League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.436.583
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
7 godina
protjeran
offline
League of Legends

Kako ih PerkZ samara . Nadam se da ce izvuci jos jedan win u grupi. Odlican je ovaj Worlds.

 

BRAVO G2, bravo PerkZ!!! Kakvi mecevi, lud dan.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 17:03 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Obrisal je pod s njima zadnji mec 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
League of Legends

oo

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

Report jungler. And top.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League of Legends

Jel mi može netko objasniti kad je ban na redu u igri, dal banam što da bira protivnik ili moj tim ili oboje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

walentkane kad banas championa ne moze ga uzeti ni tvoj team ni enemy (protivnik)

Niix
16 godina
offline
League of Legends

https://www.thewealthrecord.com/celebs-bio-wiki-salary-earnings-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025/other/riot-games-net-worth/

 

Iako je LoL tema mrtva, izgleda da RIOT dere guzove s novim skinovima za lux 

 

EDIT: itko prati LEC, LCS?

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 16:56 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League of Legends

Ima li netko mozda viska account za EUW da vise ne igra ili da mu netreba, a da bi ga htio pokloniti?

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Trebali ikome free boost s tim da je acc bronzr ili low silver?Malo bi vjezbao champove sto ne igram cesto a da me ne stompaju :) win-win situacija..

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
League of Legends

Bolje ćeš naučit igrat kad te stompaju. Više naučiš iz poraza protiv dobrog igrača/tima nego iz 10 pobjeda s visokim kd-om protiv silvera i goldova. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
League of Legends

imam LoL vec dugo i od jednom danas kad sam probo uc izbaci mi logo nestane i window se nece ucitat

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
League of Legends

prati li ko ovaj world championship?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
TITO_broz kaže...

prati li ko ovaj world championship?

 Ja.

Još uvijek ne mogu vjerovat za fnatic, dobro su jučer odigrali...

16 godina
offline
League of Legends

Tema je zamrla, ali LoL i dalje šamara. Nitko ništa nije objavio o 10y novostima, što sve izlazi, dao svoja mišljenja... 

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

A ti si najbrzi i tek sad komentiras...

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
League of Legends



Koliko su igrači LOLA s ovih prostora zaradili dosad

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League of Legends

Ako ima normalnih igrača za igru nek mi se jave na pm.

Trenutno sam Silver rank, skoro prošao  na gold ali zbog previše trollova izgubio sam želju za igranjem.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
walentkane kaže...

Ako ima normalnih igrača za igru nek mi se jave na pm.

Trenutno sam Silver rank, skoro prošao  na gold ali zbog previše trollova izgubio sam želju za igranjem.

 

 GIT GUD

Hajro fag. Confirmed.
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

nakon preko 2 godine neigranja pokušam se ulogirati u account i ne ide. ne priznaje stari username i password a reset ne mogu tražiti jer nemam više stari mail. poslao sam im zahtjev za povrat accounta, javi se bot i kaže 30 dana. tražim pomoć od pravog čovjeka, javi se neki lik i traži da navedem kada se radio account, koja zemlja itd...

te prvi champion kupljen za 3150, 4800, 6300 ip/be, prvi skin koji sam kupio ili dobio na poklon, prvih 5 heroja koje sam kupio, ime prvog heroja za koji sam napravio refund... imao sam account od 2009, kako da se sjetim toga?? 

baš me zanima što bude od svega toga...

16 godina
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

te prvi champion kupljen za 3150, 4800, 6300 ip/be, prvi skin koji sam kupio ili dobio na poklon, prvih 5 heroja koje sam kupio, ime prvog heroja za koji sam napravio refund... imao sam account od 2009, kako da se sjetim toga?? 

baš me zanima što bude od svega toga...

Ne bi se ni ja mogao sjetiti jer će uskoro puno desetljeće kako imam account, mislim da sam u veljači 2010. napravio. Sad su još promijenili da moraš napraviti poseban account za Riot games (launcher), a neće se moći koristiti stari kojim si se prijavljivao

 

LOL: Crobrother
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Dobio sam account nazad 😁 eh da, 10 godina kako sam ga napravio. Nevjerojatno kako vrijeme prolazi

 

edit: igram kao... hmmm nema ništa ispod bronze 5? 

community je toksičan kao i uvijek, odmah na biranju championa lik napiše "mid or feed". naravno mora na mid. sa master yi...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 11:10 (Skullscar1989).
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Na champion selectu još nekako trpim jer mi je svejedno koju ću poziciju igrat ali u igri obavezno svi idu na mute. To je sve ludo tamo, treba štedit živce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

Jel ima tu ekipe koja igra da se malo skupimo? Igram na serveru EUNA

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

5 godina
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

 HOTS je trenutno u banani (ili je tako odigrao bli$$ard), pa su svi koji misle da su bogom dani da pokupe neke pare otisli iz hotsa. Vecinom u lol. Sto je u neku ruku i dobro za hots. Nema para u igri pa je toksicnost puno manja...

9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

 Japanski server je najmanje toksican,da igram volio bih tamo igrati. 

SamoPitam3 kaže...
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

 HOTS je trenutno u banani (ili je tako odigrao bli$$ard), pa su svi koji misle da su bogom dani da pokupe neke pare otisli iz hotsa. Vecinom u lol. Sto je u neku ruku i dobro za hots. Nema para u igri pa je toksicnost puno manja...

 mid or feed kurwa you fucking kid i said mid(by 8 y old) etc. donosi novce -.-

5 godina
offline
Re: League of Legends
Kolacic kaže...

 mid or feed kurwa you fucking kid i said mid(by 8 y old) etc. donosi novce -.-

 "kurwa" ?!? Poljaci ?!?!

Mislim, objektivno. Oko igara gdje se vrte veliki novci postoji i velika vecina onih koji nemaju pojma, ali misle da znaju toliko da budu u vrhu i da su im svi drugi krivi za neuspjeh.

I onda krece vrijedjanje. Zato ja igram i dalje hots... Ima i tu nesto toksicnosti, ali niti priblizno kao u lol-u. Sto je zanimljivo u zadnje vrijeme se zajednica u hots-u budi. Ovoga puta sama bez blizzarda....

8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

6 matcheva u hots. 0 afk, 0 rage quit, likovi se zaista i trude. imao sam 3 win i 3 loss i makar smo izgubili imao sam osjećaj da su svi dali sve od sebe ali hebiga, enemy team je bio bolji. 

 

fuck lol

16 godina
offline
League of Legends

Ako vam ne dopušta da zadržite postojeći username na glavnom accountu, odite u PBE login, promijenite svoj username u tipa "Username1" i vaš glavni account će ostati po starome.

 
 

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

ne znam zašto sam uopće tražio account nazad. pa ovo nije normalno. eune je pun toksičnih balavaca i afk-era. jebi lol, heroes of the storm je 10 puta bolji što se tiče playera u timu. lol je pun balavaca koji odustaju usred matcha ili ako ne dobiju poziciju koju oni žele. 

kako je ova igra još uvijek na životu....

Meni je sve normalno. Desi se da tu i tamo netko krene flejmat jer gubi lejn, ali ono, tko gubi ima se pravo ljutit. Kad mi krenu pisat "noob jungler" samo mjutam cijeli tim i riješen problem. Kaj se tiče "mid or feed" spika i sličnih pizdarija igraj normal draft pick ili ranked. Svatko na početku označi koju poziciju želi pa se u 99% situacija nitko ne buni. 

 

Inače ljudi najviše pizde u silveru i platini, kad se izvučeš iz te kaljuže flejm je gotovo na razini statističke pogreške. Jedino sa čime ćeš se suočavati su pokušaji tilta od strane protivničkih igrača i "ez gejm" na kraju svake partije. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice