Torchlight 2

poruka: 273
|
čitano: 52.132
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
kroce kaže...

nemojte me sad popljuvat :P ali jel se to moze peglat bez kupljene igre ? 

Vjerojatno može (nisam gledao) . Ali patchevi izlaze svakodnevno. Pa čak i neki manji patchevi više puta dnevno. A zašto bi uopće igrao te verzije kad igra košta 19 € .

 

Moraš za svaki patch čekati crack ,a ponekad ni ne dođu za određene patchevi . S ovom igrom imaš stotine sati gameplaya . Odrekni se nečega i kupiš igru i peglaš

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
kroce kaže...

nemojte me sad popljuvat :P ali jel se to moze peglat bez kupljene igre ? 

Malo ćeš igara naći da nemože, još jedna ovako jeftina da ima uber zaštitu... Sigurno ima negdje crackana...

 

 

Edit: Kolega me prestigao!

A da nije slučajno...?
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 18:58 (Gozz).
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Naravno da ima, par mojih prijatelja već igra par dana, off-line singleplayer bez ikakve zaštite. 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Gam3r kaže...

mozete mi objasnit na koji nacin se placa taj mapworks. Coinovima iz igre ili pravim novcem? Nisam presao jedinicu do kraja pa pitam.

Nema nikakvog pravog novca nakon što kupiš igru. Nije to takva igra ;)

15 godina
offline
Torchlight 2

Dobio sam unique socketable, ali već na 9. lv lika... Jesu rijetki ili da ga puknem odma u nešto? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
SebaOS kaže...

Dobio sam unique socketable, ali već na 9. lv lika... Jesu rijetki ili da ga puknem odma u nešto? 

Pa ono. IMa ih i nema ih. Čuvaj pa kad prešišaš 10-15lvl prodaj vendoru

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

A ono, ima ih... Meni osobno i nisu neki, iako ima para jako dobrih. Onako možeš uništiti item i iz njega izvaditi socketable kod jednog vendora. Uostalom, možeš 3 socketablea pretvoriti u jedan higher grade, čuvaj ih za toga, trebat će ti.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Izgleda da se moze i preko tunngla :D

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Torchlight 2

Pozdrav, eto i ja kupio igricu ali eto problema.pokrenem ljepo preko steam-a i dobim ovu poruku: this game is curently unavailble (unespecified error) . zna tko sta bi to moglo biti ? zbrisao sam i ponovno instalirao igru ali isto javlja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torchlight 2

Još nešto... Dobio sam ring attachan dolje, ali nije za moju klasu. Pretpostavljam da mogu nekom nekako to prodati, a da je vendoru najgluplje? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
SebaOS kaže...

Još nešto... Dobio sam ring attachan dolje, ali nije za moju klasu. Pretpostavljam da mogu nekom nekako to prodati, a da je vendoru najgluplje? 

Stavi si u shared stash za drugi lik. Ili trejdaj s nekim u co-opu za nešto što tebi paše

16 godina
offline
Re: Torchlight 2
cropunk kaže...

Pozdrav, eto i ja kupio igricu ali eto problema.pokrenem ljepo preko steam-a i dobim ovu poruku: this game is curently unavailble (unespecified error) . zna tko sta bi to moglo biti ? zbrisao sam i ponovno instalirao igru ali isto javlja...

citirma sam sebe da se vidi kroz novi post da je rijeseno.... uglavnom ako netko bude imao problema,samo zgasi firewall i antivirusni,kasnije kad u igri moze aktivirat,jedino ne znam dal ponovnim pokretanjem ima problema to nisam stigao testirat,to cu naknadno napisat.

 

jos jedna velika pozitivna stvar,sto je igrica igriva na mojoj krntiji ,na poslu....to mi nesto odlicno tako da mogu ljepo ubit visak vremena :)

za druge stvar nemrem rec,igrao sam betu i bila mi je super.a ovo trenutno pocinjem i isprobavam likove,tesko mi se odlucit sta koji :)

14 godina
offline
Torchlight 2

ekipa vjerujem da i u dvojci postoji Transmuter, na kojem levelu ga dobijemo???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Act II. Super stvar za apgrejdat low-level potione i gemove :) A bogami i pokoji item

16 godina
online
Torchlight 2

Runic mi je službeno pokazao middle finger, tako da ću s guštom skinuti onu verziju (da probam hoće li raditi, eliminiram steam kao uzrok problema). Smatram da je to moralno opravdano budući da posjedujem original koji ne radi kako treba. Kolega hrvoje_zg91 žao mi je našeg dogovora za co-op, ali meni je igra još uvijek neigriva i pre često se smrzava da bih mogao igrati bilo koji oblik multiplayera. {#}

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Torchlight 2

ja sam na levelu 15. Onaj ledeni svijet sa početka balade. Igra mi se svako malo crashau singleplayeru.... Stajem dok ne izađe neki idući patch.

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
16 godina
offline
Torchlight 2

jel netko uzeo igricu bas sanjihove stranice,a ne preko steam-a? Ja imam preko steam-a i uzeo bi sad preko njihove stranice jer samo ja korstim steam.Vjerujem da ne bi smjelo biti problema prilikom lan igre i slicno? Ako netko zna mozda ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Mjenjam Torchlight 2 i novi Counter-strike za Diablo 3.

14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Danas sam prvi put probao multiplayer i kada sam se vratio u SP mape su mi bile nekak drugačije(drugačiji raspored stvari no na istu temu i bilo je onak zacrnjeno, makar sam tuda prošao). Nadam se da je normalno da se izmješa kada se prebacim sa MP na SP. :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Kada ideš na MP čitav world ti se rerolla, dakle većinu ponovno moraš otkriti, respawnaju se mobovi, phase beastovi, većina chestova i slično...

 

Btw, lvl 75, pokušat ću do 85 danas, jbg nemam od škole toliko vremena.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2
Tek lvl 75? Sramota :D Ja na 42, ali igram paralelno s drugim likom co-op. Nemam vremena od posla i zivota :)
Skroz mi se tesko odlucit na neki build pa saram. A vidim da vec postoji i neki mod za total respec
12 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Dali ko zna di se moze uzet torchlight 2 u hrvatskoj ? ako uvopce moze

Suba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torchlight 2

Torchlight 2 se za sada prodaje isključivo digitalnim putem i tako je u cijelom svijetu. Steam ili direktno sa službene stranice su najbolje opcije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Torchlight 2

Ako ima koga za coop Steam - solid_snake_cro
Skype - solidsnake188
Može i na tunngle ako imate jogurt.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 18:23 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Dali se jogurt verzija može igrat preko lana/hamachia u coopu sa 4 igrača?

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Igra nije losa ali kopija d3 . Jedino sta mi se svida kod svega je da su ljudi odjebali Blizzard i odlucili napraviti nesto svoje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Torchlight 2

Nije kopija, koliko ja znam, diablo je kopija ovog, zato jer je većina ljudi koji su radili na prvom diablu, su dali otkaz, otvorili svoju firmu i napravili torchlight 1 i 2, a diablo 3 su drugi ljudi radili, tako da, po nekoj logici diablo je kopija ovog. Šta se tiče blizzarda nije, ali ako gledaš ljude koji su radili onda je:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Torchlight 2

diablo i općenito ovaj žanr mi je oduvijek bio ogavan, ali ovo mi je i zanimljivo. Barem na levelu 40.

 

 

EDIT: Izašao novi patch......UPDATE 2

magistar prava (diplomu još nisam poderao)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 20:49 (Korny1603987).
12 godina
protjeran
offline
Torchlight 2

Krenem igrat i sve radi super i onda nakon 5 minuta samo se sledi i nemogu ništa osim prisilno ugasit kompjuter...instaliro update 1 pa zatim update 2 ...jel imo neko takav problem i dali ima rješenja....inače dok radi igra mi radi perfektno...tih 5 minuta :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torchlight 2

Meni radi odlicno, level 29 trenutno na Normalu (nestignem bas nesto puno da se igram, obaveze). Ni jedan jedini problem dosada (da kucnem u drvo).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice