Sims 3 problem

poruka: 58
|
čitano: 23.987
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Ovako:

Skinula sam Sims3 i ekspanzije World adventures i Ambitions.

 

Instalacija je dobro prošla i sve to, ali kad kliknem na shortcut od Sims 3 upali mi se Sims Ambitions, kliknem na World adventures, upali se Ambitions...

Jel' to normalno?Kako da to popravim? Ovo mi je prvi put da igram Simse pa ne znam...{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2010 15:16 (Nemam ime 456).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Može mi netko napisati sve nastavke za sims 3?....Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
blackchoco kaže...

Može mi netko napisati sve nastavke za sims 3?....Hvala

Misliš na ekspanzije?

 

World adventures - putovanje u Kinu, Egipat ili Francusku

High end loft stuff - mislim da su to samo stvari, odjeća i to

Ambitions - zanimanja

Late night - klubovi i slično...

 

mislim da je to to

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
Nemam ime 456 kaže...
blackchoco kaže...

Može mi netko napisati sve nastavke za sims 3?....Hvala

Misliš na ekspanzije?

 

World adventures - putovanje u Kinu, Egipat ili Francusku

High end loft stuff - mislim da su to samo stvari, odjeća i to

Ambitions - zanimanja

Late night - klubovi i slično...

 

mislim da je to to

 

 

 

Da na ekspanzije...šta ih samo 4 ima?..

14 godina
offline
Sims 3 problem

Mislim da kad staviš ekspanzije da to onda postane ta igra, imaš onda sve u jednoj

GENERATION 17: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
Diablo86 kaže...

Mislim da kad staviš ekspanzije da to onda postane ta igra, imaš onda sve u jednoj

Kak misliš sve u jednoj?...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
Diablo86 kaže...

Mislim da kad staviš ekspanzije da to onda postane ta igra, imaš onda sve u jednoj

Ahaa

 

Jel' to sigurno, može to netko potvrditi?

 

 

blackchoco kaže...
Nemam ime 456 kaže...
blackchoco kaže...

Može mi netko napisati sve nastavke za sims 3?....Hvala

Misliš na ekspanzije?

 

World adventures - putovanje u Kinu, Egipat ili Francusku

High end loft stuff - mislim da su to samo stvari, odjeća i to

Ambitions - zanimanja

Late night - klubovi i slično...

 

mislim da je to to

 

 

 

Da na ekspanzije...šta ih samo 4 ima?..

 

Ja samo te znam... Proguglaj malo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2010 15:49 (Nemam ime 456).
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Zaboravili ste još jednu,a to je:The Sims 3 Fast Lane.Tu ti se radi o autima i motorima...

proxpgamer_world's best gamer
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Dobro, ali može li mi netko reći je li točno ovo što je rekao Diablo, da se ekspanzije spoje u jednu igru? {#}

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Ovako,na desktopu će ti se pokazat ikonica zadnje ekspanzije koju si instalirala(ako nisi niti jednu ekspanziju instalirala onda će ti biti ikonica od base game-a).Recimo da si zadnje instalirala Late Night.Ta ikonica će ti biti prikazana na desktopu.Kada klikneš na nju onda će ti se igrica updateat(ako već i nije) i onda klikneš na play.S tom ikonicom će se sve ekspanzije zajedno pokrenuti i to će biti spojeno u jednu igru(znači važno je samo da je pokreneš sa ikonicom zadnje instalirane ekspanzije ili base game-a).Kužiš?

A Diablo navjerojatnije misli da kad instaliraš sve ekspanzije da onda imaš sve ono najviše od simsa 3.Je li tako?

proxpgamer_world's best gamer
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2010 18:13 (proxpgamer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sims 3 problem
proxpgamer kaže...

Ovako,na desktopu će ti se pokazat ikonica zadnje ekspanzije koju si instalirala(ako nisi niti jednu ekspanziju instalirala onda će ti biti ikonica od base game-a).Recimo da si zadnje instalirala Late Night.Ta ikonica će ti biti prikazana na desktopu.Kada klikneš na nju onda će ti se igrica updateat(ako već i nije) i onda klikneš na play.S tom ikonicom će se sve ekspanzije zajedno pokrenuti i to će biti spojeno u jednu igru(znači važno je samo da je pokreneš sa ikonicom zadnje instalirane ekspanzije ili base game-a).Kužiš?

A Diablo navjerojatnije misli da kad instaliraš sve ekspanzije da onda imaš sve ono najviše od simsa 3.Je li tako?

Tako je, ali očito nije važno koji ikonu pokreneš...

GENERATION 17: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Aha...

Meni je bilo čudno što mi na naslovnom ekranu piše Sims Ambitions, a ne Sims 3, ali izgleda da je sve u jednom...

 

Hvala, ljudi {#}

 

Može lock

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
Diablo86 kaže...
proxpgamer kaže...

Ovako,na desktopu će ti se pokazat ikonica zadnje ekspanzije koju si instalirala(ako nisi niti jednu ekspanziju instalirala onda će ti biti ikonica od base game-a).Recimo da si zadnje instalirala Late Night.Ta ikonica će ti biti prikazana na desktopu.Kada klikneš na nju onda će ti se igrica updateat(ako već i nije) i onda klikneš na play.S tom ikonicom će se sve ekspanzije zajedno pokrenuti i to će biti spojeno u jednu igru(znači važno je samo da je pokreneš sa ikonicom zadnje instalirane ekspanzije ili base game-a).Kužiš?

A Diablo navjerojatnije misli da kad instaliraš sve ekspanzije da onda imaš sve ono najviše od simsa 3.Je li tako?

Tako je, ali očito nije važno koji ikonu pokreneš...

Meni prije nije htjelo pokrenuti sa bilo kojom već sa zadnjom instaliranom....

proxpgamer_world's best gamer
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Ja uđem u običan sims 3 i meni se pojavi na ekranu sims 3 late night....://..zašto?...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
blackchoco kaže...

Ja uđem u običan sims 3 i meni se pojavi na ekranu sims 3 late night....://..zašto?...

 

Pročitaj što su napisali Diablo86 i proxpgamer {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 12:45 (Nemam ime 456).
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Normalno sam instalirao sims 3.....crackovao....sve uradio kako treba,ali kada kliknem na ikonu pojavljuje mi se error

"Unable to start game.

 Device 0 cannot run this title.

 Your video card must be set to application-controlled antialiasing. Please check your video card settings."

 Molim vas recite mi sta trebam da uradim....

SaW SaW
Senad
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sims 3 problem
JigSaWay kaže...

Normalno sam instalirao sims 3.....crackovao....sve uradio kako treba,ali kada kliknem na ikonu pojavljuje mi se error

"Unable to start game.

  Device 0 cannot run this title.

  Your video card must be set to application-controlled antialiasing. Please check your video card settings."

  Molim vas recite mi sta trebam da uradim....

eto ti fino piše šta da radiš

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

Poštovani,

ja sam jedna mama koja pokušava instalirati ili jasnije, pokrenuti igricu sims3 svom djetetu.

Sve sam instalirala, crackirala, ali kad treba pokrenuti igricu izađe mi ovo "The game needs access to the internet in order to verify ownership of this game. Please ensure that your computer is online and try again.".

I sad meni nije jasno ovo, osoba koja mi je dala kopiju igrice izričito mi je rekla da prilikom instaliranja i igranja moram imati ugašen internet, te sa ja ne usudim palit net da mi nekaj ne zblesi.

Kad smo imali sims2 igrica nam je nestala i više se nije moglo nanovo instalirati i pretpostavljam da je bio uključen internet kad nam se to desilo.

Eto, mene zanima šta da radim. Kakav je postupak? Vi mlađi znalci, pomagajte.

Unaprijed zahvaljujem.{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

...za kopije igrice na žalost ne smijemo davati savjete, internet ne bi trebao imati nikakve veze sa

pokretanjem igrice osim ako vam je instaliran i uključen EA download manager...prilikom pokretanja

igre pojavi se poruka koju možete jednostavno ignorirati i stisnuti ovo

...također bilo bi dobro imati iskljucen automatic update windowsa
...nadam se da igru niste instalirali u program files i da znate u koji folder ide crack...{#}

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 12:30 (Jurra).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

a šta da kažem, instalirano je automatski u program files...a crack sam stavila u sims3. hm, sad ne znam da li je to dobro.

Mogu li prenijeti sve iz program filesa negdje drugdje i gdje? I EA download manager je instaliran, ali ne znam da li je uključen. Da li da ga izbrišem?

da, i čak sam ignorirala i stisnula play kod igre, ali eto, ništa.

ah, šta da kažem,....

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 12:58 (sisteract).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

....bilo bi najbolje deinstalirati igru, nakon toga sa ccleaner-om počistiti komp...prilikom nove instalacije

odaberite tipku advanced, odredite gdje instalirate igru npr: C:\Igre\ The Sims 3... pri kraju instalacije

odaberite da vam ne skida EA download manager, nakon instalacije, desni klik na shortcut simsa, properties,

find target i tamo bi išao crack...{#}

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 13:10 (Jurra).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

Krasno....A ja nemam pojma o tom cleaner-u...Da li brišem u control panelu/remove i kako se to radi čišćenje s cleaner-om? Da li je to neki program koji moram imati i ako ga "slučajno imam" gdje se nalazi? Kao što vidite, totalni sam neznalica.Uf!{#}

15 godina
neaktivan
offline
Sims 3 problem

...ma može se i bez ccleaner-a kao što ste napisali, ali bolje je sa njim...{#}

http://www.piriform.com/ccleaner/download

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 13:14 (Jurra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
sisteract kaže...

Krasno....A ja nemam pojma o tom cleaner-u...Da li brišem u control panelu/remove i kako se to radi čišćenje s cleaner-om? Da li je to neki program koji moram imati i ako ga "slučajno imam" gdje se nalazi? Kao što vidite, totalni sam neznalica.Uf!{#}

CCleaner download. Bilo bi dobro da ne brišete ovako iz Add or remove programs nego da skinete besplatnu verziju Revo uninstallera.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

Hm, prilikom deinstaliranja sam primijetila da imam taj ccleaner, ali kako da skužim gdje je u kompu i kako sad?

Sve sam maknula, i EADM i Sims3 i kud sad s tim cleanereom di je on? {#}{#} Joj, smiješna sam sama sebi!!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

Krasno, ja već removala...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
sisteract kaže...

Hm, prilikom deinstaliranja sam primijetila da imam taj ccleaner, ali kako da skužim gdje je u kompu i kako sad?

Sve sam maknula, i EADM i Sims3 i kud sad s tim cleanereom di je on? {#}{#} Joj, smiješna sam sama sebi!!!

Ako niste određivali nekakav Advanced direktoriji, po randomu bi trebao biti C:\Program files\CCleaner

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

Da, našla sam,  da li samo da stisnem Run Cleaner ili treba prvo analyze?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem

Da li ću imat problema ako sam makla igru i sve kroz remove u control panelu?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sims 3 problem
sisteract kaže...

Da, našla sam,  da li samo da stisnem Run Cleaner ili treba prvo analyze?

Pa mislim da to nije toliko potrebno koliko je potrebno da očistite registry što vam stoji ispod Cleanera. No to vam po volji, može i odmah Run Cleaner, a može i Analyze, ako imate vremena preporučam da prvo analizirate.

EDIT: Mislim da nećete, samo onda i registry počistite.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 13:24 (Wicked_Sick87).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice