Gwent Standalone

poruka: 78
|
čitano: 12.703
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gwent Standalone
flpmyslf kaže...

cak i nisam sokiran deckom, ova ciri mi se nikak ne uklapa u deck (ne bi ju koristio u svojem). Pojedem te sa svojim deckom :)

 

A čuj, ako te pogodi ruka onda me svakako pojedeš ali isto tako i ja tebe. Ovo mi je prva kartaška igra ali mislim da ima dosta raznovrsnh kombinacija - do sada nisam baš imao problema. Osim ako ne računamo onaj jebeni scorch - koliko sam samo puta svoje spržio! Evo jedne dobre kombinacije:

Imao sam i sreće jer neke karte nisam dobro odigrao.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 9:54 (skank666).
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone

moj deck... vrlo sam zadovoljan al moglo bi se to jos poboljsat

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gwent Standalone
Obi Wan kaže...

moj deck... vrlo sam zadovoljan al moglo bi se to jos poboljsat

 Ti ideš na minum? Tako sam i ja do pred neki dan pa sam iz fore odlučio na još par karti -  i za sada mi ide OK. Koliko god nevjerovatno zvučalo -lakše dođem do neke dobre kombinacije. :/ doduše možda je to samo filing.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone

s obzirom da je ovo ress deck meni vise karata od 25-26 ne triba. da je nekakav breadable monster deck onda mozes ic do 30 al sve preko toga je nepotrebno i previse si prepusten luck of the draw.

 

ovako imas koncentriran deck i ajmo rec da znas sta ces sljedeci izvuc, pogotovo kad reaveri sami sebe izvuki a kad sa reaver scoutima izvlacim karte.

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gwent Standalone

Daj GOG nick da bacimo koju kad se uhvatimo online. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
15 godina
offline
Gwent Standalone

Evo i meni danas konačno došao invite, nakon što sam uživao u Gwentu u samoj igri i skupio sve dostupne karte, bacam se na standalone. Pohvalno što su i Witchera 1 besplatno ubacili uz keg i invite. Ako ima zaintersiranih da bacimo par partija , javite se na pm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

ajde da igramo, dodaj i pobjedi me! filip_myself

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

igra itko? nitko?!

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gwent Standalone

Ja sam dobio gwent ali witchera ne.. gdje bi trebao dobit witcher 1?isto u mailu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone
flpmyslf kaže...

igra itko? nitko?!

naravno da se igra... lvl 45, imam dva pristojna decka, sad je samo stvar farmanja materijala

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
odjavljen
offline
Gwent Standalone

Igram i ja lvl 34, 1 deck - farmam još jer nisam baš zadovoljan s njime..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

ne geekam tol'ko, ja sam 22 lvl, al nebitno..igram i pitam se zakaj ju igram? Tak je svejedno, igras za fun, nema nekog natjecateljskog duha, nema nikakvog napretka osim toga da dobis karte koje zelis, ali te karte koje zelim trebam millat jos 1000 drugih karata koje moram dobiti. A i cijelo vriejem igram s random ekipom, nit mozes tipkat nit nis. Ne znam, mozda kroz neko vrijeme poprave sve to, kuzim da je to jos u pocetku, al za sada sam odigrao preko 100 meceva i trenutno cu mozda 1,2 po danu i to je to. Bar do nekaj novog ne unesu u igru

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

1. apdejt i odmah na uninstall...ggwp

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone
flpmyslf kaže...

1. apdejt i odmah na uninstall...ggwp

zasto?

It's not who you are, it's who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

najviše su se dotaknuli NR decka. Netko im je bacio dojavu da je po starom nacinu OP. Svaki medic je mogao resurrectat medica, sada mozes resurrectat samo non-medica. Priscilla je prije bila ''play 2 cards from your deck'', sada je draw 2 cards, play 1 and return other to you deck, reinforced trebuchet je prije bio ''remove 2 units from any non gold unit'', sada je samo 1, a cini mi se da je prije i svaku kartu u decku boostao za +1?!. A za to vrijeme, Eithne bira bilo koju kartu na polju i igra ju ponovno, znaci ako netko ima geralt igni-a ggwp, igra ga 2x i gotov si... I da na kraju, Phillipa je prije bila 6 ili 8 unit i svima u određenom polju stavlja unit na 1 cak i gold kartama, sada je 12!!! i stavlja 1 unit svima osim gold kartama.

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gwent Standalone

Uzas. Stvarno uzas. Evo ja cu iz solidarnosti isto izbrisat igru.

 

E jucer mi je dosa key. Prosa turtorial, ali nisan ima vise vremena za igrat.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone
flpmyslf kaže...

najviše su se dotaknuli NR decka. Netko im je bacio dojavu da je po starom nacinu OP. Svaki medic je mogao resurrectat medica, sada mozes resurrectat samo non-medica. Priscilla je prije bila ''play 2 cards from your deck'', sada je draw 2 cards, play 1 and return other to you deck, reinforced trebuchet je prije bio ''remove 2 units from any non gold unit'', sada je samo 1, a cini mi se da je prije i svaku kartu u decku boostao za +1?!. A za to vrijeme, Eithne bira bilo koju kartu na polju i igra ju ponovno, znaci ako netko ima geralt igni-a ggwp, igra ga 2x i gotov si... I da na kraju, Phillipa je prije bila 6 ili 8 unit i svima u određenom polju stavlja unit na 1 cak i gold kartama, sada je 12!!! i stavlja 1 unit svima osim gold kartama.

sve je to normalno kad se nesto nerfa. napravis drugi deck i idemo dalje

It's not who you are, it's who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

koji je max lvl atm? Netko uopce 60+?

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone
flpmyslf kaže...

koji je max lvl atm? Netko uopce 60+?

 ja sam 65 ili tako nesto

It's not who you are, it's who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gwent Standalone
Obi Wan kaže...
flpmyslf kaže...

koji je max lvl atm? Netko uopce 60+?

 ja sam 65 ili tako nesto

 ss od decka? cisto da vidim...svaka karta sa 800 scraps-a meni je skoro pa nedohvatljiva, a u keg-ovima samo duplici silvera max

artuditu
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone

edit: lvl 71 sam

 

a sto se tice decka, malo eksperimentiram sa nekim stvarima, navise naginjem na weather deck. inace prije sam igrao NR al sad sam se pribacija na monster

 

It's not who you are, it's who you know.
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

ja sam 43.-i presao sam isto na monster deck, zelim jos neke karte imati, zasad mi ide dobro, ali najvise me muci scoia tel deck kad igra samo sa siegevima, a ja furam melee/range. Gaunter o dimm mi je nepotreban, skupljam za Nithrala i Imleritha

 

btw, si vidio da pripremaju nilfgaardian deck?

 

 

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone

a cekam te neke nove feature, za sada nista... kad izade, kometirat cu. vjerojatno ce nilfgaard bit gold crad killer al zivi bili pa vidjeli

It's not who you are, it's who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2016 21:50 (Obi Wan).
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

Ovo je moj novi highscore :)

artuditu
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

vidim sprema se novi patch, citajuci changelog bit ce zanimljivo..Svo ovo farmanje levela se sada resetira na 10-i lvl i u pripremi je rank lista 

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 9:29 (flpmyslf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gwent Standalone
flpmyslf kaže...

vidim sprema se novi patch, citajuci changelog bit ce zanimljivo..Svo ovo farmanje levela se sada resetira na 10-i lvl i u pripremi je rank lista 

 Patch je vani još od ponedjeljka.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
8 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

jucer sam konacno ulovio novi patch i moram priznat da mi se sviđa, ali ono kaj mi se ne sviđa kaj non stop mijenjaju funkciju karata. Evo farmao sam si monster deck i sad su stavili da nekker ne spawna ostale copy iz decka. Oke sitnica, nije veliki deal, ali i dosta ostalih karata non stop mijenjaju. Super kaj ubacuju nove karte, samo neke gold karte su animirane i za razliku od normalnog crafta za 800 one se craftaju za 1600? Zakaj bi to itko radio? Znam da ce ih bit, ali ne kuzim foru...I cuo sam da je Geralt: Ard OP, netko igrao protiv te karte?

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gwent Standalone

tako ti je to u beti

 

sto se tice geralt: ard... dobra karta, narocito za weather deck. napravio je i zna nekad bit gore nego geralt: igni

It's not who you are, it's who you know.
11 godina
neaktivan
offline
Gwent Standalone

Ima netko mozda beta key viska? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Gwent Standalone

Jel igra ko još? Ja sam odustao pred nekog vremena...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to d
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice