Tom Clancy's: The Division 2 - PC

poruka: 339
|
čitano: 66.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ops meni se igra upali , ali crni ekran i čuje se glazba.

Vidi se samo kursor od igre, ali menu ne.

 

Ako neko ima isti problem nakon što sam ugasio MSI Afterburner sve radi ok.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 15:49 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Nebi se baš složio da je optimizacija super... na gtx 1070 i 1080p sve maxano pada i ispod 40 fpsa. S obzirom na izgled igre daleko je to od dobre optimizacije. 

 

Što se gameplaya tice meni je doslovno sve isto ko i na jedinici. 

 

Bojao sam se atmosfere pošto nema snijega..  ali kada je počela kiša atmosfera je brutalna.. 

 

Prošao sam prvu misiju coop identično ko jedinica. 

 

Na prvu nije loše..  da je zakucano na 60 fpsa i da nema problema sa serverima bilo bi to više nego ok. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

ja sam na ryzen 1300 i geforce 1050ti, 60 kao podmazano na 1080p. frend ima jači komp pa igra na 100+ uz poneke fps dropove na 40-50 a kod mene sve radi savršeno. no serveri ih zezaju, malo-malo pucaju pod navalom playera. sad su pukli prije cca 20 min, spojim se a ono 20+ ljudi trči van sa istog mjesta gdje sam se spawnao haha

15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Deltalo me 3 puta iz Jefferson misije i uvijek vrati na početak...

 

Morat ću malo odmoriti. Inače, feel igre je OK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

2 puta radim intro za dark zone i server pukne. sad drugi put na samom kraju kad sam krenuo izvlačiti loot sa helikopterom. prevelika navala na igru, svi bi igrali. kad se spajam queue zna biti po 900

11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

evo i ja poceo, sve ok jedino server zeza dosta..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Dobio pozivnicu za private beta pa je upravo isprobavam.

 

Dojmovi nakon 2h igre su:

 

* Devovi očigledno idu za onim : ako nije pokvareno, ne popravljaj. Gameplay je identičan.

* Grafika skoro pa ista. Sad je ljeto umjesto zime.

* Optimalizacija 1070 i 1440p drži 55 na high. OK je.

* Tko je volio D1 isto će voliti i ovo.

* Definitivno je preporuka jer će igra biti dovoljna da zadrži igrača dugo vremena uz nju što u zadnje vrijeme baš i nije slučaj na pc gamingu

 

Moram priznat da sam očekivao malo poboljšan osjećaj gameplaya, malo dorađeniji rpg element u izradi lika.

Ovako bi zli jezici mogli reći da se rado i samo jednoj dobroj ekspanziji za D1.

 

Držim da ću igru kupiti i potruditi se pomalo uživati bar 1g koliko obaveze dozvole.

 

Ali prije toga ide Metro Exodus.........

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Meni se čuje muzika i sve je puno smetnji na ekranu. 

Uopće ne mogu igrati. 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
DeniZg kaže...

Meni se čuje muzika i sve je puno smetnji na ekranu. 

Uopće ne mogu igrati. 

 Deni jel imaš možda upaljen MSI Afterburner ako da ugasi ga. Pogledaj moj post gore.

11 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...

Meni se čuje muzika i sve je puno smetnji na ekranu. 

Uopće ne mogu igrati. 

 Deni jel imaš možda upaljen MSI Afterburner ako da ugasi ga. Pogledaj moj post gore.

 Vidio sam tvoj post, ali nažalost nemam ništa upaljeno.

 

Edit: prebacio sliku sa 4k monitora na 1080p telku i sad radi.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 20:06 (DeniZg).
8 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Bok svima. Ima li možda netko da me pozove kao prijatelja na betu? Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
marvel82 kaže...

Bok svima. Ima li možda netko da me pozove kao prijatelja na betu? Hvala

 

Koji ti je Uplay nick?

PSN - DeniZg80
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

igrao sam puno division 1 i naravno da dvojka jako vuče na original jer je u suštini ista stvar. što mi se i sviđa haha. customization za likove bude dorađeniji, ako kreirate random lika možete vidjeti da ima svega i svačega a navodno se nešto šuškalo o farbanju odjeće i što ja znam. to bi bio veliki plus jer su mi u jedinici svi izgledali isto. kontrole su mi ok, napucavanje ok, skillovi zanimljivi... sad da završim dark zone pa da vidim dalje, trebali bi imati pristup max level likovima sad na kraju. pa da i taj end game isprobam.... mapa ima mjesta za proširenje i nadam se da će to iskoristiti kako spada. no trenutno je igra puno bolja nego start division 1, sa time mislim da se svi slažu. prvi dio je postao jako solidna igra a dvojka mi je već u startu takva. sad će iskoristiti ovu betu da malo ispoliraju neke stvari i dam se kladiti da će igra biti još bolja na službeni release date.

 

minus je stabilnost servera. ajme majko, ludnica kako se ispada van

14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

kaj se prvog dojma tiće, neki prvi opći dojam je super.. MASU stvari mi se sviđa... combat je bolji, ovo sa zajednicama je super.. jedino kaj me brine je to DCanje... u tih nekih 3-4 sata jučer me 10x DCalo i 3x mi se crashala igra... valjda će to riješit do relasea.. ovo portanje okolo me čak ni ne smeta toliko... dok je PvE... ali ako će se ekipa portat u PVP, ljudi će poludit... nema puno do releasea... valjda će bit ok.. al jedino kaj me brine je dal će tu bit igranja preko 100 sati, al to mi ova Beta neće odgovorit.. da li će bit kaj za radit u endgameu, za neki dulji game time.. ali vrijedi tih novaca definitivno ako ti se iole sviđa RPG Shooter spika...možda bi bilo bolje da je release bio za 6 mjeseci i da je jedan ili dva DLCa koje planiraju bio u 1.0 i ti neki port i DC bugovi riješeni

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

krene beta. oni rade server održavanje od 9:30 do 13. pa tko to tamo razmišlja glavom. a ja taman na marendi htio malo odigrat. cccc

 

održavajte servere kad prođe beta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

neki crash fix za neki error... što ja znam. uopće nije puno toga popravljano a 4 sata maintenance... možda poprave stabilnost servera haha

 

 

al što ne možemo probati ove end game likove što su najavljivali? navodno su trebali biti dostupni

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 12:33 (Skullscar1989).
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

nisam neki sistem tech al brijem si da su  DCi normalni ako stres testaš servere.. ono igraš se s brojevima, puštaš ljude preko max kapaciteta pa gledaš kaj se dešava, kak radi igra... moguće da je i to portanje zbog "namjernog" preopterečivanja kapaciteta.. a i sigurno hrpa bugova će isplivat iz ovog testiranja.. jer sigurno masu bugova oni ni ne mogu skužit jer nije isto kad testiraš unutar firme i kad ti tipa 300k ljudi igra.. neki bugovi se pojavaljuju full full rijetko, pa ih ti ni ne skužiš s svojih 20 ljudi kaj testiraju unutar firme.. samo je pitanje koliko će se uspjet riješit do 1.0 :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC

ja sam odlučio da čekam sa kupnjom igre jer su im cijene malo pretjerane. a uostalom, za par mjeseci će vrlo vjerojatno biti i nekoliko patcheva sa fix-ovima pa će samo iskustvo igranja biti bolje

 

 

maintenance produžen prije cca 33 min za 30 min. haha

 

4 i pol sata već

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 13:22 (Skullscar1989).
11 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Znaci jos taj maintenance traje... Smijesno, bace betu, raja navali i onda pol dana serveri u "sljusu" 

Ma ja cu uzet kad bude na snizenju ili cak potrazit po njusci, budem vidio jos...nema sanse da platim full price...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

End game likovi se navodno otključavaju nakon 17h.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ako imaš onih 100 njihovih bodova na Uplayu dobijes code za 20% popusta.. onda dobiš za 48€ ja mislim

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Ima tko kod za ps4 da isprobam?

 

zajebo sam se sto sam se registrirao za pc a nemozes kombinirat pc i ps4 :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
Mislim da je uvijek bolje registrirati se za PC, da vidiš kakva je optimizacija, grafičke opcije i općenito koliko ti dobro radi na tvojoj konfi.
Na konzoli znaš što te čeka.
PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Probao sam na pc sad se skida i za ps4 kod me došao 0.5 eura. 

 

Čisto da vidim koliko je grafika lošija. 

 

Mada vjerujem da ce to biti ok na 65 incha 4k i pro verziji. 

 

Čim si stariji više cijeniš igranje na trosjedu pa preferiram konzolu mada imam super pc.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Jesam nesposoban (pa ne znam pronaći druge game modove u "Endgame") - ili je to jedna misija s 3 predefinirana lika? Plus onaj mali dio što ti igra da šetati okolo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

opet danas server maintenance u 9:30... koji su to ludi ljudi. šta imaju svaki dan održavanje servera? kakva je to luda firma...?! :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

REDEEM MY KEY

https://redeem.ubisoft.com/beta-access/en-GB

4V7D-77MN-MR6F-P9EC

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tom Clancy's: The Division 2 - PC

Probao sam i ps4 verziju. Čini mi se da je puno više bugova na konzoli.. prvi puta sam doživio na plejki memory leak doslovno je uzeo zadnji megabajt memorije jer mi trebala dobra minuta da izadem iz igre. Ne prilazivanje tekstura i propadanje kroz zgrade ko dobar dan. Fps varira dosta.

 

Dakle po svemu superiornija pc verzija koju cu mozda kupiti. 

 

Kako isprobat end game gameplay? Treba proc sve pocetne misije ili? Jer mi kod kreiranja lika ne nudi opciju maksanog lika ili slično. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
amd freak kaže...
...

 

Kako isprobat end game gameplay? Treba proc sve pocetne misije ili? Jer mi kod kreiranja lika ne nudi opciju maksanog lika ili slično. 

 mislim da nema max level lik. nego samo oružja. vidio sam da imam 3 ista tipa, ali level 1. svaki sa jednom specijalizacijom na max valjda. nisam probavao. i svaki ima neko unikatno oružje kao primarno.

15 godina
offline
Re: Tom Clancy's: The Division 2 - PC
ranko091 kaže...
amd freak kaže...
...

 

Kako isprobat end game gameplay? Treba proc sve pocetne misije ili? Jer mi kod kreiranja lika ne nudi opciju maksanog lika ili slično. 

 mislim da nema max level lik. nego samo oružja. vidio sam da imam 3 ista tipa, ali level 1. svaki sa jednom specijalizacijom na max valjda. nisam probavao. i svaki ima neko unikatno oružje kao primarno.

 Ja sam prošao sve misije, i nakon log out-a sam imao na izbor 3 predefinirana lika sa različitom specijalizacijom (lvl 30 sa dosta različitih oružja na njima). No koliko sam vidio, može se ponoviti jedna od postojećih misija i malo švrljati po mizernom dijelu grada.

 

Ljubičasto i žuto pada ko ludo doduše.

 

Probao sam sa lvl 7 likom malo dark zone, rogue-ove vidiš da pingaju na mapi, ali može stajati pored tebe, ako ne aimaš na njega ne znaš da je rogue. Non-stop sam naletavao na dvojicu tako (od kojih jedan nije imao rogue oznaku), zapucajau na mene, ubijem jednog a drugi me svaki put dokrajči (restore armora po meni predugo traje i u PvP-u će te rushat i dokrajčit)

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 10:35 (TomoR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice