Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key?

poruka: 9
|
čitano: 8.869
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

Molio bih da mi neko kaže gdje mogu kupiti Counter Strike 1.6 cd key da mogu igrati na steam serverima ***?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

enabava.net

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

ima i ovdje Smijeh

 

edit: dolje je napisano ipak povoljnije rješenje za kupovinu Bogataš

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 18:23 (denix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???
Konzolitis - destroying games since PS 2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

Čim gore piše kupi steam i cijene su do pokradu ljude odma mi je muka.

 

Lijepo odeš na steampowered.com i za početak skineš steam client. Nakon toga ga lijepo instaliraš i napraviš potpuno BESPLATAN account. Kada si to odradio preostalo ti je još samo kupiti igru.

 

Kada si to odradio klikneš na link: ovdje. To je original stranica za kupnju counter-strikea preko steama direkt od valvea. Cijena atm je 5,99€ (6 * 7,3 = ~44kn). Zašto bi nekome dao 75 kn i dao da te pokrade ko zadnjeg idiota, pogotovo ako će on otpakirat tvoj cdkey i poslat ti ga pa znaš da ga nemaš jedini? Lijepo kupiš prek steama, a da bi kupio možeš ili:

 

a) platiti paypalom (ako ga imaš)

b) uzeti visu electron / american od stare dat joj 50 kn na ruke i ukucati što se traži.

 

Ako nemaš svoju visu, a stara neda ja sam ti isto voljan izaći u susret s time da u tome slučaju ćeš si sam morati napraviti steam acc i dodati me na frendlistu pa ti prebacim igru kao gift. Na taj način ja nemam veze s tvojim osobnim podacima ili username / passwordom od accounta ili igre te te nemogu izmanipulirati na apsolutno nikakav način osim što mi moraš uplatiti na žiro račun te novce da bi ti kupio. Ovo zadnje je nažalost stvar povjerenja, ali u krajnjem slučaju ja ipak tebi radim uslugu a ne obratno :)

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

Najbolja kupnja ti je kupnja preko interneta.

Ja sam ga kupio od čovjeka koji ih masovnoo preprodaje i platio sam ga 36KN u bonovima za mobitel i mogu se pohvalit da mi radi evo već godinu i pol dana.

 

Samo nemoj nasjest , ako budeš kupovao iz ruke u ruku , da ti traži prvo novac pa steam.

 

Nego odete u internet klub , tamo se logaš na ac , promjeniš SVE i onda mu dadneš novac.

 

Sretna kupovina a i nova godina.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

Pa najbolje je da ti napraviš svoj steam acc pa ti ga on kupi kao gift. Tako tko god da ti kupuje nema apsolutno nikakve veze s tvojim accom i nemože se kasnije logat u njega da bi promijenio podatke n shit, a i na taj način imaš svoj unikatan username a ne da dobiješ neki badboy12345.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2010 13:01 (nCh!).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???
denix kaže...

ima i ovdje Smijeh

 

edit: dolje je napisano ipak povoljnije rješenje za kupovinu Bogataš

ahahahahhahhahaah cod2 key 160kn ..... aahhahahahahahahahahah ... pogino sam kad sam ovo vidio ... cod2 keyevi se prodaju po 80kn ... ima i za 50 vidio sam :S

xFire: rebelsy
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti Counter Strike 1.6 cd key ???

lol..stace ti  key za cs??

 
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice