Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

poruka: 141
|
čitano: 37.701
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Nakon nekih 3-4 sata za sada:

 

Pozitivno:

-oooogromna mapa

-squad AI je solidan, očekivao sam gore

-customizacija lika je odlična, može se mijenjati fizički izgled, obleka, loadout oružja

-veliki izbor vozila

 

Negativno:

-upravljanje vozilima je očajno

-zahtjevna/neoptimizirana igra (jedva dobijem 60fps na medium postavkama)

-3rd person view mi ne paše u ovakav tip igara i još to konstantno switchanje 3rd person/first person

-svijet se čini isprazan

-difficulty settings je ili prelagano ili preteško, nemogu naći nešto između

 

 

Neki overall zaključak je da imaju još za poraditi na igri. Loše stvari nadilaze ovih par pozitivnih koje sam našao. Optimizacija je za kujac, igra postavi preporučeno sve na high ali kad uđem u igru vrti se na 25-30 framova. Tek kad spustim malo settings dobijem 60 koji onda pak variraju od 40-70 ovisno na kojem sam dijelu mape. Upravljanje vozilima je najgore do sada od svih igara koje sam igrao. Čak i ako izpeglaju sve to nekako mi se čini da ćemo dobiti igru sa ogromnom mapom i jako malo toga za actually raditi. Same old rinse and repeat: očisti outpost, skupi intel, ubij underbossa i tako sve dok ne dođeš do glavonje. 

11 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Nisam bas odusevljen igrom, igram na ps4 i graficki je lose jako, ko da je igra iz 2013, mislil sam da mafia 3 ima losu grafiku al tu su negdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Igra koristi modificirani Unreal 2.5 engine još iz doba Splinter Cell Convictiona.Sramotno.Vidi se da 4 godine rade na toj igri.vrijeme ih je pregazilo.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Današnje dvije epizode Bug TV-a:

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Danny_HR kaže...
neznalica90 kaže...

 

 

 Ja sam vrtio na 40-60 fps-a + dropovi na 20! sa i5 6500 i GTX 1070 (1080p, sve postavke na max). Par puta sam u bezveznim situacijama propao kroz mapu (stojim iza coska u coveru i cekam lovinu da se dotegli pred nisan...kad najednom down we go). Kladim se u oko da ce biti sh1t prva 3 mjeseca isto kao i The Division (Division je patio od cheatera, Wildlands bi mogao po pitanju optimizacije)

Brain.exe has stopped working!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 13:31 (ZeroC00l).
16 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
ZeroC00l kaže...

 Ja sam vrtio na 40-60 fps-a + dropovi na 20! sa i5 6500 i GTX 1070 (1080p, sve postavke na max). Par puta sam u bezveznim situacijama propao kroz mapu (stojim iza coska u coveru i cekam lovinu da se dotegli pred nisan...kad najednom down we go). Kladim se u oko da ce biti sh1t prva 3 mjeseca isto kao i The Division (Division je patio od cheatera, ovo Wildlands bi mogao po pitanju optimizacije)

U mom kompu je i5 6600k i GTX 970, radilo je između 30 i 60. Nikad nije padalo ispod 30, ali je bilo sve prepuno dropova.

Osim toga, kad sam vozio auto imao sam opaki rubberbanding, non stop. Probao sam i jučer na PC-ju, za svaki slučaj, ali ista stvar.

9 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja se samo nadam da ce na radost svih koji planiraju kupiti/igrati popeglati barem pola bugova koji su trenutno u igri

Brain.exe has stopped working!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Meni osobno igra nije loša. Nadam se još boljem iskustvu u punoj verziji igre. Posnimio sam malo prvih dojmova iz bete koju sam igrao sa ekipom. Very high setup 1080p 120% resolution scale. Slažem se da nije baš najbolje optimizirana, pogotovo za malo stariji hardware.

 

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 11:05 (CroL1k1n7).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

U ovoj igri veliki problem stvara v-sync koji kad je upaljen stvara probleme sa lomljenjem ekreana, pad performansi i opčenito očajno iskustvo na pc-u. Fora je da ako ga iskljuciš u grafickim postavkam on iz nekog razloga i dalje radi do god ne restartaš igru.

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
16 godina
protjeran
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Dann3R kaže...
Igra koristi modificirani Unreal 2.5 engine još iz doba Splinter Cell Convictiona.Sramotno.Vidi se da 4 godine rade na toj igri.vrijeme ih je pregazilo.

Pričaš napamet?

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 13:11 (Prince-Artas).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Prince-Artas kaže...
Dann3R kaže...
Igra koristi modificirani Unreal 2.5 engine još iz doba Splinter Cell Convictiona.Sramotno.Vidi se da 4 godine rade na toj igri.vrijeme ih je pregazilo.

Pričaš napamet?

 

 Ne samo napamet - ovo je ispaljeno kao iz haubice. Dobro da nije rekao da je to engine na kojem je rađen tetris.

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Ebiga,na Xbox One-u tako izgleda ko da je engine star 13 još u upotrebi.
Titranje sjena,low-rez poligoni,neuvjerljivi efekti.
10 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Na PCu izgleda odlično ali je neoptimiziran, ne znam kako će oni optimizirat igru za PC i konzole za mjesec dana

14 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Nisam igrao ali po vidjenim videima dao bi naslutit da ce igra bit njesra. Jos jedan flop

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
The_K kaže...

Na PCu izgleda odlično ali je neoptimiziran, ne znam kako će oni optimizirat igru za PC i konzole za mjesec dana

 Svi znamo da Ubišrot nije poznat po optimizaciji svojih igara. Tako da ne preostaje ništa drugo neg trk u Konzum po novi hardveraj, ili igrati na PS4 NA 12,5 fps-a s povremenim dropovima. 

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2017 10:42 (CroL1k1n7).
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

meni je dobro igra zamisljena al realizacija je ocajna (i to se ne bi smjelo zvati ghost recon)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja osobno nisam oduševljen i osim ako se nešto drastično ne promjeni do release date-a sigurno je neću kupiti. 

16 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja ću isprobati betu ovaj vikend pa vidjeti..  za sada mi zgleda čisto OK..  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ljudi koji su igrali betu,evo pitanja za vas:

Kakva je optimizacija igre? kako vam se vrtila? Malo tehnicki aspekt opišite

11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

isto ko i closed beta, a to je ocajno.

meni je po defaultu stavljeno sve na low i imam od 31-65 fps... lose uglavnom

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Rocinante2112 kaže...

Ljudi koji su igrali betu,evo pitanja za vas:

Kakva je optimizacija igre? kako vam se vrtila? Malo tehnicki aspekt opišite

 Užasno na mom PC_u. Igra sama bacila sve na High ali jedva da sam dobio 30-ak FPS. Tek kad sam spustio na low/med postavke mogao sam dobiti 60+ ali tih 60 nije bilo stabilno. Variralo je ovisno o dijelu mape. 

 

Optimizacija je užasna, barem ono što sam vidio u zadnjoj beti prije nekih mjesec dana. 

12 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ajhaj...Dakle zaobilaženje u širokom luku (zasad)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Igram open betu ako tko treba igrača za coop javite mi :)

http://bigfarm.goodgamestudios.com?ic=62-1ZA6N-P-EN&w=199947
14 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Evo malo bezveze upalio stream samo da vidim kako igra radi iskreno ja sam jako razocaran grafika moze proci ali  optimiziranost uzas zesci a oni auti i ona voznja po cesti i sama fizika auta katastrofa moja ocjena 6,5/10

nije neka slika ali se moze gledati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ja i frend sad igrali jedno 2 sata sa neka dva random lika. cini se zanimljiva igra. al tipa far cry open world. sve zelenilo, side misije koje poslje cuvaju rebeli i glavne misije. jbg grafa losa sve na low morao. al nije bilo problema ni dropova. frendu par puta zastekalo kad je pisao nije mogao chat uhasiti nego igru i vratiti se. jer nemozes igrat.
dal se isplati kupovati jos cemo vidit. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ode meni 60€ ko nista. Igra ima tako dobro napucavanje, odusevljen sam. Kontrole u igri su odlicno odradjene, vidim da devsi igraju i neke druge i da su dosta dobrog pokupili "sa strane", sto je za svaku pohvalu. Igra je napravljena da bude zabavna i nakon par sati provedenih u igri mogu reci da su uspjeli u svom naumu. Moja preporuka svima da probaju dok se moze 4free.

FREEEEDDDOOOMMM
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Crvenikmerisuglupi kaže...

Ode meni 60€ ko nista. Igra ima tako dobro napucavanje, odusevljen sam. Kontrole u igri su odlicno odradjene, vidim da devsi igraju i neke druge i da su dosta dobrog pokupili "sa strane", sto je za svaku pohvalu. Igra je napravljena da bude zabavna i nakon par sati provedenih u igri mogu reci da su uspjeli u svom naumu. Moja preporuka svima da probaju dok se moze 4free.

 Ma gdje ćeš dati 60eura nije vrijedno toga pa Open beta je katastrofa nije vrijedno ni 30 eura kako treba

7 godina
protjeran
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
dreadmoore kaže...
Crvenikmerisuglupi kaže...

Ode meni 60€ ko nista. Igra ima tako dobro napucavanje, odusevljen sam. Kontrole u igri su odlicno odradjene, vidim da devsi igraju i neke druge i da su dosta dobrog pokupili "sa strane", sto je za svaku pohvalu. Igra je napravljena da bude zabavna i nakon par sati provedenih u igri mogu reci da su uspjeli u svom naumu. Moja preporuka svima da probaju dok se moze 4free.

 Ma gdje ćeš dati 60eura nije vrijedno toga pa Open beta je katastrofa nije vrijedno ni 30 eura kako treba

 Katastrofa? Po cemu? Ne znam kada sam igrao zabavniju igru, ovo mi je kao military GtaV sa jos 3 lika oko sebe. :D

FREEEEDDDOOOMMM
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Vidljivo je da su kopirali GTA V i Witcher 3.

http://bigfarm.goodgamestudios.com?ic=62-1ZA6N-P-EN&w=199947
7 godina
protjeran
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Igra je dost zabavna, e sada je li 60€ zabavna nisam siguran, ali ak ne kupim sada sigurno budem na nekom popustu.

 

Ekipa docekuje jutro negdje u bespucima boliviskih planina.

 

 

I am Dangerous Noob Killer!!!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice