Remember Me

poruka: 22
|
čitano: 6.748
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Remember Me

Ima li itko da igra ovu avanturu?Kakvi su dojmovi atmosfera i sama priča unutar igre?Cujem da je malo previse linearna al evo review od gamespota pa sami odlucite

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Remember Me

dosadno, nakon dobrih 10 minuta dosadnog uvoda koji se nemože prekinut dovelo me do ubi bože dosadnog fighta gdje samo klikčeš lijevu tipku miša, a možda kasnije i desnu, uninstall.

Moj PC  
4 3 hvala 2
14 godina
offline
Remember Me

Naporan combat koji te limitira na odredeni broj comboa, dosadan platforming, pun k*rac vizualnih glitcheva i bugova. Preskocite {#}

a man , a city and a lighthouse
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Remember Me

Nakon uvoda i prve tučnjave reći kako je fight dosadan nema nikakvog smisla... Kasnije se slažu combo udarci a i novi potezi, ali pošto je glavni lik, (likica) izgubio pamđenje tj izbrisano mu je mora se sjetit istih, (ima potez gdje nabije nešto u pod te napravi stunt okolnim neprijatejima). Nije vrh vrhova, ali nakon jedne tučnjave reći da je loš je debilana...

 

Zar je u Assassins Credeu bolji? - drži desnu tipku, counter - hop probodi ga i bok živili u većni slučajeva...

 

Puno vizuaih glitheva i bugova...? Nakon sat i pol nism vidio ni jeadn... a igra izgeda odlično..

 

Evo galerija - 2560x1440 ,(downsampled 1080p), SMAA, SwetFX

 

Probao sam sa Xbox kontrolerom i tučnjava je mnogo fluidnija sa mišom i tipkovnicom, pogotovo radi kontrole kamere...

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 22:24 (doktor1).
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Remember Me

Ja nisam niti znao da je ovo izaslo xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Remember Me

novi sam na forumu, mislim znam da nije ni mjesto ni vrijeme ali ako bi netko mogo mi objasnit di treba kliknut da postavim temu bio bih mu zahvalan {#}

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Remember Me
LjutiHrvat kaže...

novi sam na forumu, mislim znam da nije ni mjesto ni vrijeme ali ako bi netko mogo mi objasnit di treba kliknut da postavim temu bio bih mu zahvalan {#}

 

traži "pokreni novu temu".

14 godina
offline
Re: Remember Me
doktor1 kaže...

Nakon uvoda i prve tučnjave reći kako je fight dosadan nema nikakvog smisla... Kasnije se slažu combo udarci a i novi potezi, ali pošto je glavni lik, (likica) izgubio pamđenje tj izbrisano mu je mora se sjetit istih, (ima potez gdje nabije nešto u pod te napravi stunt okolnim neprijatejima). Nije vrh vrhova, ali nakon jedne tučnjave reći da je loš je debilana...

 

Zar je u Assassins Credeu bolji? - drži desnu tipku, counter - hop probodi ga i bok živili u većni slučajeva...

 

Puno vizuaih glitheva i bugova...? Nakon sat i pol nism vidio ni jeadn... a igra izgeda odlično..

 

Evo galerija - 2560x1440 ,(downsampled 1080p), SMAA, SwetFX

 

Probao sam sa Xbox kontrolerom i tučnjava je mnogo fluidnija sa mišom i tipkovnicom, pogotovo radi kontrole kamere...

Meni se poprilicno cesto desavalo da se nilin djelimicno zaglitcha u zid nakon cega slijedi reload igre,  combat je poprilicno naporan jer se moraju koristiti odredeni presseni za odredenje protivnike. Da promjenis svoju limitiranu kolicinu comboa treba ulaziti u meni, ono ranged oruzje neznam  sto su uopce stavili u igru. Sto se tice usporedbe s Assassins creedom, uopce ne uporedujem igru s njim nego s nekim Action Brawlerom tipa DMC i na tom podrucju gubi zestoko.  Ending je cisti Cliffhanger sto je isto jos jedna negativna tocka. 
a man , a city and a lighthouse
12 godina
offline
Re: Remember Me
doktor1 kaže...

Nakon uvoda i prve tučnjave reći kako je fight dosadan nema nikakvog smisla... Kasnije se slažu combo udarci a i novi potezi, ali pošto je glavni lik, (likica) izgubio pamđenje tj izbrisano mu je mora se sjetit istih, (ima potez gdje nabije nešto u pod te napravi stunt okolnim neprijatejima). Nije vrh vrhova, ali nakon jedne tučnjave reći da je loš je debilana...

 

Zar je u Assassins Credeu bolji? - drži desnu tipku, counter - hop probodi ga i bok živili u većni slučajeva...

 

Puno vizuaih glitheva i bugova...? Nakon sat i pol nism vidio ni jeadn... a igra izgeda odlično..

 

Evo galerija - 2560x1440 ,(downsampled 1080p), SMAA, SwetFX

 

Probao sam sa Xbox kontrolerom i tučnjava je mnogo fluidnija sa mišom i tipkovnicom, pogotovo radi kontrole kamere...

 

meni je igra dosadna kao i assasin creed cijeli serial, i meni ima smisla reči da je igra dosadna i ne želim uopče trošit vrijeme na te "one brain cell needed to play this game". Igra je po dizajnu lijepa, texture su katastrofalne, mini pauza kod fight'a iritira, kamera je idiotska, neke ideje su uzete iz igre "Oni" ali opet ni približno odličnom gameplay'u igre Oni staroj 10 godina.

10 godina
neaktivan
offline
Remember Me

Probao sam igru i nevalja mi. Na ign-u joj je ocjena bila u početku 9.1, ne znam, valjda obrnuli redoslijed brojeva{#}

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Remember Me

Ako netko hoće napravio sam SweetFX plugin te maknuo film grain, (datoteka skinuta sa guru3d foruma koja to omogućava te stavljena sa uputama kako napravit u rar).

 

Dakle, maknut zrnati filter, maknuto previše plave boje, dodana oštrina, osvjetljenje te mrvicu izraženije boje.

 

Slika...

 

 

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Remember Me

Jel imaš sliku prije/poslije,

da mogu vidjeti razliku. 

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
16 godina
offline
Re: Remember Me
Don Kihoty kaže...

Jel imaš sliku prije/poslije,

da mogu vidjeti razliku. 

Evo ga:

 

Vanilla

 

No Film Grain + SweetFX

 

Nikada ne želim drastično mejnjat kolorit koji dizajneri naprave već samo malo to doradit po svom ukusu.  Može se dodat još saturacije, (jače boje), ali tada likovima koža naginje na narančasto i sve to izgleda poput slikovnice. Zato i uvijek stavljam Luma Curves mod jer promjeni prezentaciju boja, a dither i malo saturacije se pobrinu da se boja ne izgubi. Maknuti plavkasti filter se dobro vidi u mraku kada vanilla sjene imaju plavkastu notu dok su sa dodatkom crne

Te naravno kada stavim 2560x1440 rezoluciju na 1080p slika je još oštrija i ljepša

 

Tu je cijela galerija, ali trenutno su samo posljednje dvije slike bez film graina dok sve imaju sweetFX plugin...

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 11:12 (doktor1).
15 godina
offline
Remember Me

Igra me na početku oduševila , atmosfera, budućnost, dizajn nivoa, grafika...ima nešto.. onda skužim da se u igri mlatim sa nekim mutantima i prođe me volja za svime...šteta ima potencijala igra recimo da su napravili RPG tipa mass effect igra bi bila ludnica...ovako moja ocjena 6/10

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Remember Me

Zašto ne neki pošteni hosting? Čekam 25 minuta i još uvjek slike nisu učitane!

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
13 godina
offline
Remember Me

ja sam jucer igrao nekih pola cuke i ok mi izgleda igra,  samo kada sam prvi puta umro izasao sam XD , budem danas navecer opet, zanima me prica, mozda bude dobra

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Remember Me

Igra je odlična.... {#}

 

Nakon četvrte epizode dolazi puni gameplay.... i razvoj priče...

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Remember Me

Zabavna igra, podsjeća me jako na ONI od Bungiea. Zabavni su djelovi kad prčkaš po nečijem sječanju i prepravljaš ga kako tebi odgovara. 

Ugl, odigrat ću do kraja pošto sam već na ep 5

Stay a while and listen...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Remember Me

evo ja odigro do kraja, od mene 7/10 score.

 

borba je zabavna i sto je najbolje uvijek napredujes do kraja igre. pod tim mislim da uvijek dobivas nove zanimljive skillove i povecava ti se kolki combo mozes napravit.

 

prica je po meni bila jako predvidljiva, uvijek sam znao kako ce se neki twist odvijat al to moze bit do mene.

 

atmosfera je super napravljena, svijet je detaljan i zanimljiv a soundtrack je ok ali i zaboravan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Remember Me

Evo i ja poceo igrati i ko najveci noob zapeo na prvome zadatku,ono kad se trebas micati uokolo kad onaj dron skenira.
Kako se micati uokolo,probao misem,probao tipkama ( gore,dole,lijev,desno,WASD ),svasta sam probao i nece.

Mozda je i do misa,imam Wexsy sa Ebaya,ili krivo nesto radim  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Remember Me
doky01akablava kaže...

Evo i ja poceo igrati i ko najveci noob zapeo na prvome zadatku,ono kad se trebas micati uokolo kad onaj dron skenira.
Kako se micati uokolo,probao misem,probao tipkama ( gore,dole,lijev,desno,WASD ),svasta sam probao i nece.

Mozda je i do misa,imam Wexsy sa Ebaya,ili krivo nesto radim  

i mene je to zezalo. moraš pogledati u drona a nikako nisam mogao pa sam smanjio rezoluciju na 1 monitor i uspio a preko 3 nikako. a da stvar bude gora svaki put krenem ispočetka i onaj duugi uvod moram slušati

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
13 godina
offline
Remember Me

Upravo presao igru,ugodno sam se iznenadio....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice