Mechwarrior Online

poruka: 26
|
čitano: 4.943
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mechwarrior Online

Napokon nam dolazi novi Mechwarrior, ali  u drugom ruhu. Igra ce biti bazirana na F2p modelu  koji ce biti veoma slican modelu koji popularna Moba igra LoL koristi ( Pravim parama  se uglavnom  placaju skinovi tj. kozmeticki detalji, a sve ostalo se moze normalnim igranjem otkljucat ) i bit ce bazirana na cry enginu 3.

Evo jednog pc gamer previewa http://www.pcgamer.com/previews/mechwarrior-online-preview/

Shazbot !
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 23:08 (hari85).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

Se registrirao tko za betu? Meni je status pending. Pa nisam valjda jedini koji jedva ceka opet sjest u BattleMecha?

I live! Again!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

Danas dobio pristup beti...što reći odlicna igra se izgleda radi.Onaj ko je volio igrat mechwarriore dosad volit ce i ovu najnoviju verziju online

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

Mučko đubre, meni je još pending {#}

 

Jedva cekam

I live! Again!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mechwarrior Online

ja čekam beta invite .. i ništa još

 

na njihovoj stranici sam rezervirao ime valjda čim su stranice podigli :)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
15 godina
offline
Mechwarrior Online

Danas dobio betu {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mechwarrior Online
Evo i mene zabiljezili za betu. Bas me zanima kako to sve izgleda
Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
12 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

Evo i meni dosla, idem ga stavit skidat

Shhhh!! My common sense is tingling!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

River City Reveal


Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2012 12:09 (Square Enix).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

Igrao sam malo, nije lose. Dosta timski orjentirano. Ako je tko zainteresiran mozemo se tu dogovorit.

Shhhh!! My common sense is tingling!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mechwarrior Online

Ja cu moci tek tjekom tjedna, jos uzivam u zadnjim danima godisnjeg.

 

EDIT: baš isprobao nekoliko partija MWO:

Opći dojam mi je da je zgodno napravljen, malo iritantno što moraš potrošiti malo vremena na početku da složiš weapon grupe kako bi htio da pucaju. Mislm da za sada ne možeš birati prijatelja da s njim zaigraš, već ideš na neki random matchmake.

Također, kao trial (čisti beta) user bez onog founders paketa koji plaćaš nisam skužio način da sam kreiraš nekog mecha već samo da izabereš onaj predefinirani trial mech.

Također nisam skužio kako se dobiva XP za otključavanje drugih stvari, dok dobivam nekakav C-bill koji neznam gdje potrošiti.

 

Naravno, nisu implementirali ingame voice već se nudi neki njihov TS server koji nisam isprobavao.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 0:12 (Zura).
16 godina
offline
Re: Mechwarrior Online
Skidam betu i od subote mogu igrat.
16 godina
protjeran
offline
Mechwarrior Online

skinuo i instalirao danas. večeras ću malo zaigrati da vidim.

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mechwarrior Online

Meni su prvo poslali mail da sam primljen u betu... nakon toga dobijem mail da su mi zabunom poslali mail da sam primljen... al za ispriku me svejedno primaju u betu. Jel još netko imao taj slučaj? :-)

FLes#2427
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mechwarrior Online

ne, ali su mi bas poslali mejl da sam primljen u betu i da su primjetili da se nisam nikad logirao.. što je čudno jer sam ga igrao dva-tri dana za redom.

 

:) nešto im se zbrljalo :)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
16 godina
offline
Re: Mechwarrior Online
FLes kaže...

Meni su prvo poslali mail da sam primljen u betu... nakon toga dobijem mail da su mi zabunom poslali mail da sam primljen... al za ispriku me svejedno primaju u betu. Jel još netko imao taj slučaj? :-)

Kod mene ista prica. Dobil poziv pa se ispricavaju da su me zabunom pozvali ali ako za ispriku jer su me zabuno pozvali salju poziv.

16 godina
protjeran
offline
Re: Mechwarrior Online
NEW_MAN kaže...
FLes kaže...

Meni su prvo poslali mail da sam primljen u betu... nakon toga dobijem mail da su mi zabunom poslali mail da sam primljen... al za ispriku me svejedno primaju u betu. Jel još netko imao taj slučaj? :-)

Kod mene ista prica. Dobil poziv pa se ispricavaju da su me zabunom pozvali ali ako za ispriku jer su me zabuno pozvali salju poziv.

ista stvar, poziv za betu da se registriram (nisam odmah), pa isprika da je došlo do zabune u pilotiranju, pa još jedna isprika da sam primljen

''how yes no''
16 godina
offline
Mechwarrior Online

Šteta bandwita/vremena koji sam potrošio na skidanje 23 patcha, tj. full igre. I to iz drugog pokušaja, jer je kod prvog puklo na 15 patchu. Lagg, neoptimizirani engine, sučelje iz pakla i random rušenje/zamrzavanje igre. Sve to uz samo 2000 igrača online.

 

Uz to igra će izgleda bit pay to win smeće i zato ide u gdje joj je i mjesto ... recyle bin.

 

BTW već druga beta koja me razočarala u zadnje vrijeme. Ali ipak manje od World of Warplanes za koju očekivao punooooo, a dobio {#}.

 

A sve mi se čini da i treća neće bit neka sreća ... skidam Heroes and Generals {#}

 

 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mechwarrior Online
memulica kaže...

Lagg, neoptimizirani engine, sučelje iz pakla i random rušenje/zamrzavanje igre. Sve to uz samo 2000 igrača online.

 

Uz to igra će izgleda bit pay to win smeće i zato ide u gdje joj je i mjesto ... recyle bin.

 

Po tvom postu se vidi da očito neznaš da je igra tek u beti? Zatvorenoj beti? Il znaš, al neznaš kaj to znači? Anyway...

 

I obrazloži molim te, po čemu je to igra pay to win? Da se nasmijem.

 

 

Što se mog iskustva tiče... nisam ništa očekivao od igre... prijavio sam se za betu i ubrzo dobio poziv... igra se normalno skinula i zakrpala. I... ne sjećam se kad sam se toliko zabavljao! Pogotovo od kad igram sa ekipom na MWO Teamspeak-u. Odlično.

16 godina
offline
Mechwarrior Online

Od jučer je igra u otvorenoj beti... Baš skidam jer mi djeluje zabavna.....

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Mechwarrior Online

Igra je u open beti, zašto nitko ne igra?  Ja igram par dana i mogu rec da je predobro grafika je naravno bolja od bilokoje f2p igre. Mehaniku igre još nisam skroz pohvatao ali kolko mi se cini nije popuno pay to win jer se vecina stvari moze kupit (osim nekih novih mechova) sa ingame valutom.

 

Jedini problem po meni je što random ekipa nema šanse protiv premade likova koji imaju 10x vrjednije mechove od ovih trail pa tako ja koji igram sam imam u 10 rundi 2 pobjede ako se skrumpiram, dok nas ostale partije totalno pregaze...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mechwarrior Online

malko sam igrao u zatvorenoj beti, ugl nisam baš uspjevao razbit nekoga. 1 na 1 bi moj jadni trial mech spušio svjetski. A u većem okršaju netko bi već dokrajčio ono što bih ja pucao, tako da ni bodovi nisu baš nešto išli.

Također mi je smetalo što u startu ne možeš customizirati trial mecha (barem mu pucaljke mijenjati ili štogod) već si valjda vezan do tko zna kad. Ugl. nisam davno upalio MWO, zabavljam se sa drugim stvarima.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
15 godina
neaktivan
offline
Mechwarrior Online

još uvijek ne kužim kako dobit XP.

Odigrao 5-6 mečeva, nešto dobio nešto izgubio. Uredno mi na kraju piše koliko sam C-bila i XP dobio .. ali u pilot labu piše 0 XP

Jel nešto ne radim kako treba ili što.

 

To me frustriralo i dok je još bila zatvorena beta. I naravno, što za custom mech trebaš izdvojiti MC, koje naravno nemam.

EDIT: skužio sam konačno. Prosvjetlilo me dok sam valjda buljio u mech lab. XP zarađuješ samo za pojedini mech kojeg voziš. Jedini način da si kreneš nadograđivati je prvo da kupiš neki non-trial mech, a to se može sa C-bill ili MC. {#}

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend ----- | -----
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2012 1:43 (Zura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mechwarrior Online

Igra je dosta dobra.

 

Ja sam radio na MWLL davno i vidi se da su skroz ripali MWLL... Iskoristili priliku i eliminirali konkurenciju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 23:10 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mechwarrior Online

Igra li ko ovo? Valja li?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mechwarrior Online
AFARON kaže...

Igra li ko ovo? Valja li?

Igram ja. Meni je super. Pitaj ako te sta zanima....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice