Heroes of the Storm

poruka: 621
|
čitano: 96.988
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Amo ekipa imena na sunce da mozemo bacit neki party :)

Pellin#2682 dodajte me :=)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

blazer#1230.. kupujen i  tek pocinjem veceras :p

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Heroes of the Storm

Razmišljam o kupnji igre, jeli se isplati za razliku od dote, hona lol-a da li Vas drži za malim ekranima?

 

Npr mene dota drži a ako je igrivost slična uzimam :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Teško ti je to procijeniti, meni je super, sad da li će tebi biti...

 

Pogledaj si malo po youtubu kako ekipa igra, možda ćeš iz toga vidjeti da li je ovo igra za tebe. Ako si i dalje u nedoumici pričekaj dok igra ne izađe, ionako će biti f2p pa možeš onda probati besplatno.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
toxic kaže...

Razmišljam o kupnji igre, jeli se isplati za razliku od dote, hona lol-a da li Vas drži za malim ekranima?

 

Npr mene dota drži a ako je igrivost slična uzimam :)

Ne bacaj lovu. Ovo nema veze s dotom, mozda vodis heroja, ali sve ostalo je komedija. Nema itema, nema golda, toweri imaju municiju, obe strane mogu imat iste heroje, vise se forsira radit ciljeve svake mape nego imat strategiju s određenim rolama ( suport, carry .. ), cijeli tim djeli xp.

9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Zajeb kaže...

Ne bacaj lovu. Ovo nema veze s dotom, mozda vodis heroja, ali sve ostalo je komedija. Nema itema, nema golda, toweri imaju municiju, obe strane mogu imat iste heroje, vise se forsira radit ciljeve svake mape nego imat strategiju s određenim rolama ( suport, carry .. ), cijeli tim djeli xp.

Tek onda bi bila igra njesra jer bi bila ni vise ni manje nego jos jedan DOTA klon.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 11:53 (Zemljanin).
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
toxic kaže...

Razmišljam o kupnji igre, jeli se isplati za razliku od dote, hona lol-a da li Vas drži za malim ekranima?

 

Npr mene dota drži a ako je igrivost slična uzimam :)

 Po meni ne. Pogotovo dati novce za to je ludost. Probaj kad ces moc for free pa vidi al mislim da te nece dugo drzat,

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Pozdrav ako ima ko betakey ili acc sa HOTS a da mu se neigra bio bi zahvlan kad bi ga meni usupio ako ima takvih postaljite pm iako cisto sumnjam hahaha :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ovako iskreno iako sam fanboy blizzarda i igrao sam kompetitivno wow arenu godinama ne bih ti preporucio igru za kupovinu. Ako imas nekog prijatelja koji ima pristup beti da ti posudi account da isprobas bi ti bilo najbolje.
Nije da je igra loša nego jednostavno nije za svakoga, drugačija je od ostatka MOBA žanra jer se ne svodi na last hitanje nego vise na coop oko ingame misija i merc kampova. 
U igri nemas iteme i mnogi kukaju radi toga ali zato možeš složiti skoro svakog lika po svome guštu radi talent stabla. 
Igra je zakon ako si tip igrača koji voli uskočit u neku igru odigrat par partija i nastavit surfat po youtubeu ili igrat nešto drugo, zašto ti to govorim. Iz razloga što su heroji ekstremno skupi, znači otprilike ti treba 15-25% vise vremena da dođeš do heroja nego LoLu ali opet nekome ni to nije neki problem. Nadam se da sam ti pomogao pri odluci. P.S. Imaš na twitchu dosta ljudi koji igraju i dijele ključeve svaku večer ;)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

znam znam sudjelujem ja vec zadnja 3 dana po tom twitchu kolko god mogu popratit al nikako dobit tamo treba stvarno imat srece pogotovo jos kad na nekim kanalima pretplatnici imaju 5 puta vece šanse :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
toxic kaže...

Razmišljam o kupnji igre, jeli se isplati za razliku od dote, hona lol-a da li Vas drži za malim ekranima?

 

Npr mene dota drži a ako je igrivost slična uzimam :)

 A slusaj igra je realno gledajuci losija od dote. Toliko je pojednostavljeno sve i filtirano da prije nego so ces doci do max levela vratit ces se na dotu. Jednostavno igra ne moze drzati covijeka dugo, kao one flash igrice, super su neko vrijeme...

 

Ovo je moj dojam, vama ne mora biti isti.

LoL acc THCJoshi
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Nije *losija* nego je drukcija. Meni je osobno puno draze sto sve ovisi o timu i sto je totalno kooperativno i nema fora ko u doti da se netko nafeeda i bude besmrtan i unistava sve u jednom sutu. Ovdje individualni skill manje dolazi do izrazaja i najvaznija je koordinacija i taktika. 

 

Takoder mi je puno drazi sistem talenata (s kojim s vecinom likova mozes birati U SVAKOJ igri ponovo zelis li biti DPS/ support/ tanky, ovisno o liku), i vjerujem da je cak i dublji nego sustav itema. U Doti svi likovi imaju iste skillove svaku igru no matter what; ovdje svaki lik moze biti izgrađen na xyz nacina.

Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ne bih rekao. Desetci itema daju vise raznolikosti nego talenti. Uostalom, ne da mi se voditi ovu raspravu, ja sam rekao svoje.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Ni blizu se nemoze mjerit ono sta mozes radit sa itemima sa talentima, i na zaboravi da uz to jos imas i aktivne iteme. I da rune, masterie u lol-u...

 

EDIT: jel postoji opcija da se makne onaj usrani minimap negdje drugdje nzn koja ga je budala tamo stavila, ili da se ukljuci da minimap reagira samo na ljevi klik?

 

 

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 19:12 (R4zOR229).
12 godina
offline
Heroes of the Storm

evo i ja sam ju danas zaigrao nakon par gejmova poprilicno zabavno..:)
cini mi se da se previse golda dobiva za matcheve ili se varam(usporedjujem s lolom)..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm

Dobiva se premalo to si dobio u pocetku dosta za levele ;)

12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Evo malo matematike sa reddita na temu golda i heroja. 

 

6 games * 25 gold average per game = 150 gold. 150 gold + 356 gold from averaged daily = 506 gold over 2 hours. 506/2 = 253 gold per hour.

Hero of the Storm

Hero Tiers:

5 heroes at 2,000 gold: 2,000/253= 7.90 hours
6 heroes at 4,000 gold: 4,000/253= 15.81 hours
9 heroes at 7,000 gold: 7,000/253= 27.66 hours
11 heroes at 10,000 gold: 10,000/253= 39.52 hours
818.02 total hours to acquire 31 heroes. 818.02/31 = 26.38 hours to acquire a hero on average.

 

LoL
Champion Tiers:

11 champions worth 450 IP. 450/215.51 = 2.09 hours
22 champions worth 1,350 IP. 1,350/215.51 = 6.26 hours
24 champions worth 3,150 IP. 3,150/215.51 = 14.62 hours
32 champions worth 4,800 IP. 4,800/215.51= 22.27 hours
32 champions worth 6,300 IP. 6,300 /215.51 = 29.23 hours

 

Percentage of Difference:

Low: Heroes of the Storm takes 278% LONGER.
High: Heroes of the Storm takes 35% LONGER.
Average: Heroes of the Storm takes 48% LONGER.

E sad ako na LoLu dodamo full rune set za championa dodjemo do  37.89 hours ali opet runepage možemo koristiti na par championa.

 

Sa premiumom od 10 eura (kojeg se btw isplati kupiti samo ako igrate preko 10 partija dnevno) ta brojka je dosta niža i otprilike jednaka LoLu. Ali ponavljam morate igrati preko 10 partija dnevno da bi vam se isplatilo.

Nadam se da sam nekome pomogao :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Jonja kaže...

Ne bih rekao. Desetci itema daju vise raznolikosti nego talenti. Uostalom, ne da mi se voditi ovu raspravu, ja sam rekao svoje.

 Mislim da ne možeš doći igrat dotu i uzet KOTL-a i biti carry ali sa baš nikakvim itemima :) a priznaj da si htio uzeti crystal maiden i rokati ostale ali jednostavno nejde...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Moze CM rokat. Al zavrsili smo ovo.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Jonja kaže...

Moze CM rokat. Al zavrsili smo ovo.

 ok offtopic je  no da naprviš ovo dobit ćeš masu negativnih reakciju u igri, dobit ćeš report i na kraju ćeš izgubiti match... ne možeš biti carry sa ulogom supporta nema šanse i kraj priče.

 

Doći će ti jedan Void i rastaviti na elemente da nećeš naći po mapi niti najsitnije kristalčiće.

12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

10k ljudi na streamu i izvucem key :) 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2015 1:35 (Bombilakus).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

blago ti se ja sudjelujem po tim izvlacenjima vec 5 dana jednom je bilo izvlacenje od 20 ljudi i nisam uspio dobit xd

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
joco1911 kaže...

blago ti se ja sudjelujem po tim izvlacenjima vec 5 dana jednom je bilo izvlacenje od 20 ljudi i nisam uspio dobit xd

Imam ključ od alpa verzije ovi sam prosljedio prijatelju ;)


 

9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

a eto neko dobiva neko ne sreca me neprati :P

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Heroes of the Storm

Ne znam, evo ja volim ovu igru :) jučer sam se baš fino naigrao, nemojte me vrijeđat no kupio sam founder pack :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Ja razmisljam opako uzeti Nexus bundle. 8 heroja + skinovi + mount za 40 eura. Puno bolji deal nego Founder's Pack, bar ako vec imas betu jel

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Minneyar kaže...

Ja razmisljam opako uzeti Nexus bundle. 8 heroja + skinovi + mount za 40 eura. Puno bolji deal nego Founder's Pack, bar ako vec imas betu jel

 ja bih to napravio da sam dobio free betu

9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

evo napokon i ja dobio kljuc al nazalost za US regiju napravio sam US acc i unio kod za svaki slucaj da ga enbi nego iskoristio pa ima li neko mozda ko bi se zamjenio za acc da ima eu acc sa HoTS

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Sve je spremno za launch - sutra točno u podne!

 

http://www.e-sports.hr/

 

#hype

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Heroes of the Storm

Ima itko tko bi bio dusa pa da pokloni jedan key? Neznam kolko mi je isplativo placat za igru koja ce uskoro postat free.  

 

Ako je netko dobio visak key, eto, bio bih zahvalan! Ukoliko mi se igra ne svidi, vratio bih acc ili sto god.

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice