Tera Online

poruka: 70
|
čitano: 14.056
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Tera

Jel igra iko Teru? Tera je inace MMO koji ima combat tipa Dinasty Wariorsa ili Devil may Cry.

Znaci real-time action bez automatskog targetinga, znaci morate ko u FPSu nanisanit i pucat sa tipa Archerom ili Sorcererom

 

 

Sada upravo se događaju beta testovi svaki vikend. Keyeve se moze pokupit online na raznim natjecajima ili se moze platit 5€ za "mini-preorder" da se dobije access u sve bete.

 

Ljepo je jos za spomenit da zavvi ima nesto nevjerovatno http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/tera-collector-s-edition-includes-exclusive-blue-roan-horse/10589967.html

 

Znaci collectors edition za 362 kune sa majicom, art albumom i slicnim kerefekama.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Tera
Mew kaže...

Jel igra iko Teru? Tera je inace MMO koji ima combat tipa Dinasty Wariorsa ili Devil may Cry.

Znaci real-time action bez automatskog targetinga, znaci morate ko u FPSu nanisanit i pucat sa tipa Archerom ili Sorcererom

 

 

Sada upravo se događaju beta testovi svaki vikend. Keyeve se moze pokupit online na raznim natjecajima ili se moze platit 5€ za "mini-preorder" da se dobije access u sve bete.

 

Ljepo je jos za spomenit da zavvi ima nesto nevjerovatno http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/tera-collector-s-edition-includes-exclusive-blue-roan-horse/10589967.html

 

Znaci collectors edition za 362 kune sa majicom, art albumom i slicnim kerefekama.

Igra zgleda ljepo, a ovaj collector pack mi je lep :D bar zbog majice.

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online

Da i mene ja majica najvise privukla. A cijena je skoro ista ko da kupis key na g2play...

 

Tako da ovo se isplati na kvadrat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tera Online
Mew kaže...

Da i mene ja majica najvise privukla. A cijena je skoro ista ko da kupis key na g2play...

 

Tako da ovo se isplati na kvadrat...

A isto koda kupuješ normalni cod (box izdanje)

There is a troll in all of us!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online
nul-3 kaže...
Mew kaže...

Da i mene ja majica najvise privukla. A cijena je skoro ista ko da kupis key na g2play...

 

Tako da ovo se isplati na kvadrat...

A isto koda kupuješ normalni cod (box izdanje)

Samo sto dobijes majicu artbook i tako dalje

12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online

Igrao sam korejsku verziju prije ove,sada sam kupio SE i trenutačno sam lvl 8 :)  Igram na serveru Velika,pa ako me tko hoče dodati nick  Haki     btw vidi potpis i posjetite nas :)

www.mmo-balkan.com
12 godina
neaktivan
offline
Tera Online

Hajd netko ko igra neku mini recenziju, za igru sam cuo ali nisam ništa više od toga istraživao :D Kakvi su dojmovi iz bete i sranja, netko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online

da ne opisujem sada grafiku,pvp itd....

lvl 42 boss ->

dungeon ->

kreiranje heroja ->

battleground 10v10 ->

 

imaš hrpu hd videa na jubitu, tu češ brže nači odgovore nego čekat ovdje nekoga da ti odgovori na sva pitanja :)

www.mmo-balkan.com
12 godina
neaktivan
offline
Tera Online
gledanje hrpe videa mi uzima puno vremena, mislio sam da ce netko u desetak rečenica dati svoje viđenje igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online

Evo igram betu već cijeli dan, i moram vam reć da je grafika predivna i combat jako zabavan, jer možeš na razne načine dodgat napade poput gw2, a combat je poput hack'n'slasha ako ste melee klasa, te poput FPS-a (tipa Skyrim) ako ste caster ili ranger. Ima stvarno raznih rasa od hrčaka, ljudi, golema pa do pedobear curica. Jedino što mi se ne sviđa je to da sve rase imaju istu starting zonu i istu priču. Questovi su standard kao i svi mmo-i, ništa novo. Ubij 10 pigleta, ali to ne bude toliko zamorno jer je combat zakon. Isto tako klase su čisti holy trinity, čak kad birate klasu u opisu vam kaže ko je tank, ko je hiler, koja je uloga i kolika je težina klase.
Moja konfa je AMD Phenom II x4 955 3.2Ghz, 4GB RAM-a i Ati HD 6950 1GB. Igra ide dosta glatko na maximumu 50-60 fps-a, osim naravno u glavnom gradu gdje ima puno ljudi, pa frame rate padne na nekih 20-30 fps-a.
Kao što rekoh igra predivno izgleda, raj za fantasy ljubitelje, evo sad uploadam 100 screenshota pa ću vam postat link.

evo galerija
http://imageshack.us/g/69/terascreenshot201202261.png/

 

Autor: Zeus_CM

 

www.mmo-balkan.com
12 godina
neaktivan
offline
Tera Online
a zanima me kako ovaj PvP djeluje mislim gankanje, mogu li svakoga napast kad ocu ili ne?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online

PvP server -> napadaj koga hočeš

PvE server -> nemožeš napadati koga hočeš, ali imaš na lvl 58 quest da sam sebe proglasiš odmetnikom što znaći da možeš napadati koga hočeš, ali da i drugi mogu napadati tebe kada hoću :)  Ovaj sistem odmetnika se bazira na bodove ovako nešto:

 

Ubiješ 1 moba smanji ti se za -1 bod.

1-100 bodova LOW -> 2x da će ti se kristal slomiti

100-1000 MEDIUM -> 3x da će ti se kristal slomiti, nemožeš upotrebljavati pegasus i teleporter, snaga smanjena za 50%, obrana smanjena za 75%, brzina smanjena za 30%

1000+ HIGH -> Sve kao MEDIUM ali malo više

 

Samo neznam kako izaći iz "outlaw" moda.

www.mmo-balkan.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 1:50 (Bejtman).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online

Igra se čini brutala :)

 

12 godina
odjavljen
offline
Tera Online

gdje se treba prijaviti za betu,ja sam to napravio na ovoj stranici http://tera-europe.com/ i jos nisam dobio pozivnicu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online

Danas dobio Open Beta Game Code

Budem skinuo kada dodjem kuci, pa cu fino isprobati 20.04. kada podje open beta

If you're not paranoid, you're not paying attention
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online
Mauro kaže...

Danas dobio Open Beta Game Code

Budem skinuo kada dodjem kuci, pa cu fino isprobati 20.04. kada podje open beta

ja isto. bas me zanima jel vredi kaj.

SWTOR=Fail of The Year
15 godina
offline
Tera Online

Ja sad dobio key za ovaj tjedan, i za otvorenu beta, ali politika igre mi se nesviđa previše pa su male šanse da zaigram.
Ako netko istinski želi key za ovaj tjedan-> PP.  

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2012 18:14 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Tera Online

gdje ste se vi registrirali i dobili key ja sam skidao sa ove stranice https://account.enmasse.com/ i sad kad sam napokon skinuo igru

dobijem ovo njesra

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online
Nitro233 kaže...

gdje ste se vi registrirali i dobili key ja sam skidao sa ove stranice https://account.enmasse.com/ i sad kad sam napokon skinuo igru

dobijem ovo njesra

 

i? kaj ti nije jasno?

SWTOR=Fail of The Year
16 godina
neaktivan
offline
Tera Online

Jel bazirana na mjesečnoj pretplati ili?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tera Online
Oberstleutnant kaže...

i? kaj ti nije jasno?

mislio sam da ce beta trajati barem tjedan dana a ne tri dana,i nije mi jasno kako su neki teru igrali prije jos tri mjeseca?

12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online

probal sam ovu betu..meni katastrofa..cim vidim kontroler dodje mi zlo..console port. uzas.

SWTOR=Fail of The Year
12 godina
offline
Tera Online

Na 94% je pa ćemo isprobati...

Ne očekujem ništa posebno jer sam se navikao na wow.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Tera Online

na kojim serverima igrate ja sam sad usao u menu,jos nisam izabrao koji cu server :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tera Online

Nakon 15-ak minuta igranja, igra je završila na recikliranju, nije me ni malo privukla...

Isto sam primijetio par stvarčica iz WoW-a

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Tera Online

ma sama mehanika kontrola je izvedena nikako,a sta je jos gore na area chatu svi pricaju o SW:TOR-u i WoWu,sto se tice same igre u ovih 25 minuta nije me se nikako dopala,ocekivao sam puno vise.Combat u igri mi nije fun kao sto mi je se cinilo na videima.Sve u svemu jos jedan prosjecni azijski mmo.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online

Stvarno već dulje vrijeme čekam da isprobam ovaj MMO, posebice samu borbu. Nisam bil te sreće da upadnem u CB pa sam konačno svoju priliku dočekal ovaj vikend u Open beti. Questovi su standardni: malo trćkaranja, malo ubijanja, pričanja i sl. Znam da većina ljudi očekuje revolucije u questanju. Savjet: ohladite se. Sva ta prepucavanja kak je WoW/Rift/Aion/Kakion/Trol bolji su priče za malu decu. Tera je uobičajeni MMO, bez pretjeranog grindanja, stvarno dobrog grafičkog prikaza i odličnog borbenog sustava. Za betu sam uzel Sorcerera da vidim kak borba reagira na range-tactical lika. Impresioniran sam: ciljanje, izmakivanje, crowd control, izbjegavanje okolnih beštija. Sve je to bogme lepo upakirano i pošto nisam još igral niti jednu instancu (premali level) mogu samo zamislit kao to izgleda kad s prijeteljima na Mumblu/Ventu odrađuješ boss-eve, sva ta taktiziranja, nagovještanje specijalnih napada i sl. Crafting system je malo možda čudan, kompleksniji. To može biti i razlog kaj nisam imal vremena to malo bolje provjerit. Ne velim da je loš, al na prvu ruku je malčice konfuzan. 

Nažalost, izgleda da je neću uzimat, barem ne sad odma. Jedini razlog je kaj igram LotRO i malo ih je zainteresirano za nekaj drugo, a bez ekipe bogme ne idem.

 

Ovo su moje viđenje igre, pa nek zainteresirani odluče. Ima dosta filmića na jubito za pogledat, Preview-a, Review-a, a ak bude sve po PS-u onda bude i neki Trial od 7-15 dana kad izađe igra. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online
mikey_rs kaže...

Stvarno već dulje vrijeme čekam da isprobam ovaj MMO, posebice samu borbu. Nisam bil te sreće da upadnem u CB pa sam konačno svoju priliku dočekal ovaj vikend u Open beti. Questovi su standardni: malo trćkaranja, malo ubijanja, pričanja i sl. Znam da većina ljudi očekuje revolucije u questanju. Savjet: ohladite se. Sva ta prepucavanja kak je WoW/Rift/Aion/Kakion/Trol bolji su priče za malu decu. Tera je uobičajeni MMO, bez pretjeranog grindanja, stvarno dobrog grafičkog prikaza i odličnog borbenog sustava. Za betu sam uzel Sorcerera da vidim kak borba reagira na range-tactical lika. Impresioniran sam: ciljanje, izmakivanje, crowd control, izbjegavanje okolnih beštija. Sve je to bogme lepo upakirano i pošto nisam još igral niti jednu instancu (premali level) mogu samo zamislit kao to izgleda kad s prijeteljima na Mumblu/Ventu odrađuješ boss-eve, sva ta taktiziranja, nagovještanje specijalnih napada i sl. Crafting system je malo možda čudan, kompleksniji. To može biti i razlog kaj nisam imal vremena to malo bolje provjerit. Ne velim da je loš, al na prvu ruku je malčice konfuzan. 

Nažalost, izgleda da je neću uzimat, barem ne sad odma. Jedini razlog je kaj igram LotRO i malo ih je zainteresirano za nekaj drugo, a bez ekipe bogme ne idem.

 

Ovo su moje viđenje igre, pa nek zainteresirani odluče. Ima dosta filmića na jubito za pogledat, Preview-a, Review-a, a ak bude sve po PS-u onda bude i neki Trial od 7-15 dana kad izađe igra. 

TERA će završiti kao u AION. Postati će F2P zbog prevelike konkurencije (GW2,WoW..) Jedino što se može donekle usporediti sa konkurencijom je ArcheAge MMORPG baziran na CryEngine 2. 

 

 

15 godina
offline
Tera Online

I ja sam probal betu, kao ranger, nije toliko ni lose,cak mi se svidio nacin igre (bar kod njega .dosao do nekog 12-13 lvl) a sto se tice drugih likova tek toliko isprobano, tako da o njime nemrem nis prevec rec... mozda i zaigram kad bu free, dok se bude placalo ,nista od mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online

Tako mnogi razmišljaju nažalost...... ali ima chronoscrolls to je nešto kao možeš kupiti gamecard sa ingame lovom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 16:32 (Logi73).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice