Red Orchestra:Rising Storm / Red Orchestra 2

poruka: 404
|
čitano: 80.588
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Diablo86 kaže...
Dal se zna cijena, ja bih kupio ako nije preskupo

 cijena bi trebale biti jednaka za sve regije tj neće biti 1USD=1EURO

http://forums.tripwireinteractive.com/showpost.php?p=753617&postcount=31

 

cijena za ameriku će biti 39.99USD=208 kn

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 20:45 (Wolf88).
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Evo novi gameplay sniman kamerom LINK

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Izgleda lošije no što sam se nadao.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

A jbg, nije bc2, al možda ipak bude pristojna igra

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
14 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

moram priznati, i meni. kad su izbacili one prve gameplay filmiće rekao sam si "možda i kupim ovo" (inače ne igram fps multi), ali što više izbacuju, to se meni manje sviđa. 

zašto pobogu onaj iritantni tekst "magazin is full" ako su već rekli da nisu htjeli na hud staviti koliko imaš municije i sl, zbog realnosti kak ti.

napravili su totalno kontradiktornu stvar, ili ostavite klasični hud ili se držite onoga što ste rekli i maknite ta debilna slova, sheeesh....

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto&NR=1"]Odgovor na 90% postova[/URL]
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Ma meni se hodanje čini nekako "gumasto"

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Objavljeni su službeni zahtjevi. Mislim da kupujem ovu igru!

 

 

Minimum:
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Dual Core 2.3 GHz or better
RAM: 2 GB
Graphics card: 256 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce 7800 GTX or better ATI® Radeon® HD 2900 GT or better
Sound: Windows Supported Sound Card
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

 

Recommended:
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Quad Core 2.6 GHz or better
RAM: 3 GB
Graphics card: 512 MB SM 3.0 DX9 Compliant NVIDIA® GeForce GTX 260 or better ATI® Radeon® HD 5750 or better
Sound: Sound Blaster Audigy or better
DirectX: DirectX 9.0c
Hard Drive: 8 GB free hard drive space

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
M_dipl. kaže...
Danny_HR kaže...
Izgleda lošije no što sam se nadao.

Pa nije ovo igra koja se igra zbog grafike, ovo je Red Orchestra pobogu, jedna od najsavršenijih shooter franšiza, i to PC ekskluziva (!), što znači da neće biti uobičajenih kompromisa i svi ćemo se lijepo igrati. :)

 

RO FTW!

Svi plačemo za PC ekskluzivom i kada dođe jedna takva onda nam ne valja...

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
M_dipl. kaže...
Danny_HR kaže...
Izgleda lošije no što sam se nadao.

Pa nije ovo igra koja se igra zbog grafike, ovo je Red Orchestra pobogu, jedna od najsavršenijih shooter franšiza, i to PC ekskluziva (!), što znači da neće biti uobičajenih kompromisa i svi ćemo se lijepo igrati. :)

 

Ja se nadam da neće biti ni blizu BC2, jer može biti toliko bolje od toga samo ako ostane na istoj razini kao i prethodnik.

 

RO FTW!

Ne, nisi me shvatio. Ne igra meni ulogu grafika, ali mi se sve manje sviđa viđeno.

Naravno, iz videa je teško bilo što prosuditi...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Nekoliko pojedinosti ako pre-orderate Red Orchestru

 

If you own Red Orchestra: Ostfront 41-45, you’ll get…

  • 20% off the game’s price (as opposed to the current 10% pre-order sale)
  • Special in-game item – Russian Guards Badge and German Close Combat Badge
  • Day 1 unlock of the Kar98 and Mosin rifle bayonets



If you buy the Steam Digital Deluxe Edition, you’ll get…

  • Access to the final phase of closed beta before the August 30th launch
  • Day 1 Unlock of the Elite Assault Weapons (MKb 42(H) and AVT-40) and Semi Auto Sniper Weapons (SVT-40 and G 41(W))
  • Team Fortress 2 German and Russian hats (“vintage” if bought during pre-purchase)
  • Two new characters for Killing Floor – Russian and German Soldier Re-enactors
Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
M_dipl. kaže...

Već vidim, ovo će doći u moja top 3 onlajn iskustva, poslije L4D2 i TF2. Još malo...

A ništa drugo mi ne preostaje nego da ti se pridružim ;) Moglo bi biti zabavno na Mumbleu.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

ooo bice krvi jeva cekam da nekog okinem karabinom dok pretrcava ko zeko peko.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Pre-order za Deluxe obavljen{#}.

 

-10% za vlasnike RO1

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Dal se može upasti u betu i dal će biti kakav demo

ili bar jogurt verzija da isprobam igru, malo mi se čini preskupo

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

"Late stage of beta"  kako kažu će trajati kratko a upast možeš ako imaš deluxe verziju na preorderu...tako barem kažu na forumu. Inače preorder me došao 310Kn jer imam original što nije previše za igru koju ću igrati doslovno godinama sa modovima a tek kad izađu modovi sa Pantherima, Tigrovima i JS-2  veselju nikad kraja :D.

 

Inače tenkovske bitke i kod RO:1 su bile ogromne a sad će serveri podržavati 64 tenka sa "realnom" balistikom i probojnošću granate koja je već dosta fino bila simulirana već u RO1...

 

Vjeruj mi ovo nije igra koja će trajati samo 6 mjeseci do nove verzije jer Tripwire se jako brine o tome da RO traje, original je van bio 6 godina sa barem jednim godišnjim novim modom koji je pokrivao drugo ww2 bojište a veličinom su bili skoro nove igre...osobno sam najviše igrao Darkest Hour mod koji je za mene još uvijek najbolji online FPS u galaxiji {#}

 

Naravno trebaš imati afiniteta prema ovakvom FPS-u ili ga voliš ili ne voliš nema sredine tu...informiraj se dobro!

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 11:13 (MegaBodul).
15 godina
odjavljen
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

moze li me netko uputiti malo bolje..

kakav je ovo tip mutliplayer igre?

znaci ima i vozila a jel to kombinirano s pjesadijom ili su to zasebne bitke?

nemojte me udavit ali nikad cuo za prvi dio... :/

ukratko u cemu je fora, gledao sam malo neke filmice ali nisam bas skuzio caku pa zato i pitam...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

 

Ovo je znači FPS koji se oslanja na realizam za razliku od većine run & shoot FPS-ova danas. Pogibati ćeš često pa i na izgled u najnemogućijim situacijama zato ako nemaš čelične živce i volje za naučiti kako preživjeti na mapi, recimo beskrajni respawni za početnika i pogibanje na istim mjestima od jednog hica od neprijatelja kojeg ni ne vidiš-ne igraj {#}.

 

Također teamplay je posebno izražen na mapama, bez njega odnosno bez uigranosti svih članova tima teško se osvaja cilj.  Npr. AT vojnik mora pod svaku cijenu skidati oklopnjake, MG vojnik mora dobro pokrivati mjesta gdje neprijatelj prolazi, član close combat tima sa strojnicom mora čistiti kuće itd...također postoji i opcija artiljerije za onoga tko ima klasu zapovjednika što može znatno promijeniti tijek bitke sa preciznim topničkim udarom...

 

U starom RO mape su bile kombinirane, većinom su pješačke mape sa limitiranim brojem tenkova po modelu zavisno od mape (recimo 2 tigera) ali postoje također zasebne mape sa tenkovima ili pješadijom.

 

Mape izlaze redovito pa ih za stari RO ima pregršt za sve...za novi RO trebati će sigurno vremena za nove mape a i tenkovi će biti u početku ograničeni na svega par modela sa svake strane ali obećaju da će dodavati nove kao i za RO1.  Originalni RO ima dosta veliki izbor oklopa pa i sve poznatije ww2 tenkove i tenk destroyere.....

 

 

Evo dobar prikaz iz DH moda za RO1, mapa Ramelle iz Ryana vidi se kombinirani napad pješadija+tenk. Ova mapa je dosta teška za nijemce ako se izgubi tenk koji se spawna samo dvaput a pješadija gine na svakom koraku{#}.. :

 

 

 

 

Dobar primjer tipične podjele u assault squadu.

 

http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/35450/ss_6c6e4d55088610d4c6e93e851b3cda54f7a4b671.1920x1080.jpg?t=1312324195

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 12:57 (MegaBodul).
12 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Izgleda da je igra odgodena.

 

Tripwire Interactive has announced that Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad is to see its release date shifted back by two weeks - in the US this means a September 13, 2011 launch, while the UK retail release by Lace Mamba is yet to be confirmed.



Tripwire said of the delay: "While we understand the fans are clamouring to get their hands on the game, we felt we needed the extra two weeks to get it right and add the extra polish the game (and the players) deserve."



Red Orchestra 2 will focus on the Battle of Stalingrad and the surrounding operations, both German and Russian, from July 1942 to February 1943. The game consists of two campaigns: the Red Army and German missions.



We're promised unrivalled accuracy and attention to detail, along with gritty combat in multiplayer, co-op and solo modes.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Napravio preorder na steamu, ova igra me strašno zanima kako će gameplay ispast.

Nažalost prvi dio nisam igro a sad mi nekako bezveze da igram prvi kad će sad bit dvojka.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
hellbyte0 kaže...

Napravio preorder na steamu, ova igra me strašno zanima kako će gameplay ispast.

Nažalost prvi dio nisam igro a sad mi nekako bezveze da igram prvi kad će sad bit dvojka.

  Odigraj. Očekuj dosta tešku taktičku pucačinu.

 

Prvi dio se izrodio iz moda za UT 2004. Naime, kao najpopualrniji mod, Epic Games je financirao razvoj Red Orchestre, izmedu ostaloga igra i koristi Unreal 2.5 Engine. Govorim za stari dio.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
16 godina
protjeran
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
Ranko Kukumar kaže...
hellbyte0 kaže...

Napravio preorder na steamu, ova igra me strašno zanima kako će gameplay ispast.

Nažalost prvi dio nisam igro a sad mi nekako bezveze da igram prvi kad će sad bit dvojka.

  Odigraj. Očekuj dosta tešku taktičku pucačinu.

 

Prvi dio se izrodio iz moda za UT 2004. Naime, kao najpopualrniji mod, Epic Games je financirao razvoj Red Orchestre, izmedu ostaloga igra i koristi Unreal 2.5 Engine. Govorim za stari dio.

Pa čuj svjestan sam da neće mi bit lako ali naučen sam na to već.{#} Ali učiš na greškama tako da bi trebao za koji mjesec igranja bit bolji.

Vidiš interesantno nisam znao da je prvi dio bio rađen na Unreal engine 2.5 i da je Epic financiro.

15 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Pa čuj svjestan sam da neće mi bit lako ali naučen sam na to već.{#} Ali učiš na greškama tako da bi trebao za koji mjesec igranja bit bolji.

Vidiš interesantno nisam znao da je prvi dio bio rađen na Unreal engine 2.5 i da je Epic financiro.

  Teška igra ja sam igrao RO1 i još uvijek igram.

Ma nisam ni   naučio kako treba a već izlazi RO2.

Najteže mi bilo se naviknut na karabin,svaki put kad opališ moraš i repetirat, ne radi automatizmom.

A tek recoil u igri, npr kad uzmeš ppsh i stisneš rafal ode puška u nebo ne možeš ni vraga pogodit.

Ali isplati se muka jer je kasnije čista uživancija igrat.

14 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Igram betu, izašao je novi updejt, napišem više kada riješim još grafičke probleme, ali za sada to je i dalje RO, onaj RO koji volite i koji želite igrat.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Beta? Public beta još nije objavljena na Steamu za one koji su naručili Deluxe verziju( kao npr ja {#}). Imaš closed betu ili si se nešto zabunio?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 18:18 (MegaBodul).
16 godina
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Kaj je poćela close beta za RO 2?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
MegaBodul kaže...

Beta? Public beta još nije objavljena na Steamu za one koji su naručili Deluxe verziju( kao npr ja {#}). Imaš closed betu ili si se nešto zabunio?

 

Closed beta. Gameplay mi je za sada odličan iako se još uvijek navikavam na oružja i učim polagano igrat.

15 godina
moderator
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
chsignal kaže...
Closed beta. Gameplay mi je za sada odličan iako se još uvijek navikavam na oružja i učim polagano igrat.

Pa daj napiši dojmove,kakve su mape,oružja .....

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 1:32 (pirat).
15 godina
neaktivan
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Malo detalja stvarno ne bi škodilo, koliko se može jelte{#}.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Uuuu, kad ovo izađe biti će prej3b3n0... u Ostfront sam utukao dobrih 1600 i kusur sati...

 

"Najrealniji" FPS po meni, al' nije za svakoga (čitaj: njubare)...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad
MegaBodul kaže...

Malo detalja stvarno ne bi škodilo, koliko se može jelte{#}.

Ma nesmije valjda slikice i videiće stavljat,al svoje dojmove može napisat.

سمندری ڈاکو
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice