Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.246.653
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

a vidjet cemo imam velika ocekivanja od 2ice posto je 1ica bila mrak (imam i sad frenda koji ima instaliranu igricu i nije je uspio proci :S) nadam se da ce biti barem ko 1ica ako ne i bolja a sta se tice GTA mogu reci da je solidna igrica (Unaravno ako imate pun q vremena...)

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

sjecam se da dok sam dobio igru nisam mogao spavati,najvise mi se nekak dopao onaj speed limiter,onda dok se murja uhvati pa platis kaznu,misije,prica su bile nesto sto niti jedna igra dan danas nema,zatim dok si dobio neku misiju si isao k onome gore po puske i oruzje,grafika je bila super takoder.

 

igra je bila presavrsena za ono vrijeme i kazem jos jednom da se danas 95% igara mogu sakriti kraj takve price,misija,one povezanosti,nacin obavljanja misija,igra nikad nije bila monotona uvijek se nesto dogadalo i prica je bila napeta.

 

i jos nesto.Prestao sam ocekivati nesto puno od danasnjim i nadolazecih igara jer niti jedna ne ispuni moja iscekivanja pa tako necu ni od mafije previse ocekivati da nebudem razocaran i mislim da mafia 2 nece imati takavu karmu,postovanje kao sto je imala mafia 1 u njeno vrijeme jer vidim da je danas veliki problem u novcu i vaznije je da se uzmu cim vise para,a ne da igra vrijedi ista

"nečije mišljenje se ne smije shvaćati kritikom"
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2010 16:59 (luka_cro).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

Koliko si ti imao godina kad je mafia izasla?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

gta iv bila bi dobra igra da je bolje optimiziraju jer ovo stvarno prelazi neke granice...

Dompa
15 godina
offline
RE: Mafia 2?

Ja sam neki dan po prvi put instalirao jedinicu na komp i sad prelazim, oduševljen sam igrom..

 

Ne mogu vjerovat da sam ju sve ove godine ignorirao, treba me prebit..

 

Jedva čekam drugi dio, gameplay trailer izgleda perverzno dobro.. samo da ne bude zahtjevna igra.

Plod nepouzdanosti kontracepcije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
logic kaže...

Koliko si ti imao godina kad je mafia izasla?

ja?neznam,bio sam mali,a i nisam odma zaigrao,mozda sam tek zaigrao nakon god-dva jer onda bas i nije bilo piraterije ko sad i nije bilo torenta,tj.ja nisam znao onda ni za internet

nečije mišljenje se ne smije odmah shvaćati kritikom!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Koji je ono datum izlaska Mafie 2?

Dali netko zna dali ima kakvih najava za novi The Godfather posto mi je igra odlicna.....
http://www.speedtest.net/result/708892644.png
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Mafia II

May-July 2010

Battlefield: Bad Company 2
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
zero cool kaže...

 

Izlazak nam se bliži, pa da malo osvježim temu, dakle, momci iz 2K Gamesa su nas malo, ali ne puno povlačili za nos proteklih mjeseci, dakle prva izjava je bila da će biti spremna za božićne praznike, dakle prije kojih mjesec dana, onda iduća početkom 4 mjeseca(krajem trećeg) te sada se javljaju nove informacije da ništa od voljene nam igra prije počekta 5 mjeseca, videa po youtube-u ima nekoliko kao što je demo

sa E3-a, ostale je isto lako naći, na službenoj stranici nije da nas baš obasipaju informacijama što je u neku ruku i dobra stvar jer može značiti da su prionuli duboko u posao, koliko sam je osobno vidio, neki podaci se tamo nisu mjenjali skoro pola godine, a što se tiče minimalnih zahtjeva, recimo to ovako ako ste mogli vrtit GTA 4, moći ćete i Mafiu 2, dečki iz 2K su rekli da nam neće biti potrebna zvjer od računala, a internet ko i uvijek vrvi svakakvim podacima o minimalnim zahtjevima  A B(ovi ni ne znaju ništa) C(poveznica na službeni forum gdje ljudi zamišljaju koje bi oni zahtjeve za Mafiu2).

A sada se sjetimo zahtjeva za dobro nam poznatu jedinicu

System:
PIII 700 or equivalent
RAM:
128 MB
Hard Drive Space:
1800 MB
Video Memory:
32 MB
DirectX 8.1 Supported VGA

 

@cerina15

Q
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
win32 kaže...
Koji je ono datum izlaska Mafie 2?

Dali netko zna dali ima kakvih najava za novi The Godfather posto mi je igra odlicna.....

Mislim da godfather neće više izlazit (bila je vjest o toj mogućnosti na gamesmasteru) zbog loše zarade, šteta igra je odlična.

 

Nadam se da će mafia 2 biti dobra, jedinica je bila savršena.

15 godina
offline
Mafia 2?

Ovdje kaže UK 31.3.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...

Ovdje kaže UK 31.3.

Ništa promjenili su i na ovoj stranici, izgleda da ipek izlazi svibnju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
zero cool kaže...

Igrao sam i Mafiu 1 i GTA 4, moje je mišljenje da je Mafia bolja, a BORG imaš pravo, GTA su usr** bugovi, a prema svim videima koji su na nam dostupni Mafia2 bi trebala daleko nadmašiti GTA 4

a da vi svi probate igrat The Godfather 2: The Game pa cete vidjeti...

 

ona i gta4 su mi podjednako dobre, dok mafia 1 nije bas nesto, al vjerujem da ce 2 bit bolja...a dotad...GTA IV i The Godfather 2

...it's only business...
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
themain.x kaže...
zero cool kaže...

Igrao sam i Mafiu 1 i GTA 4, moje je mišljenje da je Mafia bolja, a BORG imaš pravo, GTA su usr** bugovi, a prema svim videima koji su na nam dostupni Mafia2 bi trebala daleko nadmašiti GTA 4

a da vi svi probate igrat The Godfather 2: The Game pa cete vidjeti...

 

ona i gta4 su mi podjednako dobre, dok mafia 1 nije bas nesto, al vjerujem da ce 2 bit bolja...a dotad...GTA IV i The Godfather 2

Možeš mi reči kad si igrao mafiu 1, mislim koje godine? Jer ako si ju igrao tamo negdje 2002 ili 2003 kad je izašla onda moraš znati da je igra bila gotovo savršena, pri vrhuncu sa grafikom, pa pojela je gta3.

Meni onih godina niti jedna igra nije mogla parirati mafiji 1.

 

btw, rijetko koga vidim da hvali godfather igru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 11:07 (Jack Sparrow).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
themain.x kaže...
zero cool kaže...

Igrao sam i Mafiu 1 i GTA 4, moje je mišljenje da je Mafia bolja, a BORG imaš pravo, GTA su usr** bugovi, a prema svim videima koji su na nam dostupni Mafia2 bi trebala daleko nadmašiti GTA 4

a da vi svi probate igrat The Godfather 2: The Game pa cete vidjeti...

 

ona i gta4 su mi podjednako dobre, dok mafia 1 nije bas nesto, al vjerujem da ce 2 bit bolja...a dotad...GTA IV i The Godfather 2

Meni su i GTA 4 i  Mafia bolji od Godfathera, ta mi je igra nekako sterilna, drugi dio donekle popravlja nedostatke no ipak nije to to, podsjeća me na Saints Row 2, a ne na mafia igru.

"The harder the battle the sweet of jah victory."
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...
themain.x kaže...
zero cool kaže...

Igrao sam i Mafiu 1 i GTA 4, moje je mišljenje da je Mafia bolja, a BORG imaš pravo, GTA su usr** bugovi, a prema svim videima koji su na nam dostupni Mafia2 bi trebala daleko nadmašiti GTA 4

a da vi svi probate igrat The Godfather 2: The Game pa cete vidjeti...

 

ona i gta4 su mi podjednako dobre, dok mafia 1 nije bas nesto, al vjerujem da ce 2 bit bolja...a dotad...GTA IV i The Godfather 2

Možeš mi reči kad si igrao mafiu 1, mislim koje godine? Jer ako si ju igrao tamo negdje 2002 ili 2003 kad je izašla onda moraš znati da je igra bila gotovo savršena, pri vrhuncu sa grafikom, pa pojela je gta3.

Meni onih godina niti jedna igra nije mogla parirati mafiji 1.

 

btw, rijetko koga vidim da hvali godfather igru.

pa evo...ja ju hvalim..igra mi je super...

...it's only business...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...
themain.x kaže...
zero cool kaže...

Igrao sam i Mafiu 1 i GTA 4, moje je mišljenje da je Mafia bolja, a BORG imaš pravo, GTA su usr** bugovi, a prema svim videima koji su na nam dostupni Mafia2 bi trebala daleko nadmašiti GTA 4

a da vi svi probate igrat The Godfather 2: The Game pa cete vidjeti...

 

ona i gta4 su mi podjednako dobre, dok mafia 1 nije bas nesto, al vjerujem da ce 2 bit bolja...a dotad...GTA IV i The Godfather 2

Možeš mi reči kad si igrao mafiu 1, mislim koje godine? Jer ako si ju igrao tamo negdje 2002 ili 2003 kad je izašla onda moraš znati da je igra bila gotovo savršena, pri vrhuncu sa grafikom, pa pojela je gta3.

Meni onih godina niti jedna igra nije mogla parirati mafiji 1.

 

btw, rijetko koga vidim da hvali godfather igru.

Da, igrao sam je 2003 i bolja mi je od GTA 4, svako malo je instaliram i prijeđem...

Q
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

cek vi usporedujete mafiu 1 i gta 4?lool

pa mafia je izasla 6god prije gta4.

mafia1 je onda pobjednik samim time jer je "starija" puno.

 

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
luka_cro kaže...

cek vi usporedujete mafiu 1 i gta 4?lool

pa mafia je izasla 6god prije gta4.

mafia1 je onda pobjednik samim time jer je "starija" puno.

 

Pa zato sam ja napisao da je pojela gta3 a ne 4 jer su te dvije igre izašle u isto vrijeme.

16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Ponovno ću reći da je moje mišljenje da je mafia bolja od gta(manje bugova, bolja priča, odlični likovi, auti, to je dosta)

Q
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Mafia 1 se može uspoređivati sa GTA Vice City.

Zato što su vremenski tu negdi a nikako sa GTA 4.

A kad bi tako uspoređivali onda je po meni Gta definitivno pobjenik.

 

BMW
 
2 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Sjećam se ja dobro vremena kad je GTA 3 izašla. Prije 9 godina to je bilo nešto sasvim novo u gamerskom svijetu. Jednostavno predobro!!

Mafia je izašla godinu dana poslije. Stvarno savršena za ono vrijeme u kojem je napravljena.

GTA Vice City (kao nastavak od GTA 3) izašao je godinu dana poslije Mafije.

GTA i Mafia su veoma različite igre. Najviše po tome što što je GTA smješten u okruženje modernog doba, a radnja Mafije je u 30-im godinama 20.st.

Dakle GTA se svodi na dinamični i eksplozivni gameplay, a Mafia ide puno polaganije i smirenije... stoga mi je glupo uspoređivati te 2 igrice koja je bolja. Obadvije su najbolje.

 

E sad kad bi se trebalo uspoređivati... GTA se može uspoređivati sa npr. Driv3r, Saints Row, Gun, Total Overdose, Manhattan Chase...

=> i od ponuđenih meni je osobno GTA (3, Vice City, San Andreas) najbolja... dok mi se GTA IV nimalo ne dopada... jednostavno nema onu klasičnu GTA dinamičnost koja je postojala sve od prvog nastavka. Ta dinamičnost i igrivost je nestala u GTA IV...

 

dok bi se Mafia mogla uspoređivati sa npr. Godfather serijalom...

=> naravno Mafia mi je puno bolja. I što se tiče igrivosti, i priče, pa čak i grafike iako je puno starija od godfathera...

 

U žanr sličan svima gore navedenim igrama bi recimo išle i ove igre: Boiling Point, Mercenaries 2, Just Cause; ali nijednu od ovih ne bih mogao usporediti ni s GTA ni s Mafijom. Jednostavno imaju drugačiji štih.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Mogu se uspoređivati nema veze što je jedna u starom dobu, a druga sadašnjost jer oba dvije su sandbox igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

istina... obadvije su sandbox ali je bezveze uspoređivati ih... isto ko što je bezveze uspoređivati simulaciju utrke i arkadnu utrku... npr. Race Driver GRID i Burnout Paradise... obadvije su utrke ali nisu za usporedbu...

 

EDIT: a nije samo riječ u vremenu u kojem se odvija Mafia i GTA, riječ je o načinu igranja...

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 19:30 (Zois).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Zois kaže...

istina... obadvije su sandbox ali je bezveze uspoređivati ih... isto ko što je bezveze uspoređivati simulaciju utrke i arkadnu utrku... npr. Race Driver GRID i Burnout Paradise... obadvije su utrke ali nisu za usporedbu...

Ne opet nije isto, oba dvije su arkade.

Nemogu se uspoređivati arkada i simulacija, ali ovdje su oba dvije arkade i mogu se uspoređivati.

Meni je mafia bolja od gta3 i vice city, dok je san andreas za trunku bolji a da ne govorim za gta 4, ali samo što su gta 4 i san andreas izašli dosta poslje mafie pa je tu glupo uspoređivati.

Znači valja uspoređivati igre koje su izašle tu negdje iste godine, a ne sad 2-3 ili više godina poslje.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
cappy kaže...

Mafia 1 se može uspoređivati sa GTA Vice City.

Zato što su vremenski tu negdi a nikako sa GTA 4.

A kad bi tako uspoređivali onda je po meni Gta definitivno pobjenik.

 

Dobor ako se baš neslažete s ovom teorijom malo ćemo je pojesnit.

Uzmete dva auta za usporedbu Honda Civic iz 93 i Mercedesa C klasu iz 09 i kažete da vam je Mercedes bolji zato sto ima dvozonsku klimu ili tempomat.

A to dvoje je neuspredivo,a i nikad niko nije tako ni uspoređiva, a ista stvar vrijedi i za igre.

 

 

BMW
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

slažem se s tobom cappy.

obadvije su sandbox igre, ali to ne znači da su za usporedbu.

inače... Simsi, Rome: Total War, Oblivion su također sandbox igre pa nemaju veze jedna s drugom i nemogu se uspoređivat

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

slažem se s tobom cappy.

 

EDIT:

@Jack Sparrow: obadvije su sandbox igre, ali to ne znači da su za usporedbu.

inače... Simsi, Rome: Total War, Oblivion su također sandbox igre pa nemaju veze jedna s drugom i nemogu se uspoređivat

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Zois kaže...

slažem se s tobom cappy.

obadvije su sandbox igre, ali to ne znači da su za usporedbu.

inače... Simsi, Rome: Total War, Oblivion su također sandbox igre pa nemaju veze jedna s drugom i nemogu se uspoređivat

Pa ne govori on za gta3-vice city vs mafia nego gta4 vs mafia, jer igre imaju razliku od oko 5-6 godina.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...
Zois kaže...

slažem se s tobom cappy.

obadvije su sandbox igre, ali to ne znači da su za usporedbu.

inače... Simsi, Rome: Total War, Oblivion su također sandbox igre pa nemaju veze jedna s drugom i nemogu se uspoređivat

Pa ne govori on za gta3-vice city vs mafia nego gta4 vs mafia, jer igre imaju razliku od oko 5-6 godina.

znam... mislim da se da zaključit da se prva rečenica odnosila za njegov post, a ovo 2 dole na tvoj post...

krivo sam napisao prvo pa sam napravio edit i pojavile se dvije poruke :s

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice