-3 gold shella. 

P.S. Evo još jedna gdje se vidi koje batine može primit prije nego ga dovrše :P 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 10:49 (Unimatrix 007).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ako neko igra na ruskim serverima...

u tijeku promjena passworda nosi 300 golda {#}

za nas ostale siročiće po europi, dobijamo ping extra 50% {#}

hvala WG-u {#}

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
The Unforgiven kaže...
dedaa kaže...

Bio nub?

jesi razmišljao o otvaranju vlastitog twitch streama?

 

mislim da bi bio popularniji od circona i Qb-a skupa, a čujem da se i Jingles već interesira da igra s tobom

ma oni bi samo dedu da si poprave statse dok platunaju s njim

dedaa kaže...
The Unforgiven kaže...

jesi razmišljao o otvaranju vlastitog twitch streama?

 

mislim da bi bio popularniji od circona i Qb-a skupa, a čujem da se i Jingles već interesira da igra s tobom

Jos nisam na toj fazi zaluđenosti, uostalom ovaj Jingles je toliki nub da je to strašno, quickbaby je dobar a za ovog circona nemam pojma.

nema sta da brines, ti imas najvjernije sljedbenike, cim pokrenes nesto imas odma hrpu bug-ovaca kao vjernih sljedbenika

hvala zaja sad ti svi mozemo uplatit na racun po neku cifru kolko bi platili tecaj stranog jezika i bacili pare cekajuci da dodjemo do gore navedene lekcije

posto me sram necu uopce ni spominjati da sam i bio u polska davne 2004-te{#} naravno kao beta tester {#}

testirao sam {#}

Izzy kaže...

Ovo me je nasmijalo!

mene je rastuzilo, 19 fps ftw!

hebes mi sve ti si grajnder hard core samo kaj igras na tom fps-u, i ti i buraz

 

@m4a3e2 vs m4a3e8

nije prednost kaj jedan ide na t29 jer se hevi prek hevija otvara, po nekom generalnom nacinu razmisljanja-bice otvoren i motor i top 90mm, a i posada spremna-ja sam pri kraju grajnda t29 vratio top na 90, jer nisam mogo placat granate i bilo me strah pucat i fulat pa posle placat, pa sam sa 90mm samo iso napred i spamal po neprijatelju, tek tad sam poceo dobivat medalje i mislim da sam imao par partija sa 5-6-7 kilova, dok je jos bio aktualan t34 grajnd (davno)

posto obadva imaju top skoro isti kao cromwell i japanac, ostaje ima da spotaju i supportaju-a za to treba view range i mobilnost

zato preporucam e8-brzina i mobilnost,vent optika i binos, igrat defanzivno i spotat, posebno u vecim tirovima

nemas alpha dmg, al imas depresiju, rof i mobilnost i dobar view range-iskoristi to

 

al to sam samo ja, jer stavljam naglasak na mobilnost u gejmpleju

nekome pase nesto drugo, slicno ko i vk-i na tiru 6 kod svaba, ima ponesto za svakoga (osim mene, mojeg vk-a su eutanizirali)

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Imam jedno pitanje do kad planira biti ona garaža sa snijegom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

do 15.1,valjda

13 godina
online
World of Tanks

danas dobro krenulo =)

 

dva masterya u prva 3 gamea,nije lose...izgleda da ovi vikendi nisu svima loši =)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks
WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja si obecao za novu da necu uzeti niti jedan prem tenk u ovoj godini (osim ako ne izbace nes bas zanimljivo {#} )

 

 

Nego zna li se kada ce nam ove historijske bitke da dodju sada sa 9.0 ili nekad kasnije {#}

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Ja si obecao za novu da necu uzeti niti jedan prem tenk u ovoj godini (osim ako ne izbace nes bas zanimljivo {#} )

 

 

Nego zna li se kada ce nam ove historijske bitke da dodju sada sa 9.0 ili nekad kasnije {#}

Da, trebale bi sa 9.0, ali to baš nije "sada", jer je sada 8.11...:P

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Bert, the Avenger!

 

Victory!

Battle: Erlenberg 11.1.2014. 17:18:45

Vehicle: FV304

Experience received: 607

Credits received: 17.934

Battle achievements: Kamikaze

 

Much OP, much pro, very skill

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar)___WoT IGN: IWEK91
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

lici mi na moj T32 skroz...i dalje je ruzan

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
offline
World of Tanks

zakaj si tipovi u medium i heavy zamisle da trebaju campat u bazi i pitam jos jednog koja mu je funkcija dode on ja sam sniper t-34-85

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pitanje: Je li svaki tenk postane elite ako se sve resercha?

When all else fails - crowbar the fucker
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
username kaže...

Pitanje: Je li svaki tenk postane elite ako se sve resercha?

Da

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Kada misle ubaciti T-44A? Znam da su ga planirali staviti u jednom od zadnjih par patcheva, ali su odustali.

15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

AMD 1055t @ 4.0GHz 7970 na max detaljima i 1080p oko 30FPSa.

 

Igra je strašno neoptimizrirana, ali rade novi engine s multicore podrškom i 4 puta više više poligona.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 18:51 (TonyKTM).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
TonyKTM kaže...

AMD 1055t @ 4.0GHz 7970 na max detaljima i 1080p oko 30FPSa.

 

Igra je strašno neoptimizrirana, ali rade novi engine s multicore podrškom i 4 puta više više poligona.

 

Ja imam rezu 1680X1050 i sa konfom pod moj pc, proc radi na 3.7GHz, imam 30fps na dalje, ovisi o mapi

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: CRO_Thunder
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Oprosti za glupo pitanje, ali ova 1. slika gusjenica... Je li to isti tenk?! Čovječe koja razlika.

Ali da, igra je neoptimizirana za sada, strašno neoptimizirana. I baš mi je drago čuti što prave novi engine s multicore podrškom, koliko para obrnu, bilo je krajnje vrijeme da se puste u takav posao sada s engineom.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
TonyKTM kaže...

AMD 1055t @ 4.0GHz 7970 na max detaljima i 1080p oko 30FPSa.

 

Igra je strašno neoptimizrirana, ali rade novi engine s multicore podrškom i 4 puta više više poligona.

 

koci te proc

xfact
11 godina
offline
World of Tanks

Meni je rezolucija 1920x1200 postavke na medium- low samo je daljina iscrtavanja i teksture na visoko i imam oko 25fps. Nadam se da sa GTX460 bude bolje iako znam da će ju proc kočit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...
TonyKTM kaže...

AMD 1055t @ 4.0GHz 7970 na max detaljima i 1080p oko 30FPSa.

 

Igra je strašno neoptimizrirana, ali rade novi engine s multicore podrškom i 4 puta više više poligona.

 

koci te proc

Da,"koči" ga procesor,ali to nije bitno,bitno je da je igra neoptimizirana,pa sa odličnim konfama imaš malo fps-a,nek proba npr. BF3,ima bi na max. 70-80 fps-a a bolja grafika i zahtjevnija igra.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
TonyKTM kaže...

AMD 1055t @ 4.0GHz 7970 na max detaljima i 1080p oko 30FPSa.

 

Igra je strašno neoptimizrirana, ali rade novi engine s multicore podrškom i 4 puta više više poligona.

 

Rijec je o havok engine-u i kaj nije da je taj engine vec uveden samo ce ga sad vise iskoristit jer je problem u tome kaj server vidi neke stvari drukcije nego klijent

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ljudi šta se čeka?

 

Tier10 Medium tanks solo contest - can EU beat RU?

 

Tko će se uhvatit u koštac sa ovim?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

sve je postalo pepeo i dim,otkad sam u yugo ugradio plin

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Moj PC  
3 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice