NBA 2k14

poruka: 113
|
čitano: 34.583
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
Mortiis kaže...

ikakvih novosti oko 2k15?

Jess,potvrđeno je da će Next gen biti i na PC-u!

15 godina
offline
Re: NBA 2k14
besla kaže...
Mortiis kaže...

ikakvih novosti oko 2k15?

Jess,potvrđeno je da će Next gen biti i na PC-u!

:):):) cant wait!

 

ako netko igra 2k14 jos intenzivno, savjetujem da skine UBR nba 2k14 roster pack, dakle momci rade sve sve promijene... imaju tako bolesni rosteri iz raznih godina nba lige... i to svih momcadi... i jos hrpa toga.. promijene lica, dresova, imena klubova.. vrhunski :D

 

link1

link2

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2014 14:42 (MujagaWudakhi).
15 godina
offline
NBA 2k14

zna neko di se moze skinut novi roster za ps3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k14

NBA 2K15 - PC Requirements 

 

http://www.ggmania.com/?smsid=nba-2k15-pc-requirements-37890

 

Recommended:

OS: Windows 7 64 bit or higher

Processor: Intel Core i7 or better

Memory: 4 or more GB RAM

Graphics: DirectX 11.0 compatible (2 GB) or better

DirectX: Version 11

Hard Drive: 50 or more GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

Additional Notes: Dual-analog gamepad

 

ambiciozno, nema sta

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 9:33 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

dakle koja bi tu minimalno išla grafa u konfu s tim svime,270 bi bila dovoljna ili ipak nešto tip 280..?da se igra normalno,trenutno imam 24 samsung 1920x1080 monitor,ali prvom prilikom planiram uzeti nešto bolje tipa benq 2760,ili čak neki 4k monitor tipa ASUS 287Q 4K ili slično,pa šta bi bilo adekvatno da se može igrat NBA i možda neki nogomet tipa PES ili slično?ili za tako nešto treba ipak 290??

11 godina
offline
NBA 2k14

za 4K ti minimum treba 290, a i onda ces morati kresati detalje

 

btw nadam se da ne planiras to na trenutnu konfiguraciju stavljati ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
MujagaWudakhi kaže...
besla kaže...
Mortiis kaže...

ikakvih novosti oko 2k15?

Jess,potvrđeno je da će Next gen biti i na PC-u!

:):):) cant wait!

 

ako netko igra 2k14 jos intenzivno, savjetujem da skine UBR nba 2k14 roster pack, dakle momci rade sve sve promijene... imaju tako bolesni rosteri iz raznih godina nba lige... i to svih momcadi... i jos hrpa toga.. promijene lica, dresova, imena klubova.. vrhunski :D

 

link1

link2

jel ovi rosteri idu i na steam verziju?

15 godina
offline
Re: NBA 2k14
Mahjongg kaže...
MujagaWudakhi kaže...
besla kaže...
Mortiis kaže...

ikakvih novosti oko 2k15?

Jess,potvrđeno je da će Next gen biti i na PC-u!

:):):) cant wait!

 

ako netko igra 2k14 jos intenzivno, savjetujem da skine UBR nba 2k14 roster pack, dakle momci rade sve sve promijene... imaju tako bolesni rosteri iz raznih godina nba lige... i to svih momcadi... i jos hrpa toga.. promijene lica, dresova, imena klubova.. vrhunski :D

 

link1

link2

jel ovi rosteri idu i na steam verziju?

mislim da ces moci , samo prati upute, a one su vrlo jednostavne, doslovno trebas samo otpakirat rarove i stavit u glavni folder i u jos jedan... i onda loadas roster unutar igre koji zelis... ali moras skinut sve fileove ove.. ima to dosta.. ovisno koliko ti je brz net :D

 

ugl.. sve sljaka i super je!

 

MuWu
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

evo upravo steam skinuo svoje...sada da skinem i taj roster update pa na igranje...nisam igrao 2k serijal od 2k11 i sada sam ga baš nešto poželio i eto danas nabavio...inače sam veliki fan NBA lige i znam skoro sve rostere i igrače pa mi se ne igra sa stock rosterom pogotovo bez zadnjg drafta...kolko sam skužio ovaj update ima trejd Jamesa u Cavse ali nema poslije...sada treba još trejdat Lovea (Kevin Love Rudy Gay {#})

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k14
Mahjongg kaže...

evo upravo steam skinuo svoje...sada da skinem i taj roster update pa na igranje...nisam igrao 2k serijal od 2k11 i sada sam ga baš nešto poželio i eto danas nabavio...inače sam veliki fan NBA lige i znam skoro sve rostere i igrače pa mi se ne igra sa stock rosterom pogotovo bez zadnjg drafta...kolko sam skužio ovaj update ima trejd Jamesa u Cavse ali nema poslije...sada treba još trejdat Lovea (Kevin Love Rudy Gay {#})

sve tradeove imas.. to je update od 12/8 kad se vec znalo da love ide u cavse, samo ga nisu mogli sluzbeno potvrdit dok wigginsu nije istekao rok za trade koji rookie imaju nakon mjesec dana od potpisa...

 

roster je stvarno complete a ekipa koja to radi svako malo izbaci update i onda skidas samo part 6 i 7 da ga updateas... 

 

najjace je uzet roster iz 80tih ili 90tih neku godinu i onda bacis ligu s tim igracima :D... 

 

i klub je charlotte hornets opet.. i svaki klub koji je postojao ima...tipa bulletsi prije wizzardsa i tako ..

 

EDIT: jedino treba regulirat trade A Benneta koji je u sixersima i par caka..al sigurno ce ovih dana izbacit V21

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 20:54 (MujagaWudakhi).
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

ma imam I7 konfu,ali bez grafe,pa me zanima koji je neki minimum sada da vozi na nekom 1920 x 1080 monitoru 24 inch ili 27 inch,samsung ili benq?270 ili ipak 280,šta je dovoljno zasada,znam da je 290 minimum sa 4K monitorom...kolika je uopce razlika da igraš NBA 2k15 na 270 ili 280 na tim normalnim monitorima??nisam gejmer,ali bi volio možda odigrat koju ipak tu i tamo,pa da znam izabrat,a ne kužim se baš u grafe opčenito...a zanima me baš košarka,i možda nogomet za početak,ali više košarka :)

13 godina
offline
NBA 2k14

jel zna netko dal je mozda iizasao neki patch za world cup?

NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
mac23 kaže...

jel zna netko dal je mozda iizasao neki patch za world cup?

Ako mislis na roster update za World Cup, imaš ih par pa si probaj koji ti je bolji....

 

Link1

Link2

My BF Battlelog: MasterChurner, my YouTube channel: http://www.youtube.com/user/MasterChurner
13 godina
offline
Re: NBA 2k14
plavi83 kaže...
mac23 kaže...

jel zna netko dal je mozda iizasao neki patch za world cup?

Ako mislis na roster update za World Cup, imaš ih par pa si probaj koji ti je bolji....

 

Link1

Link2

pvaj prvi update mi se sviđa,sta trebam napravit da se pocne skidat to?

 

stisnem download i onda mi pise da preuzmem neke mp3 datoteke o.O

NBA - I love this game !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
mac23 kaže...
plavi83 kaže...
mac23 kaže...

jel zna netko dal je mozda iizasao neki patch za world cup?

Ako mislis na roster update za World Cup, imaš ih par pa si probaj koji ti je bolji....

 

Link1

Link2

pvaj prvi update mi se sviđa,sta trebam napravit da se pocne skidat to?

 

stisnem download i onda mi pise da preuzmem neke mp3 datoteke o.O

 

lik očito mulja sa download linkom....evo imaš ovdje zadnju verziju...

link

My BF Battlelog: MasterChurner, my YouTube channel: http://www.youtube.com/user/MasterChurner
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

može li mi netko točno reći,jel može I7 4770K vozit nas integriranoj grafičkoj taj NBA2K14 ili ipak treba nabavit grafičku,i kolika je razlika ako se igra na nekoj grafičkoj tipa 970 i integriranoj,ako uopće može?iman 2 monitora samsunga 24 incha 1920*1080 i 28 inch 4K asus PB287Q,jer triba san nabavit dosad te 970 SLI,ali zapelo je malo,lol...pa mogu igrat za početak na starim monitorima,dok se ne riješi mi te grafike i sve to složim...a nabavicu i NBA2K15,ali pretpostavljam da je to ipak još zahtjevnije,pa zato pitan za 14...hvala unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Zdravo ljudi , imam jedno pitanje vezano za NBA 2k14 , imam Pentium 4 3.0 ghz (znaci single core proc.) 1 gigu rama , i imam Ati Radeon 9800 XT 128 mb vrama sa shader model 2.0 (znam da je kompjuter sranje) , pa me zanima mogu li pokrenuti neku od NBA 2k igara na low settingsu . I sta mislite koliko fps mogu izvuci ... hvala

a
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 19:22 (Faker22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k14

Mislim da ne, ali probaj nba 2k10 to je prva za pc na low postavkama i najnizoj rezoluciji.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

Hvala , ali mislim da Nba 2k10 i NBA 2k14 imaju identicnu hardwersku zahtjevnost , jos sam cuo da 2k14/13 ide bolje na ovim low end pc-ovima.

a
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

smijte se ali ja ne znam kak da poriktam controlse

 

molim pomoć!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

itko?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

EVO,nabavio san NBA2K15,jer je koštala kao i nba2k14,pa me samo zanima potvrda,ne mogu igrat bez grafike,dakle ne može vozit na integriranoj,već je minimum 2GB VRAM,iako imam jednu grafu u staroj konfi,asus 2GB ali DDR3,a ne DDR5...molioo bi nekog stručnijeg samo da potvrdi,da san siguran šta i kako,jer san nabavio i PES 2105,a ne može bez grafičke,pa sam u procesu nabavke neke kartice trenutno svakako...hvala unaprijed...

 

uspio sam pokrenit NBA2K15 ali ne kontan kako da prebacin na gamepad,jer iman novi kupljen u alze wirelless,ali ili ga ne prepoznaje,pa nešto triba naštimat,ili gamepad ne radi kako triba...ako bi netko tko se kuži moga pomoći,bio bi zahvalan...

također su naštimane rezolucija na 1280:780 i slično,pa ne znan jel moguće pojačat to,hoće li integrirana grafička na I7 4770k to moći izgurat,ali svejedno mi je to sad nebitno,radije bi da mogu igrat bilo kako za prvu ruku,a posli ćemo gledat pojačat to...dakle kako da sredin situaciju s gamepadom,zna li itko??hvala unaprijed...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 17:04 (johnyaces777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

iako sumnjam da ću dobit ikakav odgovor,ali ne znan gdje pitat...

 

nabavio san GTX 750ti za početak,i sve pet,samo me brine kad igram da netko zakuca,koš se počne trest i ne prestaje,isto je bilo i na integriranoj,jel to neki "bug" u igri ili??

također bi me zanimalo,jer je stavio prijatelj na na max rezu,4K jel to u redu,i na koliko bi trebalo bit igrivo to,mislim izgleda sad super,ali taj koš me muči kad se trese,pa ako netko igra,a zna oko ove grafe,pa da mi objasni par stvari ovih...bili bilo bolje da smanjim rezu na 2560 ili 1900 ili tako,hoće šta to pomoći???

unaprijed hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice