Torchlight 2

poruka: 273
|
čitano: 51.020
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Sta je ovo 210 ljudi dalo 9.4 ocjenu na metacriticu..ili je igra tako dobra( dns je budem probao) ili su to hejteri D3.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Torchlight 2

Publika je ista i većina dolazi u Torchlight razočarana iskustvom iz Diabla. Tako da je to sigurno utjecalo na ocjenu. T2 ispravlja praktički sve stvari koje su ljude živcirali u D3, uz par svojih posebnih fičrsa. I daje onaj osjećaj igre napravljene za igrače. Osim što mi se čini da već u startu nudi puno više sadržaja, još je i otvoren za modanje, što obećava dug vijek igre. 

 

Ja svakako nisam hejter, na D3 sam potrošio dosta sati i igrao sam ga još jučer, dok mi lag (vidi gore pod živciranje) nije ukazao da se nešto događa sa Steamom, odnosno da se obavlja zadnji update Torchlighta :) Ne žalim tih fakin 400 kuna koje sam istresao zbog stare slave, ali da su obe igre bile dostupne u isto vrijeme teško da bih izabrao Diablo, po svemu što se znalo o obe igre. A praksa je to samo potvrdila. Nakon 2 sata igranja T2, Diablo mi nimalo ne fali i ne mislim mu se tako skoro vratit

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Torchlight 2
WItcher kaže...

Sta je ovo 210 ljudi dalo 9.4 ocjenu na metacriticu..ili je igra tako dobra( dns je budem probao) ili su to hejteri D3.

Ja bi rekao i jedno i drugo ;)

13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Kad jednom započneš nemoš stat, evo 2 ure prošle brzinom svjetla. Ovo mi je jedan veliki step up u odnosu na original (koji je bio dobra igra..). Sve mi se više sviđa u dvojci počevši od samog izgleda, grafike, ui, inventara, klasa, lokacija.. modovi mi kako se čini neće ni trebat jer je sve "po mjeri". Šteta sad moram prekunit sa igrom, vražje obveze. {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Dobar mi je pet, poslajes ga da odnese stvari, i imas shoping listu, di stavis sta zelis da ti kupi i donese xd, tako da uopce nemoras ic u grad:))

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Oprez!!! Ne krećite igrati!!!!!

 

 

Tako ja krenem jedan quest obaviti i rekoh idem malo s curom prošetati. Kad ono naiđem na jedan side quest. Pokupim ga. Rekoh usput mi je. Krenem tako dalje i evo od 14:00 skupljam questove. Zaraza. Valjda će se cura vratiti iz šetnjee :P

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
hrvoje_zg91 kaže...

Oprez!!! Ne krećite igrati!!!!!

 

 

Tako ja krenem jedan quest obaviti i rekoh idem malo s curom prošetati. Kad ono naiđem na jedan side quest. Pokupim ga. Rekoh usput mi je. Krenem tako dalje i evo od 14:00 skupljam questove. Zaraza. Valjda će se cura vratiti iz šetnjee :P

 

 

A zato toliko cura danas seta samo, meni jos cudno, al ajde da iskoristimo. {#}

 

Poceo i ja igrati konacno, svidja mi se. Nova zaraza na pomolu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
SlavkecD3 kaže...

 

 

A zato toliko cura danas seta samo, meni jos cudno, al ajde da iskoristimo. {#}

 

Poceo i ja igrati konacno, svidja mi se. Nova zaraza na pomolu.

Definitivno sam to iskoristio :)) Ona na kavicu s frendicama a ja na razvaljivanje guzi minionima {#}

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
15 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Jel itko ima problema, sa stutterom. Uključen mi je VSync zbog tearinga, i igra drži oko 55 fps sa uključenim frapsom, ali onda nakon desetak sekundi pocne zafrkavat. FPS padne na 20 pa se vrati natrag i sve tako u pravilnim intervalima (isto tako se mijenja i GPU usage), probao sam stavit zadnje drivere i isključit AV ali nista ne pomaže {#}. BTW ovo se događa čak i kada stojim na jednom mjestu tako da nije do nekog učitavanja ili do efekata itd.

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 20:05 (Mr. Monster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Ma kakvih problema, meni sa VSYNC stgoji na 60 stalno, eventualno kad je opci kaos na ekrnau onda se zna spustit do 45-50

 

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
offline
Torchlight 2

Koji ste dalje u igri, kakav je balans? To jest zanima me da li ne postane s vremenom prelagana kad se nakupi gear i skillovi?
(ja se u međuvremenu i dalje dopisujem sa supportom) 

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Ja igram na Elite( mislim da se tako zove, najteze) i zasad je ono realtivno okej, zna se nekad desit guzva na ekranu pa se mora koristit bocica par energije da se ne umre:)

 

Naso sam super mjesto za powerlevelanje...ima jedna Phaze portal, u koj uđeš i dođeš u malu mapicu, di su rupe iz kojih izlaze pauci, al ono izlazi ih stvarno masu da nakraju bude cijeli ekran pun, sad fora je da ti moras sa nekog stolca uzet neki otrov i svaku tu rupu stavit da je kao zatvoris, ima oko 5-6 rupa. Ja nisam odma iso zatvarat rupe, nego sam rokao gomile paukova, doslovno horde, da mi se FPS spustio na 30 cak, od totalnog kaosa na ekranu:)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 23:07 (TheDarkSide).
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Prošao sam taj quest...gdje mogu vratiti opet taj quest...stvarno je odlično mjesto za pl :)

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
strbi kaže...

Prošao sam taj quest...gdje mogu vratiti opet taj quest...stvarno je odlično mjesto za pl :)

To ti nije quest, nego Phaze portal, koji nađeš na mapama, probaj se vratit tamo di si uso u njega ( plavi krug) portal i probaj uc u njega, mozda opet dođu rupe i pauci.Al tkozna, ako si ga jednom prošao, mozda se neče opet aktivirat.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

IMaš pravo nije quest. A neznam više gdje sam naišao na njega :// A i mislim da se random otvara

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 23:13 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
strbi kaže...

IMaš pravo nije quest. A neznam više gdje sam naišao na njega :// A i mislim da se random otvara

A cuj, nac ces ga na mapi, al vjerovatno na drugom mjestu, kad krenes opet story mode :)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
12 godina
offline
Torchlight 2

To je phase beast, koja otvori portal kad je ubiješ. Nešto slično kao goblin u D3, ali puno više kul :)

 

Upravo odigrao s kumom 10-ak level co-op, on je jednom ispao iz igre, ali moguće da je razlog u njegovom starom smeću od kompa. Osim toga, sve jako glatko

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Torchlight 2
Montezano kaže...

To je phase beast, koja otvori portal kad je ubiješ. Nešto slično kao goblin u D3, ali puno više kul :)

 

Upravo odigrao s kumom 10-ak level co-op, on je jednom ispao iz igre, ali moguće da je razlog u njegovom starom smeću od kompa. Osim toga, sve jako glatko

Osobno u vecini igara imam dosta problema online zbog lose veze, ali odigrao sam zasad bez ijednog problema online.

15 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Onda mora da je do mene. A jbg... {#}

Ovdje bih nešto kao trebao napisati, jel?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Torchlight 2
Mr. Monster kaže...

Onda mora da je do mene. A jbg... {#}

Nisi jedini. Malo sam citao sluzbeni forum ima ljudi problema s multijem i frejmovima. No vjerovatno ce se to srediti brzo.

16 godina
offline
Re: Torchlight 2

napokon naučio pecat :) 

dobra igra, dosta bolja od orginala. valjda neće kasnije razočarat

Bok, ja sam sharyn
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
blackdevil kaže...

napokon naučio pecat :) 

dobra igra, dosta bolja od orginala. valjda neće kasnije razočarat

Zar ti je tako komplicirano bilo pecat?Ja nijednom nisam fulao, niti se sjecam u jedinici da sam s time imao problema:)) Jednostavno strpljivo cekas da se krug stopi sa vanjskim krugom znaka, i odma brzo kliknes mis:D

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Torchlight 2

ma ja radio kontra :)

Bok, ja sam sharyn
13 godina
offline
Re: Torchlight 2
dekstroza kaže...
EpicFailGuy kaže...

Jel ima koja dobra duša da živi blizu Autobusnog Kolodvora da mi prebaci na USB Skidrow verziju, pljunuo sam 400kn na Diablo3 i vise ne kupujem bez probe ništa,NIŠTA

 

Ima demo verzija na Steamu, pa nema potreba za piratizacijom da bi isprobao igru.

Ej, covjece, citaj sta sam napisao, nije do piratstva/lovi vec u internetu...

Tak sam falio i stress weekend od POE i svašta lijepog, zato i ne mogu kupovat igre prek steama...Imam limit od 20 gigi mjesecno jerbo sam podstanar pa imam WIFI mobile internet...

15 godina
offline
Re: Torchlight 2
zanimljiva igra, 12 lvl u roku 2 dana...2 legendarna itema(narandaste boje, u wowu je to znacilo legendarno a ovdje neznam).vrlo zarazno moram priznat
dado
13 godina
offline
Torchlight 2

igram sa likom kaj ima clawse. Zasad sam stigao do 16 lvla. Igram na low detaljima posto imam krntiju od kompa i cim ih se skupi malo vise na ekran zna se skroz zaledit i jedino restart kompa pomaze. Mozda je problem u tome sto nemam originalnu verziju ali budem ju kupio. I zamima me kako vi dizete likove(prvenstveno mislim an atribute)? 
I da u vezi phase portala. Kada na mapi ubijes nesto kao plavog duha kojem je gore ime obojano u ljubicasto otvori ti se phase portal. Onaj prvi sa paukovima sam prosao. Da bi njega otvorio trebao si ubit nekog lava/vuka il sta vec. Za ovaj drugi sam ubio nekog duha kaj ko covjek izgleda. Nisam jos usao u phase portal...trta me :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ajđien review.

9.1 /10

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
dado16 kaže...
zanimljiva igra, 12 lvl u roku 2 dana...2 legendarna itema(narandaste boje, u wowu je to znacilo legendarno a ovdje neznam).vrlo zarazno moram priznat

Ja sam ih dosad dobio jedno 7-8 legendary-a al na Elite tezini...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
offline
Torchlight 2

Pošto je Runic support očito kod kuće za vikend, ako netko ima ideju:

19:53:19: WARNING: the mesh 'MEDIA/WARDROBE/_LVLS11_20/COLONIST_01/HUM_COLONIST_01.MESH' includes vertices with more than 4 bone assignments. The lowest weighted assignments beyond this limit have been removed, so your animation may look slightly different. To eliminate this, reduce the number of bone assignments per vertex on your mesh to 4.

Takve poruke su u ogre.log neposredno prije smrzavanja. Rekli su da nešto DX zeza, da stavim zadnje GPU drivere i DX. Naravno imam zadnje za grafu (napravio sam reinstall za svaki slučaj), DX je ažuriran, no i dalje se igra smrzava... (nekad nakon 3 min, nekad nakon 30 min). E sad jednom se smrzlo i nastavilo nakon cca 1 min, ostatak mogu samo ubiti proces. Razumijete koliko je to neigrivo. Dobijem legendary item, freeze. Kad se vratim u igru mi na istom mjestu neki common generira.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Ja igram i na lapu i kompu i nemam nikakvih problema. Probaj preko steama nov fajlove skinuti tj da pregleda jel sve uredu s instalacijom

 

BTW jedan u nizujebodeličnih itema...

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice