Unreal Tournament 4

poruka: 110
|
čitano: 22.097
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Unreal Tournament 4

Sutra oko pola 9 ujutro kreće stream, jedino me tehničke poteškoće mogu zaustaviti. :)

 

https://www.twitch.tv/dokmanic

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Unreal Tournament 4

Ima li tko od zainteresiranih da podignemo cro server?
Mislim da bi cak mogao dobiti admin pass za statsove (XP) etc. jer sam vec dugo na forumu i sudjelujem u temama etc. i dopisivao sam se sa FLAK (stacey conley).
Trebalo bi i bota na IRC isto ozivjeti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Unreal Tournament 4

ja sam za

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Unreal Tournament 4

Pa bio je nekoc hcl server u ranoj prealphi

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Unreal Tournament 4

evo izasa novi build  pako ce se ko veceras raketirat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Unreal Tournament 4

Skinuo sam ovaj ut4 prealpha sezonu jel i slabo ima igraca jako slabo, iako sam ovu igricu obozavao kad sam bio mali sad je jos bolja s ovakvom grafikom i starim mapama samo je nedostatak sta slabo je ljudi igraju.

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Unreal Tournament 4

pa gledam server listu i uvijek ima punih servera - bar ovih na official hubovima (belgija, italija)

nije problem naci partiju

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Unreal Tournament 4

Igra ko? Kakvo je stanje?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
skank666 kaže...

Igra ko? Kakvo je stanje?

 

trenutno lose

zadnjim patchem su napravili da je warmup 8min - a da bi warmup prosao i game poceo, server mora biti pun

tj ako je gejm za 8 igraca, warmup ce trajati sve dok ne bude 8 igraca i svi budu ready..

 

tako da je sad zbog toga broj igraca naglo pao 

 

opcenito development sporo ide zato sto jako mali tim radi na ovoj igri, patch izlazi na mjesecnoj bazi (cesto treba cekati i po 1.5-2mj na 1 patch) i onda izbace ovako neko govno, sto usere svima igru i moras cekati mj dana da to maknu

 

po meni prelos development

na official forumu developeri se javljaju svaki prijestupne (i to ne developeri, vec jedna zenska zaduzena za PR)

14 godina
offline
Unreal Tournament 4

RIP UT

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Unreal Tournament 4

mogao si bez UT jer ti je malo pre duga poruka 

 

napiši malo što se desilo daj link 

14 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Jim Carrey kaže...

mogao si bez UT jer ti je malo pre duga poruka 

 

napiši malo što se desilo daj link 

 a pa ništa, već eto odigra san dvadesetak mečeva... ništa mi se ne sviđa, bogami. mislin da idu u totalno krivom smjeru. iden nabrajat od starta:

- quake samo šta nije izaša, i igra je stvarno dobra, vjerovatno zato šta imaju full tim ljudi koji radi na njemu. moguće čak da su i kasnije počeli raditi quake nego šta je to epic počea. ne sviđa mi se šta su za tu baš ikoničnu igru stavili tim od par ljudi koji ju rade kad imaju malo slobodna vrimena.
- tribaju mi tri minute da uđen u igru, još 3 da uđen u meč

- nema single player protiv botova, možda to nekome ne znači puno, al' meni je gušt probijat se po ladderima do ultimativnog bossa; al' ovo možda i dodaju kasnije

- link gun SE MOŽE PRIGRIJAT I ONDA TRIBA ČEKAT PRIJE NEGO MOŽEŠ OPET PUCAT. WTF?! UNREAL? DI JE TU UNREAL? more like call of unreal.

- minigun je čudan u pm

- grenade launcher je užasan i nije mu misto u ovoj igri, majkemi

- bio launcher su totalno pokvarili, praktički je neupotrebljiv

- flak i rocket launcher su nekako tromi i neresponzivni

- fali mi dupli strafe jump

- nervira me ovo napredovanje i levelanje. triba li nam još jedna igra sa herojima i kupovanjem kozmetike?

 

Dodat ću još ako se sitin

 

lol
14 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 4

mogao si odmah tako napisati ja mislio da su obustavili rad na igri 

 

slažem se umjesto da naprave samo remaster 99 mrcvare sa nepotrebnim stvarima koje iritiraju stare igrače a nove neće privući 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

di je zapelo, igra li se ovo još?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Fox Mulder kaže...
 a pa ništa, već eto odigra san dvadesetak mečeva... ništa mi se ne sviđa, bogami. mislin da idu u totalno krivom smjeru. iden nabrajat od starta:

- quake samo šta nije izaša, i igra je stvarno dobra, vjerovatno zato šta imaju full tim ljudi koji radi na njemu. moguće čak da su i kasnije počeli raditi quake nego šta je to epic počea. ne sviđa mi se šta su za tu baš ikoničnu igru stavili tim od par ljudi koji ju rade kad imaju malo slobodna vrimena.
- tribaju mi tri minute da uđen u igru, još 3 da uđen u meč

- nema single player protiv botova, možda to nekome ne znači puno, al' meni je gušt probijat se po ladderima do ultimativnog bossa; al' ovo možda i dodaju kasnije

- link gun SE MOŽE PRIGRIJAT I ONDA TRIBA ČEKAT PRIJE NEGO MOŽEŠ OPET PUCAT. WTF?! UNREAL? DI JE TU UNREAL? more like call of unreal.

- minigun je čudan u pm

- grenade launcher je užasan i nije mu misto u ovoj igri, majkemi

- bio launcher su totalno pokvarili, praktički je neupotrebljiv

- flak i rocket launcher su nekako tromi i neresponzivni

- fali mi dupli strafe jump

- nervira me ovo napredovanje i levelanje. triba li nam još jedna igra sa herojima i kupovanjem kozmetike?

 

Dodat ću još ako se sitin

 

 

singleplayer protiv botova imas - imas cak i challenge sa zvjezdicama (ovisno o tezini) koje mozes prelaziti

to sto ti trebaju 3 min za ulazak u igru i u mec vjerojatno znaci da moras defragmentirati HDD ili prebaciti igru na SSD - jer meni treba max 2min za uci u igru i u mec odjednom

dupli strafe jump ionako nije bio prisutan u original UTu - umjesto njega su dodali wall dodge 

napredovanje i levelanje je samo kozmeticko i sluzi ti da pratis progres - ne znam zasto spominjes heroje kad ih nema, niti ima klasa ni nicega

 

igra ce ionako biti besplatna pa moraju nekako nadoknaditi trosak izrade igre - a jedan od nacina je kupovanjem kozmetike

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 13:51 (Fanu).
12 godina
offline
Unreal Tournament 4

Igra je dead, imam vec ban na forumu njihovom.

Komentar je bio "Mybe you should make better game..." ban za trollanje i to lifetime.

Igra ce biti dead i kad "official demo" izađe.

Bolje da su napravili Unreal Championship 3 za ps4 i xbox, ali jos uvijek su aktivni na github.

 

Igrao sam neki dan vidio novi update, nakon 1 mape izasao, previse slow paced za razliku od ut99, flak te pogodi sa pola mape, a zvukovi uzas. A rijec community game je izgrada 3d modela weapona i mapa koje onda oni uzmu u obzir.

strasno

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Unreal Tournament 4

UT i Half Life su dvije igre koje vrijedi čekati deceniju.

 

I šta je sa ovim projektom.. prvi komentaqr 2014-te a sada 2017-te? Hoće li izaći ili neće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Unreal Tournament 4

Brate,valjda su se nakrcali love od Fortnitea. Znam i ja da im je ovaj projekt financijski ne isplativ jer je free. Ja od pucaljki samo ut igram jer stvarno mi nista nije zanimljivo od coda bfa pugba. Volio bi svakako da nastave s time ali jbga da im to donese nekoliko milijuna bilo bi gotovo jucer. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Spacecraft kaže...

Brate,valjda su se nakrcali love od Fortnitea. Znam i ja da im je ovaj projekt financijski ne isplativ jer je free. Ja od pucaljki samo ut igram jer stvarno mi nista nije zanimljivo od coda bfa pugba. Volio bi svakako da nastave s time ali jbga da im to donese nekoliko milijuna bilo bi gotovo jucer. 

 Rijec nakrcali je premala. Puni su love... ugasili su i Paragon i svi koji su kupili igru dobijaju refund. UT je jos uvijek na "pauzi" koliko znam i github repo ugasen. A da ce biti nesto od njega nitko nezna, mozda kad se smiri hype oko Fortnite-a, jer svi teamovi trenutno rade na njemu.

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

Prilično žalosno da su igre evoluirale u building cartonnish simulatore i to je cijenjeno i igrano te dominira tržištem.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice