Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

poruka: 10
|
čitano: 8.296
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

Starcraft mi jedna od najboljih i najdražih igara, i još ga i danas igram iako je prošlo 10-ak godina od kada je izdan.
No, pređimo na stvar...

 

Ja i kolega igramo Starcraft preko LAN-a već neko vrijeme, pa bi sada željeli pozvati svakoga tko je zainteresiran da nam se pridruži.
Postupak je slijedeći:
- naravno, trebate imati Starcraft: Brood War instaliran na svom računalu (nije važno da li je original ili piratska verzija u pitanju, trebalo bi svakako raditi),
- trebali bi "zakrpati" igru patch-om 1.16 koji se nalazi na ovoj adresi (patch je ovaj - Tuesday, November 25, 2008 10:14 PM  25925257 BW-116.exe),
- morate instalirati Hamachi (program je besplatan) koji se može skinuti ovdje, kako bi se pridružili našoj virtualnoj mreži putem neta,
- kada ste instalirali Hamachi, samo se pridružite mreži s ovim podacima:
  - naziv mreže: templars002
  - lozinka: scbw123

I to je to, spremni ste da raspalite koju partiju Starcratfa s nama Cool (Hamachi ima i funkciju chata, pa sve detalje možemo dogovoriti tamo, a za komunikaciju možemo koristiti i Skype, ako ga imate instaliranog).

 

Pozdrav.

 

P.S.
Ako imate kakvih pitanja ili problema, pošaljite mi privatnu poruku, pa ćemo to probati nekako riješiti.
Još jedna napomena. Ako se pokaže dovoljan interes, pokušati ćemo održavati mrežu, tako da igrači koji nisu aktivni duže vremena, bespotrebno ne zauzimaju mjesta u mreži. Također, ako se pridružite mreži i nešto vam se ne sviđa ili se ne želite više igrati, molio bih da napustite mrežu ili nam se javite tako da vas možemo isključiti (ako se ikad bodete htjeli ponovo pridružiti, to također nije problem i biti će riješeno).

"First things first, but not necessarily in that order."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

ne mogu se spojit... preko hamachi vas nadjem ali kad odem u starcraft tamo vas nema??!!!Mršti se

 

šta da radim?

16 godina
offline
RE: Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer
perica666 kaže...

ne mogu se spojit... preko hamachi vas nadjem ali kad odem u starcraft tamo vas nema??!!!Mršti se

 

šta da radim?

 znam da je u frozen thronu ovo radi firewalla, probaj disable
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

Kad ima slobodnih termina za igru? I neki link za 1.161 noCD...

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 22:56 (ihush).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

Zašto neigrate preko battle.net-a? Uf to su bili dani...

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer
Jer koliko ja znam, breko battle.neta mogu samo oni koji imaju original verziju..
14 godina
neaktivan
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

Ljudi, koliko ja znam, preko battle.neta mogu samo oni koji imaju original...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

mozete igrat battle.net bez org cd keya evo vam link

 pa pogledajte radi 100% !!!!

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

Postoji i jedan odredeni battlenet emulator preko kojeg se moze odlicno igrati i izbjeci sve moguce probleme s hamachijem. Za detalje kontaktirajte me na PP.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Starcraft: Brood War - poziv za multiplayer

{#} ?

Baš sam počeo igrat na Battle.Netu prema uputama gore.

Pa da odigram koju partiju s kolegama s Buga.

Socijalizam, nacionalizam i antiimeperijalizam. To nam treba.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice