Tetris natjecanje na Bugu :)

poruka: 324
|
čitano: 53.999
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Eh ti vrući ljetni dani te natjeraju da ubijaš dosadu... Ovih dana švrljam po internetu i nalazim svakojake igrice... No ne one ''blockbustere'' nego ''igrice'' koje sadrže tek par megabajta. I danas sam naletion na tetris :D Na neku zanimljivu verziju no i dalje je to klasika. Nadam se da se svi vi sijećate tetrisa legendarna igra ako se mene, to je igra koje smo kupovali na štandovima na malim ''gameboy'' konzolama :D. Ja dan danas obožavam ovu igru nadam se da još ima ljudi koji je vole, imam želju za netjecanjem u high score-u. Da se prisjetim vremena kada sam se svađao sa frendovima koje bolji :D.

 

  • bilo bi najbolje da bi svi snimali gameplay kako bi bili 100% sigurni da nema varanja. Za snimanje bi vam preporućio CamStudio program. Vaš video uploadajte na neki ''upload'' servis :D. Ako niste u stanju snimati gameplay onda uzmite SS vašeg scor-a. U priloženoj slici imate primjer kako bi vaš SS trebao izgledat. Znaći iz izbornika High Score uzmite SS (kao ime treba izgledat budem objasnio)

 

Download CamStudio

 

Pravila Natjecanja:

  • Svatko može sudjelovati, znaći može doći ovamo radi natjecanja. Koliki god imali rang na forumu možete sudjelovati
  • Varanje je STROGO zabranjeno,ako vas uhvatimo kako koristite cheat dobivate diskalifikaciju . Nadam se da niste toliki no lajferi da morate varati u tetrisu :)
  • Svaki sudionik može mjenjati svoj score 10 puta Npr. prvi score mi je bio 123 i drugi mi je 234. Ako ste postali score koji je poslje 10 on se ne važi. Novi score morate postat. Inaće se score nije važeć.
  • Vaš nick u Tetrisu mora izgledati ovako''vaš nick na forumu'' i broj pokušaja Npr. 5 put pokušajem svoj high score nadopunit moj nick izgleda ovako ''Daniman5''. Nadam se da me razumijete. Ako je vaš nick predug probajte ga zamjenit nečim drugim npr. vašim imenom ili bilo šta sa čime bi vas mogli povezat sa bugom ;)
  • Natjecanje traje 3 dana ako no točno 3 dana svaki score koji je postan i minutu poslje 3 dana nije važeč ;)
  • Ako se dogovorimo može biti i nagrada neka, npr 100 wallpaper pack ili pozivnica za trackere. No to kada se prikupe nagrade :) Za sada dobivamo službene wallpapere bug natjecanja u tetrisu i hvala gumb ;)
  • Ako zainteresiranost bude velika možemo napraviti i turnir

 

Eto to je to pravila su ja mislim jednostavna :D Nadam se da vam sudjelovanje neče biti problem ;)

 

Posebna hvala APazanjarinu na uređivanju stare verzije tetrisa. Naime možete skinuti novu verziju tetrisa na ovome linku LINK

A informacije na ovome linku

 

Rang lista ovoga natjecanja

 

 

Trenutni bodovi

 

  • Daniman123 (51245) i win 32 (42592)
  • systemize (154926) i Tomislav 95 (62970)
  • XXX-MaN (69004) i rocker5555 (136778)
  • max1919 (62779) i lamborghini murcelago lp640 (74846)
  • netko.namo (98434) i arto (122035)
  • guest_185 (101250) i Kamikaze (84431)
  • mind_challenge(80312) i BannedOnThisForum (40796)
  • Makić (110845) i hrwoyem (319882)

 

Sretno :)

Evo avastovo skeniranje (molim bez prepucavanja kako avast krivo skenira) ako netko drugi ima drugaćiji antivirus neka slobodno posta njegove rezultate skeniranja :) Evo avastovo skeniranje (molim bez prepucavanja kako avast krivo skenira) ako netko drugi ima drugaćiji antivirus neka slobodno posta njegove rezultate skeniranja :)
Ovako bi trebao izgledati SS. No nebi trebao izgledati nick ovako (treba imati broj pokušaja) Ovako bi trebao izgledati SS. No nebi trebao izgledati nick ovako (treba imati broj pokušaja)
Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2010 0:31 (Daniman123).
Moj PC  
29 1 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Hhahhha, koja tema :D

 

Mogao si napisati "Natjecanje u Super Mariu" :D

PSN: filip99 // XF: filipscekic
Moj PC  
2 15 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

sta fali temi?

evo moj score nije nesto, sad neznam jel se meni cini ili kockice malo kasne kad ih pokusas okreniti..

score #1 score #1
http://de.xfire.com/profile/mp14isback/screenshots/?view#96673091
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 21:35 (lamborghini murcelago lp640).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
lamborghini murcelago lp640 kaže...

sta fali temi?

evo moj score nije nesto, sad neznam jel se meni cini ili kockice malo kasne kad ih pokusas okreniti..

Ali di baš Tetris :D

PSN: filip99 // XF: filipscekic
14 godina
neaktivan
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

pa i tetris je zabavanBelji se

evo update moga skora, ponovno slabo to meni ide Izlanuo se

update #3 update #3
http://de.xfire.com/profile/mp14isback/screenshots/?view#96673091
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 21:50 (lamborghini murcelago lp640).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
Daniman123 kaže...
  • Vaš nick u Tetrisu mora izgledati ovako''vaš nick na forumu'' i broj pokušaja Npr. 5 put pokušajem svoj high score nadopunit moj nick izgleda ovako ''Daniman5''. Nadam se da me razumijete. Ako je vaš nick predug probajte ga zamjenit nečim drugim npr. vašim imenom ili bilo šta sa

da, svi će ti se pridržavati ovog pravila Osmijeh

14 godina
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Mogao bi i nas hvaljeni BUG kao casopis sudjeovati u ovome i dati najboljima bar kratke majice kao nagradu....bar bi malo potaklo ljude na igranje ove legendarne igre + svi bi se vise potrudili oko toga.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
AlienWare1 kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...

sta fali temi?

evo moj score nije nesto, sad neznam jel se meni cini ili kockice malo kasne kad ih pokusas okreniti..

Ali di baš Tetris :D

Meni je on super, a svatko ga može igrat. Najbolje da bude natjecanje u gridu pa da svi moraju kupovat :P. Ajd sudjeluj da te obuzme akcija lol :D

betmen kaže...
Daniman123 kaže...
  • Vaš nick u Tetrisu mora izgledati ovako''vaš nick na forumu'' i broj pokušaja Npr. 5 put pokušajem svoj high score nadopunit moj nick izgleda ovako ''Daniman5''. Nadam se da me razumijete. Ako je vaš nick predug probajte ga zamjenit nečim drugim npr. vašim imenom ili bilo šta sa

da, svi će ti se pridržavati ovog pravila Osmijeh

Eh ja bih molio :) Da mi bude laše svrstavat :)

win32 kaže...

Mogao bi i nas hvaljeni BUG kao casopis sudjeovati u ovome i dati najboljima bar kratke majice kao nagradu....bar bi malo potaklo ljude na igranje ove legendarne igre + svi bi se vise potrudili oko toga.

Bi mogao bi no možda da budu turniri pomognu. Ako odaziv bude velik budem zamolio :) A ti sudjeluj ako želiš da se ostvari :D

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
16 godina
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Po ovoj slici se moze otprilike vidjeti da li je rezultat laziran ili nije,jer je na svakom levelu druga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 21:42 (systemize).
 
6 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
systemize kaže...

Po ovoj slici se moze otprilike vidjeti da li je rezultat laziran ili nije,jer je na svakom levelu druga.

Isste dobar score dečec :)

Da možete i tako postat no nadam se da če ti razultati biti vaši :). No budem vam vjerovao :D

Ovako ja ubacujem rang listu na poćetak, da se vidi kome treba skidati score :)

 

Sretno, nadam se da če biti puno sudionika...

 

 

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
protjeran
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Bude bilo i utješnih nagrada :)

Da nebi izgubili volju :D

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 22:07 (Daniman123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
čekaj, ima nagrada?
što ne kažeš :D
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
betmen kaže...
čekaj, ima nagrada?
što ne kažeš :D

A je je... Budete dobili nagrade na kraju natjecenja u PM, no utiješne budu ovamo postane :)

Nagrada neče biti materialna (ijako planiram nekome dati tipkovnicu :P),nego neznam pozivnica za tracker. Budete doznali :) Radim na tome da bude puno nagrada ;)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 22:14 (Daniman123).
14 godina
neaktivan
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Ajde igrat ću do sutra da se nabijem na high score Belji se

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
BannedOnThisForum kaže...

Ajde igrat ću do sutra da se nabijem na high score Belji se

Super :) Postaj svoj score koliki god da bio :)

E da kako vam se čini verzija tetrisa, jer dovoljno dobra ako imate bolju recite :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
Daniman123 kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Ajde igrat ću do sutra da se nabijem na high score Belji se

Super :) Postaj svoj score koliki god da bio :)

E da kako vam se čini verzija tetrisa, jer dovoljno dobra ako imate bolju recite :)

ma meni je najbolji originalni tetris, kod ovoga mi se ne sviđa sto su ''kockice'' jednobojne

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Evo Tetris skinut i od sutra pocinjem.....dali moze screenshot jednostavno biti napravljen sa FRAPS-om ili najjednostavnije sa Print Screen-om?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 22:48 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
Daniman123 kaže...

Super :) Postaj svoj score koliki god da bio :)

E da kako vam se čini verzija tetrisa, jer dovoljno dobra ako imate bolju recite :)

Ovaj moja mater igra non-stop, probajte taj, kontrole su na numpad. samo 14 KB je... Možda otpada jer je kompatibilno samo sa 32bitnim sistemima.

 

LINK

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
win32 kaže...

Evo Tetris skinut i od sutra pocinjem.....dali moze screenshot jednostavno biti napravljen sa FRAPS-om ili najjednostavnije sa Print Screen-om?

  i ja od sutra pocinjem, javim vam score, inace, na mobitelu sam redovito uspjevao doci do 15-og levela, sto je bio maximum, dok sam jos bio u formi

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
win32 kaže...

Evo Tetris skinut i od sutra pocinjem.....dali moze screenshot jednostavno biti napravljen sa FRAPS-om ili najjednostavnije sa Print Screen-om?

Vidim imaš windows 7, pa bi mogao koristiti samo snipping tool

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
mind_challenge kaže...

ma meni je najbolji originalni tetris, kod ovoga mi se ne sviđa sto su ''kockice'' jednobojne

I mene to smeta, gdje mogu naći taj orginalni ili besplatnu kopiju :D

win32 kaže...

Evo Tetris skinut i od sutra pocinjem.....dali moze screenshot jednostavno biti napravljen sa FRAPS-om ili najjednostavnije sa Print Screen-om?

Ma bilo čime, glavno da bude fin SS, da se jasno vidi score i ime ;) Može Print Screen naravno.

BannedOnThisForum kaže...
Daniman123 kaže...

Super :) Postaj svoj score koliki god da bio :)

E da kako vam se čini verzija tetrisa, jer dovoljno dobra ako imate bolju recite :)

Ovaj moja mater igra non-stop, probajte taj, kontrole su na numpad. samo 14 KB je... Možda otpada jer je kompatibilno samo sa 32bitnim sistemima.

 

LINK

Reci ti svojoj mami da se pridruži natjecanju :D lol.

A da otpada jer samo može  na 32bit, a i malo je zastarijel sa kontrolama :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
Daniman123 kaže..

Reci ti svojoj mami da se pridruži natjecanju :D lol.

A da otpada jer samo može  na 32bit, a i malo je zastarijel sa kontrolama :)

Ajde baš ću je sutra natjerati, btw dobra ideja Namigiva

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
BannedOnThisForum kaže...
Daniman123 kaže...

Super :) Postaj svoj score koliki god da bio :)

E da kako vam se čini verzija tetrisa, jer dovoljno dobra ako imate bolju recite :)

Ovaj moja mater igra non-stop, probajte taj, kontrole su na numpad. samo 14 KB je... Možda otpada jer je kompatibilno samo sa 32bitnim sistemima.

 

LINK

 

Radi na Win7 x64 bez greske.....isprobano. Namigiva

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
win32 kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Daniman123 kaže...

Super :) Postaj svoj score koliki god da bio :)

E da kako vam se čini verzija tetrisa, jer dovoljno dobra ako imate bolju recite :)

Ovaj moja mater igra non-stop, probajte taj, kontrole su na numpad. samo 14 KB je... Možda otpada jer je kompatibilno samo sa 32bitnim sistemima.

 

LINK

 

Radi na Win7 x64 bez greske.....isprobano. Namigiva

No ipak za sada ostajemo na staroj verziji :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
protjeran
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

Ovo jutro me definitivno neide... Svaki puta mi je okolo 150. Bude bilo više pokušaja :)

2# 2#
3# 3#
Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2010 16:16 (Daniman123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

BUMP :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)

Bilo mi dosadno danas Smijeh

:D :D
14 godina
protjeran
offline
RE: Tetris natjecanje na Bugu :)
AlterEgo kaže...

Bilo mi dosadno danas Smijeh

Za sada vodiš... :)

Vi koji ste dali TU i koji ste rekli da će te sudjelovati. Oće te li sudjelovati :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

ne ide mi  Mršti se

BANZAIIIII!!!
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Tetris natjecanje na Bugu :)

ajd evo i mog skora

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2010 16:19 (Marsel007).
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice