SimCity

poruka: 46
|
čitano: 11.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
SimCity

i ako ne bude cracka, sačekat ću da cijene padnu jer nema smisla uzimat igru za 200-300kn jbte

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SimCity

Problem je sta je ovo ista shema ko Diablo. Dakle jedan server generira svei tu se sa tim oni brane od piratstva. No, drugo je kad se to radi sa smislenom MP strategijom a ne sa jednim Diablom ili SimCity. I onda se jos nade njih 1milja koji ce to kupit po naravno 50-80funti i oni ce biti u plusu i za dalje ih boli briga. E da nema takvih probisvijeta koji imaju para pa kupuju mislim da b ise razmislili kad bi ponovno isli raditi tako nesto. Sve dok ima ovca da to kupuju oni ce to radit. 

Da su bar stavili 10-20 funti igru jos bi razmislio ali kad sam vidio da placam nesto 60funti i jos ne cijelu igru posto je DLC 20funti i jos njih koji dolaze. Cmn EA. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
bjong kaže...

i ako ne bude cracka, sačekat ću da cijene padnu jer nema smisla uzimat igru za 200-300kn jbte

Mozes kupiti sa Indijskog Origina za 28$ ...

 

Nisam probavao kupovat i da li radi.. ali vjerovatno da :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
ToMisLaW kaže...
Tesko da ce biti cracka.. kaoi za BF3, Diablo itd...

Isto su rekli za AC2 (kojem je trebalo oko 14 dana da se crackuje), isto su rekli za Dead Space 2 (kojem je trebalo oko 5-6 dana da se crackuje). Polako, sve u svoje vrijeme.

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
BannedOnThisForum kaže...
ToMisLaW kaže...
Tesko da ce biti cracka.. kaoi za BF3, Diablo itd...

Isto su rekli za AC2 (kojem je trebalo oko 14 dana da se crackuje), isto su rekli za Dead Space 2 (kojem je trebalo oko 5-6 dana da se crackuje). Polako, sve u svoje vrijeme.

Drugo je AC2 itd.. Ovo su namjerno stavili da moras biti online da bi igrao.. Znaci taj koji cracka ce sam trebati hostati server da se mozes spojiti... ( Valjda :D )

14 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
ToMisLaW kaže...
BannedOnThisForum kaže...
ToMisLaW kaže...
Tesko da ce biti cracka.. kaoi za BF3, Diablo itd...

Isto su rekli za AC2 (kojem je trebalo oko 14 dana da se crackuje), isto su rekli za Dead Space 2 (kojem je trebalo oko 5-6 dana da se crackuje). Polako, sve u svoje vrijeme.

Drugo je AC2 itd.. Ovo su namjerno stavili da moras biti online da bi igrao.. Znaci taj koji cracka ce sam trebati hostati server da se mozes spojiti... ( Valjda :D )

Bilo je dosta igara koje su crackali a da "moraš biti online" da bi igrao. Ne mogu se sad sjetiti koje su tačno bile, ali bilo ih je. Samo treba simulirati neki svoj server u pi*dićima i sve 5 (kao što imaš cracked servere za wow)

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
14 godina
neaktivan
offline
SimCity

Za one koji nisu stili na Indian exploit

Imate tu ruski key za 200 kn. Valjda objave promjenu jezika, ko želi da rizikuje, bujrum

http://www.cjs-cdkeys.com/products/SimCity-Limited-Edition-CD-Key-for-Origin.html

www.twitch.tv/tourdeleague http://www.tourdeleagueinfo.tk/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SimCity

Ja igram igru već neko vrijeme i jako mi se sviđa. Istina je da sam prilično bacio 350 kn na nju, ali ipak je igra dovoljno zabavna da ne žalim za tim novcem. Male mape mi uopće nisu problem i ne vidim zašto bi drugima trebao biti problem. Problema sa serverima nema...

Btw., moj nickname na Originu je 'bkovac' pa tko ima regiju neka me doda. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SimCity

molim procjenu za novi i nekoristeni SimCity 2013 origin key, posto imam jedan viska da znam staviti oglas za prodaju, hvala

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity

Stavi za 250 kn, to ti je 100 kn manje od oriignalne cijene, svatko bi normalan kupio.

12 godina
offline
SimCity

http://www.go2arena.com/simcity.html

 

Ima tu za 200kn... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
SimCity

Ako netko još uvijek igra ovo čudo nek me kontaktira putem PM-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SimCity

Igra li jos tko ovo ? Ja sam poceo neki dan i ne mogu se odvojit od ovog cuda ... 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SimCity

Evo ja i jedan kolega forumas smo otvorili regiju na serveru europa east 4 (bar mislim) pod nazivom Mass Effect, tko dodje dobije od mene bonus simolionse :D

 

Prvi dobiva 70,000 

Drugi dobiva 50,000

Treci dobiva 30,000

Cetvrti dobiva 20,000

Peti Dobiva 10,000

 

xD

 

 

EDIT: Povecavam sve dodatke za 30,000  Ajmo netko {#}

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 21:29 (Ghost777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SimCity

Dali se šta promjenilo sa ovom igrom u vezi bugova? Vidim da samo izbacuju DLC po pristupačnoj cijeni od 10$ za jedanu uber superkul građevinu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SimCity
MaxonUniversal kaže...

Dali se šta promjenilo sa ovom igrom u vezi bugova? Vidim da samo izbacuju DLC po pristupačnoj cijeni od 10$ za jedanu uber superkul građevinu.

Ne sad je sve uredu u vezi bugova.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice