Gas Guzzlers Extreme

poruka: 168
|
čitano: 34.160
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Ima neko da ne igra ovu igru bio bih mu prezahvalan kad bi mi dao da isprobam samo...

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 8:47 (keky911).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
keky911 kaže...

Ima neko da ne igra ovu igru bio bih mu prezahvalan kad bi mi dao da isprobam samo...

Sad je trenutno akcija na steamu i mozes dobiti igru na 80% popusta.
http://store.steampowered.com/app/243800

Takoder igra na Steamu ima i demo pa mozes probati igru besplatno, iako je igra daleko napredovala od demo verzije.

 

11 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

A kad nemam karticu ni paypal jer nemam stalni radni odnos (usrano osposobljavanje) pa mi se ne slažu ta sranja koja budu mi poslje ostala

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Za demo ti ne treba kartica niti stalni radni odnos.

Cak je pozeljno da nemas SRO, jer ako imas, igranje je svedeno na minimum.

 

Kakva je situacija s Combat Carnage?

Ako ces platiti postarinu, poklonim ti jedan neotpakiran.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2015 15:45 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

igra mi je super, igram na gamepad i vrlo brzo se sve pohvata :)

 

jedno pitanje, kako se puca unazad? pise mi da je to na gamepadu "button 2", ali u igri uopce ne reagira... do sada sam odvozio samo dvije utrke, da li to mozda ima veze? da li trebam kupit nadogradnju za oruzja ili?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Shivi kaže...

igra mi je super, igram na gamepad i vrlo brzo se sve pohvata :)

 

jedno pitanje, kako se puca unazad? pise mi da je to na gamepadu "button 2", ali u igri uopce ne reagira... do sada sam odvozio samo dvije utrke, da li to mozda ima veze? da li trebam kupit nadogradnju za oruzja ili?

 Samo na nekim oruzjima imas pucanje unazad

8 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Tygaa kaže...
Shivi kaže...

igra mi je super, igram na gamepad i vrlo brzo se sve pohvata :)

 

jedno pitanje, kako se puca unazad? pise mi da je to na gamepadu "button 2", ali u igri uopce ne reagira... do sada sam odvozio samo dvije utrke, da li to mozda ima veze? da li trebam kupit nadogradnju za oruzja ili?

 Samo na nekim oruzjima imas pucanje unazad

 hvala druze, jbg nisam bio dovoljno strpljiv :D

11 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

To je igra koja definitivno treba imat split screen multi.....i to me najviše razočaralo jer je full zabavna al neznam zašto se ne ubacuje split screen u više igara danas...

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
keky911 kaže...

... al neznam zašto se ne ubacuje split screen u više igara danas...

Zato, jer danas vise nitko nema RL prijatelje, samo Online frendovi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Danas sam dobio novu konfu i prva igra što sam instalirao preko steama je Gas Guzzlers Extreme. Igra je odlična samo sam na početku imao jedan problem. Naime dobivao sam čudne šarene odsjaje (ne znam bi li pravilan naziv bio artifakt). Brinući se da nešto ne štima s grafičkom (r9 380x) instalirao sam još jednu igru, čisto za probu, Rocket League i mogao sam ju maksimalno vrtit bez problema. Otišao sam i na furmark i čini se sve ok.

 

Onda sam se počeo igrat s settingsima u igri Gas Guzzlers. Kad sam stavio Low, bilo je sve u redu, nema šarenila. Tako sam krenuo teškom rutom vidjet kod koje će mi se opcije javit to čudno šarenilo.

 

Setting koji je bio uzrokovao taj problem je bio "bloom". Znači sve mogu na ultra stavit, ali moram isključit bloom.

 

Nemam blage veza što je "bloom" i za čega je, ali došao sam da pitam je li normalno da moja nova amd Sapphire r9 380x ne podržava tu opciju? Je li to neka Nvidia fora? Jedna od login screenova je "meant to be played on nvidia". Još uvijek se nekako brinem da nisam dobio oštećenu karticu. :s

 

EDIT (nakon raspitivanja): Čini se da je ipak do AMD-ovih drivera problem.

Cogito ergo ludo
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2016 17:20 (Subtumulius24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Idem probat igru na malo slabiju konfiguraciju samo da vidim.2gb ddr2 Amd athlon 4600 (ja mislim)

The world is not enough...Imam samo 11g.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Jucer sletio Table Top Racing na PS4.

Bilo bi lijepo vidjeti GGE na PS4

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Ante Re kaže...

Idem probat igru na malo slabiju konfiguraciju samo da vidim.2gb ddr2 Amd athlon 4600 (ja mislim)

 I da li radi? :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Chaky kaže...

Jucer sletio Table Top Racing na PS4.

Bilo bi lijepo vidjeti GGE na PS4

Bit ce :) Xbox One verzija je gotova i na testiranju i bit ce izdana cim Microsoft odobri i odredi datum.
PS4 verzija isto napreduje dobro.

10 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Nisam jos danas ili sutra

The world is not enough...Imam samo 11g.
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

DirectX 11 build je vani pa tko zeli probati moze skinuti specijalni Beta branch sa Steama.

Vise informacija ovdje: http://steamcommunity.com/app/243800/discussions/0/350532536097583237/

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Subtumulius24 kaže...

Danas sam dobio novu konfu i prva igra što sam instalirao preko steama je Gas Guzzlers Extreme. Igra je odlična samo sam na početku imao jedan problem. Naime dobivao sam čudne šarene odsjaje (ne znam bi li pravilan naziv bio artifakt). Brinući se da nešto ne štima s grafičkom (r9 380x) instalirao sam još jednu igru, čisto za probu, Rocket League i mogao sam ju maksimalno vrtit bez problema. Otišao sam i na furmark i čini se sve ok.

 

Onda sam se počeo igrat s settingsima u igri Gas Guzzlers. Kad sam stavio Low, bilo je sve u redu, nema šarenila. Tako sam krenuo teškom rutom vidjet kod koje će mi se opcije javit to čudno šarenilo.

 

Setting koji je bio uzrokovao taj problem je bio "bloom". Znači sve mogu na ultra stavit, ali moram isključit bloom.

 

Nemam blage veza što je "bloom" i za čega je, ali došao sam da pitam je li normalno da moja nova amd Sapphire r9 380x ne podržava tu opciju? Je li to neka Nvidia fora? Jedna od login screenova je "meant to be played on nvidia". Još uvijek se nekako brinem da nisam dobio oštećenu karticu. :s

 

EDIT (nakon raspitivanja): Čini se da je ipak do AMD-ovih drivera problem.

 
U novom DirectX 11 patchu ovaj bloom bug je rijesen za AMD kartice.

6 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Pozdrav, zanimalo me ako postoji grupa koja još uvijek igra gas guzzlers extreme multiplayer? Jer u zadnje vrijeme nisam naišao na niti jednog igrača online.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice