NBA 2k14

poruka: 113
|
čitano: 34.566
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Ja sam kupio ovakav pc za next-gen grafu i sad izgleda nista od toga, a to je sve kriv torrent. Prvi put zelim da on nestane te da si kupim nba 2k14 za pc na next-gen grafom

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Pozdravi prije svega , imao bih par pitanja vezano za nba2k14 :) Prvo pitanje , skinuo sam nba2k14 i naravno poslije downloada odma problemi , naime o cemu se radi ne znam naci registration code. Naravno trazio sam po netu ali bez uspijesno. Nakon cega sam skinuo nba sa drugog link-a koji je zavrsio download , instalirao igricu cracko-vao i krenuo mislim u sebi to je to napokon da krenem igrat. Kada ono opet problem ovaj put sa zvukom nema zuvka nikako znaci ni prije utakmice dok se stima i u utakmici , samo se komentator cuje. Ako neko zna do cega je i moze da pomogne bio bih zahvalan jako mi se igra novi nba :) i da , probao sam vise crackova i nije pomoglo.Ako neko zna rijesenje za ovaj problem ili ako ima neki link koji radii 100% da opet download. Hvala unaprdije. POzzz

bron
 
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Još malo pa će mi skinut igru, možda kupim original da vidim kako izgleda online, nikad nisam igrao online 2k serijal.

Super je što sad ima i europskih klubova, biće zakon igrat s Barcelonom :))

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

kakvi su utisci? igram 2k od 2009 i svake godine ima velike razlike, ali ove godine mi se ne cini baš prevelika razlika. ili su sve karte bacili na ps4 i xbox verzije pa su zanemarili ove. fluidnije je, kontrole su opet pomješali malo, ali čini mi se kao da igram 2k13. sinoć sam skinuo igru, odigrao par tekmi. koji su vaši dojmovi? 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NBA 2k14

mene zanima jel ima malkoc stariji timova ili igrača.

 

Odrastao sam uz Iversona, Cartera i njegovog bratića Tracy McG.-a, K. Garnetta i ostalu ekipicu.

Nisam već zaigrao košarku 8 godina pa bih mogao probati.

Inače sam bio fan tima 76ersa iz 2001. godine. (Iverson i Snow). :-D

magistar prava
14 godina
offline
Re: NBA 2k14

Ima starijih timova i to dosta :D... bar 5,6 različitih od 68' godina. čini mi se sve do - dns

Only God Can Judge Me
16 godina
offline
Re: NBA 2k14

Nisam poznavatelj povijesti NBAa, ali bilo bi liepo probati igrati s Magicom, Birdom, Jordanom, Paytonom i Kempom, kanije Iversonom, Carterom, Bryantom, paketom Divac-Stojaković-Webber iz Sacramenta.

magistar prava
14 godina
offline
Re: NBA 2k14

ma viruj mi, moš igrat sa svima njima :D

Only God Can Judge Me
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Kupujem original, mislim da sam sve s tim rekao šta mislim o igri {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k14

OT

 

2k14

2014

 

Mislim stvarno koji je smisao korsitenja k skracenice kad nema nikakvog efekta?

ajde 2k, 3k i slicno ali ovo je totalno van svake pameti.

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=32977
Moj PC  
0 14 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k14

grafički na pcu, gotovo identična igra kao 2k13, gameplay još nisam  detaljno chekirao, ali to cu ovih dana, sve mi se čini da idu receptom PESa koji je je izgubio titulu najbolje fuce nakon dugo vremena od FIFE, mogao bi EA sports iznenaditi 2K što se NBA tiče...uskoro...

sve u svemu, vrhunska basket igrica mi se čini na PCu i igrat ću je sigurno, no volio bih da EA sports zapapri  malo scenu što se virtualnog basketa tiče....

MuWu
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

2k sports, pa stoga valjda 2kXX

 

a što se igre tiče, fali novog contenta, sadržaja po naški, da se tak izrazim, ali gledano po gameplayu, 2k13 i 2k14 su 2 potpuno različite igre

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NBA 2k14

Prije nego krenem u igru i snižavati detalje da mogu pokrenuti utakmicu... :-D

 

Kako igrate? gamepad ili tipkovnica? Ja si ne mogu pomoći stari sam fifaš-pesovac znate one komande --strelice + WASD :-D

 

Ako gamepad (imam nekakvi playstation2 za pc) čemu vam služe "gljive" gamepada i općenito koje su postavke kontrola.

Neki koriste gamepad strelice i gljive paralelno, ali brate nemam 15 prstiju.

 

DODATAK: Iversonu iz 2001. su stavili traku oko glave. Zar nije on tek tamo  2003 počeo to nositi?!

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 11:57 (Korny1603987).
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Nisam neki veliki ljubitelj košarke ali volim tu i tamo pogledati neki meč a tako i poigrati igru...

 

Znači probao sam 2k14 i sa uvjerenjem mogu reći da je igra vrh,svaka čast,vide se fina poboljšanja i dosta nekih dodataka naspram 13 :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k14
Korny1603987 kaže...

Prije nego krenem u igru i snižavati detalje da mogu pokrenuti utakmicu... :-D

 

Kako igrate? gamepad ili tipkovnica? Ja si ne mogu pomoći stari sam fifaš-pesovac znate one komande --strelice + WASD :-D

 

Ako gamepad (imam nekakvi playstation2 za pc) čemu vam služe "gljive" gamepada i općenito koje su postavke kontrola.

Neki koriste gamepad strelice i gljive paralelno, ali brate nemam 15 prstiju.

mislim da smo manje više svi bili stari WASD igrači, no jednom kad zaigraš na gamepadu nema bolje... uistinu... nikada nisam ownao neku konzolu pa nisam to mogao prije zaključiti ali zadnjih 6,7 godina nezamislivo mi je igrati sportsku simulaciju vez gamepada za PC...

MuWu
16 godina
offline
Re: NBA 2k14

može neki input onda? Namještanje kontrola za ugodno igranje.

Kako vi imate

strelice

lijeva gljiva   desna gljiva

r1,r2--l1,l2

x-trokut-krug-kvadrat

 

što ste si stavili za što? Koristio sam gamepad samo za Grand prix 4.

 

 

Moram si skinuti i ikone da mi pokazuje od PS3, a ne xbox .

magistar prava
12 godina
offline
Re: NBA 2k14
Korny1603987 kaže...

može neki input onda? Namještanje kontrola za ugodno igranje.

Kako vi imate

strelice

lijeva gljiva   desna gljiva

r1,r2--l1,l2

x-trokut-krug-kvadrat

 

što ste si stavili za što? Koristio sam gamepad samo za Grand prix 4.

 

 

Moram si skinuti i ikone da mi pokazuje od PS3, a ne xbox .

 

lijeva gljiva kretanje;   desna gljiva dribling/šut;  r1 šprint;  l1 dribling; l2 prebacivanje; r2 zvanje akcija;   x-pas; kvadrat - skok (inače mi je trokut bio skok al sam od 2k9 počeo kvadrat imat); o - šut; trokut - ono cimanje;

Dinamo Zagreb
10 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

lijevom gljivom se krećeš, pokušavaj koristit i desnu gljivu, ona ti je dribling a ujedno i šut, ako ju brzo onako pomjeraš onda igrač dribla, čim malo duže držiš u bilo kojem smjeru diže se za šut, kad se ispraksiraš sa desnom gljivom, može se finih poteza i comboa, da tak kažem, izvest, u početku dok se ne navikneš koristi jedno od X/O/kocka/trokut za šut, ali pokušavaj malo malo pa desnu gljivu koristit, L1 ti je u obrani tight defense, znači da čuva blizu igrača, a u napadu se koristi u kombinaciji sa dodavanjem za neke lijepe paseve, alley oop itd., R1 je sprint, R2 i L2 to moram vidit u kontrolama, ni nesjećam se baš, jedno od tih je za zvat akcije

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Čudo od igre, 2k je čudo šta oni mogu napravit. Kako će ovo čudo na next genu izgledat {#}

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k14

zna netko kako onako hodati na centru mirno i voditi loptu, sa driblinzima itd u NBA 2k serijalu? dakle koje tipke se koriste?

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
Korny1603987 kaže...

Prije nego krenem u igru i snižavati detalje da mogu pokrenuti utakmicu... :-D

 

Kako igrate? gamepad ili tipkovnica? Ja si ne mogu pomoći stari sam fifaš-pesovac znate one komande --strelice + WASD :-D

 

Ako gamepad (imam nekakvi playstation2 za pc) čemu vam služe "gljive" gamepada i općenito koje su postavke kontrola.

Neki koriste gamepad strelice i gljive paralelno, ali brate nemam 15 prstiju.

 

DODATAK: Iversonu iz 2001. su stavili traku oko glave. Zar nije on tek tamo  2003 počeo to nositi?!

Naravno gamepad.

 

Kupio sam igru za 167 KN :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
Tommy_123 kaže...

Čudo od igre, 2k je čudo šta oni mogu napravit. Kako će ovo čudo na next genu izgledat {#}

steta sto 2k ne proizvodi nogometnu simulaciju da pokaze malo fifi i pesu sta je igra!!!

NightHawk
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 21:02 (Skole07).
14 godina
offline
NBA 2k14

nisam bas igrao kosarku odavno, jos od nba live 07 i malo nesto 2k09, pa me zanima kako se zovu ove neke najobicnije akcije? pick and roll, da mi se svi sklonu da sam 1na1 i neki jednostavniji driblinzi, crossoverr i to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k14

jel ima allstar weekend na 2k14 odnosno dunk contest??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NBA 2k14

mislim da imam problem tehničke prirode.

Koristim ekran 16:10 i rezoluciju 1680x1050. Problem je što  mi se čini da igra toga nije svjesna nego misli da koristim 16:9 ekran pa

umjesto da doda crnu liniju gore i dolje rastegne mi ekran pa svi grači djeluju istegnuto i tanko.

magistar prava
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

ne prikazuje mi myteam niti mycrew u pc verziji

ima li ih uopće

 

i da, kupia san original

 

na njihovoj stranici ne piše ništa o tome >.<

aadds
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

zna neko koje su ovo tipke u igrici na pc?

 

ovo [ i ovo ]

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Soundtrack mi je fantastičan u igri, nakon šugavog soundtrcaka iz Pesa 14, ovo mi dođe kao melem za dušu, uši...ma i oči lol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

My Team i Crews su PS3 i X360 only.

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
Praetorian1 kaže...

Soundtrack mi je fantastičan u igri, nakon šugavog soundtrcaka iz Pesa 14, ovo mi dođe kao melem za dušu, uši...ma i oči lol.

Da,odlican je,birao ga je sam LeBron

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice