Igre koje imaju dušu???

poruka: 105
|
čitano: 15.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

Ma meni su najbolje


Kotor prvi ,drugi mi se nije svidio

Fable

Oblivion

Morrowind

NWN 2

Gothic 1,2,3

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

World of Warcraft definitivno...sta moze imat vise duse od lika koji sami pravite i razvijate....

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Igre koje imaju dušu???

Ma sto posto Fable! To je igra koja ima dušu, svaki put kada bih je zaželio igrati čuo bi u sebi onu pjesmu, što bi samo još povećalo želju za igranjem!Smijeh

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

meni ove sve današnje igre nemaju realne boje ni atmosferu, mislim da nemaju tu "dušu" zbog takvih stvari. Recimo MaxPayne2 i većina igara koje su izlazile u njegovo vrijeme, uspjeli su potrefit boje i a-sferu, a sve današnje igre meni ne valjaju nešto... Crysis, NFS Pro Street, Dirt, MGS4,GTA4, etc. Nitko nije znao napraviti svršenstvo (bar neki dio savršenstva). Tek mali broj najave mažda bude dobar u vezi ovoga: FarCry2, novi Prince (ma da sumnjam), This Is Vegas, Sims3 (na osnovi slika), i možda još neka koje se ja nemogu sjetit.

 

Meni naj igre su bile:

 

Max Payne 2

Test Drive Unlimited

Prince Of Persia WW i T2T

Ratchet&Clank svi nastavci

Hitman svi nastavci

The Matrix: Path Of Neo

Warcraft 3

 

Većina njih nema dobre boje i a-sferu ali su mi se svidjele.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2008 12:56 (Hex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Advent Rising

The Witcher

Diablo 1 i 2

Warcraft 3

Shogo M.A.D

Grim Fandango

Planescape Torment

Baldurs Gate 1 i 2

Fallout 1 i 2

 

Uglavnom old school sa iznimkom Witchera i Advent Risinga...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2008 13:11 (gi4ouR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

The Unholy War za PS1. Usput jel zna neko gdi bi ju mogao skinuti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Oblivion i GTA San Andreas i Vice City, po meni imaju dobru pricu i dosta vremena sam proveo uz njih

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Igre koje imaju dušu???

ICO

"Prediction? Pain."
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Imam tek devetnaest godina, ali sam i na neki nacin retro gamer, poceo sam sa super nintendom, zato:

Jedna od najboljih najatmosfernijih igara SUPER METROID

Super price, nostalgija, SUPER MARIO- serijal

ne volim RPG-e ali CHRONO TRIGER...

Od novijih GTA serijal, te prvi Unreal...

Ima tu jos SIRIUS SAM, COD4, MANIAC MANSION, MONKEY ISLAND...

 

Igre sa pricom i atmosferom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Definitivno Contra sa CuperComa, covjece moga si tu igru peglati koliko si tija da ti ne dosadi .

Little Ninja Brothers (isto SC) na njoj san izgubija 2 tjedana konstantnog igranja i onda mi prigor SC :(

Deus EX, serijal Monkey island, HL 1/2, Serious Sam, serial Fallout, ES3 - Morrowind

Ima toga jos ali...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Definitivno MAFIA

 

jura
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Naj igre koje sam najmanje 10 puta prešao:

 

Shadow of the Colossus

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider I (PSone)

ICO

Portal (završetak mi je the best)

Guitar Hero

 

I naravno meni naj naj naj igra:

 

The Witcher

 

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

Hehehehe, Gta 4 je predobra :) a i Fallout 3 ima super pricu i koncepciju, sve je super isplanirano ;)

Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre koje imaju dušu???

nisam neki veliki ljubitelj igara al volim zaigrati npr omiljene igre su mi na kompu mafia i Hitmen blood money ali meni je najveći gušt igrati moju staru 14 godina Segu Mega Drive2 32biti još je kao nova i igrice nisu dosadne čista nostalgija i comadore64

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igre koje imaju dušu???
killer of hardware kaže...

nisam neki veliki ljubitelj igara al volim zaigrati npr omiljene igre su mi na kompu mafia i Hitmen blood money ali meni je najveći gušt igrati moju staru 14 godina Segu Mega Drive2 32biti još je kao nova i igrice nisu dosadne čista nostalgija i comadore64

 
Sjećam se Mortal Kombata 3...:'-)
Anyway, od starijih igara koje su imale ono nešto sjećam se Duke Nukema 3d, Doom-a 2, Monkey Island serijala, Grim Fandango, TIM, Starcraft, Diablo (obadva), Heroes III, Disciples 2...
A od novijih to su SimCity 4 + exp. RH (za mene najbolja city building igra i igra općenito), Anno 1701, Age of Mythology, S.T.A.L.K.E.R. (nije mi neka igra, ali ima poseban ugođaj), Civilizacije, Sid Meiers Railroads! (užasno bugovita igra,ali kod mene može proći), Warcraft III, Dungeon Siege 2 + exp. (jedinicu nisam igrao), već spomenut Fable, Titan Quest:Immortal Throne, Overlord, The Witcher (zna biti dosadna na trenutke ali ima ono nešto), TES IV (III nisam igrao Sramim se), Psychonauts, Freelancer, Spaceforce:Rogue Universe, NFS Hot Pursuit 2, Race Driver GRID, LocoMania, Sam & Max-ove avanture i na kraju fenomenalna Syberia koja ima i u gođaj i grafiku.
Danas bih mogao instalirati i igrati bilo koju od ovih igara, i nebi mi bilo dosadno dugo vremena.

Što se SimCity-ja tiče, na mom računalu ga nije bilo svega par mjeseci otkako sam kupio prvi komp, a to je bilo davne 2003. godine. Ne igram ga stalno ali mu se stalno vraćam jer ima ono nešto.
I don't belong
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice