Wolfenstein

poruka: 251
|
čitano: 218.477
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

Igra izlazi 4.8.09

Nastavlja se na priču od Return to Castle Wolfensteina

Kako vam se dojmio prvi dio

I što očekujete od nastavka igre, koja je praktički stvorila FPS žanr.

Otac u duši, majka sinu puši. Otac voli, majka ljubi druge.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 20:43 (neki_lik).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Wolfenstein

Meni je to igra za pokakat, kako dobro pocne,tako lose zavrsi... Neki jeb.. medvjedi koji pustaju duhove... pa onda mumije, za cas big beng roboti i roboti bez nogu, naoruzani ko zadnji talibani, glupost da boli

 
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Wolfenstein

odlična igra,sjecam se kad sam igrao to prije par godina,ako bude ko i prvi dio bit će super

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfenstein
neki_lik kaže...

Igra izlazi 4.8.09

Nastavlja se na priču od Return to Castle Wolfensteina

Kako vam se dojmio prvi dio

I što očekujete od nastavka igre, koja je praktički stvorila FPS žanr.

 Klasik.
Nadajmo se da bude zadržal fenomenalnu atmosferu(još i sad čujem škripu vrata,u pozadini njemačku pjesmu i pucanj iz karabina na aerodromu).
Klasik.Cool
15 godina
odjavljen
offline
RE: Wolfenstein

wolf je kultna igra, pregenijalna atmosfera, radnja, priča, sve... ni dan danas nema igre koja joj može parirat... batista, šta briješ ti...? kakvi medvjedi..? očito nisi skonto igru i priču, a ako nisi znao nacisti su se zaista bavili okultnim i istraživanjem ono što mi ni dan danas ne znamo..., što je poslužilo kao inspiracija za igru, tako da ne vidim nekakvo čuđenje u tome... but never mind, ima i nas koji smo informirani pa čak i o ovakvim stvarima.... a novi wolf nek bude dobar ko i ovaj prije i sve odlično, al vidjet ćemo, ništa unaprijed... izgleda obečavajuće.

16 godina
offline
Wolfenstein

Igrao sam za sad tek oko 20 min i igra mi se jako dopada, premda ne kao prethodnik, no to je moj osobni stav (uglavnom jer se vidi da je igra multiplatform, konzolaški meniji, checkpoint sustav, ogromna slova kad treba otvoriti vrata itd). Za sad mi se dopada nešto veća otvorenost nivoa i sačuvana atmosfera od RTCW-a. Grafika je dobra premda ništa posebno, no igra se dobro vrti bez ikakvih usporavanja ili trzanja.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein

Igra je osrednja,ništa posebno,opet su ubacili previše blura kako bi uljepšali i ovako lošu grafiku.  Gameplay mi i nije bog zna kakav.2/5

 

http://i635.photobucket.com/albums/uu76/bolecro/untitled-6.jpg

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

Ja sam je naručio, sad kada ce stic boga pitaj.

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
 
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

Ja sami igro al mi je vise kod mene proso frend koju ju je proso 7 puta i sve napamet zna.Belji se

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfenstein
Lasta kaže...

Ja sami igro al mi je vise kod mene proso frend koju ju je proso 7 puta i sve napamet zna.Belji se

Cool  Mi pričamo u drugom nastavku!

15 godina
protjeran
offline
RE: Wolfenstein
Suvre kaže...
Lasta kaže...

Ja sami igro al mi je vise kod mene proso frend koju ju je proso 7 puta i sve napamet zna.Belji se

Cool  Mi pričamo u drugom nastavku!

ma krivo se izrazio...htio je rec da mu je igro frend vise od njega koji je proso 7 pusta stari nastavak

cim dulje na linuxu to bolje za moje zivce i zdravlje nadam se da ce te i vi to shvatiti PO PREPORUCI DOKTORA LUKE KOVACA
14 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

Drugim rijecima zeli sam reci da je 1. nastavak bio super, da isto ocekujem i od ovog.Cool

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wolfenstein

eo ljudi izasao je wolfenstein barem na torrente ako nije javno.po SS-ima vidim da su sjene i svi ti graficki efekti poboljsani pa sam je krenuo odma skinut.za 5 sati oceujte review Osmijeh

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein

Ja sam je također naručio, ali tko zna kad će stignuti. Mislio sam u međuvremenu skinuti s torrenta i malo isprobati, ali omjer seedera i leechera je katastrofalan. Trajalo bi cijelu vječnost, tako da mi ne preostaje ništa nego čekati.

 

EDIT: Našao sam review na GameSpy-u. http://pc.gamespy.com/pc/castle-wolfenstein-untitled-sequel/1015080p1.html . Dobru je ocjenu dobio.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 17:20 (scorpion667).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

Na partisu imas dobar omjer meni se po 480 kB/s skidal

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Wolfenstein
Lasta kaže...

Na partisu imas dobar omjer meni se po 480 kB/s skidal

Na TL je najbolji.

 

1900 sedera/40 leechera.

 

Nego kaj se tice igre mislio sam ju skinut ali malo mi je frka zbog prostora.

Vec su mi igre sa temom ww2 dojadile ali ovu cu vjerovatno probat,

jedino ak cujem da je uber loša onda odustajem.

torrentolog!
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 17:33 (BORG).
16 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein
When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Wolfenstein
BORG kaže...
Lasta kaže...

Na partisu imas dobar omjer meni se po 480 kB/s skidal

Na TL je najbolji.

 

1900 sedera/40 leechera.

 

Nego kaj se tice igre mislio sam ju skinut ali malo mi je frka zbog prostora.

Vec su mi igre sa temom ww2 dojadile ali ovu cu vjerovatno probat,

jedino ak cujem da je uber loša onda odustajem.

ja trenutno skidam igru sad neznam kakva je

valjda nije tako loša...Izlanuo se

hahahahaah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wolfenstein
scorpion667 kaže...

Ja sam je također naručio, ali tko zna kad će stignuti. Mislio sam u međuvremenu skinuti s torrenta i malo isprobati, ali omjer seedera i leechera je katastrofalan. Trajalo bi cijelu vječnost, tako da mi ne preostaje ništa nego čekati.

 

EDIT: Našao sam review na GameSpy-u. http://pc.gamespy.com/pc/castle-wolfenstein-untitled-sequel/1015080p1.html . Dobru je ocjenu dobio.

LOL, Mod priznaje da je pirat, i ovo se rijetko cuje Smijeh.

On topic: Cini mi se dobra igra, ali mislim da je jedinica (stari nastavak) malo bolja.

EDIT: na privatnim trackerima je omjer seeda i leechera odličan, ali ja je necu skidat (nisam piratCool). Slika:

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 17:59 (Fowix).
15 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

o boze doso patch za igru 1.1 koji su vrag naprvili da je patch tako brzo stigao Neodlučan

 

* Sounds added for navigating menus.
* In order to prevent names from running off the screen, character limit has been reduced to 10 characters on names
* Fixed issue causing the Healing icon to remain after dying.
* Sprint functionality has been modified so user can sprint longer, but has longer duration before being able to sprint again
* Global chat now disables properly if disabled through the Server Launcher.
* Fixed bug causing the grenade ammo indicator to reflect having one more grenade in your inventory.
* End-of-round countdown voice-over takes priority over objective status voice-overs.
* When a round ends, the scoreboard will default to the chat window.
* Truck model in Canals has been updated so it is easier to complete the objective
* Clan Tag text box in the Options Menu has been realigned
* Audio countdown has been readjusted
* The kill ticker color has been adjusted to the proper team color
* MP43 melee attack speed has been slightly decreased
* Added Quick voice chat that can be binded via the console (the new binds are _needEngineer, _needMedic, _needSoldier, _needHealth, _needAmmo)
* Both teams should now be able to mute users properly
* Soldier arm when holding Kar 98 has been improved
* Reduced how far packs are thrown
* Reduced how far grenades are thrown
* Removed a chair near the crucifix in Canals to prevent the crucifix from dropping into an area where it could not be reached
* Control options now feature separate binds for Use (resurrect, objectives) and Item (Ammo, Health, Satchel)
* Choosing a random map rotation will work properly now
* Added ability to change cross hair appearance through the menu
* Fixed issue causing the crouch icon to remain after dying

cim dulje na linuxu to bolje za moje zivce i zdravlje nadam se da ce te i vi to shvatiti PO PREPORUCI DOKTORA LUKE KOVACA
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Wolfenstein

Patch uglavnom adresira multiplayer, ja sam je isprobao(15-ak minta samo), gameplay je ''old school'', grafika je podredjena igrivosti...vidjet cu kad malo vise odigram..

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Wolfenstein

Ja sam jučer probao taj novi Wolfenstein (SP). Isprva nisam očekivao bolju igru od RTCW jer znam da bih se razočarao.

Ova je igra jako slična COD-u 2/4 počevši od stila napredovanja kroz igru (s timom koji su valjda besmrtni i vode te kroz zadatke), savegameova (checkpoint), zdravlja (nema health bar), bacanja granata (može se bacati kao u COD-u, nije posebno oružije kao u RTCW), bashanja (nema noge već kundak) i ciljanja kroz nišan.

Grafika nije loša, na razini COD-a 5. Dakle nije savšenstvo tipa Crysis, no bolja je od RTCW.

Zvukovi su totalno izmjenjeni tako da nema više onog poznatog zvuka punjenja MP-40, otvaranja vrata itd.

Zasad nisam skužio uništive objekte kao u RTCW (zastave, stolice, karte, slike itd.), ali ima sakupljanja zlata u vrećama i intela (COD 4).

 

Igrao sam tek malo prvi nivo, no stekao sam dojam da je ovo relativno dobra igra, no definitivno ne bolja od RTCW.

Gameplay je jako sličan COD-u 2 i 4 (a može i 5)

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 8:37 (crystal6).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Wolfenstein
crystal6 kaže...

Ja sam jučer probao taj novi Wolfenstein (SP). Isprva nisam očekivao bolju igru od RTCW jer znam da bih se razočarao.

Ova je igra jako slična COD-u 2/4 počevši od stila napredovanja kroz igru (s timom koji su valjda besmrtni i vode te kroz zadatke), savegameova (checkpoint), zdravlja (nema health bar), bacanja granata (može se bacati kao u COD-u, nije posebno oružije kao u RTCW), bashanja (nema noge već kundak) i ciljanja kroz nišan.

Grafika nije loša, na razini COD-a 5. Dakle nije savšenstvo tipa Crysis, no bolja je od RTCW.

Zvukovi su totalno izmjenjeni tako da nema više onog poznatog zvuka punjenja MP-40, otvaranja vrata itd.

Zasad nisam skužio uništive objekte kao u RTCW (zastave, stolice, karte, slike itd.), ali ima sakupljanja zlata u vrećama i intela (COD 4).

 

Igrao sam tek malo prvi nivo, no stekao sam dojam da je ovo relativno dobra igra, no definitivno ne bolja od RTCW.

Gameplay je jako sličan COD-u 2 i 4 (a može i 5)

Jesi mozda dosao do onog djela sa vlakom? ako jesi pogledaj mu kako izgledaju kotaci i kabina lokomotive!!! na razini cod 1

...iskustvo je zbir naših razočarenja... http://computerstuff-forum.forumotion.com/forum.htm
16 godina
offline
RE: Wolfenstein
Lord_Marko kaže...

Jesi mozda dosao do onog djela sa vlakom? ako jesi pogledaj mu kako izgledaju kotaci i kabina lokomotive!!! na razini cod 1

Potpuno nepotreban, nevažan i suvišni komentar.

 

Za sad mogu reći samo da je igra fenomenalna, taman ono kaj i treba biti.

Grafika je na mjestu, nije Crysis, ne mora i nepoželjno je da to bude.

Također je nepoželjna bilo kakva veza s Cod, koju tolko svi tražite.

Gameplay je fenomenalan, priča ima svoju dubinu i mislim da je sve više od toga nepotrebno.

 

Iako sam se malkice pribojaval da ne zaribaju stvar kao većina developera današnjice, to se hvala Bogu nije desilo.

id opravdal je na visinu zadatka kojeg je uzel i vrhunski napravil Wolfenstein.

Eto, to je ukratko za sad, moram dalje igrati za daljne komentare...

 

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
offline
Wolfenstein

Evo nakon više sati gameplaya mogu potvrditi ono što je Armor sada rekao. Igra je fenomenalna.

Jesam li to samo ja ili je igra malo prelagana??? Na hard igram i protivnici me često promašuju, nisam stekao dojam ko da igram na hard...

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Wolfenstein

skinuo sam igru,nista mi se nije svidjelaMršti sejednom rijecju,ne sjeda mi taj ID software nikako i njihov stil na koji rade igre.Ko voli nek izvoli...

P.S.barem sam si ratio nabio ako nista drugo Smijeh

 

EDIT:nemojte stoga misliti da mi je igra glupa ovo gore je samo moje subjektivno misljenje

Najvise mi se zgadilo mijesanje WW2 tematike sa nekakvim nadnaravnim bicima+ona stvar sta se aktivira pritiskom tipke 1.totalno nepotrebno!

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 16:28 (luckyluke).
Moj PC  
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Wolfenstein

nakon 1 sat igranja,ovamije igra vec dosadila

nista narocito

Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein

 Ja iz principa neću igrati Wolfenstein. Zato što ima SECURom zaštitu, koja mi sje.. cijeli komp.

Torrent je zakon!! S Linuxom dobiješ kuću, a s Windowsima samo prozore. Staistika: 4 žuta , 3 cr vena- obnavljam svakim novim kartonom
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein

prvi sam wolfenstein tj RTCW presao dva puta, prvi put sam igrao prije 3 godine i presao 3-4 misije i onda kak sam se iznenadio zbog onih mumija u ja mislim 5. misiji, jbt bacio sam sve one dinamite koje sam naso na kraju 4 misije, onaj majmun je grozan, tolko sam se ukakao kad sam ga vidio da nisam mogo sebi doc, dalje sam se ukakao kad sam vidio ona cudovista bez noga i time sam napunio septicku, dalje mi se nisu svidjela ona 3 robota, tam kad si na pocetku u nekoj zgradi pa one zenske na brdu i onda dodjes na neko mjesto di izlaze jedan po jedan, al najje*enija je zadnja kad moras ubit onog Heinricka prvog, ja i frend smo se ponadali da ih ima jos jer se taj zvao Heinrick I....drugi put sam preso u frenda jer on nije imo pojma... dobar mi je i Enemy Territory al nije to to jer ipak Single Player mi je dtazi 500 puta.... igra je predobra nema bolje, tolko ima sadrzaja i oruzja, ufff najbolja nema sta! nadam se da ce nastavak biti jos bolji i dakako UGODNIJI (xD) za igranje... tolko od mene, pozzz

 

ljudi ak ste imali priliku igrat novi Wolf, pricajte!

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 20:16 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wolfenstein

Mogu samo reći :

"Trebao je biti HIT ! "

Ne znam kaj da napišem !
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice