Microsoft Flight Simulator 2020

poruka: 157
|
čitano: 50.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
CyberDemonVZ kaže...

Ljudi, ima netko nekakvu "posebnu" opremu za letenje? Il ovdje nema takvih entuzijasta? :D

 znamo da ima Drago (head tracking, VR, hotas, pedale - bilo je u nekom broju Buga), javio se još netko s hotasom u ovu ili onu temu s najavom. Ovisi koliko "posebnu" opremu očekuješ. 

12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
jozef kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ljudi, ima netko nekakvu "posebnu" opremu za letenje? Il ovdje nema takvih entuzijasta? :D

 znamo da ima Drago (head tracking, VR, hotas, pedale - bilo je u nekom broju Buga), javio se još netko s hotasom u ovu ili onu temu s najavom. Ovisi koliko "posebnu" opremu očekuješ. 

 Bilo što, da bar nešto čitam :D

Možda pokoja slika il video ako netko naš radi Youtube FS2020 videe.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Obožavam letjeti iznad kvarnera, malo do golog otoka i tako. 
Negdje su texture i teren bolji, negdje lošiji ali sve u svemu je super za izgubiti vrijeme.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Ako sam dobro skuzio MS ovo nije zamislio kao igru nego kao live service tojest za 70eu se dobije taj starter paket za 120 dodatni aerodromi i jos nesto i ocito ce tako funkcionirat.....sadrzaj ce dolazit u paketima koji ce se placat.

Na kraju ce "igra" kostat stotine ili tisuce dolara ovisi koliko su ambiciozni.

 

EDIT:

Ostaje za vidjet sto ce bit free u gamepass ultimate kako ce novi paketi stizat. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 16:26 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
CyberDemonVZ kaže...
jozef kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Bilo što, da bar nešto čitam :D

Možda pokoja slika il video ako netko naš radi Youtube FS2020 videe.

 Pogledaj ovaj kanal. Leti iznad Zagreba.

11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Dobra recenzija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Ne zna se tko je luđi, Trump ili Mikrošuft ekipa koja sklepa ovakvu DX11 sprdačinu pa eto ne može iskoristit više od četri CPU jezgre.

 

Moram pogledat na kalendar, i dodatno se uvjerit da ipak nismo u 2014 godini.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
rambox kaže...

Ne zna se tko je luđi, Trump ili Mikrošuft ekipa koja sklepa ovakvu DX11 sprdačinu pa eto ne može iskoristit više od četri CPU jezgre.

 

Moram pogledat na kalendar, i dodatno se uvjerit da ipak nismo u 2014 godini.

 

 

 

Ba sam sad pogledao video i dosao ovdje stavit link :)

 

Da to sa dx11 i 4 jezgre je malo smijesno ali sta mozes.

Obecavajuce je da izgleda stize dx12 podrska kao i Raytrace.....to ce negdje izgledat out of this world.

Ali trebat ce hardvera na lopate za to :)

 

Moram se ispravit.....igra cesto izgleda spektakularno i mozda skinem sa passa da probam posto tvrdi da je i 30fps ok i jos ju mogu stavit na EVO 970 nvme pa bi trebalo bit ok....valjda.

10 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
MEGATAMA kaže...

 

Moram se ispravit.....igra cesto izgleda spektakularno i mozda skinem sa passa da probam posto tvrdi da je i 30fps ok i jos ju mogu stavit na EVO 970 nvme pa bi trebalo bit ok....valjda.

 Pa to ti govorim, ovakve igre su igrive i na 30-60 fpsa iako to mozda nekom ne pase. Tipa ja sam isto ljubitelj visokog FPSa no odigram ETS2 gdje u nekim situacijama imam i po 20-30 fpsa i uopce mi ne smeta 

11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Sad si obrisem Bioshock trilogiju da oslobodim prostor na NVME i dobijem 120gb nakon sto sam obrisao jos par stvari i onda igra trazi 127gb lol...ne brisem vise nista.

Probat cu ju naknadno

 

EDIT:

Obrisao i Wolfa pa se skida igra....valjda bude do ujutro tih 127gb dolje. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 22:50 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Skinulo se svih 127gb,stavio igru na nvme ssd, postavke sve ultra na 1440p i lockao na 30fps.

Ono o cemu se bas ne pise da je ogromna razlika u izgledu SDR vs HDR, u hdru su boje krajolika enormno bolje, kontrast sunca i oblaka je daleko stvarniji i opcenito igra izgleda klasu bolje sa hdrom. 

 

Tek sam krenuo tutoriale i nije bas jednostavno....koristim tipkovnicu, mis i xone gamepad simultano....ne znam dali je to pravilan nacin, jojstick nemam. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
Hoćel ovo ić na Q8600 i R7 260X
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
Dex.pwn kaže...
Hoćel ovo ić na Q8600 i R7 260X

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
Držim se kamiona za sad
11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Ja cu jos malo probat pa obrisat igru. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Evo probao, izgleda to sve impresivno, no nema baš sadržaja osim istraživanja omiljenih lokacija... ili sam ja promašio neku kampanju negdje?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Mislim da nema nista osim letenja od lokacije do lokacije. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Microsoft Flight Simulator 2020

 Pa ne znam što drugo tražite od Flight Simulatora osim letenja.  To je takva igra. Sjećam se prije jedno 10-ak godina, ako ne i više kad sam bio probao igru (tadašnji Flight Simulator) da mi je bilo jako zanimljivo. Ali sada više ne igram ništa manje više,  pa ono. Ali uglavnom, ovo je igra tko želi iskusiti i letjeti avionom i to je to. Ne treba tražiti nešto drugo.

11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

To mi je isto kao da imam simulaciju voznje gdje samo vozim od tocke a do tocke b bez ikakve svrhe....osim same voznje. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Evo još jedan YT kanal sa našim gradovima.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
MEGATAMA kaže...

To mi je isto kao da imam simulaciju voznje gdje samo vozim od tocke a do tocke b bez ikakve svrhe....osim same voznje. 

 

 A sta si ti mislio da se jos radi u flying simulatoru ? Da imas bombaske napade unutra kao simulaciju jos ili ? Pa normalno da se vozi i vozi i to je bit, neki ce na tome skupit tisuca i tisuca sati a nekom ce dosadit za par minuta...

11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Zasto ne bih prevozio putnike, teret.....hitno sljetanje uz oluju i kisu, gasenje pozara kanaderima, prijevoz padobranaca....ima hrpa toga sto su mogli stavit uz pojedine modele aviona. 

Moj PC  
5 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
MEGATAMA kaže...

Zasto ne bih prevozio putnike, teret.....hitno sljetanje uz oluju i kisu, gasenje pozara kanaderima, prijevoz padobranaca....ima hrpa toga sto su mogli stavit uz pojedine modele aviona. 

 Tako je, po meni tu fali barem jos 60% igre da bi to vrijedilo tih novci

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Dobro da niste napisali da kaj ce il-2 sturmovik-u borbe, dovoljno je samo da letis

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Je sva sreca da je igra vec godinama na trzistu pa da toga ima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Mislim da je MS Flight Simulator serijal na tržištu oko 40 godina i povremeno ga pratim.

Ali mislim da jer ovo prvi put da vidim da netko komentira da mu nedostaje sadržaja.

Ovo je naslov za vrlo mali dio gaming populacije. Ali, ako MS to želi promijeniti, onda će stvarno morati nešto dodati u igri. To bi bilo prvi puta u povijesti serijala. Moja pretpostavka je da je to to, kome se ne sviđa, na žalost mora tražiti nešto drugo.

Vidjeti ćemo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020

Pošto ga guraju i reklamiraju toliko, vjerujem da ce bit i na Xboxu, mislim da bi trebalo ubacit vise sadržaja. Jer velik je potencijal da bude i vise od simulatora.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
D3lBoy kaže...

Pošto ga guraju i reklamiraju toliko, vjerujem da ce bit i na Xboxu, mislim da bi trebalo ubacit vise sadržaja. Jer velik je potencijal da bude i vise od simulatora.

 Ovo je istina, reklame vidim posvuda. Mislim da ne postoji YouTube tech kanal na koji sam pretplaćen a da nije spomenuo FS 2020.

Tko zna, možda si u pravu. Možda stigne kakvo iznenađenje 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
CyberDemonVZ kaže...

Mislim da je MS Flight Simulator serijal na tržištu oko 40 godina i povremeno ga pratim.

Ali mislim da jer ovo prvi put da vidim da netko komentira da mu nedostaje sadržaja.

Ovo je naslov za vrlo mali dio gaming populacije. Ali, ako MS to želi promijeniti, onda će stvarno morati nešto dodati u igri. To bi bilo prvi puta u povijesti serijala. Moja pretpostavka je da je to to, kome se ne sviđa, na žalost mora tražiti nešto drugo.

Vidjeti ćemo.

Igra bi trebala evoluirat od 1982 do 2020,vecina nas ce ju obrisat nakon isprobavanja. 

8 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
hahhaajaads kaže...

Je sva sreca da je igra vec godinama na trzistu pa da toga ima 

 Pa kaj su onda izbacili igru ak nije gotova, naplatili bi a nemaju nist.

 

Kolko ja znam Flight Sim X je ima misije....

 

 

Hype radi grafike i to je to.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 7:30 (Santana).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice