Moj mali projektb

poruka: 104
|
čitano: 26.026
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Na koju sliku ciljaš? Nema nikakvog graina u samoj igri i vizualima.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Screenshot Saturday! I još jedan podsjetnik na socijalne mreže: Facebook, Twitter, IndieDB, Steam Concept.

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Screenshot Saturday!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Usvojen je ogroman broj sugestija na sami level dizajn nakon posljednjeg gameplay trailera. Sada već igra više liči na open world gdje u svakom trenutku na ekranu imate priliku vidjeti neku zanimljivost, koja vas tjera da je istražite.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Testiramo različita vremenska razdoblja u sklopu Screenshot Saturdaya!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Kreirali smo malo GIF koji se tiče promjene dana i noći! 

GIF

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Screenshot Saturday! Također, ukoliko ima zainteresovanih 3D artista da se uključe u razvoj, slobodno se javite na PM.


FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Nova slika za screenshot saturday!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Nove modularne kuće. Prošle su bile previše jednostavne, pa smo odlučili napraviti nove. Broje preko 120 modularnih dijelova.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Pripremamo novi trailer i povodom toga jedan mali gif, iako kvaliteta nije nešto specijalno.

 

GIF

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
8 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Re: Moj mali projektb
CoLdPlay kaže...

Pripremamo novi trailer i povodom toga jedan mali gif, iako kvaliteta nije nešto specijalno.

 

GIF

 Stari, sve to lijepo radiš i nastavi tako. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Pozdrav svima!

 

Imali smo nešto dužu pauzu u developmentu zbog raznih, prije svega, ličnih problema, ali nastavljamo laganim tempom. U razgovorima smo za eventualnu podršku, odnosno investiciju, pa ćemo vidjeti kako će se završiti u narednim danima. 

 

Čisto da ne zaboravite kako izgleda, jedna slika iz novog područja koje kreiramo.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Radimo na kreiranju našeg prvog i najmanjeg "grada".

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Lijep pozdrav svima!

Konačno dolazi i jedan "malo veći update" u obliku videa kojeg smo upravo objavili. Pokazuje svijet Fantasiama kakvog smo ga zamislili od samog početak, također ono što je bitno napomenuti jeste da će veličina igrivog terena u finalnom proizvodu biti 36 kvadratnih kilometara.

Pored samog svijeta, odlučili smo pokazati i jedan mali puzzle sistem koji će biti postojeći.

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 4:32 (CoLdPlay).
Moj PC  
5 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice