Ako imate problema sa igrama......

poruka: 22
|
čitano: 4.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

Evo tema se radi o tome kada neko skine igricu npr.GTA IV i njegov frend je očajnički želi(ne bi ja xD)a on jadan ne zna kako da mu snimi e pa sada ja ču vam pomoć....

Dakle sve što vam treba je oko pola sata vremena ili manje i program hjsplit.

Idemo ,otvorite hjsplit,na opciju "split" odaberite file za splitanje(odvajanje) input/output namjestite na megabajte i ako snimate na dvd stavite veličinu na 4,200 mb (sigurnije je nego da poslije plačete da ne stane na dvd) čekajte da se splita i kad bude gotovo isto napravite sa gta IV dvd2 sada "samo" trebate imati 4 dvd-a i popržit to !! Sada otiđite do frenda,pozvonite na vrata dajte mu  dvd-e. Sad če vas pitat WTF ?!?!? je to na dvd-u,nikakvih problema,prebaci sve sa 4 dvd-a na komp,link od hjsplita skini idi pod njega i stisni join, traži file 001. on če sada spojit file dvd1 iso i to če bit jedan cijeli dvd isto tako napravite i sa dvd 2 iso kad se join-a imate dva dvd-a i sve ok i onda procedura sa daemon toolsom....

Ako sam vam pomogo-super !!

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

ja sam to uspio sa mirrors edge i sve radi.....

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

znaći ako imamo problema s nekom igrom tebi se javimo ili što?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
gamer2400 kaže...

znaći ako imamo problema s nekom igrom tebi se javimo ili što?

 ne tu sam vam samo napiso kako se rješava problem kada ne znaš kako češ spržit file od neznam npr. 9 gb a tu ti ni dvoslojni ne pomaže
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
gamer2400 kaže...

znaći ako imamo problema s nekom igrom tebi se javimo ili što?

 ovo je samo tutorijal kako razdvojiti recimo .iso file...
Bolje ispasti budala nego iz aviona.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 14:32 (leo_819).
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

A moze i WinRAR-om.desni klik na iso fajl pa add to archive,odaberes split to volumes i odaberes 4500mb (tj. velicina jednog dvd-a).Poslije jednostavno extractas i dobijes iso fajl i mountas ga Alcoholom ili Daemon toolsom.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ako imate problema sa igrama......

dali se može psp igra staviti na mini dvd i kako

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

dobro sada razumijem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
joso1234 kaže...

dali se može psp igra staviti na mini dvd i kako

 misliš na umd ?? ne to ne postoji ali možeš skinut igre s interneta i stavit ih na psp ako je krekan
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

Zapravo postoji mini dvd nintendo gamecube koristi to

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
gamer2400 kaže...

Zapravo postoji mini dvd nintendo gamecube koristi to

 kako misliš ??
aha ma ja mislim da je on pito jel se može spržit igra na male dvd-e kao umd ali praznih nema za kupit
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 14:45 (nicash).
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

ja mislim da je on misli dali se može spržiti psp igre na Mini DVD i staviti u psp kao umd

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 14:58 (gamer2400).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
gamer2400 kaže...

ja mislim da je on misli kako dali se može spržiti psp igre na Mini DVD i staviti u psp kao umd

 ne može ja probo al baš onaj mali cd onaj kao stari od vipa za neki internet ne ide jbg !!
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
F1-IVO kaže...

A moze i WinRAR-om.desni klik na iso fajl pa add to archive,odaberes split to volumes i odaberes 4500mb (tj. velicina jednog dvd-a).Poslije jednostavno extractas i dobijes iso fajl i mountas ga Alcoholom ili Daemon toolsom.

 e pa bolje je ovo nego ono sa hjsplit-om. jer sigurno više ljudi ima instaliran winrar nego hjsplit. tako i ja radim...
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

mogu li ja spržiti iso file ima negdje 7.6gb tako nekako može li se to na jednoslojni dvd samo da koristim jedan

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
gamer2400 kaže...

mogu li ja spržiti iso file ima negdje 7.6gb tako nekako može li se to na jednoslojni dvd samo da koristim jedan

 ček misliš na onaj obični dvd od 4,7 gb , ako je taj onda ti trebaju dva ,možeš koristit winrar ili hjsplit da ih odvojiš i popržiš
Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
gamer2400 kaže...

mogu li ja spržiti iso file ima negdje 7.6gb tako nekako može li se to na jednoslojni dvd samo da koristim jedan

 ne možeš! možeš na 1 dl dvd, ili dva jednoslojna dvd-a tako da taj image razdjeliš na manje dijelove winrarom
15 godina
protjeran
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......

jesnostavnije.. datoteke vece od 9gb snimis na blu ray disk..

LUXX je dobio mail sa slikom mojih hr i grckih osobnih isprava Zato tisina!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ako imate problema sa igrama......
Vane kaže...

jesnostavnije.. datoteke vece od 9gb snimis na blu ray disk..

Da mi je znat koliko forumasa ima blu-ray?!
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
protjeran
offline
Ako imate problema sa igrama......

hvala autoru na savjetu, nisam znao da se to uopće može...

šta me gledaš mrš tamo u kur...?!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ako imate problema sa igrama......

Ja to razdjeljivanje primjenjujem več pola godine, ali sa 7-zip.

Ali svaka pohvala na trudu, sigurno če posluziti onima koji za to nisu znali.

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ako imate problema sa igrama......

znam i ja da mogu na dl dvd samo ga nemog naći

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice