Microsoft Flight Simulator 2020

poruka: 157
|
čitano: 50.587
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Microsoft Flight Simulator 2020

... i sad da se netko pametan sjeti da Bing Earth ima istu grafiku kao u FS, onda bih rekao "goodybe Google Earth"... volio bih da ovo jednom postane stvarnost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Stavio skidat FS za pc da vidim kakav boost je donio dlss

 

edit

ok nista od isprobavanja,stavim skidat na gamepass i pise da mora sklinut pocetnih 1,8gb i vec 2 puta error na 99%

Ajde odj.bi microsoft

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2022 11:46 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
Ako nisi, spoji ga na lan direkt.
11 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
dax-lax kaže...
Ako nisi, spoji ga na lan direkt.

Uspio od treci put,skida se.

13 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Nije tema baš živa ali možda se nađe netko. Ne pitam za sebe ali si mislim da se netko već susreo ovdje s problemom premalo prostora na disku. 

Ima koji način da se community folder izvršava na sva diska? Trenutno 500giga nvme skoro pun a frendu bi bodao onda još teru ali nije mi cilj kompletno sve prenositi s postojećeg , nego samo dio pa nek nastavi akumulaciju na drugom ssd-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Microsoft Flight Simulator 2020
dax-lax kaže...

Nije tema baš živa ali možda se nađe netko. Ne pitam za sebe ali si mislim da se netko već susreo ovdje s problemom premalo prostora na disku. 

Ima koji način da se community folder izvršava na sva diska? Trenutno 500giga nvme skoro pun a frendu bi bodao onda još teru ali nije mi cilj kompletno sve prenositi s postojećeg , nego samo dio pa nek nastavi akumulaciju na drugom ssd-u

instaliraj si https://flightsim.to/file/1572/msfs-addons-linker 

 

napravis svoje foldere na kojem god disku oces i sa ovim programom ih linkas

 

nadi neki video na yt da vidis kako se koristi

 

14 godina
offline
Microsoft Flight Simulator 2020

Ima li tko problema sa rušenjem navedene igre, uglavnom kod pokretanje se odmah sruši nakon animacije sta god probao, grafa je gtx1650 trebala bi raditi, 32gb rama je na kompu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 19:39 (danmega).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice