Live For Speed domaći vozači

poruka: 119
|
čitano: 28.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

Sviđa mi se ova igra.

 

Dali mi treba volan za igrat?

 

Dali trebam kupit igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...

 

Dali mi treba volan za igrat?

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno. Moze se i prilicno dobro voziti na misa.

 

 

FireMan97 kaže...

Dali trebam kupit igru?

 

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno. Postoji demo verzija sa 3 automobila i 1 stazom.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

Probo sam sad vozit s tipkovnicom(WASD) Nije islo :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači

miš FTW. malo će u početku bit čudno, no sve će doći...

12 godina
offline
Live For Speed domaći vozači

na tipkovnici si moraš složiti jednu tipku za brzo kretanje, ovako voziš normalno, a kada dođeš do zavoja držiš tipku i brže skrečeš

R3MZ1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Live For Speed domaći vozači

Igrao sam i ja jedno vrijeme s tipkovnicom, a onda presao na misa. S misem je naravno puuuno lakse

Sada vise neigram jer nemam volana..treba mi taj feedback da kod nekog mini drifta koji se zna slucajno dogoditi mogu "osjetiti" auto, bilo zbog prevelike brzine kod izlaska iz zavoja ili guma, nebitno,... jednostavno mi nije uzitak igrat bez prave opreme

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači

Meni nije zao niti jedne kune sto sam potrosio na ovu igru. Bilo na opremu, bilo na samu igru.

 

Gustam skoro svaku vecer.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

Meni je samo žao što već 5 godina ne učim normalno kao što sam prije LFS-a.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
LFS racer kaže...

dijete moje, ne varam ja samo hoću pokazati kako je moguće vrlo lako neuhvačeno varati, možeš li ti uopće skužiti jel netko vara ako ima 1 kmph već top brzinu ili samo ima manje stupnjeve wingsa... kužiš o ćemu pričam. vozim lfs 5 godina, i stvarno mi nikada nije palo na pamet da u ligi varam. no znam da se može. inače na PB s FBM na demu mi je 1 12 43, pa si razmisli kolko sam vježbao

Ma mucek :)

 

Limad sam na AA i MRc već dosta dugo pa odma planem kad netko samo spomene varanje... nhf ;) Ali da se sve primijetiti... dobro uvježbano oko i uho hvata sve... naravno, nemožeš sve uhvatiti... ali većina pada... i dobiva perm ban... ali takvi ovako i onako rade nove accounte... nije im baš do prave vožnje... jednaka stvar i sa crasherima.

 

A sada samo provokacija... 1:12:43... sa speedhackom ili bez? :)) šalim se :)

14 godina
odjavljen
offline
Live For Speed domaći vozači

Ja, vjerovali ili ne, oduvijek igram sa joystickom... ne gamepadom, joystickom :)

 

Na njega sam se navikao još odavno... veliki sam simulator freak, a neda mi se bacati novce na volan... a kako je đjstik analogan po svim osima... milina ;)

 

A i meni je njegova najveća prednost što mogu letit s avionom, helikopterom ili voziti aute ili motore.... ali downside je što se brzo troše... oliti, ubio sam 3 komada u zadnjih 6 mjeseci sa LFS-om... ali, živjela 2 godišnja Logitech garancija ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabbathian kaže...
LFS racer kaže...

dijete moje, ne varam ja samo hoću pokazati kako je moguće vrlo lako neuhvačeno varati, možeš li ti uopće skužiti jel netko vara ako ima 1 kmph već top brzinu ili samo ima manje stupnjeve wingsa... kužiš o ćemu pričam. vozim lfs 5 godina, i stvarno mi nikada nije palo na pamet da u ligi varam. no znam da se može. inače na PB s FBM na demu mi je 1 12 43, pa si razmisli kolko sam vježbao

Ma mucek :)

 

Limad sam na AA i MRc već dosta dugo pa odma planem kad netko samo spomene varanje... nhf ;) Ali da se sve primijetiti... dobro uvježbano oko i uho hvata sve... naravno, nemožeš sve uhvatiti... ali većina pada... i dobiva perm ban... ali takvi ovako i onako rade nove accounte... nije im baš do prave vožnje... jednaka stvar i sa crasherima.

 

A sada samo provokacija... 1:12:43... sa speedhackom ili bez? :)) šalim se :)

s krastavcima =)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Sabbathian kaže...

Ja, vjerovali ili ne, oduvijek igram sa joystickom... ne gamepadom, joystickom :)

 

Na njega sam se navikao još odavno... veliki sam simulator freak, a neda mi se bacati novce na volan... a kako je đjstik analogan po svim osima... milina ;)

 

A i meni je njegova najveća prednost što mogu letit s avionom, helikopterom ili voziti aute ili motore.... ali downside je što se brzo troše... oliti, ubio sam 3 komada u zadnjih 6 mjeseci sa LFS-om... ali, živjela 2 godišnja Logitech garancija ;)

kupiš volan jednom i imaš ga zauvijek, netrgaju se tako lako

12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Koj je najbolji volan do 400kn?
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...
Koj je najbolji volan do 400kn?

 

Da ti budem iskren, ne bih ti preporucio niti jedan.Dati ces 400kn, a neces dobiti nista.

Cak stovise, gadovi su izmislili novu provalu tipa Vibration Feedback, sto nije niti blizu Force Feedback, a naplajucu ga kao da je.

 

Prvi volan koji bih ti preporucio nazalost kosta ~900kn+, odnosno  LOGITECH Driving Force GT

 

Ispod toga doslovno smatram da bi bacio pare, a ne bi dobio sto si ocekivao.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
FireMan97 kaže...
Koj je najbolji volan do 400kn?

 

Da ti budem iskren, ne bih ti preporucio niti jedan.Dati ces 400kn, a neces dobiti nista.

Cak stovise, gadovi su izmislili novu provalu tipa Vibration Feedback, sto nije niti blizu Force Feedback, a naplajucu ga kao da je.

 

Prvi volan koji bih ti preporucio nazalost kosta ~900kn+, odnosno  LOGITECH Driving Force GT

 

Ispod toga doslovno smatram da bi bacio pare, a ne bi dobio sto si ocekivao.

 

+1

ili G27 to su jedini razumni volani dostupni na hrvatskom tržištu

12 godina
offline
Live For Speed domaći vozači
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači

DFP je odlican volan

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...

DFP je odlican volan

 Uzeo bi ga al mi je pre daleko.

 

EDIT: Jel igra sad neko da odvozimo malo?

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 20:07 (FireMan97).
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...

 Uzeo bi ga al mi je pre daleko.

 

 

 

???

 

Ne kuzim? Posta? Overseas? UPS? Zoom express? Hp Express........

40kuna platis postarinu i volan je sutradan kod tebe.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
FireMan97 kaže...

 Uzeo bi ga al mi je pre daleko.

 

 

 

???

 

Ne kuzim? Posta? Overseas? UPS? Zoom express? Hp Express........

40kuna platis postarinu i volan je sutradan kod tebe.

A kako da znam da volan nije sj*ban ili da mi posalje ciglu?

15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...

A kako da znam da volan nije sj*ban ili da mi posalje ciglu?

 

A kako znas da te sutra nece auto zdimiti na pjesackom?

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
FireMan97 kaže...

A kako da znam da volan nije sj*ban ili da mi posalje ciglu?

 

A kako znas da te sutra nece auto zdimiti na pjesackom?

 

Jer neidem na cestu :D

 

EDIT:Koja je razlika između DPF I DPGT i zasto se cuje kao neko skripanje plastike dok vozis(ko kad povuces pojas u autu)?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2012 13:04 (FireMan97).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...
syncmaster245b kaže...
FireMan97 kaže...

A kako da znam da volan nije sj*ban ili da mi posalje ciglu?

 

A kako znas da te sutra nece auto zdimiti na pjesackom?

 

Jer neidem na cestu :D

 

EDIT:Koja je razlika između DPF I DPGT i zasto se cuje kao neko skripanje plastike dok vozis(ko kad povuces pojas u autu)?

DGFT je noviji (bolji...) , to škripanje se čuje zbog cijene volana. kupiš G27 i nema toga :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Oce neko race?
15 godina
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...
Oce neko race?

Uuuu nisam vec par dana vozio i vec mi fali.

 

Dodji na Cargame.nl S1 server.

Svaku vecer server je popunjen i vecinu vremena se vozi sasvim pristojno, odnsono nema idiota koji umjesto kocnice koriste moj bunker.

Usput, decki su razvili sistem klasa i bodovanja tako da i onaj osjceaj da vozis "u nista" je nepostojeci.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
Jel dobar TM F430 ?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
syncmaster245b kaže...
FireMan97 kaže...
Oce neko race?

Uuuu nisam vec par dana vozio i vec mi fali.

 

Dodji na Cargame.nl S1 server.

Svaku vecer server je popunjen i vecinu vremena se vozi sasvim pristojno, odnsono nema idiota koji umjesto kocnice koriste moj bunker.

Usput, decki su razvili sistem klasa i bodovanja tako da i onaj osjceaj da vozis "u nista" je nepostojeci.

nisam siguran da dečec ima licencu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Live For Speed domaći vozači
FireMan97 kaže...
Jel dobar TM F430 ?

po izgledu mi se jako sviđa, pogotov pedale.. no znam da su se mnogi žalili da već nakon par dana uporabe pedale počinju cviliti dok se stišću, a volan se okreće za samo 270 stupnjeva... mislim da je bolji izbor driving force GT. praktički ista cijena, ali logitech je logitech 

12 godina
neaktivan
offline
Live For Speed domaći vozači

Jel prodaje netko Driving Force GT?

KUPUJEM LOGITECH DRIVING FORCE GT!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice