Metro:Last light

poruka: 1.148
|
čitano: 192.912
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

http://vgm.tv/
Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
offline
Metro:Last light

Metro: Last Light - Footage Commentary

 
1 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1127&game=Metro:%20Last%20Light

Ako su ovo oficijalni zahtjevi (daj Boze da jesu), moja masina ce izvuci HIGH na mojoj rezi koja je do duse mala 1280x1024. Sad sam provjerio na Can I Run It, i ispade na High. Sto se same igre tice, mogu samo reci da sam izbalavio na gameplay-e... Jooooj ona mocvara, pa ono u avionu, pa kako one munje udaraju od ruinirane nekad stambene objekte, pa ona stara/nova cudovista, pa nadogradjivanje oruzija, istrazivanje rusevina u stilu Stalkera i Fallouta, ali naravno u svom smeku. Atmosfera Last Lighta koliko vidim, ima da bude revolucionarna i nesto sto dosad nismo vidjeli.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Mogli biste malo komentarisati na ovu temu... Najatmosfericnija igra u gaming industriji dobija nastavak koji izlazi za mjesec i po, malo paznje, toliko barem zasluzuje. Sta ocekujete? Bolji gameplay, grafiku, razredjeniju pricu, vise otvorenog istrazivanja?... Ja ne mogu iscekati pa zato sjutra krecem u magistriranje starog gradiva iz 2033. Uzgred, ako naidjete na bilo kakav info dajte da citamo.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Vidis nije losa ideja, mogao bi se Metro2033 ponoviti da se gradivo utvrdi :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Slike {#}

 
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light
Comi123 kaže...

Mogli biste malo komentarisati na ovu temu... Najatmosfericnija igra u gaming industriji dobija nastavak koji izlazi za mjesec i po, malo paznje, toliko barem zasluzuje. Sta ocekujete? Bolji gameplay, grafiku, razredjeniju pricu, vise otvorenog istrazivanja?... Ja ne mogu iscekati pa zato sjutra krecem u magistriranje starog gradiva iz 2033. Uzgred, ako naidjete na bilo kakav info dajte da citamo.

  Ja sam remek djelo zvano Metro 2033 prešao barem 3 puta do sada.Što očekujem od nastavka?Pa ništa posebno.Metro 2033 je toliko dobar da bi ja bio prezadovoljan i sa copy/paste igrom,ali prema svemu viđenome Last Light će biti još bolja igra od prvog dijela.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2013 15:43 (NFSPredator0010).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
NFSPredator0010 kaže...

  Ja sam remek djelo zvano Metro 2033 prešao barem 3 puta do sada.Što očekujem od nastavka?Pa ništa posebno.Metro 2033 je toliko dobar da bi ja bio prezadovoljan i sa copy/paste igrom,ali prema svemu viđenome Last Light će biti još bolja igra od prvog dijela.

Ja evo imam instaliran 2033 i sve se kanim da opet krenem (presao sam isto tako nekih 4,5 puta)... Sta ocekivati od Last Light-a?... Pa trebalo bi ocekivati malo istrazivanja na povrsini Moskve (sto mi se cini da su ovog puta stvarno uboli, a pogledajte samo Swamp gameplay). Neka bude malo vise oruzija, sto mi se opet cini da imamo... Last Light ce tehnicki biti bolja igra, to sigurno. Iskreno, ne bih bas volio da se prica vrti oko ljudi: nacisti komunisti, ovo, ono... Prica o susbijanju Dark Ones-a u 2033 je bas lijepo osmisljena, tako da bih slicno volio i ovamo, naravno uz segment koji sam vec pomenuo, a to je istrazivanje, potraga za necim ili nekim... Jedino se bojim da necu osjetiti onu atmosferu sto sam osjetio u 2033. Sve je nekako tuzno, bez nade za oporavak, siromasno, hladno i mracno, ako Last Light misli da uspije ovo mora imati, a ne neki glupi rat pojedinih ljudskih kolonija. Nadam se da bi se vecina slozila oko ovog.

12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Nove slidze!!! {#} Nadam se da nema fake-ova.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2013 15:58 (Comi123).
 
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

najjeftiniji pre-purchase gdje ima ?

Prodajem dijelove vodenog hlađenja...na PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light
Asta kaže...

najjeftiniji pre-purchase gdje ima ?

http://www.g2play.net/store/Metro-Last-Light-Steam-Key.html

 

Neznam dali mozeš naci ispod 300-310kn igdje.

 

Našao ovdje za 250kn : http://elitekeys.com/metro-last-light-steam-cd-key.html?tracking=4e465c1aebcf0

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2013 5:31 (Vixi).
15 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Minimum:

OS: Windows XP (32-Bit only), Vista, 7, or 8

Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)

Memory: 2GB

Hard Disk Space:

Video Card: DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)

DirectX®: 9.0c

Additional: Metro: Last Light utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware.

 

 

Recommended:

OS: Windows 7 or 8

Processor: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU

Memory: 2GB

Hard Disk Space:

Video Card: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above)

DirectX®: 11

Additional: Metro: Last Light utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware.

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
dex3108 kaže...

 

Minimum:

OS: Windows XP (32-Bit only), Vista, 7, or 8

Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)

Memory: 2GB

Hard Disk Space:

Video Card: DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)

DirectX®: 9.0c

Additional: Metro: Last Light utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware.

 

 

Recommended:

OS: Windows 7 or 8

Processor: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU

Memory: 2GB

Hard Disk Space:

Video Card: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above)

DirectX®: 11

Additional: Metro: Last Light utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware.

 

Jesu ovo oficijalni?... I da, ne vidim koje su preporucene ATI/AMD graficke kartice?...

14 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Evo AMD:

Metro: Last Light system requirements (minimum)
• CPU: 2.0 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2
• RAM: 1GB
• Graphics: DirectX 9 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 200-series or AMD Radeon 3000 series cards.
• Operating system: Windows XP SP2
• DirectX compatible audio card
• 7.5 GB of hard disk space

Metro: Last Light system requirements (recommended)
• CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Intel Core i5, AMD Phenom X4
• RAM: 2GB
• Graphics: DirectX 10 or 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
• Operating system: Windows 7
• DirectX compatible audio card
• 7.5 GB of hard disk space

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Po ovim zahtevima, nekako je cudno da trazi samo 2 GB memorije, cak i na preporucenim. Verujem da ce biti optimizovanija od 2033, ali da li toliko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light

Neam pojma ali se nadam :) Uzeo sam sys requirements odavde http://store.steampowered.com/news/?appids=43110

Edit: Evo meni Metro 2033 zauzima svega 104mb što je ono nevjerojatno, postavke su low i mala rezolucija ali isto je fascinantno pošto druge igre, pa čak i one nezahtjevne zauzimaju više ram memorije. A možda je to problem za fluidnost igrice, pošto je ram puno brži od diska. Ne znam, mislim da bi bolje radila da koristi veće zauzeće rama ali, to je samo moja teorija a ja sam poprilični kompjuterski laik

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2013 14:14 (Cevi).
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Par novih/starih sa boljim kvalitetom.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light
nadam se da ce ova igra biti puno bolje optimizirana od 2033. stvarno je zalosno sto ova igra nije malo vise popularnija
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Metro:Last light

Doista ne znam zašto svi kukaju na optimizaciju M 2033.??

 
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
redneck kaže...

Doista ne znam zašto svi kukaju na optimizaciju M 2033.??

Probaj pa ces se sam uvjeriti...

11 godina
protjeran
offline
Re: Metro:Last light
Comi123 kaže...
redneck kaže...

Doista ne znam zašto svi kukaju na optimizaciju M 2033.??

Probaj pa ces se sam uvjeriti...

Odigrao full igru,pa se zato i čudim..Nikad nikakvih problema..

Još da kažem da sam ga na lapu igrao

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 20:52 (redneck).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
aswada kaže...
nadam se da ce ova igra biti puno bolje optimizirana od 2033. stvarno je zalosno sto ova igra nije malo vise popularnija

Iz tvojih u Bozija. A rekli su da ce Metro: Last Light bolje raditi od Metro-a 2033 na istoj konfiguraciji. Sto se popularnosti tice, nije BF3, COD, Crysis nista savrseniji sa tehnicke strane, naprotiv.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
redneck kaže...

Odigrao full igru,pa se zato i čudim..Nikad nikakvih problema..

Još da kažem da sam ga na lapu igrao

Mora da je lap neka dobra masina, inace na visokim rezolucijama (a i na onim manjim) sa ukljucenim AA, AF, DX11 i svi efekti na Very High davi i najace graficke procesore i guta nenormalne kolicine memorije pa se preporucuje i do 8 GB rama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light
Comi123 kaže...
aswada kaže...
nadam se da ce ova igra biti puno bolje optimizirana od 2033. stvarno je zalosno sto ova igra nije malo vise popularnija

Iz tvojih u Bozija. A rekli su da ce Metro: Last Light bolje raditi od Metro-a 2033 na istoj konfiguraciji. Sto se popularnosti tice, nije BF3, COD, Crysis nista savrseniji sa tehnicke strane, naprotiv.

meni je ovakve igre puno zabavnije igrat nego stalno ponavljani COD, sad je vec i crysis poceo sa istim sranjem ko COD. BF3 je bio okej al kolko vidim vec izlazi BF4 koji ce nastavit putem COD-a

11 godina
protjeran
offline
Re: Metro:Last light
Comi123 kaže...
redneck kaže...

Odigrao full igru,pa se zato i čudim..Nikad nikakvih problema..

Još da kažem da sam ga na lapu igrao

Mora da je lap neka dobra masina, inace na visokim rezolucijama (a i na onim manjim) sa ukljucenim AA, AF, DX11 i svi efekti na Very High davi i najace graficke procesore i guta nenormalne kolicine memorije pa se preporucuje i do 8 GB rama.

ehhh da..{#}..Ali ću to pripisati Ruskoj školi programiranja,slično kao i kod Stalkera,Cryostasis-a i sličnih..pa im neću zamjeriti{#}..Kako vrijem bude odmicalo,bit će sve bolji..

15 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Samo ne bih volio da u Last Lightu bude previse ljudi...U 2033 su mi idealni bili oni prelazi iz stanica gdje ima ljudi, osjeca se zajednistvo nekakvo, sigurnost (koliko toliko) u one mracne tunele i neizvjesnost..

Sto sam dosad vidio po trailerima LL ima vise ljudi..

Google Search Is Your Friend
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Metro:Last light

Jednu bitnu stvar neki zaboravljaju,a to je atmosferičnost,koju Ruska škola programiranja savršeno radi..

 

Mislim na atmosferalije,poput hiper realnog neba,voluminoznih oblaka,kiše,vjetra,smjene vremenskih uvjeta,koloriti,doslovno,kao da gledaš kroz prozor..

 

Sve je to razlog,zašto su ruske igre "neoptimizirane"..u stvari,koliko vizualno savršen osjećaj daju,nije niti čudo da malo više nagaze komp i njegove komponente..

 

Malo pročistiti kod i sve bude fajn.. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 20:24 (redneck).
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Metro:Last light
redneck kaže...
Mislim na atmosferalije,poput hiper realnog neba,voluminoznih oblaka,kiše,vjetra,smjene vremenskih uvjeta,koloriti,doslovno,kao da gledaš kroz prozor..

 

Ako si na umu od tih igara imao i Stalkera, napominjem da je tim (bio) iz Ukrajine. Nevažan detalj, al eto :)

Ubi bene, ibi patria.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice