Tera Online Cro ekipa

poruka: 383
|
čitano: 68.049
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

/apply Team Balkan

 

Ili nas nađeš na social - guilds - guild on server - Team Balkan i stisni apply

imam muda
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

kak je sad igra na vecim lvl,sta se radi ako moze neki kratki info ? btw imate nekih potreba za oderedenom klasom u guildi?

znam da imam lancela sad koji je lvl ne sjecam se ,mislio dizat bers.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Meni je odlicno ima dosta sadrzaja, end game je ok i uskoro dolaze alijanse i novi gear setovi i dungeoni.

Sama igra je odlicna ali je drzi jeb... Gameforge pa svako malo neko štucanje i problemčići ali nije bas previse.

 

sta se tice klase uzmi bilo koju koja ti se svida jer imamo dovoljno svega. bers ti je trenutacno top tier DPS, pa ako zelis samo udri.

imam muda
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

a kak pvp dise ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Mogu li pokrenuti teru, gledao sam na njihovoj stranici, sve je ok samo mi je proc malo slabiji...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
cropunk kaže...

kak je sad igra na vecim lvl,sta se radi ako moze neki kratki info ? btw imate nekih potreba za oderedenom klasom u guildi?

znam da imam lancela sad koji je lvl ne sjecam se ,mislio dizat bers.

 

 

igro sam warriora, bers-a i wizarda..  bers ima nabrijan DPS ali tako je spor i tezak za handling, puno puno skilla treba jer s wizardom sam tako lako skakutao oko njega i doslovce ga silovao u pvp.

13 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Uz dobar support healer zerk je ubojica.

 

A inace u PVP, archer,sorc razbijaju

imam muda
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

a ovak jel zabavno? joj mogu ja ovak do sutra s pitanjima po obicaju :P
budem ja bacio koji pogled na jubito,da tu ne gnjavim a veceras zaigrat.kolko skuzio lancel mi na drugom serveru 32 lvl,jos kad bi ga morao prebaciti....tj moze se samo treba platit ako sam skuzio dobro (sad kak doci do tih para neam pojma) 

 

edit: evo i mene opet u igri ;) trenutno bers, pa mozda kasnije dizat lanca posto ne mogu prebacit sa drugog servera,a pare ne namjeravam davat za to.ali sto je, ono pocetno podrucje sam izigrao za 10 zivota :p

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2013 17:21 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

skinuo igru,zelim pocet igrat ali mi ne dolazi verification email nikako :/ probao na vise emaila i dalje nece

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

mi moze netko napravit acc i poslat podatke u pp..ful bi zelio igrat ali nikako mi ne dolazi verification mail

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
intexuz kaže...

mi moze netko napravit acc i poslat podatke u pp..ful bi zelio igrat ali nikako mi ne dolazi verification mail

Evo, ja ću :)

And when you gaze long into the abyss, the abyss gazes long into you.
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

evo napravio acc,igram aman berserkera na Frayi,nick mi je Intexuz pa ako imate tu neki guild volio bi da me invitate ako moze 

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Endymon kaže...
DeathBringer12 kaže...

Zabavljao sam se ja godinu dana i par mjeseci na korejskoj teri i dosta mi je te "zabave". Nisi jedini kojemu je ekonomija super, znao sam lika koji je cijele dane stajao ispred brokera i zaradivao hrpu love dnevno i sada ima sve najace, ali jeli to igra, jeli to zabava? Bio sam u ekipi gdje smo farmali sve i svasta, sudjelovao u guild warsu i to 2 do 3 tjedno (a war traje 7 dana), igrao battleground sa ekipom na tsu po cijele dane, dobijali smo arena iteme itd sve je to zabavno, ali zabavi uvijek dođe kraj, još kad staneš 30 sek i zapitaš se zašto ja gubim vrijeme igrajući igru koja nije popravila bugove od izlaska niti izbacila neki super update. Ovu igru se može igrati samo za battleground i to sa ekipom da bude zabavno jer su tu uvijek neki izazovi, ali čak i uz izazove tu su problemi poput fps-a. Ova igra je da dođeš 1 sat dnevno,spojiš se na ts i udaraš bg i to je to. Što će nekome visionmaker +12? 2 gilda koja znam imaju visionmaker +12  i što rade? ništa. Neki se nisu ni logirali tjednima, drugi dođu na bg i arenu i to max 2 sata dnevno. Da izdavač odnosno gameforge radi nešto, ja bi to prvi priznao, ali čemu trošiti novce na premium, farmati instance mjesecima itd?

Pa svi MMO-i su na tu shemu.

Sta baljezgas?CABAL2 2 jedino sta ce imati bolje je

grafika, i ako ono sta sam vidio i sta su obecavali,

nije ni blizu.Wow ista stvar.Nabis lvl do kraja i samo

instance i farmanje radis.GW2 isto.Sve je to isto sra*e

samo drugo pakovanje.Igrao sam cabal 6 godina i sada

kada sam prestao i kada pogledam kakva je igra ustvari,

vidim da je totalno smece.Ali eto,navuko sam se i bila mi je

super.I cisto sumnjam da ce me i jedna igra vise zadrzat

toliko vremena.Sve je to do ukusa.

 

Pa jesu na istu shemu, ali neshvacas. Tera je umrla skoro odkad se otvorila jer su serveri lagali, bio je delay i na kraju su ugasili nexus zbog mogucnosti da se cijeli server srusi zbog njih. Nakon toga tera je izgubila masu igraca jer nitko nije htio placati mjesecno naknadu 15$ za igru koja ima ogromni lag i koji nema nexus. Onda su uveli f2p i tera je privukla opet masu igraca, medutim nekoliko starih igraca koji su nastavili igrati od samog pocetka imali su najbolju opremu,znaju instance tako da su su dropali svaki put makar 1 jako rijedak item. Neki itemi koji su kostali par dana prije f2p kostali su 6k, nakon otvorenja 20k, a kasnije i po 35k. To je igra nemogu se zaliti, ali ekonomija je uzas. Item koji je kostao prije 20k, nakon par mjeseci dosao je preko 150k! Jednostavno su razorili cijelu ekonomiju igre. Prije si mogao za 50k imati vrhunsku opremu, a sada 50k dode za 1 solidni item. Znaci govorim samo o ekonomiji koju su stari igraci totalno unistili, jbga to nije niti bug ni exploit niti ista drugo, ali jest na neki nacin nije posteno jer prije si mogao doci do max lvla, imati bolju opremu za manje vrijeme i novce jer su itemi manje kostali, sada potrositi i do 5 puta, ako ne i vise vremena i novaca da dodes do max lvla i imas odlicnu opremu.

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo i ja sam počeo sa Terom zbog ove teme :)

IGN: Aikus

Class: Lancer 

LvL: 10 (igram tek 1h)

Server EU Fraya

 

Do sada sam igrao dosta mmorpg (najduže runes of magic) tako da mi taj žanr nije stran. Imam 24 godine, pa ako me možete dodati u guild ili u prijatelje (možda i TS). Stvarno ne volim da igram sam. Lijep pozdrav i vidimos e u igri

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Ovdje je najveći balkanski gild na frayi http://teambalkan.enjin.com/ pa mozes tu pitati, iako forum nije aktivan pokusaj po nickovima whisperat ingame ili idi u igru onda guilds on server i upisi gore "balkan" prihvatit ce te u roku 12 sati 100%.

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 20:59 (DeathBringer12).
12 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

ajde javite mi na kojem ste serveru i kak se zove guild eto ja pocinjem igrati :):)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Moze pomoc nikako nemogu napraviti account nesto me ne prihvaca sifru ja je promijenim i sve u redu ali nece mi je prihvati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

evo skidan igru

zanima me koji je najnoviji server jer bi poceo igrat na najnovijem serveru i da li ima neki balkan guild na tom serveru

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Pozdrav, zanima me na kojim postavkama bih mogao pokrenuti igricu i koliko je uopce zahtjevna po računalo.
Zanima me ima li ljudi na tim serverima, isplati li se skidat?? :))

like a boss xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
GreaT kaže...

Pozdrav, zanima me na kojim postavkama bih mogao pokrenuti igricu i koliko je uopce zahtjevna po računalo.
Zanima me ima li ljudi na tim serverima, isplati li se skidat?? :))

na low postavkama s niskim fpsom

ja sam osobno izbrisao igru nakon pola sata igre

combat se uopče ne osječa fluidno, stisneš gumb i čekaš da odradi animaciju

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 18:03 (acca).
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

šta je stvarno tako loše?? :O

like a boss xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Odlicna igra. Igram ju vec skoro godinu dana. Ima otprilike jednako + i - ali konstantno ju popravljaju.

Možda najveći - je loša optimiziranost. Na tvojoj konfi bi mogao dobiti medium pretpostavljam s malim korekcijama na shadow.

 

Action combat je jedinstven i lako se naviknuti na njega.

 

U svakom slucaju probaj .

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Pozdrav! 
Evo ne znam je li ovo još aktivno, ali Teru nisam igrao dugo, imam acc na Zuras serveru.
Zanima me jel netko igra na tom serveru? Ako nema na kojem ste serveru većinom, tj. gdje imate neki guild gdje nas je višes ovih prostora. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

ima kakvih novosti u ovoj igri ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

Mislim da nema ništa.  U koreji idući tjedan izlazi nova elin klasa, ali dok to dođe do europe proći će sigurno par mjeseci.

13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Pa ovisi kada si zadnji put bio online :P

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

Ispričavam se ako spamam, ali zanima me stvarno hoću li nastaviti na zuras-u ili da počnem negdje dalje gdje nas je više.
hvala 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Koliko ja znam najveci broj ljudi iz regije je na Fraya serveru.

I opcenito najveca populacija igraca je na Frayi.

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

pa kolko vidim zadnji put sam pisal ovdje u 8 mjesecu,pa racunam da nisam bio nakon toga - znaci cirka nekih 4 mj, nisam igrao/gleedao dal ima sta novog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

ok hvala, onda ću možda tamo krenit ispočetka

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice