NBA 2k14

poruka: 113
|
čitano: 34.573
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Polako se skuplja ekipa sa originalom i spremamo se za igranje lige. Ako se neko želi pridružiti....... http://www.balkan-gaming.net/bplforum/index.php?board=830.0 Potrebno se registrirat, a ligu igramo još od 2k11.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
nikola80 kaže...

Polako se skuplja ekipa sa originalom i spremamo se za igranje lige. Ako se neko želi pridružiti....... http://www.balkan-gaming.net/bplforum/index.php?board=830.0 Potrebno se registrirat, a ligu igramo još od 2k11.

Neće pošalje "aktivacioni mejl" {#}

aadds
10 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

ni kod mene nema emaila --- edit: stigo email

 

btw. oni koji su imali account od 2k13 mogu igrat online, treba im account injector novi, a pomoću tog si mogu napravit account i oni koji ga nisu imali, just a tip, za online igranje

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2013 14:38 (heisenberg031).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: NBA 2k14

Soundtrack je "odličan".... Meni je živo sranje.  Mrzim te "in da hood" uratke.

Skinuo sam so oldies rock na nba-live.com. To se već da slušati.

magistar prava
12 godina
offline
NBA 2k14

Soundtrack je najgori ikad...

Moj PC  
0 9 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA 2k14

kog boli kita za soundtrack,ionako on nije dio igre nego ga 90% iskljuci da im nesmeta glazba

vise smeta to sto CPU nebrani igrace izvan linije trice pa se neometano uvijek moze pucat

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

Probaj u Controller settings staviti Defence assist na manje od 20 i Hall of fame slidere, pa javi da li ima napretka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
Mortiis kaže...

 

vise smeta to sto CPU nebrani igrace izvan linije trice pa se neometano uvijek moze pucat

 

Kak ne brani? kod mene brane...

12 godina
offline
Re: NBA 2k14
nikola80 kaže...

Probaj u Controller settings staviti Defence assist na manje od 20 i Hall of fame slidere, pa javi da li ima napretka.

 

prvo su mislili da to rijesenje pomaze,al na kraju nije ispalo da je to rijesenje

14 godina
offline
NBA 2k14

prejako...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 1:41 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

moze netko reci kakva je igra u odnosu na nba2k11 na xboxu 360. nisam igrao 2k12 i 2k13 . jel ima veliki razlika ili ne itd. hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

Jel igra tko online? Kakva je igra u multiplayeru? Gledao sam malo po youtubu, izgleda mi dobro :)

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

ima li kakav update za sve silne bug-ove u ovoj igri?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k14

Dali netko ima još problema da prilikom završetka prve utakmice nakon drafta u myplayer jednostavne izbaci iz igre, bez da javi koja je greška?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

koje bugove,

na kojoj konzoli igras ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14
Zdravo..imam jedan problem pri instalaciji NBA 2k14, pocne da mi se instalira i izbaci mi ovo: there was an error creating a temporary file that is needed to complete this installation, pa ako neko zna u cemu je problem....unapred hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Ko ima na steamu neki mi pošalje PM pa da tu i kad bacimo koju...

btw:čekirajte yt kanal,nikad ne znate možda vam se nešto i svidi..

https://www.youtube.com/user/Raptor44Gaming/videos

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

igram prvu sezonu myCareera i nije mi jasno zašto su mi neki atributi limitirani..npr. shoot in traffic je limitiran na 80, stamina na 90, 3pt shoot na 92 (a igram kao pg 3p shooter)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14

pa to je najviše do kuda možeš pojačat, ne možeš sve do istog broja

12 godina
offline
Re: NBA 2k14
android96 kaže...

pa to je najviše do kuda možeš pojačat, ne možeš sve do istog broja

 

To je jedna od najvećih gluposti u 2k14, po njihovoj logici PG možeš imati post hook/dunk na 95, a speed/quickness/pass/ball-handling cap na 92!? Dok ostali PG igrači nemaju nikakav limit. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
MaxonUniversal kaže...
android96 kaže...

pa to je najviše do kuda možeš pojačat, ne možeš sve do istog broja

 

To je jedna od najvećih gluposti u 2k14, po njihovoj logici PG možeš imati post hook/dunk na 95, a speed/quickness/pass/ball-handling cap na 92!? Dok ostali PG igrači nemaju nikakav limit. 

baš to...jasno je meni da je to limit, ali ne kužim da jednom pg 3pt shooteru shoot in traffic bude max 80 pa mi je shoot quality dok je igrač na metar od mene B

 

ili još gore, stamina 90 pa napravim fintu, dvije i od mi trećina snage...

12 godina
offline
NBA 2k14

U kojem klubu igrate MC?

Ja sam draftan u Bullse, pa su me trejdali u Heat.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k14
KiX777 kaže...

U kojem klubu igrate MC?

Ja sam draftan u Bullse, pa su me trejdali u Heat.

ista stvar, samo kaj sam ja zahtjevao draft u heat jer nisam igrao skoro uopće pg pokraj rosea

 

a heat zato da nemam neke panjeve od igrača koji ne mogu ništa zabiti pa da mogu i asistove skupljati

12 godina
offline
NBA 2k14

Prve dvije sezone odrađeno kod OKC, regularni dio je odrađen bez problema. U playoffu u conf. finalu oba puta ispao od Houstona (Jedne sezone bio ozljeđen Durant, druge ozljeđen Westbrook).

 

Treća sezona, prešao u Netse jer nisam više htio igrati dvicu pored westbrooka. Izborili nekako playoff ali ispali u prvoj rundi jer starcima Pierce, KG i lopatom J. Johnsonom se nije moglo dalje.

 

Četvrta sezona, istekao ugovor sa Netsima i otišao u Indianu. Za sada odlično ide, mogao bi pasti i NBA naslov ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2014 18:22 (MaxonUniversal).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

mene su draftali kingsi i sad sam u 3. sezoni i čekam da budem FA pa da otidem negde drugde

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Pozdrav, imam problem u vezi igrice nisam znao di da napisem pa sam evo ovdje, nadam se da cete mi pomoc.

Dakle igrao sam nba 2k14 i sve je super radilo i danas mi je odjednom poceo izbacivati poruku (slika 1) i obirisao i resetirao i ponovo instalirao i sve i dalje mi to pokazuje. Dali neko zna u cemu je problem. Hvala unaprijed

P.S stavio sam bio i 16 i 32 bit i opet nista.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k14

Pozdrav novi sam ovdje kupio sam nba2k14 i unio sam mail i sve ostalo šta ja trebalo ali me nema onih vc nego su mi samo sp a igra je orginal znali netko u čemu je problem.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k14

igrao sam cijelo vrijeme NBA 2k14 na Windows 7 x64. Igra je radila perfektno.

Nakon toga napravio sam reinstalaciju računala na Windows 8.1.

Instalirao sam igru, ali igra užasno šteka - preskače, vrti se tek na 30 fps-a, i čak se pojavljuju greške prilikom renderiranja.

 

Je netko doživio nešto slično ?

 

grafička: VTX3D HD6870
procesor: AMD Phenom II x4 955 BE

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA 2k14
Hrvojeee kaže...

igrao sam cijelo vrijeme NBA 2k14 na Windows 7 x64. Igra je radila perfektno.

Nakon toga napravio sam reinstalaciju računala na Windows 8.1.

Instalirao sam igru, ali igra užasno šteka - preskače, vrti se tek na 30 fps-a, i čak se pojavljuju greške prilikom renderiranja.

 

Je netko doživio nešto slično ?

 

grafička: VTX3D HD6870
procesor: AMD Phenom II x4 955 BE

Ok, riješeno još jednom reinstalacijom.

12 godina
offline
NBA 2k14

ikakvih novosti oko 2k15?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice