GTR, RACE, rFactor i slično

poruka: 347
|
čitano: 104.638
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

www.f1international.net Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Džoni kaže...

 

 

Pozz svima, evo ukratko, ako ima netko zainteresiran za nadolazeću F1 sezonu....rFactor online...

 

Sezona počinje 14.03, i vozi se po kalendaru prave F1 sezone, isti dan nakon prave utrke...

 

..više detalja na:

 

http://f1international.net/portal/

 

 

 

 

 jel ima još mjesta i kako ide to s prijavom? koji mod i staza? jel se prijava plaća?

14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Jel ima neki dobar mod za rfactor, za formule?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Praetorian1 kaže...

Jel ima neki dobar mod za rfactor, za formule?

joj imas ih milijune

 

GOOGLE

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

u tom i je problem sta ih je puno neznam koji bi, jeli mi mozes preporucit neki?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 20:23 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Praetorian1 kaže...

u tom i je problem sta ih je puno neznam koji bi, jeli mi mozes preporucit neki?

nije lako ovisi koji stupanj realizma želiš...skini probaj i sam odluči...CTDP je dobra polazna točka :)

14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

 Koja  je sezona CTDP? jel 2009

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Praetorian1 kaže...

 Koja  je sezona CTDP? jel 2009

nemaju... vidi http://www.ctdp.net/ ili MMG modovi...vidi na http://www.f1mods.com/

14 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
marko247 kaže...
Praetorian1 kaže...

 Koja  je sezona CTDP? jel 2009

nemaju... vidi http://www.ctdp.net/ ili MMG modovi...vidi na http://www.f1mods.com/

ctdp je 06 odlican a i FSONE nije los al 2009 sezona se jos radi..

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

Odustalo se od CTDP 09. Nula bodova, never, nikada....

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
doktor1 kaže...

Odustalo se od CTDP 09. Nula bodova, never, nikada....

kaj je bilo? manjak ljudi ili im prijete tužbama?

16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

Nema ljudi, a i čovjek mi je rekao dautjecaja na tu odluku ima i dolazaka Codemastersovog F1 2010....

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

ah bude fsone 2009 izašo pa sve pet...do tad pogledajte mod za sezonu '85. Nov je tak' da nije sve ispolirano ali osjećaj je odličan!

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=F1 1985

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 22:47 (marko247).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Stavio sam mod RFT 2009, sezona je 2009 i zakon mi je mod. budem probao kasnije i mod za sezonu 85.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

nisam znao da ima 2010 sezona hvala puno, budem probao

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

Za sve ljubitelje GTR2, GTR Evolutiona, Race ON-a, mnogih modova za Simbin igre... SimBin je najavio da radi na GTR3 (nije to još služben naslov). Jupi!!!! naslov dolazi 2011 godine. Aleluja - KLIK

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 18:06 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
doktor1 kaže...

Za sve ljubitelje GTR2, GTR Evolutiona, Race ON-a, mnogih modova za Simbin igre... SimBin je najavio da radi na GTR3 (nije to još služben naslov). Jupi!!!! naslov dolazi 2011 godine. Aleluja - KLIK

Da budem iskren GTR Evolution me nije bas odusevio pa i ne ocekujem bas puno od ovoga.

Ali ipak mi je super serijal pa mi je drago cuti ovakvu vijest.

16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

GTR Evo je samo mod upakiran kao nova igrica (isto kao i Race serijal).

 

No ovo je nešto novo... Pošto je najavljen tek za 2011., najvjerojatnije ćemo dobiti potpuno novi GTR.

 

Iako je rFactor popularniji (možda i bolji) od GTR-a, meni je GTR još uvijek na prvom mjestu što se tiče svih simulacija vožnje iako rFactor vjernije simulira modove.

 

Zato željno iščekujem novi nastavak GTR-a i nadam se da ćemo dobiti igricu koja bi mogla konkurirati GT5-ici. Ionako je najveća boljka GTR 2 i njegovih sinova (i kćeri) grafika koja se danas lako sredi...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
U clanku pise da ce biti velike promjene po pitanju grafike, Al-a i fizike :)

Nego kad izlazi rFactor 2?
addicted to HD :)
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
benko kaže...
U clanku pise da ce biti velike promjene po pitanju grafike, Al-a i fizike :)

Nego kad izlazi rFactor 2?

Možda ove, vjerojatno sljedeće, al vjerojatno se budu potrudili da to bude prije GTR3, da im ne otme dio kolača. Trenutno imaju alpha 0.7xx verziju.

 

Već je i vrijeme da dobijemo novu igra od simbina jer GTREvo i Race ON su samo dodaci za Race07 koji je zastario ko i rFactor. Jedva čekam novu, puno bolju, garfiku i fziku u igrama.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

Šta se tiče novog "GTR3", još je veliki misterij šta će sadržavat. Kako je od ove godine došlo do velikih promjena u GT svijetu (zasebne klase) totalno je pod upitnikom šta će biti u paketu. Po meni neka ubace FIA GT1 Champ, ALMS 2010 (pod obavezno), FIA GT3 i endurance utrke, sve zapakiraju u ljepu grafiku i obavezno fiziku, (već se spominju DLC-i, i konzole šta laganini smrdi na nemogućnost modanja igre i lagano pojednostavljenja za dumb drivers - nova fizika bla bla, sjetimo se SHIFT najava u pogledu neviđene fizike bla bla).

A po meni niti nema smisla to izbacivat za PS3 i Xbox360 jer prvi će dobit Gran Turismo5, a drugi ima Forza Motorsport 3 i to je to šta treba konzolama. Neka se posvete razvoju ove igre za PC jer nema šanse, ali baš nikakve da će biti prodavanija na konzolama nego na PC-u (pod uvjetom da ne syebu stvar u pogledu fizike jer će onda biti obratno).

 

Ali uopće ne sumnjam da nemaju svoje ljude i na NoGripu i ostalim Racing portalima i nadam se da će poslušat glas naroda koji im je toliko dugo držao živim GTR2 sa svojim odličnim modovima.

 

I nedo im bog da idu radit igru na istom engineu kao i GTR2, Evolution, Race On (govorili su i za Race ON da će imat grafiku, bla, bla pa smo dobili isti engine sa 5% šminke). Ako naprave taj korak nema šanse da kupim igru (ma nema šanse onda niti da je skinem sa torrenta) jer bi to bilo krajnje bezobrazno.

 

Da, i zaboravio sam reć, svi želji fenomenalne modabilne igre trebaju se molit da im izdavač ne bude Electronic Arts ili Activiosin Blizzard....

 

EDIT:

Da, slika je iz igre - "first concept image". Same fakin engine...Plač

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 23:32 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Skužite zaostatke na slici hahah p2 f.m. (forza motorsport, valjda je ono m), p4 g.t. (gran turismo, bar izgleda da su slova g.t., a i japanska je zastava). Smijeh

 

Uglavnom nebitno, glavno je samo da dolazi novi GTR jihuhu! Smijeh

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

A četvrto je NS (NFS SHIFT).

 

Igra će biti na Lizzard Engineu, šta je neka verzija GTR2 engine-a prebačena na konzole (ili čan na gMotor3 engideu; "unapređenom" GTR2 engineu)... Mislim, nije grafika bitna, ali vuć isti engine od 2005??? Hm...

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 22:53 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Dobijam runtime library error u rfactoru i to samo pri ulasku u trku ne i u time trial.zna netko u čemu je problem?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 20:34 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ovo bi mogla biti najbolja tema za to pa evo jedan članak o racing igrama u 2010:

 

SPECIAL:Godina racinga na PC-u

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Kako u rFactoru f1rft 2009 uključiti kers ako ga uopče i ima ??

McLaren Mercedes
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Danas sam saznao za mod od grupe LMT. Prema videima na YT-u, izgleda da je mod (grafički) izvrstan, jedini problem je što je privatan, tj. koristi se samo, i isključivo za F1Ligu.
Dakle, pristup tom modu imaju samo odabrani ljudi, no prije par mjeseci je izdan 'demo', tj. osiromašena verzija F1 2009-te koja je bila korištena za utrke u godini 2009., a sadrži Ferrari F60 i stazu Singapur od LMT.
Moram napomenuti da su za F1Ligu sva ostala vozila, kao i staze, izrađene specijalno od LMT-a te (najvjerojatnije) neće biti pušteni u javnost. Da ne ostane sve samo na riječima, evo par linkova od člana LMT tima zaduženog za 'odnose s javnošću' 6e66o, njegov blog i YT channel na kojem možete istražiti malo o tom modu.
Evo i link za stranicu F1Lige - KLIK
Na istoj stranici možete naći i download link za Ferrari F60 i Singapur.

 

Ja sam skinuo mod, no trenutačno moram reinstalirati Winse zbog jednog problema pa kasnije javim dojmove i ubacim fotke.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Taj F60 je fenomenalno izmodeliran. Milina za gledat. No meni se nije baš dopala fizika, imam osječaj više ko da sam na vodom natopljenoj stazi, a ne na suhoj, zato ga baš i nisam previše igrao. Javi kakvi su tvoji utisci o fizici (prvenstveno držanju bolida za podlogu) jer za mene je to jednostavno....    ma preteško je!

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Vidi se da je mod samo za pro igrače. Nemoguće, ali apsolutno nemoguće je igrati s tipkovnicom. Volan mi već dulje vrijeme ne radi (a ionako je šrot pošto su papučice pretvrde) tako da u zadnje vrijeme igram samo s tipkovnicom, a LMT mod uopće ne podržava TC ni ABS tako da u modu mogu uživati jedino gledajući izvrsnu grafiku.

 

E sad, dal je upravljanje bolida preteško? Čini mi se da i nije. Slična situacija je i na F1 99-02 bez ikakvih pomoći, također se bolidi pri malo jačem gasu (pogotovo u zavoju) izvrtaju kao da je staza zaleđena.

 

No, ne treba žaliti za tim modom, uskoro nam dolazi FSONE 2009 koji će također imati izvrsnu grafiku i, nadam se, podršku za TC i ABS pošto će mod biti za širu javnost.

 

Zasad ostajem igrati CTDP 2006. Stvarno izvrstan mod koji mi još uvijek nije dosadio (i ima TC i ABS).

 

EDIT: zaboravih fotke, okačim ih sutra...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2010 1:21 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice