Portal 2

poruka: 489
|
čitano: 73.122
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
15 godina
offline
Portal 2

evo se igra,grafika i igra čista petica

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Portal 2

Prešao igru u roku od 2h i 30min iz drugog puta.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Portal 2
Branimir2412 kaže...

Prešao igru u roku od 2h i 30min iz drugog puta.

I koja je fora u tome? Ne kužim što to pokazuje da si prošao tako brzo osim toga da si napamet naučio sve levele kako ih proći... 

 

Po meni portal je igra koja (barem u SP-u za ovaj co-op neznam) nema replay value. Jedino ako želimo opet priču proći, ali leveli su isti i drugi puta kada ideš već sve znaš cake kako proći levele i to je onda šablona. 

 

Ali sada u dvojci su se jako potrudili oko priće i puno mi je napetija nego u prvom dijelu. A onaj robot s početka igre sa onim britanskim naglaskom mi je pregenijalan, dođe mi da samo stojim i slušam njega kako valja gluposti{#} Napokon da se malo prisjetim humora kao onoga iz BC2.

 

Samo mozgalice nisu toliko zahtjevne. Za sada sam naletio na jedno 3 di sam se baž zadržao 10-20 minuta i razmišljao šta sada. A ostale di sam se zadržao su bile one tipa pronađi zid, koje su trebali možda malo smanjiti i bilo bi bolje po meni.

 

Ali sve u svemu, naspram jedinice ogroman napredak po pitanju gameplaya{#}

 

Stoja
16 godina
offline
Re: Portal 2
Stoja kaže...

I koja je fora u tome? Ne kužim što to pokazuje da si prošao tako brzo osim toga da si napamet naučio sve levele kako ih proći...

U pravu si no već kada sam platio igru imam je namjeru preći više puta.

Prvi put je bilo da se kuže fore i riješe zagonetke, drugi put da vidim koliko zapravo treba vremena kada bih je išao ponovno prelaziti i sada treći put se budem zadržao da malo više istražujem. Jer otključao sam samo 40% achievmenta. Normalno tu je i co-op mod kojeg ću obavezno zaigrati čim frend nabavi igru.

Uostalom, portal je jedina igra u kojoj uživam dok je igram, bez obzira koliko je puta prešao.

 

Ako nekog zanima postoji još jedna zgodna mozgalica The Ball, priča joj je užasna no sam način igranja je poprilično zanimljiv.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 13:21 (Branimir2412).
16 godina
offline
Re: Portal 2
Ajmo zeleni kupuj to da mogu igrati s poznatim glasom a ne nekim strancem.

Btw. kako je 50€ kad piše na steamu 38€
a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

Najbolja igra u zadnje vrijeme IMHO. Razgovori su genijalni. A sa svim laserima, gelovima i slicno zagonetke puno dinamicnije i bolje nego u jedinici. Svakako svakako odigrati. jedna od igara koje se pamte

14 godina
offline
Re: Portal 2
Branimir2412 kaže...

U pravu si no već kada sam platio igru imam je namjeru preći više puta.

Prvi put je bilo da se kuže fore i riješe zagonetke, drugi put da vidim koliko zapravo treba vremena kada bih je išao ponovno prelaziti i sada treći put se budem zadržao da malo više istražujem. Jer otključao sam samo 40% achievmenta. Normalno tu je i co-op mod kojeg ću obavezno zaigrati čim frend nabavi igru.

Uostalom, portal je jedina igra u kojoj uživam dok je igram, bez obzira koliko je puta prešao.

 

Ako nekog zanima postoji još jedna zgodna mozgalica The Ball, priča joj je užasna no sam način igranja je poprilično zanimljiv.

Kakav je to užitak protrčat kroz igru u dva i pol sata?

15 godina
neaktivan
offline
Portal 2
Veoma mi se dopada igra
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Portal 2

Što se mene tiče, igra godine. Do 31.12 može izać šta hoće al će teško bit bolje od ovog..

 

Valve kad izda igru to je genijalno.

 

Tek sam na 6. chapteru, polako prelazim jer mi je bed poslije ovog igrat nešto drugo.. neusporedivo je dulja od prvog dijela što je definitivno velik plus.

 

Kad cijene malo padnu, uzimam original jer i co-op djeluje zakon..

Jhva Elohim Meth.
16 godina
offline
Re: Portal 2
Kill Frenzy kaže...

Kakav je to užitak protrčat kroz igru u dva i pol sata?

Kako ono kažu, svaka budala ima svoje veselje {#}

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
14 godina
offline
Re: Portal 2
nontryer kaže...

Što se mene tiče, igra godine. Do 31.12 može izać šta hoće al će teško bit bolje od ovog..

 

Valve kad izda igru to je genijalno.

 

Tek sam na 6. chapteru, polako prelazim jer mi je bed poslije ovog igrat nešto drugo.. neusporedivo je dulja od prvog dijela što je definitivno velik plus.

 

Kad cijene malo padnu, uzimam original jer i co-op djeluje zakon..

Definitivno druga igra godine. BF3 je ipak za mene kralj.

došao sam do chaptera 6 i još nema onih boja ludih:D

14 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Zvukovi u igri su pregenjijalni,koda silent hill igras na nekim djelovima i sam cekas da ti nekaj izleti haha.Fora mi je kak su uredi smjesteni na totalno smjesnim mjestima,daj zabri da radis tamo:).

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 15:15 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Portal 2

moze mi neko objasnit zasto igra napravljena na source enginu starome 7 godina izgleda bolje nego vecina igra iz 2011 godine???

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Portal 2
SpaceNinja kaže...

moze mi neko objasnit zasto igra napravljena na source enginu starome 7 godina izgleda bolje nego vecina igra iz 2011 godine???

Ono što sam jedino primjetio da je fizika okljaštrena naspram starog portala. Niti jedan objekt se nemože uzeti i bacati po volji, osim onih cubeova i sigurnosnih kamera. To mi nije jasno zašto su to makli{#}

Stoja
16 godina
offline
Re: Portal 2
Stoja kaže...
SpaceNinja kaže...

moze mi neko objasnit zasto igra napravljena na source enginu starome 7 godina izgleda bolje nego vecina igra iz 2011 godine???

Ono što sam jedino primjetio da je fizika okljaštrena naspram starog portala. Niti jedan objekt se nemože uzeti i bacati po volji, osim onih cubeova i sigurnosnih kamera. To mi nije jasno zašto su to makli{#}

Može, to je standardni dio sourca. Samo što skoro ništa nisu napravili da se može pomicati.

Imaš na početku radio iz jedinice. To je jedino čeka se ja sjećam.

 

 

I kraj je EPIC!

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 19:36 (ZC_Someone).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

Ima na početku iz jedinice pored radija i onaj notes i šalica. Kroz igru se također pojavljuje par šalica (recimo u onoj sobi gdje se zamjeni glavni turret), no ne mogu se razbiti. Ono što se ne može micati kao prije su stolci u onim control roomovima, tipkovnice itd., i meni fali to :( No svejedno, ne mogu niti jednu drugu zamjerku naći, i kraj je stvarno prebolestan.

16 godina
neaktivan
offline
Portal 2

Kako vam ide igra na vašim konfama, koji detalji, rezolucija, fps?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Penryn kaže...

Kako vam ide igra na vašim konfama, koji detalji, rezolucija, fps?

Rezolucija 1280x1024 (maksimalna), screenshot je dolje, moglo se to još malo utvikati da postignem savršen omjer izgleda i netrzanja, no nije mi se dalo pa sam većinu na low spustio i fino. Uopće ni ne izgleda loše i na ovim postavkama, meni osobno. FPS ide od 30 kad gledam u Portal do 55 kad nema portala u blizini.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Proz0r kaže...
Penryn kaže...

Kako vam ide igra na vašim konfama, koji detalji, rezolucija, fps?

Rezolucija 1280x1024 (maksimalna), screenshot je dolje, moglo se to još malo utvikati da postignem savršen omjer izgleda i netrzanja, no nije mi se dalo pa sam većinu na low spustio i fino. Uopće ni ne izgleda loše i na ovim postavkama, meni osobno. FPS ide od 30 kad gledam u Portal do 55 kad nema portala u blizini.

Zašto ne isključiš Anit-Aliasing? On ti nije baš potreban a ruši poprilično fps.

Isto tako probaj isključit Vertical sync, možda također podigne fps u nekim scenama. (vsync zna zblokirati fps na 30 kod nekih prizora, bar je tako bilo u hl2, portal..)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

Inače sam bez V-Synca igrao, sad mi je po defaultu bio upaljen i dosta je utjecao na doživljaj glatkoće igre, pozitivno, makar smanjuje broj FPS-a. Isto inače gasim AA, ali sam htio vidjeti kako izgleda, a budući da nije trzalo, nisam na kraju ni gasio. Nije mi općenito uopće trzala igra da je smetalo, samo tu i tamo svakih recimo 20-ak minuta malo zagrcne i to je to. Jako se glatko vrti i na ovim postavkama, usprkos slaboj grafičkoj. Vjerojatno je to lagganje u nekim scenama uzrokovano baš ovime što si rekao, V-Syncom, ali neka, kažem, super se i ovako vrti. Evo i jedan SS, uzeo sam ih još par, ali s kraja igre.

14 godina
odjavljen
offline
Portal 2

Meni na laptpopu (g103m, core2duo 2,1, 3gb ram) radi začuđujuće dobro, bolje nego što sam očekivao! Igrivo je na srednjim detaljima (neki modeli su low) na max rezoluciji (1366x768) bez AA.

 

I ne moram ni govorit da je igra jeb*na! {#}

 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Portal 2

Meni radi sve na max(AA na max i AF na x16) Svi detalji na max. Na 1280x1024 radi nekih 50 frama bez dropova. Imao sam samo jednom jak drop kada je bila scena di popuca staklo i tu je palo na sekundu dve na nekih 15-ak a možda i manje. Izuzev toga radi perfektno{#}

 

Jedino mi se sada događa da mi se malo-malo ruši...samo onako bez najave na desktop sruši...ali imam jogurta pa ću reći da je on kriv za to{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
Stoja kaže...

Meni radi sve na max(AA na max i AF na x16) Svi detalji na max. Na 1280x1024 radi nekih 50 frama bez dropova. Imao sam samo jednom jak drop kada je bila scena di popuca staklo i tu je palo na sekundu dve na nekih 15-ak a možda i manje. Izuzev toga radi perfektno{#}

 

Jedino mi se sada događa da mi se malo-malo ruši...samo onako bez najave na desktop sruši...ali imam jogurta pa ću reći da je on kriv za to{#}

Da pogodim, onaj stage tamo di moras kocku namociti u repulsion gel?

[url=http://profile.mygamercard.net/IgorFastGun][img]http://card.mygamercard.net/gelsig/IgorFastGun.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: Portal 2
LordShgi kaže...

Da pogodim, onaj stage tamo di moras kocku namociti u repulsion gel?

Yep, to je taj dio, ono kada se rasprsne staklo totalno mi je ubilo grafu u pojam{#}

Stoja
14 godina
protjeran
offline
Portal 2

10/10 perfektno. Nista vise ne treba reci, a i nisam jedini takvog misljenja.

 

http://ve3d.ign.com/articles/reviews/59902/Portal-2-Review/p2/c1/

 

http://www.destructoid.com/review-portal-2-199302.phtml

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Portal 2

POMOC

 

Kada upalim igru sve je normalno dok ne dode  do pozadine sa velikom slikom i pise portal 2 onda me izbaci van iz igre (not responding)

 

Zasto? Kako da popravim ??

 

Hvala !!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
skini update to ti je do cracka, svima je skoro bilo tako, a otkad sam updejtao nema nikakvih problema
15 godina
protjeran
offline
Portal 2

Jel postoji off-line coop? Da malo s bratom isprobam :)

http://dizanje-ratia.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2

od jucer ima i update 1 za portal 2.

Heroes get remembered, but legends never dies.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portal 2
APazinjan kaže...

Jel postoji off-line coop? Da malo s bratom isprobam :)

PM

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Portal 2 - uložite u turret, Portal 2 napokon na vrhu, Portal 2 i Potato Sack
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice