Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.235.475
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
car kaže...

evo tu možete vidjet više informacija o mafiji 2 

 

link

lol. Njihova sluzbena stranica koji nadjes ako samo na google upisete Mafia 2.

16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Wow, objekti će fakat biti podložni svakakvom razaranju. Meci okrhuju zidove, sve izgleda puno prirodnije, texture su izvrsne. U jednoj sceni se vidi kako se lampa njiše pa se njiše i svjetlo na podu. Kad lik uzima oružje s poda stvarno ga uzima, a ne da nestaje. Na nekim autima je neotopljeni snijeg. Neki ljudi hodaju s kišobranima. Oči se pomiču prirodnije.

 

Vožnja autom mi se čini drugačija od Godfathera, u Godfatheru se je moglo u zavoj ulaziti punom brzinom i auto bi uvijek kontrolirano proklizao i bilo je stvarno lagano voziti. Ovdje treba kočiti prije skretanja i čini mi se da su auti tromiji od GF-a.

 

Jedva čekam, samo što nema teorije da s ovakvim kompom pokrenem tu igru, eventualno na low i 800x600.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Kupi hladnjak, clockni na 2,4 GHz, kupi HD4850 i ici ce bez problemaSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

kad ce ova igra vec jednom izaci? po trailerima izgleda bolje (ili barem jednako) od GTA 4.

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

wooow, moram prestat gledat Mafia II trailere kad god netko stavi, pocnu mi sline curit pa moram tipkovnicu brisat.

Izgleda predobro, grad izgleda živo, nisu svi auti čisti, ima snijega na njima i neki ljudi nose kišobrane kao što je netko već napiso.A ako pozorno gledate video, na početku dok se voze sa desne strane se vidi da je policija nekog zaustavila i pišu mu kaznu.Predobro, da ne ganjaju samo nas heh Grafika odlična, priča će bit odlična, gameplay odličan, ma super, ko i prva mafija.Još da bude optimizirano da mogu uživat u svim blagodatima grafike i neću se micat od Mafie par mjeseci.

potpisujem se
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Predobar je trailer samo da ovoga puta opet nepromjene datum izlaska, neka ostane pocetak 2010 ;)

 

Grafika fenomenalna sve bit ce istrazivanja po gradu

NLO - neidentificirani leteći objekt
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Po ovom traileru svijet izgleda kao stvarni.U njemu su razbacani komadići smeća,papirići itd.A svida mi se sto izgledaju realisticno(face dobro izgledaju) i npr.covjek brise snijeg sa auta,jedan do njega cisti plocnik,treci nosi kisobran itd.uistinu ovo ce biti igra epskih razmjera.

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mafia 2?

Evo upravo sam pogledao sve trailere koje sam mogao naci.I igra se cini zakon,

jedino sto me smeta je hodanje lika nekako previse ispravljen i mlatara rukama

kao da mi je netko prdnuo pored,onda nema krvi kada razletis lika i kada ubijes lika

oruzije ispadne kao da je izaslo iz lika i onako ravno oruzije stoji na podu.Ali ako bi

sada davao ocijenu bila bi 18 od 20.Barem meni.

born to be gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
brhgzugfewu kaže...

Evo upravo sam pogledao sve trailere koje sam mogao naci.I igra se cini zakon,

jedino sto me smeta je hodanje lika nekako previse ispravljen i mlatara rukama

kao da mi je netko prdnuo pored,onda nema krvi kada razletis lika i kada ubijes lika

oruzije ispadne kao da je izaslo iz lika i onako ravno oruzije stoji na podu.Ali ako bi

sada davao ocijenu bila bi 18 od 20.Barem meni.

slazem se.glavni lik previse mlatara,kako kazes,rukama.pa kaj je on normalan?pa nekog ce tim hodom lupit sakom po nosu slucajno pa ce nas bezveze lovit policija loooool

samo da to isprave i igra bez problema parira GTA 4

Batman je zakon!
15 godina
protjeran
offline
Mafia 2?

A dobro ipak je igra pomaknuta za 2010-u.Mislim da ce te sitnice ispraviti

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Igra se razvija 10 godina i da ostanu te banalne greske... Sumnjam da ih nece ispraviti. Igrao sam Mafiju original, igram je i danas, igra i pol, sto drugo reci. Optimizirana s izvrsnom grafikom (nadogradnja na 1.3 je sve sredila). Od drugog dijela ne ocekujem nista manje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Pa ne maše previše, isto tako je hodao Tommy iz prvog djela ili barem slično. Sve je doro ne padaju oruzja ravo to ona sačmarica što je pala ne znači da sva tako padaju.

I igra nije izašla prije 10godina nego 7, mislim da je 2002 ili 2003.

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...

Pa ne maše previše, isto tako je hodao Tommy iz prvog djela ili barem slično. Sve je doro ne padaju oruzja ravo to ona sačmarica što je pala ne znači da sva tako padaju.

I igra nije izašla prije 10godina nego 7, mislim da je 2002 ili 2003.

Ma, znam, nego to sam otprilike rekao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

lol ja sam igro na pentium 2 xeonu 400mhz 1mb cache....

[url=http://"http://www.mybannermaker.com/link.php?nurl=http%3A%2F%2Fbelisce-gaming.ucoz.com%2F"][img width=400 height=49]http://img3.imageshack.us/img3/8711/mybanner4a32b4bfe5e10.png[/img][
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
lovac82 kaže...

ja samo mogu reći jedno... Mafia - The City of Lost Heaven "LEGENDA OD IGRE"

 

odlična igra je bila kad je izašla i dan danas mi je dobra što se tiče priče i igrivosti...

grafika je bila dosta dobra u to vrijeme kad je izašla, prešao sam igru negdje 3-4 puta

malo je previše realno napravljena:

imaš benzinske crpke i moraš točiti gorivo, kad ulaziš u auto moraš prvo paliti motor pa tek onda brzina itd --- nije kao GTA, također u auto imaš kilometražu, kad skrećeš pale ze žmigavci itd itd......... ima još puno stvari samo se ne mogu sad sjetiti svih

 

u svakom slučaju u svoje vrijeme je bila bolja od GTA 3 bar po meni

i što reći za kraj... jako iščekujem tu igru za PC... jao da bar bude priča dobra kao prvi nastavak s naravno boljom grafikom

 

EDIT:

da nadodam... kad se voziš brzo s autom i zabiješ se u banderu ili što već čovjek izgubi svoje zdravlje, možeš i pucati kad voziš auto

 

neka samo netko kaže da je igra shit... e taj nezna što je prava igra, u svoje vrijeme je bila stvarno preje.....

 

 

 

Da ta mene je mafia bila najbolja i ostala , igram je od 2004 pa i dan danas ponekad pokrenem i vozam se gradom

savjetujem ako imate volan da probate sa ovom igricu , simulacije voznje je za cistu 10

 

a najvise me fasciniralo to kad sam parkirao taxi , i vozao se okolo , i kad sam dosao na to mjesto , taxi je stajao tu i cekao me :D

 

dok na gta okrenes se i nema ga :(

15 godina
offline
Mafia 2?

Evo i novih videa: 1.dio

                             2.dio

Po videima izgleda ko igra nad igrama.

 

I tema gdje se povremeno raspravljao igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

mafiu 1 nisam igrao no ova mi se cini odlicna i planiram je uzetOsmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2?

Ajde da malo oživim temu jer se datum izlaska(koji je još nepoznat ako se ne varam) bliži. Koliko vas ima namjeru kupiti mafiju na ovaj ili onaj način?

Ja se osobno još mislim ,volio bih imati original ove igrice budući da sam proveo sate i sate uz prvi dio ove prekrasne igirce.

BOG I HRVATI
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

evo minimalna konfiguracija

Windows XP Service Pack 3
Intel P4 2.8GHz or AMD Atholn XP 3200+
1GB RAM
AGP 8X 256MB Nvidia 6800 or ATI X1600 or better Graphic Card (Shader Model 3 supported )
10GB Hard Disk Space

Recommended system requirements

Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista Service Pack 1 or Windows 7
Intel Core 2 Duo 2.4GHz or AMD Atholn 64 X2 Dual core 5000+
1.5GB RAM (For Vista and 7 2GB)
PCI-E 16X 256MB Nvidia 8600 or ATI HD 2600 or better VGA (DirectX 10)
10GB Hard Disk Space

 

link

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Mafia 2?

Predobro zvuči da bi bilo istinito. Ako je slučajno istinito, onda ću igrati sve na high sa 8800GTS 640Mb

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Petar kaže...

Predobro zvuči da bi bilo istinito. Ako je slučajno istinito, onda ću igrati sve na high sa 8800GTS 640Mb

valjda

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Petar kaže...

Predobro zvuči da bi bilo istinito. Ako je slučajno istinito, onda ću igrati sve na high sa 8800GTS 640Mb

Tako sam ja i mislio za gta4 pa na vraga kaj napravi.

15 godina
offline
RE: Mafia 2?
RPG vs TENK kaže...

evo minimalna konfiguracija

Windows XP Service Pack 3
Intel P4 2.8GHz or AMD Atholn XP 3200+
1GB RAM
AGP 8X 256MB Nvidia 6800 or ATI X1600 or better Graphic Card (Shader Model 3 supported )
10GB Hard Disk Space

Recommended system requirements

Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista Service Pack 1 or Windows 7
Intel Core 2 Duo 2.4GHz or AMD Atholn 64 X2 Dual core 5000+
1.5GB RAM (For Vista and 7 2GB)
PCI-E 16X 256MB Nvidia 8600 or ATI HD 2600 or better VGA (DirectX 10)
10GB Hard Disk Space

 

link

Ovo predobro izgleda SmijehAko ovako bude sve na ultra high vrtimNamigiva

Luckyluke!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
zero cool kaže...

Ajde da malo oživim temu jer se datum izlaska(koji je još nepoznat ako se ne varam) bliži. Koliko vas ima namjeru kupiti mafiju na ovaj ili onaj način?

Ja se osobno još mislim ,volio bih imati original ove igrice budući da sam proveo sate i sate uz prvi dio ove prekrasne igirce.

I ja takodje. Ali nije mi htjlea raditi na XP sp3 dok je na sp2 radila. I sad na win 7 takodje nece da radi :(

14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Ovo će mi ići ko podmazano na kompu. Jedva čekam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2?

Sve ide na high, ako stvarno bude ovoliko zahtjevna i ako bude dobra ko prvi dio ne gine joj naslov godine. 2k zna što radi.Cool

BOG I HRVATI
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Ček nije valjda da skoro mogu recomanded?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

igra je predobro optimizirana

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mafia 2?
xxxxx kaže...

Ček nije valjda da skoro mogu recomanded?

Pa da, jedino bi ti možda proc. mogao štektati, ali vrlo vjerojatno neće.

BOG I HRVATI
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

ovi zahtjevi se cine predobro, samo je pitanje hoce li to tako i u stvarnosti biti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice